†††††††††††††††††††† JEUGDVELDRIT TE VALKENSWAARD

†††††† ††††††††††††††††††††††††††††††25 NOVEMBER 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Menno Huising

WATERINGEN

2

Jasper Huitema

RODEN

3

Juul Nagengast

BEILEN

4

BjŲrn Hommes

APPELSCHA

5

Daan van den Eijnde

GEMERT

6

Marvin Peters

WEHL

7

Jari Prins

HANK

8

Bart Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

9

Thijs Bakker

RIJSSEN

10

Michael Boers

NAALDWIJK

11

David Haverdings

ZUIDLAREN

12

Rick Doornbos

HIJKEN

13

Halvar de Jager

BARENDRECHT

14

Daan van LŁling

ALPHEN A/D RIJN

15

Anne Kiers

WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK

16

Sal Meijers

BAARN

17

Pepijn van der Straaten

BUDEL

18

Thijs Kortes

HOOGLANDERVEEN

19

Nick Brand

PIJNACKER

20

Daan den Breejen

PAPENDRECHT

21

Jelle Sengers

VALKENSWAARD

22

Jardy van der Burg

BERKEL EN RODENRIJS

23

Daan van den Eijnden

PRINSENBEEK

24

Roel Vrancken

S-HERTOGENBOSCH

25

Bernd Smeets

LOMMEL

26

Jasper Gabriels

BUDEL

27

Daan van den Berg

DE LIER

28

Siebe Klein Nienhuis

LICHTENVOORDE

29

Bram Vermeer

BERKEL-ENSCHOT

30

Nick Klijn

LEERDAM

31

Pierre van den Kieboom

HOOGERHEIDE

32

Dries Beukers

WESTERHOVEN

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Jelte Jochems

PUTTEN

2

Guus van den Eijnden

GEMERT

3

Colin Strik

HEERLEN

4

Isa Looienga

DRACHTEN

5

Ed Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

6

YaŽl Plas

APELDOORN

7

Mirre Knaven

STRIJBEEK

8

Ingmar Kars

OOSTERBEEK

9

Toinne Vriezen

AMERSFOORT

10

Jan Kraus

OSS

11

Mika Vijfvinkel

DE LIER

12

Tim v.d. Poel

PAPENDRECHT

13

Jony van den Eijnden

GEMERT

14

Sep Kramer

OOSTERBEEK

15

Thom van Herwaarden

ROSSUM

16

Gijs Ariens

HEENVLIET

17

Carmen van der Veen

ZWOLLE

18

Jentske Withag

BELTRUM

19

Luna Cnossen

APELDOORN

20

Indy verwaarst

HAARLE

21

Finn Keunen

BAARLO

22

Britt Kerste

AARLE-RIXTEL

23

Nienke Veenhoven

OOSTZAAN

24

Ben Poelman

DEN HAAG

25

Sjors Lugthart

DEN HAAG

26

Ryan de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

27

Brett Timmerman

LOMMEL

28

Manon Turkstra

BEILEN

29

Ingmar van den Bosch

LISSE

30

Krijn Veldboer

HELMOND

31

Dante Broeren

BERKEL EN RODENRIJS

32

Dean Verwaarst

HAARLE

33

Lance Meijers

BAARN

34

Wouter Kortman

TILBURG

35

Siem Kanters

ERP

36

Siemen Hooiveld

BERGHEM

37

Jasper Goverde

BEST

38

Tijs van der Pols

ABBENBROEK

39

Jayden Post

STRIJEN

40

Lotte Sonnemans

SOMEREN

41

Lucas van Dijk

BEEK EN DONK

42

Rivkah Kroesbergen

EDE

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Ruud Junior Nagengast

BEILEN

2

Cedric de Jager

BARENDRECHT

3

Danny Turkstra

BEILEN

4

Antoine Quint

DEIL

5

Mads de Roos

APPELSCHA

6

Nance van der Drift

WATERINGEN

7

Thomas van den Eijnden

PRINSENBEEK

8

Luca van der Veken

ST JAN STEEN

9

Jente Derksen

HAALDEREN

10

Mark van Kleef

KESTEREN

11

Danijel Agricola

TERWISPEL

12

Lauren Molengraaf

CAPELLE A/D IJSSEL

13

Job Weijdema

TUK

14

Floris Haverdings

ZUIDLAREN

15

Rob Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

16

Mark Mandemaker

HOOGVLIET

17

ZoŽ van Velzen

WADDINXVEEN

18

Tsjisse Weening

HARKEMA

19

Jitse Wildermans

VALKENSWAARD

20

Carmen Ziemerink

GLANE

21

Floris Demuyt

BOEKEL

22

Niels van der Laan

HILVERSUM

23

Liam van Os

BERKEL EN RODENRIJS

24

Tijn van den Berg

DE LIER

25

Luuk van der Drift

WATERINGEN

26

Sven Van MerriŽnboer

WERNHOUT

27

Sem Horsten

GRASHOEK

28

Jorn van Beers

MOERGESTEL

29

Tayim Kaethoven

BLADEL

30

Marthijn Berends

WESTERBORK

31

Phillip van den Kieboom

HOOGERHEIDE

32

Maud Tollens

AARLE-RIXTEL

33

Sven Stapersma

'S-GRAVENZANDE

34

Luca van Oudheusden

ANDEL

35

Loes Nomden

HATTEM

36

Nele van Gorp

BERGEIJK

37

Job Stam

ENGELEN

38

Teun Honderdors

HORN

39

Brent Knoben

MAASBRACHT

40

Luca Dingemans

TILBURG

41

Tyler Geerlings

TILBURG

42

Tristan van Bakel

HELMOND

43

Rosalie de Haas

PIJNACKER

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

BURGUM

2

Boris van der Voort

KWINTSHEUL

3

Michiel Mouris

BAAMBRUGGE

4

Emma van Haaren

OISTERWIJK

5

Thomas Huitema

RODEN

6

Mae Cabaca

VLAARDINGEN

7

Cyriel Hooghwerff

DORDRECHT

8

Cas Krebbers

DEEST

9

Daan van Rooij

BERGHEM

10

Jitse Gabriels

BUDEL

11

Fee Knaven

STRIJBEEK

12

Aron van Vugt

GIESSEN

13

Liz Toonen

BOXMEER

14

Maurits Buiter

LEIDEN

15

Sara Sonnemans

SOMEREN

16

Deirdre Mens

LEIDEN

17

myrthe meinema

AMERSFOORT

18

Robbe Stans

LOMMEL

19

Maud Adams

BUDEL

20

Quinty van den Boomen

BLADEL

21

Fenny Coppelmans

HAPERT

22

Lucas Demuyt

BOEKEL

23

Kaj Roeling

MONSTER

24

DaniŽl Weeder

LEIDEN

25

Thomas Assinck

WAALRE

26

Pim van Leenders

GELDROP

27

Arne Bleyen

DOMMELEN

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Lars van der Laan

HILVERSUM

2

Jowi Cnossen

APELDOORN

3

Amy de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

4

Victor Kroesbergen

EDE

5

Thomas Panken

BLADEL

6

Finn Bastiaanssen

SPRUNDEL

7

Neel Lepelaars

BERGEIJK

8

Maeryn van den Hoogen

EINDHOVEN

9

Indy van Velzen

WADDINXVEEN

10

Koen Sonnemans

SOMEREN

11

NoÔ Moes

GOIRLE

12

NoŽl Goijert

'S-GRAVENZANDE

13

Kim Lauwerijssen

RUCPHEN

14

Judith Alleleijn

BOCHOLTZ

15

Ryan van de Westerlo

HELMOND

16

Robin Vermij

GOUDA

17

Nick Koenis

BERKEL EN RODENRIJS

18

ChloŽ Gerrits

HELMOND

19

Brent van den Nouweland

RIJEN

20

Aruna Bleyen

VALKENSWAARD

21

Dries Claes

BERGEIJK

22

Maartje Jacobs

VELDHOVEN

23

Maud van Izerloo

DORDRECHT

24

Lotte van MerriŽnboer

WERNHOUT

25

Joy den Braver

HONSELERSDIJK

26

Bo Klappe

EINDHOVEN

27

JoŽl van het Zelfde

ZUILICHEM

28

Eva van Beek

GELDROP

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Teun van Beurden

EINDHOVEN

2

Mats Moeliker

EINDHOVEN

3

Delano Heeren

SPRUNDEL

4

Bart Huijbregts

WERNHOUT

5

Bente Jochems

PUTTEN

6

Marissa van Putten

TIEL

7

Sam van der Drift

WATERINGEN

8

Kai van Hoof

MIERLO

9

Cas Metten

GELDROP

10

Amy Grosz

ZEVENHUIZEN

11

Brett Timmer

PAPENDRECHT

12

Ayden de Jong

ZOETERMEER

13

Milan Lodder

TIEL

14

Anne Freij

HELLEVOETSLUIS

15

Lars Eefting

OVERPELT

16

Andries Knapen

ESCH

17

Daan Meijer

BLADEL

18

Hailey Gerrits

HELMOND

19

Caeley Moull

LEOPOLDSBURG

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Raf Bastiaanssen

SPRUNDEL

2

Beer van Beurden

EINDHOVEN

3

Damy van den Bogaard

 

4

Nynke Jochems

PUTTEN

5

Mirthe Buurmeijer

HOOGEVEEN

6

Jordy Koenis

BERKEL EN RODENRIJS

7

Demi Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

8

Imke Menting

APELDOORN

9

Runne Manaerts

OVERPELT

10

Thom Berends

WESTERBORK

11

Luuk Meijer

BLADEL