RONDE VAN DE MOLEN.OOSTERHOUT

                                              17 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Theo Reinhardt

 

 

2

Abe Celi

Oosterhout;

Professional-B

3

Eloy Raas

Hendrikskinderen;

Elite 

4

Daan van Sintmaartensdijk

Zuidland;

Belofte 

5

Felix Groß

 

 

6

Eddy Gödde

Hendrik-ido-Ambacht;

Elite 

7

Jasper Frahm

 

 

8

Konrad Gebner

 

 

9

Koen van de Klundert

Woensdrecht;

Belofte 

10

Merijn Korevaar

Groot-Ammers;

Professional-B

11

Jarri Stravers

Groot-Ammers;

Belofte 

12

Jordi van Loon

Lage Zwaluwe;

Professional-B

13

Bart Dielissen

Breda;

Elite 

14

Xavier Ketelaars

Sint Willebrord;

Belofte 

15

Ferdi Frijters

Berkel-Enschot;

Elite 

16

Bob Goedbloed

Leiden;

Belofte 

17

Bobby Balk

Arnemuiden;

Elite 

18

Jeffrey Doornbusch

Breda;

Elite 

19

Yuki Ishihara

 

 

20

Mart Muskens

Heesbeen;

Belofte 

21

Robbie Gevers

Schijndel;

Elite 

22

Bouwe Boonstra

Rotterdam;

Belofte 

23

Willem-Jan Post

Haastrecht;

Elite 

24

Kersten Thiele

 

 

25

Sven Reutter

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

 

 

1

Stefan Verhoeff

Groot-Ammers;

Junior 2e jaars Man

2

Carlo van den Berg

De Lier;

Junior 2e jaars Man

3

Max Kroonen

Diepenveen;

Junior 1e jaars Man

4

Vincent Hoppezak

Nieuwerkerk aan den IJssel;

Junior 2e jaars Man

5

Herman Brinkman

Rotterdam;

Junior 2e jaars Man

6

Nathan Rijsdijk

Vlaardingen;

Junior 1e jaars Man

7

Daan Hoeks

Amstelveen;

Junior 1e jaars Man

8

Edo Maas

Rotterdam;

Junior 1e jaars Man

9

Niall Tilli

Amsterdam;

Junior 1e jaars Man

10

Niels van Ekeren

Rijswijk;

Junior 1e jaars Man

11

Rav Schoormans

Oosterhout;

Junior 2e jaars Man

12

Manuel Michielsen

Eck en Wiel;

Junior 1e jaars Man

13

Noah de Groot

Ottoland;

Junior 2e jaars Man

14

Kelvin Kanen

Bergeijk;

Junior 1e jaars Man

15

Lars de Bot

Losser;

Junior 2e jaars Man

16

Luuk van Gestel

Moergestel;

Junior 1e jaars Man

17

Sjors van Zandbeek

Heeswijk-Dinther;

Junior 1e jaars Man

18

Danny Maas

Oudenbosch;

Junior 2e jaars Man

19

Nils Jansen

Middelaar;

Junior 1e jaars Man

20

Raphael Kockelmann

 

 

21

Martijn Räkers

Bavel;

Junior 1e jaars Man

22

Tom van den Berg

Helmond;

Junior 2e jaars Man

23

Hugo Hoekjen

Delft;

Junior 1e jaars Man

24

Harm Celi

Oosterhout;

Junior 2e jaars Man

25

Sjoerd Willemsen

Arnhem;

Junior 1e jaars Man

26

Berko Dorussen

Beuningen;

Junior 1e jaars Man

27

Damian Peeters

Rozenburg;

Junior 2e jaars Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Hidde van Veenendaal

Dongen;

Nw.02e jaars

2

Dennis Willems

Boxmeer;

Nw.02e jaars

3

Boris Romers

Rozenburg;

Nw.01e jaars

4

Martijn Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

5

Stijn Hanegraaf

Heeswijk-Dinther;

Nw.01e jaars

6

Luca van den Boom

Boekel;

Nw.02e jaars

7

Bram Leerkes

Twello;

Nw.01e jaars

8

Mike Bronswijk

Honselersdijk;

Jeugd.Cat.7

9

Marijn Maas

Huijbergen;

Nw.01e jaars

10

Stan van den Bergh

Oud-Gastel;

Nw.02e jaars

11

Yoeri Slokkers

Oud-Vossemeer;

Nw.02e jaars

12

Thomas Mijnsbergen

Rotterdam;

Nw.01e jaars

13

Gianni Pavone

Steenbergen;

Nw.02e jaars

14

Lars Hohmann

Oosterhout;

Nw.02e jaars

15

Jochem Crusio

Tilburg;

Nw.01e jaars

16

Redmar Dijkman

Lutjegast;

Nw.01e jaars

17

Tjalle de Bruin

Deventer;

Nw.01e jaars

18

Yannick van den Berg

Monster;

Jeugd.Cat.7

19

Tom van de Weijdeven

Eindhoven;

Jeugd.Cat.7

20

Bart Bronder

Abbenbroek;

Nw.01e jaars

21

Jamie Prince

Oud-Vossemeer;

Nw.02e jaars

22

Bart Beks

Wouw;

Nw.02e jaars

23

Yoran Grovenstein

Amersfoort;

Nw.02e jaars

24

Thijs van den Broek

Gilze;

Nw.02e jaars

25

Robbert Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

26

David van Eersel

Breda;

Nw.02e jaars

27

Jens Bassa

Noordeloos;

Jeugd.Cat.7

28

Sven Pijnenburg

Raamsdonksveer;

Nw.01e jaars

29

Luuk Bierkens

Stampersgat;

Nw.01e jaars

30

Leonardo van Driel

Monster;

Jeugd.Cat.7

31

Pieter Ullersma

Arnhem;

Nw.02e jaars

32

Tom Hendrickx

Tilburg;

Nw.02e jaars

33

Jarno Vorstenbosch

Schijndel;

Nw.02e jaars

34

Maarten Oosterbaan

Driel;

Nw.01e jaars

35

Lucas Kreeft

Dordrecht;

Jeugd.Cat.7

36

Bram van Riel

Breda;

Nw.01e jaars

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

1

Marit Cent

Goor;

Junior 2e jaars Vrouw

2

Eva Jonkers

Staphorst;

Junior 1e jaars Vrouw

3

Mischa Bredewold

Hoogland;

Junior 1e jaars Vrouw

4

Iris Ton

Waskemeer;

Junior 2e jaars Vrouw

5

Tamara van der Horst

Hasselt;

Junior 1e jaars Vrouw

6

Kirsten Westerhuis

Leersum;

Junior 2e jaars Vrouw

7

Lieke van der Draaij

Dordrecht;

Junior 2e jaars Vrouw

8

Thirza Korevaar

Groot-Ammers;

Junior 1e jaars Vrouw

9

Suze van der Zwet

Roelofarendsveen;

Junior 2e jaars Vrouw

10

Amber Aernouts

 

 

11

Zoë Mulder

Heinkenszand;

Junior 1e jaars Vrouw

12

Kirstie van Haaften

De Meern;

Junior 2e jaars Vrouw

13

Ingrit Verhoeff

Groot-Ammers;

Junior 1e jaars Vrouw

14

Verena Batenburg

Piershil;

Junior 1e jaars Vrouw

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

1

Rosan Koper

Heemskerk;

Nieuweling 2e Vrouw

2

Ilse Grit

Zwolle;

Nieuweling 2e Vrouw

3

Mickey Nijkamp

Zwolle;

Nieuweling 1e Vrouw

4

Joan de Bruyn

Bergeijk;

Nieuweling 2e Vrouw

5

Daniek Hengeveld

Nootdorp;

Nieuweling 1e Vrouw

6

Stephanie Verhoeven

Etten-Leur;

Nieuweling 2e Vrouw

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Stefan Laurijssen

Oud Gastel;

Amateur Man

2

Roy Guequierre

Tholen;

Amateur Man

3

Jeroen Rombouts

Kaatsheuvel;

Amateur Man

4

Tom Meulendijks

Nijmegen;

Amateur Man

5

Menno Gobielje

Gouda;

Amateur Man

6

Leon Strötker

Venlo;

Amateur Man

7

Germon Peeters

Tilburg;

Amateur Man

8

Martijn de Groot

Gorinchem;

Amateur Man

9

Guus de Graauw

Etten-Leur;

Amateur Man

10

Arno te Brake

Nijmegen;

Amateur Man

11

Rick Craenen

 

 

12

Ruben Mijnsbergen

Rotterdam;

Amateur Man

13

Danny Vrolijk

Schipluiden;

Amateur Man

14

Lars Adriaansen

Steenbergen;

Amateur Man

15

Lars Rietveld

Oudewater;

Amateur Man

16

Peter Stienstra

Heerlen;

Amateur Man

17

Rienk Engele

Pijnacker;

Amateur Man

18

Bram Dissel

Tilburg;

Amateur Man

19

Wim Bergmans

 

 

20

Thijs van der Bijl

Lent;

Amateur Man

21

Sammy Bogaert

 

 

22

Teun Forschelen

Tilburg;

Amateur Man

23

Maarten Schoemaker

Nijmegen;

Amateur Man

24

Andy van Loon

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Yannick van den Berg

Monster;

Jongen

2

Tom van de Weijdeven

Eindhoven;

Jongen

3

Mike Bronswijk

Honselersdijk;

Jongen

4

Jens Bassa

Noordeloos;

Jongen

5

Leonardo van Driel

Monster;

Jongen

6

Lucas Kreeft

Dordrecht;

Jongen