JEUGD VELDRIT TE DORDRECHT

04 NOVEMBER 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Menno Huising

WATERINGEN

2

Bart Kortleve

HAVELTE

3

Michael Boers

NAALDWIJK

4

Bart Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

5

Marvin Peters

WEHL

6

Bjrn Hommes

APPELSCHA

7

Daan den Breejen

PAPENDRECHT

8

Daan van Lling

ALPHEN A/D RIJN

9

Juul Nagengast

BEILEN

10

Rick Doornbos

HIJKEN

11

Nick Brand

PIJNACKER

12

Jardy van der Burg

BERKEL EN RODENRIJS

13

Sal Meijers

BAARN

14

Roel Vrancken

S-HERTOGENBOSCH

15

Nick Klijn

LEERDAM

16

Jasper Huitema

RODEN

17

Daan van den Eijnde

GEMERT

18

Max van der Meulen

DEN HAAG

19

Elmar Abma

WOLVEGA

20

Daan van den Eijnden

PRINSENBEEK

21

Halvar de Jager

BARENDRECHT

22

Bram Vermeer

BERKEL-ENSCHOT

23

Siebe Klein Nienhuis

LICHTENVOORDE

24

Michiel van Vliet

SLIEDRECHT

25

Ward Senneker

BREDA

26

Spiek Oord

LOENEN AAN DE VECHT

27

Daan van den Berg

DE LIER

28

Mees Rehorst

HEENVLIET

29

Martijn Weeder

LEIDEN

30

Casper Noorloos

KAATSHEUVEL

31

Bjrn Vos

SINT-MICHIELSGESTEL

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Guus van den Eijnden

GEMERT

2

Jelte Jochems

PUTTEN

3

Colin Strik

HEERLEN

4

Christiaan van Rees

GROOT AMMERS

5

Tim v.d. Poel

PAPENDRECHT

6

Luna Cnossen

APELDOORN

7

Ties Veldkamp

KAMERIK

8

Jan Kraus

OSS

9

Mirre Knaven

STRIJBEEK

10

Isa Looienga

DRACHTEN

11

Swen Vonk

BERGSCHENHOEK

12

Ed Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

13

Sjors Lugthart

DEN HAAG

14

Gijs Ariens

HEENVLIET

15

Britt Kerste

AARLE-RIXTEL

16

Jony van den Eijnden

GEMERT

17

Nienke Veenhoven

OOSTZAAN

18

Mika Vijfvinkel

DE LIER

19

Bo van Elven

ETTEN-LEUR

20

Pem Hoefmans

ALPHEN

21

Nauk ten Thije

EIBERGEN

22

Floris Verschuur

ROTTERDAM

23

Jelle Schieven

ZIEUWENT

24

Nienke Dullemond

OOLTGENSPLAAT

25

Ingmar van den Bosch

LISSE

26

Manon Turkstra

BEILEN

27

Ben Poelman

DEN HAAG

28

Justin Blok

WOERDEN

29

Ryan de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

30

Wouter Kortman

TILBURG

31

Mike Derogee

NIEUW VENNEP

32

Niek van Montfort

WOERDEN

33

Emma Brouwer

JAARSVELD

34

Thijs van Doormaal

BERKEL-ENSCHOT

35

Dante Broeren

BERKEL EN RODENRIJS

36

Lance Meijers

BAARN

37

Nadia Vermeeren

ZWIJNDRECHT

38

Tijs van der Pols

ABBENBROEK

39

Jayden Post

STRIJEN

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Antoine Quint

DEIL

2

Cedric de Jager

BARENDRECHT

3

Rob Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

4

Danijel Agricola

TERWISPEL

5

Nance van der Drift

WATERINGEN

6

Thomas van den Eijnden

PRINSENBEEK

7

Liam van Os

BERKEL EN RODENRIJS

8

Luca van der Veken

ST JAN STEEN

9

Mark van Kleef

KESTEREN

10

Mark Mandemaker

HOOGVLIET

11

Ruud Junior Nagengast

BEILEN

12

Danny Turkstra

BEILEN

13

Niek Suijker

SCHIPLUIDEN

14

Mads de Roos

APPELSCHA

15

Zo van Velzen

WADDINXVEEN

16

Finn Hoefmans

ALPHEN NB

17

Jorn van der Made

PRINSENBEEK

18

Bjorn van der Drift

WATERINGEN

19

Niels Hanegraaf

HEESWIJK-DINTHER

20

Floris Demuyt

BOEKEL

21

Marthijn Berends

WESTERBORK

22

Mathijs Vijverberg

NAALDWIJK

23

Frederique Verschuur

ROTTERDAM

24

Luuk van der Drift

WATERINGEN

25

Mika van Os

BERKEL EN RODENRIJS

26

Tijn van den Berg

DE LIER

27

Camiel Thunnissen

'S-GRAVENZANDE

28

Ben Harkema

EDE

29

Jelle de Vlaam

GRAVENDEEL

30

Pelle Klok

VIERPOLDERS

31

Sven Stapersma

'S-GRAVENZANDE

32

Jorn van Beers

MOERGESTEL

33

Rixt de Jong

AMERSFOORT

34

Luca van Oudheusden

ANDEL

35

Anouk Bijl

PAPENDRECHT

36

Senna Wuisman

SPIJKENISSE

37

Julien van Gool

SLIEDRECHT

38

Kevin van Eck

ZUIDLAND

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Michiel Mouris

BAAMBRUGGE

2

Boris van der Voort

KWINTSHEUL

3

Cas Krebbers

DEEST

4

Emma van Haaren

OISTERWIJK

5

Maurits Buiter

LEIDEN

6

Lars Langendoen

BERKEL EN RODENRIJS

7

Cyriel Hooghwerff

DORDRECHT

8

Daan van Rooij

BERGHEM

9

Liz Toonen

BOXMEER

10

Deirdre Mens

LEIDEN

11

Fee Knaven

STRIJBEEK

12

Jitse Gabriels

BUDEL

13

Lars van de Weijer

AARLE-RIXTEL

14

Kaj Roeling

MONSTER

15

Lucas Demuyt

BOEKEL

16

Gijs Baselmans

BLADEL

17

Dico van Os

BERKEL EN RODENRIJS

18

Quinty van den Boomen

BLADEL

19

Floris Blok

ROTTERDAM

20

Thijs Bijl

PAPENDRECHT

21

Sveva Klok

VIERPOLDERS

22

Lucas Schaar

SPIJKENISSE

23

Arne Bleyen

DOMMELEN

24

Danil Weeder

LEIDEN

25

Tetje Senneker

BREDA

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Nol Goijert

'S-GRAVENZANDE

2

Luke Chow

HENDRIK IDO AMBACHT

3

Indy van Velzen

WADDINXVEEN

4

Dave Boekestijn

'S GRAVENZANDE

5

Koen Sonnemans

SOMEREN

6

Amy de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

7

Nick Koenis

BERKEL EN RODENRIJS

8

Selena Bas

NIEUW LEKKERLAND

9

No Moes

GOIRLE

10

Ryan van de Westerlo

HELMOND

11

Robin Vermij

GOUDA

12

Casper Blok

GOUDA

13

Isere Koster

ETTEN- LEUR

14

Aruna Bleijen

 

15

Jurre v.d. Kaaij

'S-GRAVENZANDE

16

Splinter van 't Hoff

'S GRAVENZANDE

17

Joy den Braver

HONSELERSDIJK

18

Tygo van der Beek

HEENVLIET

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Elena van der Veken

ST. JANSTEEN

2

Amy Grosz

ZEVENHUIZEN

3

Bente Jochems

PUTTEN

4

Sam van der Drift

WATERINGEN

5

Brett Timmer

PAPENDRECHT

6

Filijn Demuyt

BOEKEL

7

Ayden de Jong

ZOETERMEER

8

Andries Knapen

ESCH

9

Anne Freij

HELLEVOETSLUIS

10

Floortje de Vries

MONSTER

11

Jaylinn Bergwerff

HELLEVOETSLUIS

12

Eefje van Ruijven

POELDIJK

13

sa de Keijzer

ZUIDLAND

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Damy van den Bogaard

HELMOND

2

Tim van der Velden

RIJSWIJK ZH

3

Nynke Jochems

PUTTEN

4

Nicole van Sighem

DEN HAAG

5

Finn Wuisman

SPIJKENISSE

6

Thom Berends

WESTERBORK

7

Jordy Koenis

BERKEL EN RODENRIJS

8

Dide Klok

VIERPOLDERS

9

Demi Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

10

Marly Langendoen

BERKEL EN RODENRIJS

11

Rico Blok

GOUDA