VELDRIT TE HELMOND

14 OKTOBER 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Bjrn Hommes

APPELSCHA

2

Bart Kortleve

HAVELTE

3

Marvin Peters

WEHL

4

Elmar Abma

WOLVEGA

5

Anne Kiers

WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK

6

Juul Nagengast

BEILEN

7

Daan van den Eijnde

GEMERT

8

Jari Prins

HANK

9

Jardy van der Burg

BERKEL EN RODENRIJS

10

Jasper Huitema

RODEN

11

Halvar de Jager

BARENDRECHT

12

David Haverdings

ZUIDLAREN

13

Rick Doornbos

HIJKEN

14

Ward Senneker

BREDA

15

Nick Brand

PIJNACKER

16

Daan den Breejen

PAPENDRECHT

17

Nick Klijn

LEERDAM

18

Thijs Kortes

HOOGLANDERVEEN

19

Jasper Gabriels

BUDEL

20

Roel Vrancken

S-HERTOGENBOSCH

21

Daan van den Eijnden

PRINSENBEEK

22

Casper Wieggers

WAGENINGEN

23

Ruud van Gestel

MOERGESTEL

24

Siebe Klein Nienhuis

LICHTENVOORDE

25

Chris Offerein

MEPPEN

26

Tygo van Wijhe

EDE

27

Jelle Sengers

VALKENSWAARD

28

Bjrn Vos

SINT-MICHIELSGESTEL

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Guus van den Eijnden

GEMERT

2

Jelte Jochems

PUTTEN

3

Colin Strik

HEERLEN

4

Mirre Knaven

STRIJBEEK

5

Isa Looienga

DRACHTEN

6

Ed Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

7

Ingmar Kars

OOSTERBEEK

8

Mika Vijfvinkel

DE LIER

9

Sep Kramer

OOSTERBEEK

10

Jan Kraus

OSS

11

Jony van den Eijnden

GEMERT

12

Thom van Herwaarden

ROSSUM

13

Bibi Verzijl

BERKEL EN RODENRIJS

14

Britt Kerste

AARLE-RIXTEL

15

Niels Brinkman

NOORDLAREN

16

Finn Keunen

BAARLO

17

Swen Vonk

BERGSCHENHOEK

18

Carmen van der Veen

ZWOLLE

19

Toinne Vriezen

AMERSFOORT

20

Pem Hoefmans

ALPHEN

21

Indy verwaarst

HAARLE

22

Koen Engberink

BILTHOVEN

23

Ryan de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

24

Dante Broeren

BERKEL EN RODENRIJS

25

Dean Verwaarst

HAARLE

26

Ingmar van den Bosch

LISSE

27

Roos Engberink

BILTHOVEN

28

Lotte Sonnemans

SOMEREN

29

Branco Suijkerbuijk

SITTARD-GELEEN

30

Krijn Veldboer

HELMOND

31

Siemen Hooiveld

BERGHEM

32

Jasper Goverde

BEST

33

Mauro Suijkerbuijk

SITTARD-GELEEN

34

Manon Turkstra

BEILEN

35

Rivkah Kroesbergen

EDE

36

Lucas van Dijk

BEEK EN DONK

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Cedric de Jager

BARENDRECHT

2

Ruud Junior Nagengast

BEILEN

3

Antoine Quint

DEIL

4

Niek Suijker

SCHIPLUIDEN

5

Jette de Groot

ZWOLLE

6

Floris Haverdings

ZUIDLAREN

7

Mark van Kleef

KESTEREN

8

Danijel Agricola

TERWISPEL

9

Zo van Velzen

WADDINXVEEN

10

Job Weijdema

TUK

11

Nance van der Drift

WATERINGEN

12

Bjorn van der Drift

WATERINGEN

13

Danny Turkstra

BEILEN

14

Thomas van den Eijnden

PRINSENBEEK

15

Jitse Wildermans

VALKENSWAARD

16

Floris Demuyt

BOEKEL

17

Mark Mandemaker

HOOGVLIET

18

Marthijn Berends

WESTERBORK

19

Jelle de Vlaam

GRAVENDEEL

20

Lauren Molengraaf

CAPELLE A/D IJSSEL

21

Jorn van der Made

PRINSENBEEK

22

Finn Hoefmans

ALPHEN NB

23

Tayim Kaethoven

BLADEL

24

Liam van Os

BERKEL EN RODENRIJS

25

Luca van Oudheusden

ANDEL

26

Tsjisse Weening

HARKEMA

27

Maud Tollens

AARLE RIXTEL

28

Niels van der Laan

HILVERSUM

29

Loes Nomden

HATTEM

30

Jorn van Beers

MOERGESTEL

31

Tycho Verhulst

HELMOND

32

Joer Post

DELFGAUW

33

Tristan van Bakel

HELMOND

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Michiel Mouris

BAAMBRUGGE

2

Finn Hiemstra

BURGUM

3

Thomas Huitema

RODEN

4

Emma van Haaren

OISTERWIJK

5

Aron van Vugt

GIESSEN

6

Jitse Gabriels

BUDEL

7

myrthe meinema

AMERSFOORT

8

Fee Knaven

STRIJBEEK

9

Daan van Rooij

BERGHEM

10

Lars van de Weijer

AARLE-RIXTEL

11

Kaj Roeling

MONSTER

12

Gijs Baselmans

BLADEL

13

Maud Adams

BUDEL

14

Liz Toonen

BOXMEER

15

Sara Sonnemans

SOMEREN

16

Finn Arends

DOETINCHEM

17

Lucas Demuyt

BOEKEL

18

Lars de Ridder

GEMERT

19

Pim van Leenders

GELDROP

20

Arne Bleyen

DOMMELEN

21

Raf de Groot

NIEUW VENNEP

22

Tetje Senneker

BREDA

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Maureen Abma

WOLVEGA

2

Amy de Bruijn

BERGEN OP ZOOM

3

Thomas Panken

BLADEL

4

Lars van der Laan

HILVERSUM

5

Indy van Velzen

WADDINXVEEN

6

Nol Goijert

'S-GRAVENZANDE

7

Nick Koenis

BERKEL EN RODENRIJS

8

Finn Bastiaanssen

SPRUNDEL

9

Koen Sonnemans

SOMEREN

10

Brent van den Nouweland

RIJEN

11

No Moes

GOIRLE

12

Zara Ansems

LAGE ZWALUWE

13

Maeryn van den Hoogen

EINDHOVEN

14

Pascal Cutler

AMSTERDAM

15

Chlo Gerrits

HELMOND

16

Robin Vermij

GOUDA

17

Neel Lepelaars

BERGEIJK

18

Judith Alleleijn

BOCHOLTZ

19

Ryan van de Westerlo

HELMOND

20

Selena Bas

NIEUW LEKKERLAND

21

Maud van Izerloo

DORDRECHT

22

Dries Claes

BERGEIJK

23

Joy den Braver

HONSELERSDIJK

24

Yari verhulst

HELMOND

25

Splinter van 't Hoff

'S GRAVENZANDE

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Teun van Beurden

EINDHOVEN

2

Bart Huijbregts

WERNHOUT

3

Amy Grosz

ZEVENHUIZEN

4

Bente Jochems

PUTTEN

5

Kai van Hoof

MIERLO

6

Cas Metten

GELDROP

7

Andries Knapen

ESCH

8

Sam van der Drift

WATERINGEN

9

Ayden de Jong

ZOETERMEER

10

Floortje de Vries

MONSTER

11

Hailey Gerrits

HELMOND

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Raf Bastiaanssen

SPRUNDEL

2

Beer van Beurden

EINDHOVEN

3

Damy van den Bogaard

HELMOND

4

Jordy Koenis

BERKEL EN RODENRIJS

5

Nicole van Sighem

DEN HAAG

6

Nynke Jochems

PUTTEN

7

Jasper van Katwijk

HANDEL

8

Finn Wuisman

SPIJKENISSE

9

Imke Menting

APELDOORN

10

Thom Berends

WESTERBORK