áááááááááááááááááááááááááááá ááááRONDE VAN OOSTERHOUT.GLD

ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 24 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.AMATEURS 40+/SPORTKLASSE 19+

 

 

 

 

 

1

Koen Wulterkens

Boxmeer;

Amateur Man

2

Arjan Seunninga

Ede;

Sportklasse Man

3

Maarten Bremer

Bemmel;

Sportklasse Man

4

Jeroen van de Weijer

Oploo;

Amateur Man

5

Menno Gobielje

Gouda;

Amateur Man

6

Adrie Frijters

Wageningen;

Sportklasse Man

7

Leon Str÷tker

Venlo;

Amateur Man

8

Corne Castein

Renkum;

Sportklasse Man

9

Eddy Hermsen

Ochten;

Sportklasse Man

10

Mario Willemsen

Huissen;

Amateur Man

11

RenÚ Kuhlmann

Baarlo;

Amateur Man

12

Henry Schut

Zeeland;

Amateur Man

13

Bram de Vlieger

Nijmegen;

Sportklasse Man

14

Wilfred Harbers

Putten;

Sportklasse Man

15

Erik Nekkers

Vught;

Sportklasse Man

16

Thomas Kruk

Nijmegen;

Sportklasse Man

17

Roy Andes

Heteren;

Sportklasse Man

18

Joost van Bezooijen

Nijmegen;

Sportklasse Man

19

Cor van der Ploeg

Bemmel;

Sportklasse Man

20

Martijn Koert

Duiven;

Amateur Man

21

Haiko Peters

Vianen Nb;

Sportklasse Man

22

Mischa Groen

Assen;

Amateur Man

23

Peter Makkink

Hengelo Gld;

Sportklasse Man

24

Hans Vonk

Arnhem;

Sportklasse Man

25

Marco Blom

Tiel;

Sportklasse Man

26

Thijs van der Bijl

Lent;

Amateur Man

27

Levi Kerkhof

Ede;

Sportklasse Man

28

Arnout Hurenkamp

Enschede;

Sportklasse Man

29

Detlef la Grand

Eindhoven;

Amateur Man

30

Mark Hermsen

Ochten;

Sportklasse Man

31

Gerjo Berentschot

Zelhem;

Amateur Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Marissa van Putten

Tiel;

Meisjes

2

Imke Menting

Apeldoorn;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

Colijnsplaat;

Jongen

2

Zara Ansems

Lage Zwaluwe;

Meisjes

3

Maureen Abma

Wolvega;

Meisjes

4

Lars van den Berg

Vleuten;

Jongen

5

Jelle de Vries

Zwolle;

Jongen

6

No´ Moes

Goirle;

Meisjes

7

Brent van den Nouweland

Rijen;

Jongen

8

Suzanne Mulder

Epe;

Meisjes

9

Anne van Oirschot

Helvoirt;

Meisjes

10

Koen van Dijk

Dronten;

Jongen

11

Bo Klappe

Eindhoven;

Meisjes

12

Job Wagteveld

Zwolle;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Emma van Haaren

Oisterwijk;

Meisjes

2

Myrthe Meinema

Amersfoort;

Meisjes

3

Toine Broekroelofs

Zwolle;

Jongen

4

Jelle Dekkers

Waalwijk;

Jongen

5

Ruben Willemsen

Apeldoorn;

Jongen

6

Jelte ter Weel

Enter;

Jongen

7

Liz Toonen

Boxmeer;

Meisjes

8

Jorden Azantinlow

Tilburg;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Jente Derksen

Haalderen;

Jongen

2

Fien Winters

Hasselt;

Meisjes

3

Martijn Azantinlow

Tilburg;

Jongen

4

Danijel Agricola

Terwispel;

Jongen

5

Hugo Paats

Apeldoorn;

Jongen

6

Niels Hanegraaf

Heeswijk-Dinther;

Jongen

7

Bauke ter Weel

Enter;

Jongen

8

Rixt de Jong

Amersfoort;

Meisjes

9

Bibi van den Bogaard

Goirle;

Meisjes

10

Nanna van den Bogaard

Goirle;

Meisjes

11

Jorne Broekroelofs

Zwolle;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Chris Kisters

Nuenen;

Jongen

2

Mika Vijfvinkel

De Lier;

Jongen

3

Kirsten Elings

Overberg;

Meisjes

4

Norah Knoef

Eefde;

Meisjes

5

Martijn Mulder

Epe;

Jongen

6

Jelle van Dijk

Dronten;

Jongen

7

Ed Uptegrove

Sint-Michielsgestel;

Jongen

8

Siemen Hooiveld

Berghem;

Jongen

9

Nienke Dullemond

Ooltgersplaat;

Meisjes

10

Sil Keur

Zwolle;

Jongen

11

Tij Pricken

Gendt;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Elmar Abma

Wolvega;

Jongen

2

Senna Nijman

Heelsum;

Jongen

3

Marvin Peters

Wehl;

Jongen

4

Stijn Hezeman

Apeldoorn;

Jongen

5

Justus Willemsen

Apeldoorn;

Jongen

6

Casper Noorloos

Kaatsheuvel;

Jongen

7

Jelle Sengers

Valkenswaard;

Jongen

8

Dennis de Haan

Veenendaal;

Jongen

9

ChloŰ Postma

Hulsen;

Meisjes

10

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde;

Jongen

11

Daan van Oirschot

Helvoirt;

Jongen

12

Bente van den Nouweland

Rijen;

Meisjes

13

Fenna Derksen

Haalderen;

Meisjes

14

Rowan van Oord

Hank;

Jongen

15

Stijn Tiemessen

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Lennard Meinema

Amersfoort;

Jongen

2

Dario Prijs

Haarsteeg;

Jongen

3

Joeri van Mook

 

 

4

Tristan Hartmann

Enschede;

Jongen