†††††††††††††††††††††††††††† †††††††††††††††RONDE VAN HEERLEN

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††24 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Casper van Uden

Schiedam;

Nw.02e jaars

2

Owen Geleijn

Rijsenhout;

Nw.02e jaars

3

Dylan Strik

Heerlen;

Nw.02e jaars

4

Jordan Habets

Sint-Geertruid

Nw.02e jaars

5

Bram Leerkes

Twello;

Nw.01e jaars

6

Koert van Oosten

Gouda;

Nw.01e jaars

7

Erwin Smit

Wervershoof;

Nw.01e jaars

8

Wouter Zwaan

Bodegraven;

Nw.02e jaars

9

Loe van Belle

Zoetermeer;

Nw.01e jaars

10

Niels Luiten

Brunssum;

Nw.01e jaars

11

Daan Douven

Herten;

Nw.01e jaars

12

Lance Huenders

Almere;

Nw.01e jaars

13

Bowen Adriaans

Stein;

Nw.02e jaars

14

Tristan Kool

Purmerend;

Nw.01e jaars

15

Jody Jochems

Sint Anthonis;

Nw.01e jaars

16

Tom Smeets

Reuver;

Nw.02e jaars

17

Kevin Arrammach

Maastricht;

Nw.02e jaars

18

Joran Wiskerke

s-Heer-Hendrikskinderen;

Nw.01e jaars

19

Redmar Dijkman

Lutjegast;

Nw.01e jaars

20

Nick Thoolen

Weert;

Nw.02e jaars

21

Jochem Widdershoven

Brunssum;

Nw.01e jaars

22

Guus van Schipstal

Wanroy;

Nw.01e jaars

23

Lars Zoomers

Maastricht;

Nw.01e jaars

24

Lars Mulderij

Pesse;

Nw.02e jaars

25

Vigo Schouten

Venlo;

Nw.01e jaars

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Andries Knapen

Esch;

Jongen

2

Teun van Beurden

Eindhoven;

Jongen

3

Roan Schaefer

St. Joost

Jongen

4

Mats Moeliker

 

 

5

Zino van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

6

Thijmen von Lumich

Maasbracht;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Megan Arens

Kruiningen;

Meisjes

2

Victor Kroesbergen

Ede;

Jongen

3

Sjoerd Spanjaard

Geleen;

Jongen

4

Nick Koenis

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

5

Sander Tullemans

Stramproy;

Jongen

6

Judith Alleleijn

Bocholtz;

Meisjes

7

Neel Lepelaars

Bergeijk;

Jongen

8

Niek Sonnemans

Meijel;

Jongen

9

Dries Claes

Bergeijk;

Jongen

10

Vincent Spauwen

Heerlen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam;

Jongen

2

Finn Hiemstra

Burgum;

Jongen

3

Lars Langendoen

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

4

Max de Lincel

Voorschoten;

Jongen

5

Teun Paaimans

Kapelle;

Jongen

6

Jules van Neer

Echt;

Jongen

7

Brent Jongenelen

Steenbergen;

Jongen

8

Daan Maessen

Nuth;

Jongen

9

Jitse Gabriels

Budel;

Jongen

10

Maud Adams

Budel;

Meisjes

11

Dico van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

12

Matthew van Rijt

Limbricht;

Jongen

13

Thomas Assinck

Waalre;

Jongen

14

Jasper Simons

Heerlen;

Jongen

15

Kevin Janssen

Stein;

Jongen

16

Max Janssen

Landgraaf;

Jongen

17

Arne Bleyen

Dommelen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Jelle Boeyen

 

 

2

Senna Remijn

Wolphaartsdijk;

Jongen

3

Ruud Junior Nagengast

Beilen;

Jongen

4

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen;

Meisjes

5

Antoine Quint

Deil;

Jongen

6

Stan Smit

Wervershoof;

Jongen

7

Tijn van den Berg

De Lier;

Jongen

8

Renzo Moretti

Kapelle;

Jongen

9

Nikki Souren

Meerssen;

Meisjes

10

Danny Turkstra

Beilen;

Jongen

11

Liam van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

12

Mads de Roos

Appelscha;

Jongen

13

Sem Horsten

Grashoek;

Jongen

14

Raf Sonnemans

Meijel;

Jongen

15

Mika van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

16

Jitse Wildermans

Valkenswaard;

Jongen

17

Roos Huijbers

Tilburg;

Meisjes

18

Sven Joosten

Bakel;

Jongen

19

Teun Honderdors

Horn;

Jongen

20

Brent Knoben

Maasbracht;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord;

Jongen

2

Brent Nijboer

Zwolle;

Jongen

3

Christiaan van Rees

Groot-Ammers;

Jongen

4

Colin Strik

Heerlen;

Jongen

5

Dirk Darding

Maastricht;

Jongen

6

Tim v.d. Poel

Papendrecht;

Jongen

7

Tobias Kool

Purmerend;

Jongen

8

Firn Arens

Kruiningen;

Jongen

9

Hidde Swart

Oosterhout;

Jongen

10

Ryan Gal

Neede;

Jongen

11

Finn Keunen

Baarlo;

Jongen

12

Jesse de Vries

Hoofddorp;

Jongen

13

Sten ten Brinke

Zwolle;

Jongen

14

Dylan Leyssen

Budel;

Jongen

15

Marijn Wiskerke

s-Heer-Hendrikskinderen;

Jongen

16

Ingmar van den Bosch

Lisse;

Jongen

17

Lisa van Belle

Zoetermeer;

Meisjes

18

Freek Bouten

Blerick;

Jongen

19

Femke Thoolen

Weert;

Meisjes

20

Sem Maessen

Nuth;

Jongen

21

Sjoerd van den Heuvel

Reuver;

Jongen

22

Branco Suijkerbuijk

Sittard-Geleen;

Jongen

23

Mauro Suijkerbuijk

Sittard-Geleen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Quinn Quadvlieg

Gulpen;

Jongen

2

Juul Nagengast

Beilen;

Jongen

3

NoŽl Rokven

Hulst;

Jongen

4

Jasper Huitema

Roden;

Jongen

5

Maureen Arens

Kruiningen;

Meisjes

6

Scarlett Souren

Meerssen;

Meisjes

7

Ian Lindelauf

Gulpen;

Jongen

8

Yorick Brethouwer

Oosterhout;

Jongen

9

Jesper Schins

Noorbeek;

Jongen

10

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe;

Jongen

11

Laszlo van Melis

Heesch;

Jongen

12

Rosan Dekker

Echten;

Meisjes

13

Rick Doornbos

Hijken;

Jongen

14

Jasper Gabriels

Budel;

Jongen

15

Femke Gort

Echt;

Meisjes

16

Rosanne van Rees

Groot-Ammers;

Meisjes

17

Bram Beenkens

Margraten;

Jongen

18

Iris Timmermans

Bingelrade;

Meisjes

19

Luca Welter

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Rindert Buiter

Leiden;

Jongen

2

Max Mosmuller

s-Hertogenbosch;

Jongen

3

Tijn Louwerensen

Schijndel;

Jongen

4

Joren de Gruijter

Breda;

Jongen

5

Sven Mulder

Raamsdonksveer;

Jongen

6

Jelle Bouwe Hofstee

Dwingeloo;

Jongen

7

Thomas Lakeman

Venhuizen;

Jongen

8

Dann Gobbels

Kerkrade;

Jongen

9

Tom van de Weijdeven

Eindhoven;

Jongen

10

Mike Bronswijk

Honselersdijk;

Jongen

11

Lars Rouffaer

Sibbe;

Jongen

12

Arno van Krimpen

Groot-Ammers;

Jongen

13

Radan Adriaans

Stein;

Jongen

14

Pepijn van Elzakker

Gilze;

Jongen

15

Finn Roumen

Stein;

Jongen

16

Daan Honderdors

Horn;

Jongen

17

Jeunke Timmermans

Bingelrade;

Jongen

18

Romano Haan

Landgraaf;

Jongen

19

Bram Ledoux

Landgraaf;

Jongen

20

Yannick Rosier

Rothem;

Jongen

21

Cis Paridaans

Eersel;

Jongen

22

Sem Kroonen

Oosterhout;

Jongen

23

Joris van der Niet

Ulestraten;

Jongen

24

Sam Hermans

Tegelen;

Jongen

25

Juul Thoolen

Weert;

Jongen

26

Tijn Leus

Sint-Michielsgestel;

Jongen

27

Luke Leus

Sint-Michielsgestel;

Jongen

28

Denzel Verhulst

Stein;

Jongen