†††††††††††††††††††††††††††† ††††RONDE VAN DEN HAAG.UITHOF

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††24 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

 

1

Ilse Grit

Zwolle;

Nieuweling 2e Vrouw

2

Anna van Wersch

Tilburg;

Nieuweling 2e Vrouw

3

Rosan Koper

Heemskerk;

Nieuweling 2e Vrouw

4

Daniek Hengeveld

Nootdorp;

Nieuweling 1e Vrouw

5

Ilsa Kluit

Beets;

Nieuweling 2e Vrouw

6

Malena van Dam

Haastrecht;

Nieuweling 1e Vrouw

7

Denice Keesman

Velserbroek;

Nieuweling 1e Vrouw

8

Lorraine RŲge

Alphen aan den Rijn;

Nieuweling 2e Vrouw

9

Marit Wasmus

Den Hoorn;

Nieuweling 1e Vrouw

10

Ilse Lingen

Ouderkerk aan den IJssel;

Nieuweling 1e Vrouw

11

Sasha Hassoldt

Alphen aan den Rijn;

Nieuweling 1e Vrouw

12

Anne Tom

Den Haag;

Nieuweling 2e Vrouw

13

Iris de Boer

Zaandam;

Nieuweling 1e Vrouw

14

Lauraine Wijnhorst

Alphen aan den Rijn;

Nieuweling 2e Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Amy Grosz

Zevenhuizen;

Meisjes

2

Nicole van Sighem

Den Haag;

Meisjes

3

Zeb Olsthoorn

Hoek van Holland;

Jongen

4

Hidde Schagen

Haarlem;

Jongen

5

Ayden de Jong

Zoetermeer;

Jongen

6

Mara Vergeer

Warmond;

Meisjes

7

Tim van der Velden

Rijswijk Zh;

Jongen

8

Brett Timmer

 

 

9

Mats Slabbekoorn

Kapelle;

Jongen

10

Pien Rozenburg

Vijfhuizen;

Meisjes

11

Thom Berends

 

 

12

Yin Koolbergen

Krommenie;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Luke Chow

Hendrik-ido-Ambacht;

Jongen

2

NoŽl Goijert

s-Gravenzande;

Jongen

3

Indy van Velzen

Waddinxveen;

Meisjes

4

Selena Bas

Nieuw-Lekkerland;

Meisjes

5

Ilse Traa

Nieuwegein;

Meisjes

6

Timo Kalberg

Den Haag;

Jongen

7

Akira Koolbergen

Krommenie;

Meisjes

8

Sam Mullaert

Kapelle;

Jongen

9

Kim Lauwerijssen

Rucphen;

Meisjes

10

Abe Beunders

Delft;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Maurits Buiter

Leiden;

Jongen

2

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht;

Jongen

3

Deirdre Mens

Leiden;

Meisjes

4

Noor Rozenburg

Vijfhuizen;

Meisjes

5

Mees Bassa

Noordeloos;

Jongen

6

Chiara Danckaarts

Utrecht;

Meisjes

7

Floris Blok

Rotterdam;

Jongen

8

Iris Arkesteijn

Den Haag;

Meisjes

9

Jens Slabbekoorn

Kapelle;

Jongen

10

Dennis Polfliet

Kruiningen;

Jongen

11

Senna de Kok

Rijswijk;

Meisjes

12

Thije Schagen

Haarlem;

Jongen

13

Thijs Bijl

Papendrecht;

Jongen

14

Femke van Schie

Leiden;

Meisjes

15

Corina van der Meer

Monster;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk;

Jongen

2

Jelle de Vlaam

s-Gravendeel;

Jongen

3

Mark Mandemaker

Hoogvliet;

Jongen

4

Marit Koene

Poeldijk;

Meisjes

5

Martijn Braspenning

Etten-Leur;

Jongen

6

Marthijn Berends

Westerbork;

Jongen

7

Jaymz Lunenborg

IJmuiden;

Jongen

8

Rik Rozenburg

Vijfhuizen;

Jongen

9

Masja Keesman

 

 

10

Pepijn de Kok

Voorburg;

Jongen

11

Anco Ballif

Gouda;

Jongen

12

Rosalie de Haas

Pijnacker;

Meisjes

13

Anouk Bijl

Papendrecht;

Meisjes

14

Loes Rozenburg

Vijfhuizen;

Meisjes

15

Ties van Roode

Heemstede;

Jongen

16

Senna Wuisman

Spijkenisse;

Meisjes

17

Joer Post

Delfgauw;

Jongen

18

Emily Goijert

s-Gravenzande;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Mees Vlot

Gouda;

Jongen

2

Matthijs Bink

Rijen;

Jongen

3

Viego Tijssen

Amstelveen;

Jongen

4

Roos van den Berg

Alphen aan den Rijn;

Meisjes

5

Ramon Setz

Geldrop;

Jongen

6

Mike Derogee

Nieuw-Vennep;

Jongen

7

Rens Vergeer

Warmond;

Jongen

8

Swen Vonk

Bergschenhoek;

Jongen

9

Dante Broeren

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

10

Luuk van Zwienen

Lekkerkerk;

Jongen

11

Stein Bocxe

Ter Aar;

Jongen

12

Bodhi de Baat

Nieuw-Vossemeer;

Jongen

13

Jasper Kreeft

Dordrecht;

Jongen

14

Thomas Engelhard

Den Haag;

Jongen

15

Tom van de Water

Leiden;

Jongen

16

Lisa van de Kamp

Den Haag;

Meisjes

17

Declan van der Hoek

Spijkenisse;

Jongen

18

Sven van der Klaauw

Leiden;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Nick Brand

Pijnacker;

Jongen

2

Jonas Roodenburg

Maassluis;

Jongen

3

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen;

Meisjes

4

Daan van den Berg

De Lier;

Jongen

5

Nina Maathuis

Rotterdam;

Meisjes

6

Maxime Duba

Alkmaar;

Jongen

7

Bas van den Bulk

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

8

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse;

Jongen

9

Luka Fredrikze

Lisse;

Jongen

10

Sophie Engel

Roosendaal;

Meisjes

11

Marijn Schaper

Bergen Nh;

Jongen

12

Kai Schoolenaar

Zwanenburg;

Jongen

13

Daan den Breejen

Papendrecht;

Jongen

14

Bo Planken

Haarlem;

Jongen

15

Pepijn Veenings

Assendelft;

Jongen

16

Lucas Hoogerwaard

Moordrecht;

Jongen

17

Timo Boersema

Den Haag;

Jongen

18

Martijn Weeder

Leiden;

Jongen

19

Thijs van Schie

Leiden;

Jongen

20

Jorik van Maaren

Gorinchem;

Jongen

21

Dani van der Lee

Schiedam;

Jongen

22

Kevin Gosniowski

Maassluis;

Jongen

23

Simone Jol

Delft;

Meisjes

24

Jules Sla

Vlaardingen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Biki Goedschalk

Den Haag;

Jongen

2

Mark Groeneveld

Enkhuizen;

Jongen

3

Leonardo van Driel

Monster;

Jongen

4

Yannick van den Berg

Monster;

Jongen

5

Jens Bassa

Noordeloos;

Jongen

6

Nick Schelvis

Heemskerk;

Jongen

7

Marick Buteijn

Nieuwerbrug;

Jongen

8

Sietse Kool

Zevenhoven;

Jongen

9

Bart Hordijk

 

 

10

Roan Danckaarts

Utrecht;

Jongen

11

Siep Roes

Den Haag;

Jongen

12

Niels Jongsma

Gouda;

Jongen

13

Ids Visscher

Pijnacker;

Jongen

14

Lucas Kreeft

Dordrecht;

Jongen

15

Luuk Groeneveld

Zevenhoven;

Jongen

16

Daan Hilbers

Den Haag;

Jongen

17

Thijs Havenaar

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

18

Thomas Verhoeven

Sliedrecht;

Jongen