††††††††††††††††††††††††JEUGDVELDRIT TE WOERDEN

†††††††††††††††††††††††††††††††††††† 18 NOVEMBER 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Bjorn Koster

RODEN

2

Menno Huising

WATERINGEN

3

Bart Kortleve

HAVELTE

4

Juul Nagengast

BEILEN

5

Daan van den Eijnde

GEMERT

6

Marvin Peters

WEHL

7

Jasper Huitema

RODEN

8

Michael Boers

NAALDWIJK

9

Thijs Bakker

RIJSSEN

10

Jari Prins

HANK

11

Bart Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

12

Anne Kiers

WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK

13

Halvar de Jager

BARENDRECHT

14

David Haverdings

ZUIDLAREN

15

Rick Doornbos

HIJKEN

16

Daan van LŁling

ALPHEN A/D RIJN

17

Jardy van der Burg

BERKEL EN RODENRIJS

18

Siebe Klein Nienhuis

LICHTENVOORDE

19

Chris Offerein

MEPPEN

20

Thijs Kortes

HOOGLANDERVEEN

21

Daan van den Eijnden

PRINSENBEEK

22

Sal Meijers

BAARN

23

Roel Vrancken

S-HERTOGENBOSCH

24

Daan van den Berg

DE LIER

25

Nick Brand

PIJNACKER

26

Mees van Duren

NES A/D AMSTEL

27

Spiek Oord

LOENEN AAN DE VECHT

28

Matz Damman

GROENLO

29

Sjoerd te Nijenhuis

DEN HAAG

30

Laszlo van Melis

HEESCH

31

Thijs van Schie

LEIDEN

32

Jordy Brouwer

WESTERBORK

33

Tim van den Noort

DE MEERN

34

Martijn Weeder

LEIDEN

35

Patrick de Vos

MONTFOORT

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Jelte Jochems

PUTTEN

2

Colin Strik

HEERLEN

3

Guus van den Eijnden

GEMERT

4

Christiaan van Rees

GROOT AMMERS

5

Ingmar Kars

OOSTERBEEK

6

Niels Brinkman

NOORDLAREN

7

Brent Nijboer

ZWOLLE

8

Sep Kramer

OOSTERBEEK

9

Isa Looienga

DRACHTEN

10

Ed Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

11

Carmen van der Veen

ZWOLLE

12

Jony van den Eijnden

GEMERT

13

Mika Vijfvinkel

DE LIER

14

Tim v.d. Poel

PAPENDRECHT

15

Lukas vd Valk

HALTERN AM SEE

16

Ties Veldkamp

KAMERIK

17

Bibi Verzijl

BERKEL EN RODENRIJS

18

Julian Vergouw

AMSTERDAM

19

Indy verwaarst

HAARLE

20

Nienke Veenhoven

OOSTZAAN

21

Tom vd Valk

HALTERN AM SEE

22

Thom van Herwaarden

ROSSUM

23

Sjors Lugthart

DEN HAAG

24

Britt Kerste

AARLE-RIXTEL

25

Lean Booy

BERKEL EN RODENRIJS

26

Toinne Vriezen

AMERSFOORT

27

Justin Blok

WOERDEN

28

Ben Poelman

DEN HAAG

29

Dean Verwaarst

HAARLE

30

Nauk ten Thije

EIBERGEN

31

Quin de Groot

NIEUW VENNEP

32

Jelle Schieven

ZIEUWENT

33

Niek van Montfort

WOERDEN

34

Sven van der Klaauw

LEIDEN

35

Lotte Sonnemans

SOMEREN

36

Ryan de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

37

Siem Kanters

ERP

38

Emma Brouwer

JAARSVELD

39

Manon Turkstra

BEILEN

40

Gijs Broere

NEDERHORST DEN BERG

41

MarlŤne Louter

WOERDEN

42

Dhanť Bos

WOERDEN

43

Tristan Dekker

WOERDEN

44

Dante Broeren

BERKEL EN RODENRIJS

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Ruud Junior Nagengast

BEILEN

2

Nance van der Drift

WATERINGEN

3

Mark van Kleef

KESTEREN

4

Cedric de Jager

BARENDRECHT

5

Antoine Quint

DEIL

6

Niek Suijker

SCHIPLUIDEN

7

Thomas van den Eijnden

PRINSENBEEK

8

ZoŽ van Velzen

WADDINXVEEN

9

Jente Derksen

HAALDEREN

10

Danny Turkstra

BEILEN

11

Floris Haverdings

ZUIDLAREN

12

Job Weijdema

TUK

13

Danijel Agricola

TERWISPEL

14

Mads de Roos

APPELSCHA

15

Luca van der Veken

ST JAN STEEN

16

Bjorn van der Drift

WATERINGEN

17

Jelle de Vlaam

GRAVENDEEL

18

Rob Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

19

Lauren Molengraaf

CAPELLE A/D IJSSEL

20

Marthijn Berends

WESTERBORK

21

Luuk van der Drift

WATERINGEN

22

Frederique Verschuur

ROTTERDAM

23

Floris Demuyt

BOEKEL

24

Ben Harkema

EDE

25

Lars Smit

STEENWIJK

26

Tsjisse Weening

HARKEMA

27

Loes Nomden

HATTEM

28

Luka Wissink

DIEPENHEIM

29

Joer Post

DELFGAUW

30

Luca van Oudheusden

ANDEL

31

Niels van der Laan

HILVERSUM

32

Dennis van Maurik

WATERINGEN

33

sven schepers

AMERSFOORT

34

Tijn van den Berg

DE LIER

35

Pelle Klok

VIERPOLDERS

36

Anouk Bijl

PAPENDRECHT

37

Pelle Bouwman

WOERDEN

38

Lieve van Waarde

WOERDEN

39

Mika Wijnands

WOERDEN

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Hugo Wessels

ENTER

2

Finn Hiemstra

BURGUM

3

Boris van der Voort

KWINTSHEUL

4

Michiel Mouris

BAAMBRUGGE

5

Thomas Huitema

RODEN

6

Cyriel Hooghwerff

DORDRECHT

7

Cas Krebbers

DEEST

8

Loran Viets

MONTFOORT

9

Kaj van Niekerk

PURMEREND

10

Daan Hartog

GIESSENBURG

11

Liz Toonen

BOXMEER

12

Daan van Rooij

BERGHEM

13

Maurits Buiter

LEIDEN

14

myrthe meinema

AMERSFOORT

15

Mae Cabaca

VLAARDINGEN

16

Maurits Blaauwgeers

DALEN

17

Puck Langenbarg

RUURLO

18

Teun Geelink

GROENLO

19

Lars van de Weijer

AARLE-RIXTEL

20

DaniŽl Weeder

LEIDEN

21

Lucas Demuyt

BOEKEL

22

Deirdre Mens

LEIDEN

23

Jochem Louter

WOERDEN

24

Sara Sonnemans

SOMEREN

25

Floris Blok

ROTTERDAM

26

Raf de Groot

NIEUW VENNEP

27

Liam Haan

EMMEN

28

Thijs Bijl

PAPENDRECHT

29

Mees Bassa

NOORDELOOS

31

Lisa van der Veen

ZWOLLE

32

Kaj Roeling

MONSTER

33

Siem van Smoorenburg

LEIMUIDEN

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Lars van der Laan

HILVERSUM

2

Victor Kroesbergen

EDE

3

Jowi Cnossen

APELDOORN

4

Dave Boekestijn

'S GRAVENZANDE

5

Luke Chow

HENDRIK IDO AMBACHT

6

Amy de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

7

NoŽl Goijert

'S-GRAVENZANDE

8

Berend van der Peet

HOOGLANDERVEEN

9

Indy van Velzen

WADDINXVEEN

10

Finn Bastiaanssen

SPRUNDEL

11

Koen Sonnemans

SOMEREN

12

Nick Koenis

BERKEL EN RODENRIJS

13

Robin Vermij

GOUDA

14

Kim Lauwerijssen

RUCPHEN

15

Selena Bas

NIEUW LEKKERLAND

16

Casper Blok

GOUDA

17

Gijs Hoogland

AMERSFOORT

18

Imme Kok

LEIDEN

19

Neel Lepelaars

BERGEIJK

20

Ryan van de Westerlo

HELMOND

21

Mees Appeldoorn

WOERDEN

22

Joy den Braver

HONSELERSDIJK

23

Maud van Izerloo

DORDRECHT

24

Tygo van der Beek

HEENVLIET

25

Alexander Elemans

HARMELEN

27

Zara Ansems

LAGE ZWALUWE

28

Splinter van 't Hoff

'S GRAVENZANDE

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Bente Jochems

PUTTEN

2

Elena van der Veken

ST. JANSTEEN

3

Sam van der Drift

WATERINGEN

4

Mats Moeliker

EINDHOVEN

5

Delano Heeren

SPRUNDEL

6

Amy Grosz

ZEVENHUIZEN

7

Brett Timmer

PAPENDRECHT

8

Teun van Beurden

EINDHOVEN

9

Marissa van Putten

TIEL

10

Rianne Damiaans

SINTMAARTENSBRUG

11

Milan Lodder

TIEL

12

Ayden de Jong

ZOETERMEER

13

Floortje de Vries

MONSTER

14

Laurens Dijkstra

ZWOLLE

15

Ňsa de Keijzer

ZUIDLAND

16

Mart Zwaneveld

WOERDEN

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Tim van der Velden

RIJSWIJK ZH

2

Raf Bastiaanssen

SPRUNDEL

3

Beer van Beurden

EINDHOVEN

4

Damy van den Bogaard

HELMOND

5

Nynke Jochems

PUTTEN

6

Imke Menting

APELDOORN

7

Mirthe Buurmeijer

HOOGEVEEN

8

Dido Jalving

KLAZIENAVEEN

9

Thom Berends

WESTERBORK

10

Jens Smit

STEENWIJK

11

Lucas Cornť Blok

WOERDEN

12

Nicole van Sighem

DEN HAAG

13

Yara Gouw

BARENDRECHT

14

Rico Blok

GOUDA

15

Demi Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN