VELDRIT TE VALKENSWAARD

                                     26 NOVEMBER 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

1

Erik Boer

WOLPHAARTSDIJK

2

Mart Muskens

HEESBEEN

3

Tim Janssen

GOES

4

Lars van den Berghen

NAALDWIJK

5

Martin Mijnten

HOEVELAKEN

6

Koen van Helvoirt

ERP

7

Robbie van Bakel

DEURNE

8

Carlos Schreuder

VEENENDAAL

9

Kevin van Bennekom

CULEMBORG

10

Kyro Geurts

OTTERSUM

11

Niels Verbruggen

NUENEN

12

Lars Mastebroek

BARNEVELD

13

Tijs van Aert

WUUSTWEZEL

14

Rowan Bergmans

MAREN-KESSEL

15

Bart Barkhuis

NORG

16

Jasper Gielen

 

17

Tom van den Berg

HELMOND

18

Jordy Luisman

LEMELERVELD

19

Jurgen van den Aarssen

DREUMEL

20

Rick Pluimers

ENTER

21

Pete Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

22

Wesley Damiaans

SINT MAARTENSBRUG

23

Sam Gademan

BEEK

24

Stef ter Laak

VEENENDAAL

25

Ward de Schepper

MADE

26

Owen Geleijn

RIJSENHOUT

27

Mika van Gestel

OSS

28

Casper van Uden

SCHIEDAM

29

Marco Ehlert

KORTENHOEF

30

Maarten de Nijs

HUIJBERGEN

31

Niels Bakker

RIJSSEN

32

Bart Klein Nienhuis

LICHTENVOORDE

33

Dennis van Dijk

BEEK EN DONK

34

Stan van den Bergh

OUD-GASTEL

35

Bjorn ten Have

HARREVELD

36

Bastiaan van Dijk

KWINTSHEUL

37

Wessel Verschueren

ULICOTEN

38

Youri van Ballegooij

LITH

39

Rick Wouters

BERGEIJK

40

Erben van Meer

NISPEN

41

Sverre Senders

LUYKSGESTEL

42

Joris van der Straaten

BUDEL

43

Beau de Wijn

UGCHELEN

44

Berko Dorussen

BEUNINGEN GLD

45

Jeroen Janssen

NIJMEGEN

 

 

 

 

UITSLAG.VROUWEN

 

 

 

 

1

Susanne Meistrok

ELSHOUT

2

Maaike de Heij

HETEREN

3

Aniek van Alphen

HAPERT

4

Femke Gerritse

ROSMALEN

5

Larissa Hartog

DE LIER

6

Sylvie Swinkels

HANDEL

7

Irene Gerritsen

BEMMEL

8

Lorena Wiebes

MIJDRECHT

9

Laura van der Zwaan

SLIEDRECHT

10

Lisa Dorussen

BEUNINGEN

11

Laura Krans

DE WILP

12

Rozemarijn Ammerlaan

DE LIER

13

Floor Weerink

GRONINGEN

14

Iris Hoog Antink

OCHTEN

15

Lana Verberne

BERGEIJK

16

Marlies Vos

AALDEN

17

Femke Geeris

GELDROP

18

Dorien Hoog Antink

OCHTEN

19

Celine Klootwijk

'T LOO - OLDEBROEK

20

Maaike Meistrok

ELSHOUT

21

Pam Schutten

NIJVERDAL

22

Lora Bonthuis

INGEN

23

Eltina van Wijk

MAASDAM

24

Ingeborg Bremmers

AMSTELVEEN

25

Isa Pieterse

AMERSFOORT

26

Anouk Reen

EINDHOVEN

27

Lieke v.d. Draaij

DORDRECHT

28

Anne van Rooijen

DRIEL

29

Nielske Bremmers

GELDROP

30

Rienke ten Have

HARREVELD

31

Karin Uyl

OSS

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Jurgen van den Aarssen

DREUMEL

2

Rick Pluimers

ENTER

3

Pete Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

4

Wesley Damiaans

SINT MAARTENSBRUG

5

Sam Gademan

BEEK

6

Stef ter Laak

VEENENDAAL

7

Ward de Schepper

MADE

8

Owen Geleijn

RIJSENHOUT

9

Mika van Gestel

OSS

10

Casper van Uden

SCHIEDAM

11

Marco Ehlert

KORTENHOEF

12

Maarten de Nijs

HUIJBERGEN

13

Niels Bakker

RIJSSEN

14

Bart Klein Nienhuis

LICHTENVOORDE

15

Dennis van Dijk

BEEK EN DONK

16

Stan van den Bergh

OUD-GASTEL

17

Bjorn ten Have

HARREVELD

18

Bastiaan van Dijk

KWINTSHEUL

19

Wessel Verschueren

ULICOTEN

20

Youri van Ballegooij

LITH

21

Rick Wouters

BERGEIJK

22

Erben van Meer

NISPEN

23

Sverre Senders

LUYKSGESTEL

24

Joris van der Straaten

BUDEL

25

Beau de Wijn

UGCHELEN

26

Berko Dorussen

BEUNINGEN GLD

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN-VROUWEN

 

 

 

1

Femke Gerritse

ROSMALEN

2

Larissa Hartog

DE LIER

3

Sylvie Swinkels

HANDEL

4

Laura van der Zwaan

SLIEDRECHT

5

Lisa Dorussen

BEUNINGEN

6

Rozemarijn Ammerlaan

DE LIER

7

Iris Hoog Antink

OCHTEN

8

Marlies Vos

AALDEN

9

Dorien Hoog Antink

OCHTEN

10

Pam Schutten

NIJVERDAL

11

Lora Bonthuis

INGEN

12

Isa Pieterse

AMERSFOORT

13

Anne van Rooijen

DRIEL

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Hugo Kars

OOSTERBEEK

2

Joppe de Heij

HETEREN

3

Lucas Janssen

PAPENDRECHT

4

Matyas Kopecky

ZOETERWOUDE

5

Bailey Groenendaal

SCHIJNDEL

6

Jordi van Heijst

DEN DUNGEN

7

Jesse Kramer

BORKEL EN SCHAFT

8

Levi van Hoften

TIEL

9

Quinten Buijs

DE LIER

10

Maiko Timmer

DRACHTEN

11

Danny van Lierop

SOMEREN

12

Mika Sardina

HELMOND

13

Mat van Gorp

BERGEIJK

14

Joris Reinderink

RUURLO

15

Max Jansen

DORDRECHT

16

Pieter Prosman

ZALTBOMMEL

17

Chris van Stralen

ENKHUIZEN

18

Yanick de Vos

VALKENSWAARD

19

Noud van den Hurk

BENEDEN-LEEUWEN

20

Jip Kramer

OOSTERBEEK

21

Huub Artz

WINTELRE

22

Beau van Izerloo

DORDRECHT

23

Daan van Vuuren

WOUDRICHEM

24

Frans Ledoux

LANDGRAAF

25

Youp de Vos

HILLEGOM

26

Roan Konings

OUDENBOSCH

27

Moreno Tak

FIJNAART

28

Ruben Velter

HEYTHUYSEN

29

Twan van der Drift

WATERINGEN

30

Bram Gerritsen

BEMMEL

31

Daan Adams

BUDEL

32

Sam Struwer

DE LIER

33

Jens van Korven

DIESSEN

34

Nick Ruigrok

DE LIER

35

Bas van der Burg

BERGSCHENHOEK

36

Bjorn Baudoin

VALKENSWAARD

37

Thijs Hazekamp

ZOETERMEER

38

Sam Oosterholt

MADE

39

Rindert Buiter

LEIDEN

40

Johan Dorussen

BEUNINGEN

41

Tim van der Voort

DE LIER

42

Bart Rutten

DEN HOUT

43

Jim Struwer

DE LIER

44

Mitch ter Laak

DEN HOORN

45

Bram Ledoux

LANDGRAAF

46

Cis Paridaans

EERSEL

47

Joren de Gruijter

BREDA

48

Juul Thoolen

WEERT

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Puck Pieterse

AMERSFOORT

2

Fleur van der Peet

DEN HAAG

3

Senne Knaven

STRIJBEEK

4

Isa Nomden

HATTEM

5

Sofie van Rooijen

DRIEL

6

Ilse Pluimers

ENTER

7

Lisa van Helvoirt

ERP

8

Fleur Nagtegaal

VEENENDAAL

9

Elise Uijen

HERPEN

10

Fem van Empel

SINT-MICHIELSGESTEL

11

Danielle Quint

DEIL

12

Anoek Kuijpers

GILZE

13

Leonie Boschker

WOERDEN

14

Femke Gort

ECHT

15

Silke Blei

HURWENEN

16

Britt van der Hulst

HAZERSWOUDE

17

Rosanne van Rees

GROOT AMMERS

18

Mijntje Geurts

LUYKSGESTEL

19

Fenna Derksen

HAALDEREN

20

Lieke de Bie

WAALRE

21

Bente van den Nouweland

RIJEN

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Dennis van de Kruisweg

OLDEBROEK

2

Atse ten Brinke

LICHTENVOORDE

3

Yannick Runhart

APELDOORN

4

Mattijn Motshagen

NIJKERK GLD

5

Freek de Jong

DEIL

6

Maarten Nijland

ROSSUM

7

Bas de Bruin

UITHOORN

8

Raymond van de Kruisweg

OLDEBROEK

9

Tommy Oude Elferink

NIEUWVEEN

10

Jordy Beuker

HUIZEN

11

Daan de Jonge

AXEL

12

Luuk Nissen

BEST

13

Daniel Prijkel

OSS

14

Bart de Veer

VREELAND

15

Bas van Dalen

EDE GLD

16

Daan Switters

UTRECHT

17

Remco Schellevis

STOLWIJK

18

Rick van Gaalen

HEESCH

19

Joery Nijkamp

ZELHEM

20

Peter Fick

MAASTRICHT

21

Jochem Koren

BUSSUM

22

Gert Stappenbelt

APELDOORN

23

Wesley Pieterse

ARNHEM

24

Maarten Schavemaker

NIEUW VENNEP

25

Frank Sikking

ODIJK

26

Menno van Capel

NOORDEN

27

Peter Kraaijvanger

ZEVENAAR

28

Tom van Braak

VELP

29

Mike van Veelen

ARNHEM

30

Dimitri Veerman

HUIZEN

31

Mike van der Ham

LEXMOND

32

Roukebert de Boer

TILBURG

33

Dennis Willemsen

HELMOND

34

Dennis Moolhuijsen

RIJSENHOUT

35

Edwin Pauli

'S-GRAVENHAGE

36

Mark Sikking

ODIJK

37

Masashi Matsui

EINDHOVEN

38

Eric Bouwmeister

NIJMEGEN