RONDE VAN LISSE

                                              24 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Nick Toonen

Lisse;

Sportklasse Man

2

Teun Groeneveld

Nieuw-Vennep;

Amateur Man

3

Nick Zuidewind

Lisse;

Amateur Man

4

André van Reek

Lisse;

Sportklasse Man

5

Justin Plijter

Hillegom;

Sportklasse Man

6

Paul den Edel

Haarlem;

Sportklasse Man

7

Bart van Ruiten

Noordwijkerhout;

Sportklasse Man

8

Bas Kaptein

Noordwijkerhout;

Sportklasse Man

9

Bob Jonkheer

Noordwijkerhout;

Amateur Man

10

Laurens Koster

Oegstgeest;

Sportklasse Man

11

Jeroen Martens

Rotterdam;

Sportklasse Man

12

Rene Melk

Assendelft;

Sportklasse Man

13

Carlo Kop

Almere;

Sportklasse Man

14

Michael McKay

Hillegom;

Sportklasse Man

15

Patrick Stengs

Beverwijk;

Sportklasse Man

16

Patrick de Smit

Nieuw-Vennep;

Sportklasse Man

17

Edward Sol

Spijkenisse;

Sportklasse Man

18

Jorrit Piet

Heemskerk;

Sportklasse Man

19

Wesley Beuker

Huizen;

Sportklasse Man

20

Mark Rijntjes

Haarlem;

Sportklasse Man

21

Franco Albanese

Den Haag;

Sportklasse Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 50+

 

 

 

 

 

1

Hans van Eijk

Nieuw-Vennep;

Sportklasse Man

2

Matthieu Hendriks

Lekkerkerk;

Sportklasse Man

3

Erik Meerkerk

Zuidland;

Sportklasse Man

4

John Oudshoorn

Uithoorn;

Sportklasse Man

5

Marcel Lambregts

Meteren;

Sportklasse Man

6

Alex Duijnisveld

Zoetermeer;

Sportklasse Man

7

Jeroen Bosman

Amsterdam;

Amateur Man

8

Steve McEwen

Wapenveld;

Amateur Man

9

Ron Smit

Zandvoort;

Sportklasse Man

10

Frank Nijssen

Haarlem;

Sportklasse Man

11

Gert de Veen

Zuidbroek;

Amateur Man

12

Sep Visser

Heemstede;

Sportklasse Man

13

Jaap van der Breggen

Nijkerk Gld;

Sportklasse Man

14

Hans Spil

Loosdrecht;

Amateur Man

15

René Rotscheid

Apeldoorn;

Sportklasse Man

16

Jeroen Jansen

Zoetermeer;

Amateur Man

17

Marius van Breda

Wassenaar;

Amateur Man

18

Bart van Breemen

Amsterdam;

Sportklasse Man

19

Henk Peters

Hillegom;

Sportklasse Man

20

Ruud Kluit

Beets;

Sportklasse Man

21

Rene Boerhof

Stadskanaal;

Amateur Man

22

Peter de Koster

Purmerend;

Sportklasse Man

23

Maarten Schaap

Hilversum;

Sportklasse Man

24

Frank van de Weteringe Buijs

Sint Pancras;

Sportklasse Man

25

Rob Bohte

Amsterdam;

Amateur Man

26

Ralph Greupink

Dalen;

Sportklasse Man

27

Cees Schrijen

Assendelft;

Sportklasse Man