††††††††††††††† ††††††††††††JEUGDVELDRIT TE TILBURG

†† ††††††††††††††††††††††††††††††††11 NOVEMBER 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Menno Huising

WATERINGEN

2

Bart Kortleve

HAVELTE

3

BjŲrn Hommes

APPELSCHA

4

Thijs Bakker

RIJSSEN

5

Jari Prins

HANK

6

Jasper Huitema

RODEN

7

Bart Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

8

Marvin Peters

WEHL

9

Elmar Abma

WOLVEGA

10

Daan van LŁling

ALPHEN A/D RIJN

11

David Haverdings

ZUIDLAREN

12

Anne Kiers

WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK

13

Bram Vermeer

BERKEL-ENSCHOT

14

Halvar de Jager

BARENDRECHT

15

Jardy van der Burg

BERKEL EN RODENRIJS

16

Daan van den Eijnde

GEMERT

17

Rick Doornbos

HIJKEN

18

Juul Nagengast

BEILEN

19

Cas van der Veen

APELDOORN

20

Chris Offerein

MEPPEN

21

Daan van den Berg

DE LIER

22

Daan den Breejen

PAPENDRECHT

23

Pepijn van der Straaten

BUDEL

24

Daan van den Eijnden

PRINSENBEEK

25

Mees Rehorst

HEENVLIET

26

Jasper Gabriels

BUDEL

27

Michiel van Vliet

SLIEDRECHT

28

Casper Noorloos

KAATSHEUVEL

29

Nick Klijn

LEERDAM

30

Jelle Sengers

VALKENSWAARD

31

Stef Klijs

TILBURG

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Jelte Jochems

PUTTEN

2

Guus van den Eijnden

GEMERT

3

Colin Strik

HEERLEN

4

Leonie Bentveld

BURGUM

5

Ingmar Kars

OOSTERBEEK

6

Christiaan van Rees

GROOT AMMERS

7

Ed Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

8

Jan Kraus

OSS

9

Tim v.d. Poel

PAPENDRECHT

10

Gijs Ariens

HEENVLIET

11

Isa Looienga

DRACHTEN

12

YaŽl Plas

APELDOORN

13

Sep Kramer

OOSTERBEEK

14

Mirre Knaven

STRIJBEEK

15

Swen Vonk

BERGSCHENHOEK

16

Pem Hoefmans

ALPHEN

17

Carmen van der Veen

ZWOLLE

18

Jony van den Eijnden

GEMERT

19

Thom van Herwaarden

ROSSUM

20

Indy verwaarst

HAARLE

21

Nauk ten Thije

EIBERGEN

22

Mika Vijfvinkel

DE LIER

23

Bo van Elven

ETTEN-LEUR

24

Dante Broeren

BERKEL EN RODENRIJS

25

Floris Verschuur

ROTTERDAM

26

Ingmar van den Bosch

LISSE

27

Lean Booy

BERKEL EN RODENRIJS

28

Dean Verwaarst

HAARLE

29

Sjors Lugthart

DEN HAAG

30

Jelle Schieven

ZIEUWENT

31

Ben Poelman

DEN HAAG

32

Mike Derogee

NIEUW VENNEP

33

Wouter Kortman

TILBURG

34

Ryan de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

35

Krijn Veldboer

HELMOND

36

Stein Bocxe

TER AAR

37

Lotte Sonnemans

SOMEREN

38

Tijs van der Pols

ABBENBROEK

39

Thijs van Doormaal

BERKEL-ENSCHOT

40

Declan van der Hoek

SPIJKENISSE

41

Siemen Hooiveld

BERGHEM

42

Rivkah Kroesbergen

EDE

43

Jayden Post

STRIJEN

44

Lucas van Dijk

BEEK EN DONK

46

Manon Turkstra

BEILEN

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Ruud Junior Nagengast

BEILEN

2

Antoine Quint

DEIL

3

Cedric de Jager

BARENDRECHT

4

Mads de Roos

APPELSCHA

5

Jette de Groot

ZWOLLE

6

Niek Suijker

SCHIPLUIDEN

7

Floris Haverdings

ZUIDLAREN

8

Lauren Molengraaf

CAPELLE A/D IJSSEL

9

Thomas van den Eijnden

PRINSENBEEK

10

Danijel Agricola

TERWISPEL

11

Luca van der Veken

ST JAN STEEN

12

Job Weijdema

TUK

13

Rob Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

14

Danny Turkstra

BEILEN

15

Mark van Kleef

KESTEREN

16

Jente Derksen

HAALDEREN

17

Denley van Wijnbergen

WERKENDAM

18

Jorn van der Made

PRINSENBEEK

19

Jitse Wildermans

VALKENSWAARD

20

Liam van Os

BERKEL EN RODENRIJS

21

Frederique Verschuur

ROTTERDAM

22

Tsjisse Weening

HARKEMA

23

ZoŽ van Velzen

WADDINXVEEN

24

Niels Hanegraaf

HEESWIJK-DINTHER

25

Finn Hoefmans

ALPHEN NB

26

Bjorn van der Drift

WATERINGEN

27

Niels van der Laan

HILVERSUM

28

Floris Demuyt

BOEKEL

29

Mark Mandemaker

HOOGVLIET

30

Mika van Os

BERKEL EN RODENRIJS

31

Jorn van Beers

MOERGESTEL

32

Marthijn Berends

WESTERBORK

33

Luuk van der Drift

WATERINGEN

34

Nele van Gorp

BERGEIJK

35

Raf Sonnemans

MEIJEL

36

Luca Dingemans

TILBURG

37

Sven Van MerriŽnboer

WERNHOUT

38

Tijn van den Berg

DE LIER

39

Luca van Oudheusden

ANDEL

40

Sven Stapersma

'S-GRAVENZANDE

41

Ben Harkema

EDE

42

Pelle Klok

VIERPOLDERS

43

Roos Huijbers

TILBURG

44

Senna Wuisman

SPIJKENISSE

45

Rosalie de Haas

PIJNACKER

46

Vic Esselink

TILBURG

47

Tyler Geerlings

TILBURG

48

Anouk Bijl

PAPENDRECHT

49

Kevin van Eck

ZUIDLAND

50

Joris van Poppel

TILBURG

51

Tristan van Bakel

HELMOND

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

BURGUM

2

Boris van der Voort

KWINTSHEUL

3

Michiel Mouris

BAAMBRUGGE

4

Emma van Haaren

OISTERWIJK

5

Thomas Huitema

RODEN

6

Cas Krebbers

DEEST

7

Lars Langendoen

BERKEL EN RODENRIJS

8

Kaj van Niekerk

PURMEREND

9

Daan van Rooij

BERGHEM

10

Cyriel Hooghwerff

DORDRECHT

11

Maurits Buiter

LEIDEN

12

Liz Toonen

BOXMEER

13

Fee Knaven

STRIJBEEK

14

Aron van Vugt

GIESSEN

15

Jitse Gabriels

BUDEL

16

Dico van Os

BERKEL EN RODENRIJS

17

Quinty van den Boomen

BLADEL

18

myrthe meinema

AMERSFOORT

19

Lars van de Weijer

AARLE-RIXTEL

20

Maud Adams

BUDEL

21

Kaj Roeling

MONSTER

22

Sara Sonnemans

SOMEREN

23

Jibbe van Dam

TILBURG

24

Lucas Demuyt

BOEKEL

25

Thijs Bijl

PAPENDRECHT

26

Sveva Klok

VIERPOLDERS

27

Michiel Fuite

BERKEL-ENSCHOT

28

Thomas Assinck

WAALRE

29

Pim van Leenders

GELDROP

30

Arne Bleyen

DOMMELEN

31

Robin Bressers

TILBURG

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Luke Chow

HENDRIK IDO AMBACHT

2

Jowi Cnossen

APELDOORN

3

Victor Kroesbergen

EDE

4

Amy de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

5

Lars van der Laan

HILVERSUM

6

Maureen Abma

WOLVEGA

7

Finn Bastiaanssen

SPRUNDEL

8

Thomas Panken

BLADEL

9

Dave Boekestijn

'S GRAVENZANDE

10

Indy van Velzen

WADDINXVEEN

11

Koen Sonnemans

SOMEREN

12

Maeryn van den Hoogen

EINDHOVEN

13

Brent van den Nouweland

RIJEN

14

Zara Ansems

LAGE ZWALUWE

15

Selena Bas

NIEUW LEKKERLAND

16

NoÔ Moes

GOIRLE

17

Ryan van de Westerlo

HELMOND

18

Nick Koenis

BERKEL EN RODENRIJS

19

Kim Lauwerijssen

RUCPHEN

20

Robin Vermij

GOUDA

21

Neel Lepelaars

BERGEIJK

22

Dries Claes

BERGEIJK

23

Lotte van MerriŽnboer

WERNHOUT

24

Maud van Izerloo

DORDRECHT

25

Aruna Bleyen

VALKENSWAARD

26

Niek Sonnemans

MEIJEL

27

Anne van Oirschot

HELVOIRT

28

Bo Klappe

EINDHOVEN

29

Niels Nederlof

TILBURG

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Bente Jochems

PUTTEN

2

Elena van der Veken

ST. JANSTEEN

3

Bart Huijbregts

WERNHOUT

4

Teun van Beurden

EINDHOVEN

5

Amy Grosz

ZEVENHUIZEN

6

Kai van Hoof

MIERLO

7

Andries Knapen

ESCH

8

Brett Timmer

PAPENDRECHT

9

Mats Moeliker

EINDHOVEN

10

Sam van der Drift

WATERINGEN

11

Cas Metten

GELDROP

12

Anne Freij

HELLEVOETSLUIS

13

Tygo van Riel

RIJEN

14

Daan Meijer

BLADEL

15

Zino van Os

BERKEL EN RODENRIJS

16

Hailey Gerrits

HELMOND

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Raf Bastiaanssen

SPRUNDEL

2

Damy v.d Boogaard

HELMOND

3

Tim van der Velden

RIJSWIJK ZH

4

Nicole van Sighem

DEN HAAG

5

Nynke Jochems

PUTTEN

6

Mirthe Buurmeijer

HOOGEVEEN

7

Imke Menting

APELDOORN

8

Jordy Koenis

BERKEL EN RODENRIJS

9

Luuk Meijer

BLADEL

10

Finn Wuisman

SPIJKENISSE

11

Demi Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

12

Thom Berends

WESTERBORK

13

Dide Klok

VIERPOLDERS

14

Jasper van Katwijk

HANDEL

15

Marly Langendoen

BERKEL EN RODENRIJS