ERELIJSTEN BELOFTEN MAN AKKERMANS LARS T/M MUSKENS SAM

 

Akkermans Lars ( NED19971207 )

2017 . Belofte Man . Ossendrecht . WV de Jonge Renner

6 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

6 . LOKEREN ( 2017.08.07 )

9 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

11 . NIEUWKERKEN WAAS ( 2017.09.11 )

13 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

14 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

15 . HEERLE ( 2017.07.10 )

15 . SINT-ULRIKS-KAPELLE ( 2017.07.30 )

16 . ZUTENDAAL ( 2017.04.15 )

18 . DENDERWINDEKE ( 2017.09.04 )

19 . KRUININGEN ( 2017.07.01 )

20 . HANK ( 2017.09.10 )

20 . LOKEREN ( 2017.08.11 )

Appel Stijn ( NED19961114 )

2017 . Belofte Man . Spanbroek . WV Alcmaria Victrix

10 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Appelman Mike ( NED19971114 )

2017 . Belofte Man . Beverwijk . ZWC D.T.S.

14 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

14 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

15 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

16 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

17 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

18 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

Arendshorst Jelmer ( NED19980304 )

2017 . Belofte Man . Nieuwleusen . WV De IJsselstreek

10 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

17 . MADE ( 2017.04.23 )

19 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

20 . AALTEN ( 2017.05.21 )

20 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

Arentsen Arjan ( NED19960722 )

2017 . Belofte Man . Harderwijk . WV De IJsselstreek

2 . ELSPEET.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.08.09 )

4 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

6 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

7 . BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT ( 2017.07.16 )

8 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

9 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

12 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

13 . HILVERSUM ( 2017.05.21 )

13 . MAARHEEZE ( 2017.07.29 )

17 . GERWEN ( 2017.04.17 )

17 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

19 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

20 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

Bakx Kelvin ( NED19960118 )

2017 . Belofte Man . Bergen op Zoom . Willebrord Wil Vooruit

3 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

8 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . HANK ( 2017.09.10 )

17 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

20 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

Bax Sjoerd ( NED19960106 )

2017 . Belofte Man . Almkerk . GRC Jan van Arckel

1 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

1 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

1 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

6 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

6 . LEXMOND ( 2017.04.08 )

6 . OLYMPIA'S TOUR.06E RIT ( 2017.09.10 )

7 . ARDOOIE ( 2017.04.23 )

8 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

10 . ZWEVEZELE KOERS ( 2017.10.06 )

12 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

12 . OLYMPIA'S TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

14 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

14 . OLYMPIA'S TOUR.01E RIT ( 2017.09.05 )

16 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

17 . OLYMPIA'S TOUR.02E RIT ( 2017.09.06 )

18 . Oberösterreichrundfahrt.01e rit ( 2017.06.08 )

18 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

20 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

Beelen Niels ( NED19981203 )

2017 . Belofte Man . Nunspeet . WV De IJsselstreek

Beije Robin ( NED19981012 )

2017 . Belofte Man . Sommelsdijk . WV de Jonge Renner

Berendse Brendan ( NED19970514 )

2017 . Belofte Man . Purmerend . Ver. Cycling Club Monkey Town

10 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

Beukeboom Sjors ( NED19960202 )

2017 . Belofte Man . Paterswolde . UWTC de Volharding

2 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

19 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

Boele Bastijn ( NED19960129 )

2017 . Belofte Man . Leiden . LRTV  Swift

9 . ´S-GRAVENWEZEL ( 2017.06.18 )

17 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . MONSTER ( 2017.07.16 )

Boele Niels ( NED19980529 )

2017 . Belofte Man . Leiden . LRTV  Swift

3 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

4 . HERENTHOUT ( 2017.07.01 )

7 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

7 . MONSTER ( 2017.07.16 )

9 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

12 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

12 . FRANKFURT ( 2017.07.06 )

17 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

19 . ´S-GRAVENWEZEL ( 2017.06.18 )

19 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

19 . FRANKFURT ( 2017.07.06 )

20 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

20 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.03.25 )

Boer Erik ( NED19970210 )

2017 . Belofte Man . Wolphaartsdijk . Kids Sport Prom Belgium

5 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

9 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

10 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

11 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

18 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

Bok Willem ( NED19980507 )

2017 . Belofte Man . Maren-Kessel . WV de Jonge Renner

4 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . BOXMEER. ( 2017.07.24 )

7 . OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

10 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

10 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

12 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

13 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

Bolhoven Marc ( NED19960405 )

2017 . Belofte Man . Purmerend . West Frisia

6 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Bonemeijer Gino ( NED19960605 )

2017 . Belofte Man . Nootdorp . Restore Cycling

8 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

16 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.19 )

Boonstra Bouwe ( NED19960728 )

2017 . Belofte Man . Rotterdam . RWC Ahoy

8 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . DEN HAAG.HSK TRIAS ( 2017.04.30 )

20 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

Boskers Dennis ( NED19971231 )

2017 . Belofte Man . Alteveer . Stormvogels Veendam

Bouwmans Bryan ( NED19980909 )

2017 . Belofte Man . Gemert . WV de Jonge Renner

5 . GERWEN ( 2017.04.17 )

6 . RONDE VAN LIMBURG ( 2017.06.04 )

7 . RIETHOVEN ( 2017.06.19 )

8 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

9 . GERWEN ( 2017.04.17 )

10 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

16 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

18 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

Braam Lehvi ( NED19950330 )

2017 . Belofte Man . Dodewaard . TWC Tempo

2 . NUENEN ( 2017.08.20 )

3 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

4 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.03.25 )

5 . MADE ( 2017.04.23 )

6 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

6 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

7 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

9 . UDEN ( 2017.05.14 )

10 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

10 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

10 . REUSEL ( 2017.08.14 )

10 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . ZUIDHOLLANDSE EILANDEN TOUR ( 2017.05.13 )

11 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

11 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

13 . MONSTER ( 2017.07.16 )

15 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

15 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

15 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

18 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

20 . Ardenne Chalenge.01e rit ( 2017.04.13 )

20 . RONDE VAN ZUID-HOLLAND ( 2017.03.11 )

Broer Milan ( NED19950918 )

2017 . Belofte Man . Barendrecht . UWTC de Volharding

4 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

9 . Kreuzau/Duren ( 2017.04.23 )

11 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Bugter Jasper ( NED19950430 )

2017 . Belofte Man . Elden . ASC Olympia

4 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

10 . BOXMEER. ( 2017.07.24 )

11 . GROEI KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

11 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

14 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

15 . MAARHEEZE ( 2017.07.29 )

16 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

18 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

19 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

Buijs Dennis ( NED19960709 )

2017 . Belofte Man . Benthuizen . Willebrord Wil Vooruit

2 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

5 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

9 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

15 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

16 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

Buning Jorn ( NED19960302 )

2017 . Belofte Man . Alkmaar . ASC Olympia

5 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

6 . MEERLE ( 2017.09.17 )

7 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

7 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

7 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

8 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

9 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

12 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.03.25 )

15 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

17 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

Burger Sven ( NED19970522 )

2017 . Belofte Man . Heerlen . WV Noord-Holland

6 . WARMENHUIZEN ( 2017.06.25 )

9 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Coster Kevin ( NED19950916 )

2017 . Belofte Man . Hasselt . WV De IJsselstreek

6 . HIERDEN ( 2017.04.22 )

10 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

10 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

11 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

11 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

16 . NIJEVEEN ( 2017.07.14 )

19 . MADE ( 2017.04.23 )

19 . FRANKFURT ( 2017.07.06 )

20 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

20 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

Coster Patrick ( NED19980331 )

2017 . Belofte Man . Hasselt . WV De IJsselstreek

15 . BÖRGER ( 2017.04.02 )

Cremers Paul ( NED19950303 )

2017 . Belofte Man . Gulpen . WV de Jonge Renner

9 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . KOTEM-MAASMECHELEN ( 2017.08.14 )

10 . OUDENBOSCH ( 2017.07.16 )

11 . HOUTHALEN-HELCHTEREN ( 2017.06.03 )

12 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

12 . NETTETAL ( 2017.10.01 )

13 . HEERLEN ( 2017.07.28 )

13 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

14 . MOL RAUW ( 2017.05.30 )

15 . OLYMPIA'S TOUR.04E RIT ( 2017.09.08 )

17 . SINT LAMBRECHTS HERK ( 2017.08.13 )

20 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

de Bruin Ege ( NED19950926 )

2017 . Belofte Man . Delft . WTOS Delft

de Cock Jules ( NED19970620 )

2017 . Belofte Man . Eindhoven . TWC Het Snelle Wiel

de Jong Aron ( NED19980124 )

2017 . Belofte Man . Leeuwarden . WRV de Peddelaars

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

de Jong Jaap ( NED19950929 )

2017 . Belofte Man . Lunteren . Chambéry Cyclisme Formation

5 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

8 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

15 . LUYKSGESTEL ( 2017.06.26 )

18 . Paris-Roubaix.Beloften ( 2017.05.28 )

de Jong Jeen ( NED19960105 )

2017 . Belofte Man . Britsum . NWV Groningen

4 . AALTEN ( 2017.05.21 )

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

6 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

9 . HEL VAN VOERENDAAL ( 2017.08.13 )

9 . BUCHOLTZ ( 2017.05.25 )

11 . OVERIJSE ( 2017.07.29 )

11 . TRYNWALDEN ( 2017.09.02 )

12 . SINT-ULRIKS-KAPELLE ( 2017.07.30 )

17 . HAREN ( 2017.05.27 )

20 . OMLOOP VAN WERVERSHOOF ( 2017.05.28 )

de Kleijn Isaac ( NED19950914 )

2017 . Belofte Man . Herveld . UWTC de Volharding

7 . LIESHOUT ( 2017.05.21 )

8 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

de Rijk Dorus ( NED19971022 )

2017 . Belofte Man . De Rijp . West Frisia

3 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

4 . KROMMENIE ( 2017.06.06 )

5 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

6 . BEVERWIJK ( 2017.08.09 )

6 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

6 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

6 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

10 . GROEI KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

10 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

13 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

14 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

15 . MADE ( 2017.04.23 )

15 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

16 . KWINTSHEUL ( 2017.07.14 )

16 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

17 . TRYNWALDEN ( 2017.09.02 )

18 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

18 . OOSTZAAN ( 2017.08.06 )

18 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

de Vries Rick ( NED19980211 )

de Vries Robert ( NED19950411 )

2017 . Belofte Man . Zwolle . WV de Kannibaal

4 . URETERP ( 2017.04.17 )

8 . HENGELO ( 2017.06.02 )

11 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . OMLOOP VAN SCHIJNDEL ( 2017.03.05 )

20 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

Dekker David ( NED19980202 )

2017 . Belofte Man . Hedel . WV de Jonge Renner

1 . MEERLE ( 2017.09.17 )

1 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

3 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

3 . PAREL VAN DE VELUWE ( 2017.05.19 )

5 . GERWEN ( 2017.04.17 )

5 . LAARNE - KALKEN ( 2017.04.15 )

5 . MEER ( 2017.03.26 )

6 . Carpathian Couriers Race U-23…01e rit ( 2017.04.30 )

6 . GERWEN ( 2017.04.17 )

6 . MAARHEEZE ( 2017.07.29 )

7 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

9 . BRUSTEM SINT-TRUIDEN ( 2017.02.26 )

9 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

11 . OLYMPIA'S TOUR.03E RIT ( 2017.09.07 )

12 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

17 . OLYMPIA'S TOUR.04E RIT ( 2017.09.08 )

18 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

19 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

20 . MEERBEKE ( 2017.08.06 )

20 . OMLOOP VAN DE GRENSSTREEK WERVIK ( 2017.08.22 )

Duijvesteijn Jim ( NED19971115 )

2017 . Belofte Man . Honselersdijk . Westland Wil Vooruit

14 . ZWIJNDRECHT ( 2017.06.04 )

Duvigneau Beau ( NED19950415 )

2017 . Belofte Man . Zutphen . WV de Jonge Renner

1 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

7 . RONDE VAN GRONINGEN ( 2017.03.18 )

9 . MARKELO ( 2017.08.18 )

11 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

12 . DÙREN-MERKEN ( 2017.04.02 )

14 . AALTEN ( 2017.05.21 )

15 . ROTTERDAM.KATENDRECHT ( 2017.05.19 )

17 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

18 . ALTENA BIESBOSCHRONDE ( 2017.04.17 )

Eenkhoorn Pascal ( NED19970208 )

2017 . Belofte Man . Genemuiden . BMC Development Team

1 . OLYMPIA'S TOUR.01E RIT ( 2017.09.05 )

1 . OLYMPIA'S TOUR.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

2 . BRUSSEL-OPWIJK ( 2017.02.26 )

2 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

2 . OLYMPIA'S TOUR.02E RIT ( 2017.09.06 )

2 . OLYMPIA'S TOUR.06E RIT ( 2017.09.10 )

2 . Rhône-Alpes Isère Tour.Eindklassement ( 2017.05.06 )

4 . Rhône-Alpes Isère Tour.03e rit ( 2017.05.05 )

5 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. ( 2017.06.24 )

5 . Rhône-Alpes Isère Tour.01e rit ( 2017.05.03 )

8 . Ronde de l'Isard.04e rit ( 2017.05.21 )

8 . Tour de Normandie.01e rit ( 2017.03.20 )

8 . Tour de Normandie.Eindklassement ( 2017.03.26 )

13 . Omloop Het Nieuwsblad Beloften/Circuit Het Nieuwsblad Espoirs ( 2017.07.02 )

13 . Tour de Normandie.06e rit ( 2017.03.25 )

14 . Rhône-Alpes Isère Tour.04e rit ( 2017.05.06 )

17 . Rhône-Alpes Isère Tour.02e rit ( 2017.05.04 )

17 . UEC ROAD EUROPEAN CHAMPIONSHIP.TIJD.MEN UNDER 23 ( 2017.08.02 )

18 . TOUR DE I'AVENIR.03E RIT ( 2017.08.20 )

19 . Ronde de l'Isard.02e rit ( 2017.05.19 )

19 . TOUR ALSACE.EINDKLASSEMENT ( 2017.07.30 )

20 . TOUR ALSACE.02E RIT ( 2017.07.27 )

Eijssen Luc ( NED19970331 )

2017 . Belofte Man . Ulestraten . TWC Het Snelle Wiel

Esselaar Remco ( NED19950919 )

2017 . Belofte Man . Stein . TWC Het Snelle Wiel

4 . BUCHTEN ( 2017.06.16 )

6 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

10 . ZUTENDAAL ( 2017.04.15 )

10 . ZUTENDAAL ( 2017.09.02 )

12 . GERWEN ( 2017.04.17 )

15 . BLADEL ( 2017.06.25 )

15 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

16 . HEL VAN VOERENDAAL ( 2017.08.13 )

19 . OSPEL ( 2017.08.05 )

Faber Sil ( NED19970929 )

2017 . Belofte Man . Ureterp . WRV de Peddelaars

Floren Wesley ( NED19970825 )

2017 . Belofte Man . Ossendrecht . ZRTC Theo Middelkamp

16 . NIEUW-VOSSEMEER ( 2017.05.14 )

19 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

Geleijnse Marco ( NED19980224 )

2017 . Belofte Man . Hellevoetsluis . RWC Ahoy

20 . ZUIDLAND ( 2017.08.26 )

Geserick Ocko ( NED19950909 )

2017 . Belofte Man . Hilversum . UWTC de Volharding

19 . LEXMOND ( 2017.04.08 )

Goedbloed Bob ( NED19970903 )

2017 . Belofte Man . Leiden . Team Novo Nordisk

16 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

16 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

Goeree Niels ( NED19950117 )

2017 . Belofte Man . Borger . NWV Groningen

5 . DK.NOORD-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.30 )

6 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

7 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . BEILEN ( 2017.04.27 )

9 . URETERP ( 2017.04.17 )

11 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

13 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

14 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

18 . BÖRGER ( 2017.04.02 )

19 . OLYMPIA'S TOUR.05E RIT ( 2017.09.09 )

20 . KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND BELSELE ( 2017.06.13 )

20 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

Goeree Rick ( NED19950117 )

2017 . Belofte Man . Borger . NWV Groningen

4 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . HAREN ( 2017.05.27 )

5 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

9 . BEILEN ( 2017.04.27 )

11 . BUCHOLTZ ( 2017.05.25 )

13 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

Gort Niels ( NED19980812 )

2017 . Belofte Man . Echt . WV de Jonge Renner

12 . KESSEL ( 2017.04.09 )

Gosink Stan ( NED19980301 )

2017 . Belofte Man . Coevorden . Twente-Salland Cycling Team

16 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

Groeneveld Harro ( NED19960917 )

2017 . Belofte Man . Zalk . WV De IJsselstreek

Groot Coen ( NED19980120 )

2017 . Belofte Man . Papendrecht . DRC de Mol

17 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

Groot Mitch ( NED19980209 )

2017 . Belofte Man . Brunssum . belgian cycling talents

1 . TOUR OF SOUTH BOHEMIA.01E RIT ( 2017.08.30 )

7 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

7 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

9 . GINGELOM-JEUK ( 2017.06.24 )

12 . SINT LAMBRECHTS HERK ( 2017.08.13 )

14 . HOUTHALEN-HELCHTEREN ( 2017.06.03 )

19 . Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques.01e rit A ( 2017.06.28 )

Groot Neville ( NED19970221 )

2017 . Belofte Man . Heerhugowaard . Ver. Cycling Club Monkey Town

12 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

Groot Tim ( NED19971201 )

2017 . Belofte Man . Bovenkarspel . West Frisia

7 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

9 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

12 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

19 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

20 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

Groot Tristan ( NED19970221 )

2017 . Belofte Man . Heerhugowaard . Ver. Cycling Club Monkey Town

11 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

Gruithuijzen Paul ( NED19980202 )

2017 . Belofte Man . Breugel . WV Schijndel

9 . GEEL ( 2017.09.09 )

12 . NUENEN ( 2017.08.20 )

13 . GERWEN ( 2017.04.17 )

16 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

18 . REUSEL ( 2017.08.14 )

20 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

Haaksman Max ( NED19960225 )

2017 . Belofte Man . Zeist . WV Het Stadion

11 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

13 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . WAGENINGEN ( 2017.06.03 )

20 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

Habets Ivo ( NED19980825 )

2017 . Belofte Man . Sint Geertruid . TWC. Maaslandster-Zuid Limburg

15 . KUURNE ( 2017.06.25 )

Harbers Lorenzo ( NED19970222 )

2017 . Belofte Man . Nijverdal . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

2 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

3 . MAARHEEZE ( 2017.07.29 )

5 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

7 . BLADEL ( 2017.06.25 )

8 . EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

9 . OCHTEN ( 2017.07.22 )

11 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

14 . Ardenne Chalenge.01e rit ( 2017.04.13 )

16 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

16 . HENGELO ( 2017.06.02 )

16 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

17 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . ENTER ( 2017.07.08 )

19 . HAREN ( 2017.05.27 )

19 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

19 . MARKELO ( 2017.08.18 )

Harink Jordy ( NED19950306 )

2017 . Belofte Man . Rouveen . WV De IJsselstreek

Heek Derek ( NED19950726 )

2017 . Belofte Man . Montfoort . GRC Jan van Arckel

14 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

15 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

Hendrickx Maarten ( NED19951101 )

2017 . Belofte Man . Baarle-Nassau . TWC Het Snelle Wiel

7 . NIEL ( 2017.05.07 )

8 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

16 . GERWEN ( 2017.04.17 )

18 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

20 . BLADEL ( 2017.06.25 )

20 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

Hendrikx Max ( NED19950422 )

2017 . Belofte Man . Hapert . TWC Het Snelle Wiel

3 . SIMPELVELD ( 2017.07.16 )

3 . ZUTENDAAL ( 2017.09.02 )

4 . RAPERTINGEN ( 2017.08.06 )

7 . HEL VAN VOERENDAAL ( 2017.08.13 )

8 . BIERBEEK ( 2017.06.15 )

9 . BLADEL ( 2017.06.25 )

10 . HULSHOUT ( 2017.07.21 )

14 . OSPEL ( 2017.08.05 )

18 . GERWEN ( 2017.04.17 )

19 . BERGEIJK ( 2017.07.11 )

20 . LOMMEL - KOLONIE ( 2017.10.07 )

Imming Toon ( NED19961016 )

2017 . Belofte Man . Egmond-Binnen . WV Noord-Holland

Inkelaar Kevin ( NED19970708 )

2017 . Belofte Man . Abbenbroek . Belgisch Cycling Talents (Lotto Soudal)

1 . TOUR OF SOUTH BOHEMIA.01E RIT ( 2017.08.30 )

7 . Giro Ciclistico della Valle d'Aosta Mont Blanc.02e rit ( 2017.07.13 )

7 . MADE ( 2017.04.23 )

11 . OMLOOP VAN DE WESTHOEK/MEMORIAL STEVE VERMAUT ( 2017.03.05 )

12 . Giro Ciclistico della Valle d'Aosta Mont Blanc.Eindklassement ( 2017.07.16 )

13 . WOENSDRECHT ( 2017.03.19 )

15 . Giro Ciclistico della Valle d'Aosta Mont Blanc.04e rit ( 2017.07.15 )

16 . Giro Ciclistico della Valle d'Aosta Mont Blanc.03e rit ( 2017.07.14 )

17 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

18 . OOSTVOORNE ( 2017.08.03 )

Jansen Edward ( NED19980331 )

2017 . Belofte Man . Zoetermeer . LRTV  Swift

Jansen Ferdinand ( NED19980331 )

2017 . Belofte Man . Zoetermeer . LRTV  Swift

Jansen Koen ( NED19971111 )

2017 . Belofte Man . Baak . AR en TV de Adelaar

13 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Jansen Richard ( NED19950923 )

2017 . Belofte Man . Assendelft . West Frisia

18 . UGCHELEN ( 2017.07.01 )

Jansen Tom ( NED19960420 )

2017 . Belofte Man . Steenbergen . Stormvogels Veendam

4 . PEIZE  ( 2017.06.25 )

9 . DE WILP ( 2017.07.01 )

9 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

9 . REUSEL ( 2017.08.14 )

10 . HEERLE ( 2017.07.10 )

10 . WESTERHOVEN ( 2017.05.27 )

12 . DEURNE-ZEILBERG ( 2017.07.28 )

12 . NIEUW-RODEN ( 2017.06.26 )

12 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

13 . NOORDHORN ( 2017.06.30 )

14 . ZUNDERT ( 2017.08.02 )

15 . ZIERIKZEE ( 2017.08.25 )

16 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

16 . RIJSENHOUT ( 2017.06.15 )

17 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

17 . PHILIPPINE ( 2017.07.15 )

19 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

20 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

20 . DUIZEL ( 2017.07.31 )

Janssen Tim ( NED19960517 )

2017 . Belofte Man . Goes . ZRTC Theo Middelkamp

4 . ZIERIKZEE ( 2017.08.25 )

6 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

7 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

16 . HAAMSTEDE ( 2017.08.05 )

Johannink Jelle ( NED19961022 )

2017 . Belofte Man . Denekamp . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

2 . ENTER ( 2017.07.08 )

3 . AALTEN ( 2017.05.21 )

6 . MARKELO ( 2017.08.18 )

9 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

10 . HENGELO ( 2017.06.02 )

10 . OMLOOP DER ZEVENHEUVELEN ( 2017.07.09 )

11 . Ardenne Chalenge.05e rit ( 2017.04.17 )

13 . Ardenne Chalenge.02e rit ( 2017.04.14 )

13 . RODEN LUS VAN ( 2017.07.15 )

Junte Maarten ( NED19950831 )

2017 . Belofte Man . Elburg . WV Noord-Holland

4 . Tour du Sénégal.06e rit ( 2017.04.27 )

10 . ELSPEET.AFVALWEDSTRIJD ( 2017.08.09 )

11 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

11 . FRANKFURT ( 2017.07.06 )

14 . ACHT VAN NOORDERVELD ( 2017.06.11 )

14 . Tour du Sénégal.07e rit ( 2017.04.28 )

18 . APPELSCHA ( 2017.08.06 )

18 . FRANKFURT ( 2017.07.06 )

19 . GORREDIJK ( 2017.06.14 )

19 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

19 . RONDE VAN DE ACHTERHOEK ( 2017.08.20 )

Kamp Wietse ( NED19960809 )

2017 . Belofte Man . Hengelo . Twente-Salland Cycling Team

3 . HENGELO.DE VIJVER ( 2017.04.22 )

13 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

15 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

15 . ZEVENHUIZEN.GN ( 2017.06.28 )

17 . HENGELO ( 2017.06.02 )

Kerkhofs Bob ( NED19980912 )

2017 . Belofte Man . Wouw . Willebrord Wil Vooruit

6 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

19 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

Ketelaars Xavier ( NED19981205 )

2017 . Belofte Man . Sint Willebrord . Willebrord Wil Vooruit

11 . NISPEN ( 2017.07.09 )

12 . HOOGERHEIDE ( 2017.09.03 )

13 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

13 . OUD-GASTEL ( 2017.04.09 )

14 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

Kip Vincent ( NED19960529 )

2017 . Belofte Man . Oldenzaal . RTV Oldenzaalse WCL

19 . ENTER ( 2017.07.08 )

Kivits Marc ( NED19950606 )

2017 . Belofte Man . Schijndel . TWC Het Snelle Wiel

7 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

10 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

12 . OPLOO ( 2017.04.02 )

15 . OVERIJSE ( 2017.08.05 )

16 . RONDE VAN VLAAMS-BRABANT.01E RIT ( 2017.07.26 )

18 . OPDORP ( 2017.07.04 )

Kloese Justin ( NED19980629 )

2017 . Belofte Man . Emmen . NWV Groningen

3 . DK.NOORD-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

8 . OLYMPIA'S TOUR.04E RIT ( 2017.09.08 )

9 . EMMEN.GOUDEN PIJL ( 2017.08.08 )

12 . DELFZIJL ( 2017.08.27 )

16 . BUCHOLTZ ( 2017.05.25 )

19 . AALTEN ( 2017.05.21 )

19 . OLYMPIA'S TOUR.03E RIT ( 2017.09.07 )

Koemans Daaf ( NED19950729 )

2017 . Belofte Man . Terheyden . WV Breda

14 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

17 . MEERLE ( 2017.09.17 )

19 . NIEUWRODE ( 2017.04.23 )

Kootstra Michael ( NED19980110 )

2017 . Belofte Man . Krimpen aan de Lek . GRC Jan van Arckel

17 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

19 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

Kramer Patrick ( NED19950725 )

2017 . Belofte Man . Hardinxveld-Giessendam . DRC de Mol

17 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

18 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . GEEL ( 2017.09.09 )

19 . PAPENDRECHT ( 2017.06.03 )

Kroeze Danny ( NED19960510 )

2017 . Belofte Man . Achterveld . W.V. Eemland

1 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . AALTEN ( 2017.05.21 )

17 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

Kroeze Thimo ( NED19970817 )

2017 . Belofte Man . Koog aan de Zaan . ZWC D.T.S.

5 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

10 . MONSTER ( 2017.07.16 )

12 . LEXMOND ( 2017.04.08 )

Kroon Rody ( NED19970209 )

2017 . Belofte Man . Lage Zwaluwe . WV de Jonge Renner

11 . KAMP.STUDENTEN ( 2017.09.24 )

11 . PRINSENBEEK ( 2017.06.30 )

12 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

18 . GERWEN ( 2017.04.17 )

19 . MERCHTEM ( 2017.07.21 )

Kuiten Arjan ( NED19981102 )

2017 . Belofte Man . Geldrop . TWC de Kempen

16 . ´S-GRAVENWEZEL ( 2017.06.18 )

16 . NUENEN ( 2017.08.20 )

20 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Lenting Etienne ( NED19950814 )

2017 . Belofte Man . Nieuwveen . WV Avanti

3 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

5 . RIJSOORD ( 2017.05.13 )

5 . TRYNWALDEN ( 2017.09.02 )

6 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

9 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

14 . s-GRAVENDEEL ( 2017.08.18 )

15 . HOOGKARSPEL ( 2017.07.02 )

18 . HEEMSKERK ( 2017.09.03 )

Lohuis Luuk ( NED19970619 )

2017 . Belofte Man . Denekamp . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

5 . BÖRGER ( 2017.04.02 )

11 . FINALE CLUBCOMPETITIE.01E RIT ( 2017.09.09 )

11 . HENGELO ( 2017.06.02 )

17 . OMLOOP VAN DE BRAAKMAN ( 2017.04.08 )

Lowik Robin ( NED19950530 )

2017 . Belofte Man . Vriezenveen . AR en TV de Adelaar

1 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

2 . MARKELO ( 2017.08.18 )

2 . NUNSPEET ( 2017.08.16 )

4 . HEESWIJK-DINTHER ( 2017.03.19 )

4 . OLDENZAAL ( 2017.08.27 )

6 . ANTWERPSE HAVENPIJL ( 2017.08.06 )

6 . ANTWERPSE PIJL ( 2017.08.06 )

6 . DÙREN-MERKEN ( 2017.04.02 )

7 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

7 . WESTEREEN ( 2017.08.19 )

8 . CHAAM.ACHT VAN ( 2017.07.26 )

8 . DRACHTERSCOMPAGNIE ( 2017.06.17 )

9 . ELSPEET.CRITERIUM ( 2017.08.09 )

9 . ERMELO ( 2017.07.05 )

9 . SURHUISTERVEEN. ( 2017.07.25 )

9 . TIJDRIT TOPCOMPETITIE ( 2017.07.09 )

10 . MAREN-KESSEL ( 2017.05.25 )

10 . ZUTPHEN ( 2017.08.02 )

13 . BORNE ( 2017.08.24 )

13 . DIDAM ( 2017.06.14 )

13 . DORPENOMLOOP VAN DRENTHE ( 2017.05.07 )

16 . BRUSSEL-OPWIJK ( 2017.02.26 )

18 . BEILEN ( 2017.04.27 )

19 . ALTENA BIESBOSCHRONDE ( 2017.04.17 )

20 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

Lubbers Maarten ( NED19981129 )

2017 . Belofte Man . Winterswijk . Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam

11 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

12 . DK.OOST-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

12 . WUPPERTAL ( 2017.07.29 )

13 . BIELEFELD-BRECKWEDDE ( 2017.05.28 )

15 . KREFELD ( 2017.07.07 )

17 . BORNE ( 2017.08.24 )

17 . MARKELO ( 2017.08.18 )

Manders Tom ( NED19981024 )

2017 . Belofte Man . Uden . WV de Jonge Renner

17 . BREDA.GINNEKEN ( 2017.05.28 )

17 . UDEN ( 2017.05.14 )

18 . RK.ZUID-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Meerbeek Christiaan ( NED19961024 )

2017 . Belofte Man . Naaldwijk . Westland Wil Vooruit

1 . DE LIER ( 2017.08.08 )

5 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

7 . DK.ZUID-HOLLAND TIJD ( 2017.05.24 )

7 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

9 . HENDRIK-ido-AMBACHT ( 2017.07.06 )

10 . PRINSENBEEK ( 2017.06.30 )

12 . HONSELERSDIJK ( 2017.06.29 )

12 . RHOON.ALBRANDSWAARD ( 2017.06.14 )

13 . SINT GILLIS WAAS DE KLINGE ( 2017.08.23 )

14 . WIM HENDRIKS TROFEE ( 2017.04.30 )

15 . BRUINISSE ( 2017.03.25 )

16 . NUMANSDORP ( 2017.06.12 )

17 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

19 . OMLOOP VAN DE KEMPEN ( 2017.05.21 )

Meesen Giel ( NED19960806 )

2017 . Belofte Man . Susteren . W.C.L. Bergklimmers

1 . DK.LIMBURG.TIJD ( 2017.06.14 )

12 . BUCHTEN ( 2017.06.16 )

12 . KOTEM-MAASMECHELEN ( 2017.08.14 )

17 . KUURNE ( 2017.06.25 )

19 . GEEL ( 2017.09.09 )

19 . GEETBETS ( 2017.08.21 )

20 . GINGELOM-JEUK ( 2017.06.24 )

20 . HEERLERHEIDE ( 2017.08.27 )

Meeuwisse Melle ( NED19980328 )

2017 . Belofte Man . Boskoop . GRC Jan van Arckel

2 . OUDEWATER ( 2017.08.26 )

3 . WATERINGEN ( 2017.07.27 )

4 . DORDRECHT ( 2017.09.02 )

6 . POELDIJK ( 2017.07.23 )

8 . PIJNACKER ( 2017.08.19 )

11 . RAAMSDONKSVEER ( 2017.06.25 )

13 . GROEI KLASSIEKER ( 2017.09.16 )

13 . MAASDIJK ( 2017.07.19 )

15 . BARENDRECHT ( 2017.07.22 )

15 . LEKKERKERK ( 2017.05.25 )

16 . ALBLASSERDAM ( 2017.07.26 )

20 . DK.ZUID-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Meijer Niek ( NED19980218 )

2017 . Belofte Man . Zeddam . R en TV de Zwaluwen

13 . DK.OOST-NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.13 )

Mekelenkamp Robbert ( NED19950903 )

2017 . Belofte Man . Oostwold . Stormvogels Veendam

Mengoulas Alex ( NED19970713 )

2017 . Belofte Man . Almere . UWTC de Volharding

3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD. ( 2017.05.09 )

3 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

7 . GROTE OMLOOP VAN DE VEENKOLONIËN ( 2017.03.25 )

13 . HEL VAN VOERENDAAL ( 2017.08.13 )

14 . OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD ( 2017.05.27 )

14 . RONDE VAN DE KERSPELEN ( 2017.06.03 )

15 . CAMERIG ( 2017.06.28 )

16 . RONDE VAN ZUID-OOST FRIESLAND ( 2017.05.06 )

17 . KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.21 )

20 . HLB EURODE OMLOOP ( 2017.09.17 )

20 . INTERNATIE RENINGELST ( 2017.07.27 )

Meusen Tim ( NED19960814 )

2017 . Belofte Man . Reuver . TWC Het Snelle Wiel

Middelburg Twan ( NED19950924 )

2017 . Belofte Man . De Lier . Westland Wil Vooruit

10 . MADE ( 2017.04.23 )

10 . WADDINXVEEN ( 2017.04.17 )

14 . BRUINISSE ( 2017.03.25 )

15 . STANDDAARBUITEN ( 2017.05.07 )

Mijnten Martin ( NED19970809 )

2017 . Belofte Man . Hoevelaken . W.V. Eemland

6 . DK.MIDDEN-NEDERLAND.WEG ( 2017.06.05 )

Minten Kevin ( NED19960103 )

2017 . Belofte Man . Mill . TWC Het Snelle Wiel

17 . GERWEN ( 2017.04.17 )

17 . ZUTENDAAL ( 2017.04.15 )

19 . UDEN ( 2017.05.14 )

20 . BOXMEER. ( 2017.07.24 )

Mouris Teun ( NED19980908 )

2017 . Belofte Man . Ouderkerk aan den Amstel . WTC de Amstel

1 . DK.NOORD-HOLLAND.WEG ( 2017.06.05 )

3 . T ZAND ( 2017.05.07 )

4 . DK.NOORD-HOLLAND.TIJD ( 2017.05.10 )

7 . FINALE CLUBCOMPETITIE.EINDKLASSEMENT ( 2017.09.10 )

8 . Fyen Rundt - Tour of Fyen ( 2017.06.10 )

9 . FINALE CLUBCOMPETITIE.02E RIT ( 2017.09.10 )

20 . BRUSSEL-OPWIJK ( 2017.02.26 )

Muskens Mart ( NED19970510 )

2017 . Belofte Man . Heesbeen . TWC Het Snelle Wiel

12 . RK.ZUID-OOST/ZUID-WEST.NEDERLAND.TIJD ( 2017.06.07 )

14 . NUENEN ( 2017.08.20 )

20 . OOSTERHOUT.RONDE VAN DE MOLEN ( 2017.09.17 )

Muskens Sam ( NED19960626 )

2017 . Belofte Man . Tilburg . TWC Tempo

7 . VREMDE ( 2017.08.13 )

13 . NUENEN ( 2017.08.20 )