††††††††† ††††††JEUGD VELDRIT TE HILVERSUM

††† †††††††††††††††††††††††††††††05 NOVEMBER 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

BjŲrn Hommes

APPELSCHA

2

Marvin Peters

WEHL

3

Michael Boers

NAALDWIJK

4

Bart Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

5

Juul Nagengast

BEILEN

6

Thijs Bakker

RIJSSEN

7

Anne Kiers

WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK

8

Daan van LŁling

ALPHEN A/D RIJN

9

Jasper Huitema

RODEN

10

Rick Doornbos

HIJKEN

11

Siebe Klein Nienhuis

LICHTENVOORDE

12

Thijs Kortes

HOOGLANDERVEEN

13

Sal Meijers

BAARN

14

Daan van den Eijnde

GEMERT

15

Cas van der Veen

APELDOORN

16

Roel Vrancken

S-HERTOGENBOSCH

17

Spiek Oord

LOENEN AAN DE VECHT

18

Nick Klijn

LEERDAM

19

Casper Wieggers

WAGENINGEN

20

Tim van den Noort

DE MEERN

21

Tygo van Wijhe

EDE

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Guus van den Eijnden

GEMERT

2

Jelte Jochems

PUTTEN

3

Christiaan van Rees

GROOT AMMERS

4

Leonie Bentveld

BURGUM

5

Luna Cnossen

APELDOORN

6

YaŽl Plas

APELDOORN

7

Niels Brinkman

NOORDLAREN

8

Mika Vijfvinkel

DE LIER

9

Ties Veldkamp

KAMERIK

10

Carmen van der Veen

ZWOLLE

11

Indy verwaarst

HAARLE

12

Ingmar Kars

OOSTERBEEK

13

Toinne Vriezen

AMERSFOORT

14

Dante Broeren

BERKEL EN RODENRIJS

15

Jony van den Eijnden

GEMERT

16

Nienke Veenhoven

OOSTZAAN

17

Ryan Gal

NEEDE

18

Britt Kerste

AARLE-RIXTEL

19

Nauk ten Thije

EIBERGEN

20

Lance Meijers

BAARN

21

Sep Kramer

OOSTERBEEK

22

Jelle Schieven

ZIEUWENT

23

Kirsten Elings

OVERBERG

24

Thom van Herwaarden

ROSSUM

25

Manon Turkstra

BEILEN

26

Isa Looienga

DRACHTEN

27

Quin de Groot

NIEUW VENNEP

28

Lean Booy

BERKEL EN RODENRIJS

29

Viego Tijssen

AMSTELVEEN

30

Dean Verwaarst

HAARLE

31

Sven van der Klaauw

LEIDEN

32

Emma Brouwer

JAARSVELD

33

Igor Ouwerkerk

LEIDEN

34

Sil Keur

ZWOLLE

35

Gijs Broere

NEDERHORST DEN BERG

36

Niek van Montfort

WOERDEN

37

Rivkah Kroesbergen

EDE

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Antoine Quint

DEIL

2

Rob Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

3

Ruud Junior Nagengast

BEILEN

4

Danijel Agricola

TERWISPEL

5

Jette de Groot

ZWOLLE

6

Jente Derksen

HAALDEREN

7

Danny Turkstra

BEILEN

8

Mads de Roos

APPELSCHA

9

Niek Suijker

SCHIPLUIDEN

10

Tsjisse Weening

HARKEMA

11

Mark Mandemaker

HOOGVLIET

12

Carmen Ziemerink

GLANE

13

Hugo Hagemeijer

LOCHEM

14

Marthijn Berends

WESTERBORK

15

Denley van Wijnbergen

WERKENDAM

16

Sven Van MerriŽnboer

WERNHOUT

17

Loes Nomden

HATTEM

18

Niels van der Laan

HILVERSUM

19

Lieve van Waarde

WOERDEN

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Hugo Wessels

ENTER

2

Michiel Mouris

BAAMBRUGGE

3

Loran Viets

MONTFOORT

4

Finn Hiemstra

BURGUM

5

Cas Krebbers

 

6

Cyriel Hooghwerff

DORDRECHT

7

Thomas Huitema

RODEN

8

Maurits Buiter

LEIDEN

9

Liz Toonen

BOXMEER

10

Kaj Roeling

MONSTER

11

Maud Adams

BUDEL

12

myrthe meinema

AMERSFOORT

13

Mees Bassa

NOORDELOOS

14

Raf de Groot

NIEUW VENNEP

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Jowi Cnossen

APELDOORN

2

Lars van der Laan

HILVERSUM

3

Dave Boekestijn

'S GRAVENZANDE

4

Amy de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

5

Victor Kroesbergen

EDE

6

Finn Bastiaanssen

SPRUNDEL

7

Zara Ansems

LAGE ZWALUWE

8

Berend van der Peet

HOOGLANDERVEEN

9

Cas Timmermans

WAGENINGEN

10

Selena Bas

NIEUW LEKKERLAND

11

NoÔ Moes

GOIRLE

12

Pascal Cutler

AMSTERDAM

13

NoŽl Goijert

'S-GRAVENZANDE

14

Kim Lauwerijssen

RUCPHEN

15

Brent van den Nouweland

RIJEN

16

Susanne Grijpink

NAARDEN

17

Dewi Riemeijer

NIEUWE PEKELA

18

Neel Lepelaars

BERGEIJK

19

Joy den Braver

HONSELERSDIJK

20

Lotte van MerriŽnboer

WERNHOUT

21

Djuani van der Gouw

HOOGEVEEN

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Bente Jochems

PUTTEN

2

Teun van Beurden

EINDHOVEN

3

Marissa van Putten

TIEL

4

Rens Kalsbeek

APELDOORN

5

Nick Riemeijer

NIEUWE PEKELA

6

Rianne Damiaans

SINTMAARTENSBRUG

7

Ayden de Jong

ZOETERMEER

8

Floortje de Vries

MONSTER

9

Milan Lodder

TIEL

10

Camiel Beuker

UTRECHT

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Beer van Beurden

EINDHOVEN

2

Raf Bastiaanssen

SPRUNDEL

3

Damy van den Bogaard

HELMOND

4

Nynke Jochems

PUTTEN

5

Nicole van Sighem

DEN HAAG

6

Imke Menting

APELDOORN

7

Mirthe Buurmeijer

HOOGEVEEN

8

Djurre Kroontje

BURGUM

9

Thom Berends

WESTERBORK