††††††††††††††††††††† VELDRIT TE DORDRECHT

††††††††††††††† ††††††††††††††24 SEPTEMBER 2017

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

1

Twan van den Brand

Volkel;

2

Lander Loockx

 

3

Kelvin Bakx

Bergen op Zoom;

4

Tijl Pauwels

Belgie;

5

Thomas Verstraeten

Almere;

6

Wesley Floren

Ossendrecht;

7

Roel van der Stegen

Sittard;

8

Jelle Schuermans

 

9

Matthias van Roy

 

10

Perry van den Bos

Maasdijk;

11

Erik Boer

Wolphaartsdijk;

12

Carlos Schreuder

Veenendaal;

13

Tim Janssen

Goes;

14

Dave de Cleyn

 

15

Jordy Luisman

Lemelerveld;

16

Martin Mijnten

Hoevelaken;

17

Kevin van Bennekom

Culemborg;

18

Lars van den Berghen

Naaldwijk;

19

Mart Muskens

Heesbeen;

20

Lars Mastebroek

Barneveld;

21

Koen van Helvoirt

Erp;

22

Ward de Schepper

 

23

Mike van Nunspeet

Den Haag;

24

Tijs van Aert

Belgie;

25

Sven Nijzingh

Zuilichem;

26

Niels Verbruggen

Nuenen;

27

Patrick van Nunen

Barendrecht;

28

Lars van Uum

Harderwijk;

29

Luca Vreeswijk

Someren;

30

Patrick Kramer

Hardinxveld-Giessendam;

31

Luuk Muggleton

Linne;

32

Robert Sydlik

 

33

Jeldert Withag

Beltrum;

34

Lenn Verdijck

 

35

Marvin Runhaar

Kapelle;

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Ryan Kamp

Raamsdonksveer;

2

Bart Hazekamp

Zoetermeer;

3

Luke Verburg

Schiedam;

4

Tomas Kopecky

Zoeterwoude;

5

Bart Artz

Wintelre;

6

Pim Ronhaar

Hellendoorn;

7

Noah Vreeswijk

Someren;

8

Bodi Del Grosso

Eelde;

9

Lars Boven

Reutum;

10

Jurgen van den Aarssen

Dreumel;

11

Lars Loohuis

Harbrinkhoek;

12

Luca van den Boom

Boekel;

13

Mark Dillema

Doezum;

14

Sam Gademan

Beek;

15

Marco Ehlert

Kortenhoef;

16

Mika van Gestel

Oss;

17

Stef ter Laak

Veenendaal;

18

Joost Freriks

Emmen;

19

Remon Delnoije

Mechelen;

20

Pete Uptegrove

Sint-Michielsgestel;

21

Wesley Damiaans

Sint Maartensbrug;

22

Niels Bakker

Rijssen;

23

Ward de Schepper

Wagenberg;

24

Sieb van Gorp

Bergeijk;

25

Bart Klein Nienhuis

Lichtenvoorde;

26

Erben van Meer

Nispen;

27

Maarten de Nijs

Huijbergen;

28

Bjorn ten Have

Harreveld;

29

Dennis van Dijk

Beek en Donk;

30

Gerben de Sain

Sleen;

31

Carl Uptegrove

Sint-Michielsgestel;

32

Goof Poelman

Den Haag;

33

Julian Klootwijk

t Loo-Oldebroek;

34

Matthew van der Linden

Barendrecht;

35

Marten Hanegraaf

Heeswijk-Dinther;

36

Tim van der Stam

Bergschenhoek;

37

Jochem Runhaar

Kapelle;

38

Ian van den Berg

Zevenhoven;

39

Raoul van Drunen

Dordrecht;

40

Jardi Christiaan van der Lee

Schiedam;

41

Antoine Kroezen

Hoogeveen;

42

Dennis Brouwer

Westerbork;

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

1

Salvador Alvarado

Rotterdam;

2

Joppe de Heij

Heteren;

3

Lucas Janssen

Papendrecht;

4

Hugo Kars

Oosterbeek;

5

Matyas Kopecky

Zoeterwoude;

6

Tibor Del Grosso

Eelde;

7

Steijn Willemsen

Rotterdam;

8

Bailey Groenendaal

Schijndel;

9

Levi van Hoften

Tiel;

10

Cas Jansen

Hilversum;

11

Quinten Buijs

De Lier;

12

Huub Artz

Wintelre;

13

Noud van den Hurk

Beneden-Leeuwen;

14

Roan Konings

Oudenbosch;

15

Jordi van Heijst

Den Dungen;

16

Joris Reinderink

Ruurloo;

17

Niels Huijbregts

Wernhout;

18

Thomas Mijnsbergen

Rotterdam;

19

Bart Bronder

Abbenbroek;

20

Jesse Kramer

Borkel en Schaft;

21

Danny van Lierop

Someren;

22

Mika Sardina

Helmond;

23

Max Jansen

Dordrecht;

24

Maiko Timmer

Drachten;

25

Pieter Prosman

Zaltbommel;

26

Chris van Stralen

Enkhuizen;

27

Youp de Vos

Hillegom;

28

Mat van Gorp

Bergeijk;

29

Joost Brinkman

Noordlaren;

30

Jip Kramer

Oosterbeek;

31

Boris Romers

Rozenburg;

32

Beau van Izerloo

Dordrecht;

33

Luuk Spijker

Sleeuwijk;

34

Yanick de Vos

Valkenswaard;

35

Daan van Vuuren

Woudrichem;

36

Moreno Tak

Fijnaart;

37

Klaas Quak

Bennekom;

38

Bas van der Burg

Bergschenhoek;

39

Jesper van der Valk

Den Haag;

40

Jens van Korven

Diessen;

41

Sam Oosterholt

Made;

42

Vik Smulders

Loon op Zand;

43

Xander van Straten

Sneek;

44

Delano Swenne

Heukelum;

45

Thijs Hazekamp

Zoetermeer;

46

Wessel Mouris

Baambrugge;

47

Lars Seldenthuis

Berkel en Rodenrijs;

48

Sebastiaan Vermulm

Zoetermeer;

49

Bram Gerritsen

Bemmel;

50

Tristan Geleijn

Rijsenhout;

51

Brent Broosus

Huijbergen;

52

Tim van der Voort

De Lier;

53

Sam Kerkvliet

Nieuwe-Wetering;

54

Stan Huijbregts

Bergen op Zoom;

55

Brett Chow

Jhendrik-ido-Ambacht;

56

Daan Adams

Budel;

57

Arjen Dillema

Doezum;

58

Finn Akkermans

Marken;

59

Camiel Cornelis

Leende;

60

Bart Rutten

Den Hout;

61

Mellon Hooghwerff

Dordrecht;

62

Jordy van der Ham

Gouda;

63

Ruben Velter

Heythuysen;

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

1

Inge van der Heijden

Schaijk;

2

Julia Boschker

Woerden;

3

Susanne Meistrok

Elshout;

4

Yara Kastelijn

Neerkant;

5

Aniek van Alphen

Hapert;

6

Marieke van Witzenburg

Brielle;

7

Irene Gerritsen

Bemmel;

8

Laura Krans

De Wilp;

9

Elleke Claessen

Amsterdam;

10

Celine Klootwijk

t Loo-Oldebroek;

11

Lieke van der Draaij

Dordrecht;

12

Judith van Maanen

Amsterdam;

13

Annet Eendhuizen

Hengelo ov;

14

Eltina van Wijk

Maasdam;

15

Maaike Meistrok

Elshout;

16

Anouk Reen

Eindhoven;

17

Rebecca Cornelisse

Uithoorn;

18

Fanny van Maanen

Ridderkerk;

19

Lisanne Bouwmeester

Apeldoorn;

20

Anneke Lubeek

Puttershoek;

21

Thamara Pijpers

Ridderkerk;

22

Karin Uyl

Oss;

23

Rienke ten Have

Harreveld;

24

Jeanine Laudy

Roelofarendsveen;

25

Danielle de Hoog

Pijnacker;

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

1

Sylvie Swinkels

Handel;

2

Laura van der Zwaan

Sliedrecht;

3

Dorien Hoog Antink

Ochten;

4

Marlies Vos

Aalden;

5

Rozemarijn Ammerlaan

De Lier;

6

Sanne Prins

Wierden;

7

Lisette Schoon

Best;

8

Leonie Bos

s-Gravendeel;

9

Isa Pieterse

Amersfoort;

10

Lora Bonthuis

Ingen;

11

Yvet Schoonewille

Klazienaveen;

12

Noa de Haan

Terschuur;

13

Verena Batenburg

Piershil;

14

Lieke Van Weereld

Papendrecht;

15

Femke Kuijpers

Gilze;

16

Naomi Seldenthuis

Berkel en Rodenrijs;

17

Cynthia van der Ham

Gouda;

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Shirin van Anrooij

Kapelle;

2

Fleur van der Peet

Den Haag;

3

Ilse Pluimers

Enter;

4

Mickey Nijkamp

Zwolle;

5

Danielle Quint

Deil;

6

Senne Knaven

Strijbeek;

7

Anoek Kuijpers

Gilze;

8

Elise Uijen

Herpen;

9

Fleur Nagtegaal

Veenendaal;

10

Kimberly Boven

Reutum;

11

Leonie Boschker

Woerden;

12

Lisa van Helvoirt

Erp;

13

Borg Senneker

Breda;

14

Karlijn Koops

Elim;

15

Britt van der Hulst

Hazerswoude;

16

Iris Verschuren

Streefkerk;

17

Kiki Janse

Zaandam;

18

Sophia Zwaan

Bodegraven;

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40+

 

 

 

1

Edwin Raats

Helmond;

2

Maikel Govaarts

Drunen;

3

Micha de Vries

Hilversum;

4

Patrick Somsen

Aalten;

5

Lars Rietveld

Oudewater;

6

Watze Vroom

Bennekom;

7

Arno Winters

Ommen;

8

Nils ten Brinke

Apeldoorn;

9

Ferry de Ruiter

Putten;

10

Michael Breedt

Diemen;

11

Robbert Wajer

Beilen;

12

John Spek

Waddinxveen;

13

Marcel Witte

Amsterdam;

14

Jim Koren

Zeewolde;

15

Gert Stappenbelt

Apeldoorn;

16

Michel Groenendaal

Sint-Michielsgestel;

17

Marcel Boschker

Woerden;

18

Henk Weerman

Wolvega;

19

Tijmen Kamphuis

Lochem;

20

Jeroen van der Vossen

Lisserbroek;

21

Jan Gudde

Nootdorp;

22

Ton van Korven

Diessen;

23

Johan Dussel

Eelde;

24

Iwan Bourgonje

Vaassen;

25

Guus van Gemert

Heerjansdam;

26

Bennie van den Heuvel

Strijen;

27

Edgar van Meer

Nispen;

28

Raimon Knip

Kortenhoef;

29

John Montulet

Venlo;

30

Jannes Weerman

Nyeholtwolde;

31

Walter Koster

Etten-Leur;

32

Jorrit Noppen

Dordrecht;

33

Michiel Jansen

Hilversum;

34

Tino Haakman

Enkhuizen;

35

Dienand Broekhuis

Lemele;

36

Roel Siebelink

Zutphen;

37

Jan van Herwijnen

Bussum;

38

Gijs Jongeling

Best;

39

Jorgen Brok

Lemelerveld;

40

Jan de Vries

Nijeholtpade;

41

Brian te Velthuis

Diepenheim;

42

Thierry Bakker

Roosendaal;

43

Franck Zandvliet

Voorschoten;

44

Martijn Geenen

Kinderdijk;

45

Richard Schouten

Den Haag;

46

Reinhout Lenten

Apeldoorn;

47

Jo Ferket

Valkenburg Zh;

48

Jaap den Ouden

Bergambacht;

49

Roland van Erp

Best;

50

Roland Nooij

Ossendrecht;

51

Peter van Gellekom

Soest;

52

Gerwin Bouwhuis

Heino;

53

Erik de Greef

Vorden;

54

Pierre Deen

Amsterdam;

55

Rogier den Braber

Rotterdam;

56

Ron Aardenburg

Heemskerk;

57

Berry Lamers

Ammerzoden;

58

Kees van Prooijen

s-Gravenhage;

59

Peter Rademaker

Alphen aan den Rijn;

60

Paul Sollie

Woerden;

61

Frank Jansen

Amstelveen;

62

Robert Werkman

Hardinxveld-Giessendam;

63

Edward Rietbergen

Maastricht;

64

Wout Delwel

Rotterdam;

65

Jurjen Kuipers

Rotterdam;

66

Sjon van den Berg

Zevenhoven;

67

John Verschuren

Streefkerk;

68

Bas van Gorsel

Puttershoek;

69

Perry Leijdsman

Hoeven;

70

Lambert van de Wiel

Berlicum Nb;

71

Arjan Vogel

Zeist;

72

Theo Broere

Amsterdam;

73

Frank van Oirschot

Oisterwijk;

74

Maurice de Keijzer

Spijkenisse;

75

Ronald Brugmans

De Bilt;

76

Michael Mom

Spijkenisse;

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Yannick Runhart

Apeldoorn;

2

Koen Weijers

Ede;

3

Mattijn Motshagen

Nijkerk Gld;

4

Dennis van de Kruisweg

Oldebroek;

5

Freek de Jong

Vught;

6

Tom Davids

Nijmegen;

7

Tommy Oude Elferink

Nieuwveen;

8

Atse ten Brinke

Lichtenvoorde;

9

Bart de Veer

Vreeland;

10

Jordy Beuker

Huizen;

11

Bas van Dalen

Ede Gld.;

12

Luuk Nissen

Best;

13

Menno van Capel

Noorden;

14

Daan Switters

Utrecht;

15

Bas de Bruin

Uithoorn;

16

Remco Schellevis

Stolwijk;

17

RafaŽl Spier

Loosdrecht;

18

Nils van Kooij

Krimpen aan de Lek;

19

Jan Metselaar

Bergschenhoek;

20

Daan de Jonge

Axel;

21

Johnny Kleingeld

Volkel;

22

Jeroen Wessel

Lemelerveld;

23

Marc Scholman

Montfoort;

24

Peter Fick

Maastricht;

25

Coen Groot

Papendrecht;

26

Klaas Groenen

Boxtel;

27

Jochem Koren

Bussum;

28

Stefan Kramer

Sliedrecht;

29

Tom Koeleman

Utrecht;

30

Joppe van Stiphout

Lent;

31

Peter Kraaijvanger

Zevenaar;

32

Hielke Fluitsma

Tilburg;

33

Frank Sikking

Odijk;

34

Wesley Pieterse

Arnhem;

35

Coen Telgenhof

Losser;

36

Niels van Oosterhout

Geertruidenberg;

37

Luuk van Vliet

Den Haag;

38

Bart Ursem

Andijk;

39

Mike Hooiveld

Andijk;

40

Tony Reijtenbagh

Zuidland;

41

Tony Stoffels

Amsterdam;

42

Erwin Waenink

Groenlo;

43

Piet Smits

Hazerswoude-Dorp;

44

Tom van Braak

Velp;

45

Erwin Ketellapper

Wolvega;

46

Rick van Gaalen

Heesch;

47

Ricardo Lathouwers

Son en Breugel;

48

Nordin Hudepol

Almelo;

49

Remon de Man

s-Gravendeel;

50

Mike van der Ham

Lexmond;

51

Masashi Matsui

Eindhoven;

52

Jernst Tempelaar

Nijmegen;

53

Michel Groenewold

Sliedrecht;

54

Rein Cobussen

Wijchen;

55

Mike van Veelen

Arnhem;

56

Tijmen Moltmaker

Lent;

57

Theo van Ginkel

Woudenberg;

58

Edwin Pauli

s-Gravenhage;

59

Marc van Dijk

Reeuwijk;

60

Gert Jan Vermaas

s-Gravendeel;

61

Gerjan Olsder

Barneveld;

62

Dennis Moolhuijsen

Rijsenhout;

63

Mark Sikking

Odijk;

64

Christian Kuikstra

Heenvliet;

65

Gabor Blom

s-Gravenhage;

66

Bjorn Van de Kuit

Heerlen;

67

Christiaan Grootveld

Heenvliet;