†††††††††††††††† DK.REGIO NOORD-OOST NEDERLAND

††††††††††† †††††††††††††††††††††04 NOVEMBER 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

1

Jordy Luisman

LEMELERVELD

2

Yannick Vrielink

ZUTPHEN

3

Maikel Kleiboer

WENUM WIESEL

4

Bart Barkhuis

NORG

5

Demiz Hebing

APELDOORN

6

Jeldert Withag

BELTRUM

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

1

Maaike de Heij

HETEREN

2

Floor Weerink

EXLOO

3

Irene Gerritsen

BEMMEL

4

Laura Krans

DE WILP

5

Kiki van Asselt

APELDOORN

6

Inez Beijer

DRIEL

7

Lorena Peterman

LEMSELO

8

Annet Eendhuizen

HENGELO OV

9

Lisanne Roelofs

ENSCHEDE

10

Celine Klootwijk

'T LOO - OLDEBROEK

11

Josine Woudsma

HENGELO

12

Rixt Hoogland

ENSCHEDE

13

Yvonne Stoker

JUBBEGA

14

Lisanne Bouwmeester

APELDOORN

15

Rienke ten Have

HARREVELD

16

Marit ten Kampe

HOLTEN

17

Joyce Timmerman

NIJVERDAL

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Rick Pluimers

ENTER

2

Joost Freriks

EMMEN

3

Lars Boven

REUTUM

4

Mark Dillema

DOEZUM

5

Bart Klein Nienhuis

LICHTENVOORDE

6

Ian Spenkelink

NIJVERDAL

7

Niels Bakker

RIJSSEN

8

Rick de Vries

NIJEHOLTPADE

9

Gerben de Sain

SLEEN

10

Bjorn ten Have

HARREVELD

11

Jan Egbert de Vries

BROEKSTERWOUDE

12

Sammy Berkelder

VARSSEVELD

13

Dennis Brouwer

WESTERBORK

14

Philip Sijbrandi

BOLSWARD

15

Rick Metselaar

HOOGEVEEN

16

Antoine Kroezen

HOOGEVEEN

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

1

Marlies Vos

AALDEN

2

Isolde Ebbinge

EXLOO

3

Sanne Prins

WIERDEN

4

Hedwig de Jong

FEANWALDEN

5

Yvet Schoonewille

KLAZIENAVEEN

6

Nathalie Elzinga

DE WESTEREEN

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

1

Tibor Del Grosso

EELDE

2

Hugo Kars

OOSTERBEEK

3

Joris Reinderink

RUURLO

4

Mike Schuch

LEEK

5

Maiko Timmer

DRACHTEN

6

Jip Kramer

OOSTERBEEK

7

Bram Gerritsen

BEMMEL

8

Job Boontjes

GIETEN

9

Redmar Dijkman

LUTJEGAST

10

Tim Brinkman

KOEKANGE

11

Jelle Winkelhorst

GIESBEEK

12

Wout Ruesink

HEELWEG

13

Paul Bijlsma

FRANEKER

14

Arjen Dillema

DOEZUM

15

Thomas Bosman

DRIEL

16

Luuk Holslag

ALMELO

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Ilse Pluimers

ENTER

2

Isa Nomden

HATTEM

3

Kimberly Boven

REUTUM

4

Cecilia van Zuthem

ZWOLLE

5

Karlijn Koops

ELIM

6

Iris Offerein

MEPPEN

7

ChloŽ Postma

HULSEN

8

Rosan Dekker

ECHTEN

9

Lisa Bouwers

GROLLOO

10

Anniek Zwiers

SCHOONOORD

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40+

 

 

 

1

Maarten Nijland

ROSSUM

2

Patrick Somsen

AALTEN

3

Johan Dussel

EELDE

4

Robbert Wajer

BEILEN

5

Nils ten Brinke

APELDOORN

6

Arno Winters

OMMEN

7

Ferry de Ruiter

PUTTEN

8

Iwan Bourgonje

VAASSEN

9

Bert Jan Hamer

HATTEM

10

Jim Koren

ZEEWOLDE

11

Michel Warlich

HEERDE

12

Jorgen Brok

LEMELERVELD

13

Tijmen Kamphuis

LOCHEM

14

Roel Siebelink

ZUTPHEN

15

Mark Hessels

SCHOONEBEEK

16

Erik de Greef

VORDEN

17

Marcel van den Bosch

WEZEP

18

Gerwin Bouwhuis

HEINO

19

Jeroen Wolbrink

DEVENTER

20

Eddy Heuvelink

WARNSVELD

21

Rene Gerritsen

BEMMEL

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 50+

 

 

 

1

Gert Stappenbelt

APELDOORN

2

Lars Rietveld

OUDEWATER

3

Riny Pleij

WIERDEN

4

Jan Grootkarzyn

ELBURG

5

Henk Weerman

WOLVEGA

6

Peter de Weert

STAPHORST

7

Dienand Broekhuis

LEMELE

8

Jannes Weerman

NYEHOLTWOLDE

9

Edwin Ruesink

HEELWEG

10

Bert Seijen

WESTERHAAR

11

Jan de Vries

NIJEHOLTPADE

12

Peter Makkink

HENGELO GLD

13

Reinhout Lenten

APELDOORN

14

Gert Bosman

WIJHE

15

Fred de Kinkelder

GROENLO

16

Dirk Brouwer

OOSTERWOLDE FR

17

Gerrit Kok

BALK

18

Henry Kappert

SLEEN

19

Dick Timmerman

NIJVERDAL

20

Klaas Bolks

HARDENBERG

21

Hink Visser

BEDUM

22

Frans de Wit

ZUTPHEN

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Yannick Runhart

APELDOORN

2

Atse ten Brinke

LICHTENVOORDE

3

Dennis van de Kruisweg

OLDEBROEK

4

Raymond van de Kruisweg

OLDEBROEK

5

Jeroen Wessel

LEMELERVELD

6

Daan de Jonge

AXEL

7

Peter Kraaijvanger

ZEVENAAR

8

Gerard Haasjes

STAPHORST

9

Joery Nijkamp

ZELHEM

10

Tim Putman

ZELHEM

11

Paul Timmer

GASSELTE

12

Coen Telgenhof

LOSSER

13

Wesley Pieterse

ARNHEM

14

Erwin Ketellapper

WOLVEGA

15

Nordin Hudepol

ALMELO

16

Emiel Jansman

HELLENDOORN

17

Wim de Wit

AKKRUM

18

Mike Kuyper

DRONTEN

19

Tom van Braak

VELP

20

Giel Kleinjan

NIJVERDAL

21

Mathijs Biemold

HENGELO

22

Mark Ten Cate

GRONINGEN

23

Jeroen Heijne

NIETAP

24

Mart Menger

NOORDHORN

25

Masashi Matsui

EINDHOVEN

26

Mischa Groen

ASSEN