†††††††††† †††††††††††††††††††††††††††††JEUGDRONDE VAN BREDA

††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††17 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

 

1

Femke Gerritse

Rosmalen;

Nieuweling 2e Vrouw

2

Maud Rijnbeek

Limmen;

Nieuweling 1e Vrouw

3

Lieke Nooijen

Coevorden;

Nieuweling 2e Vrouw

4

Marit Wasmus

Den Hoorn;

Nieuweling 1e Vrouw

5

Gloria van Mechelen

 

 

6

Nena Vollering

Berkel en Rodenrijs;

Nieuweling 2e Vrouw

7

Silke Smulders

Loon op Zand;

Nieuweling 2e Vrouw

8

Judith Stolze

De Lier;

Nieuweling 2e Vrouw

9

Anna van Wersch

Tilburg;

Nieuweling 2e Vrouw

10

Rose Kloese

Emmen;

Nieuweling 2e Vrouw

11

Nina Spapen

Rijen;

Nieuweling 1e Vrouw

12

Malena van Dam

Haastrecht;

Nieuweling 1e Vrouw

13

Sophie Tierolf

 

 

14

Eva Vogelezang

Rhenen;

Nieuweling 2e Vrouw

15

Leonie Bos

s-Gravendeel;

Nieuweling 2e Vrouw

16

Lisa van der Meer

s-Gravenzande;

Nieuweling 1e Vrouw

17

Karen Verdonck

 

 

18

Lieke Janssen

Panningen;

Nieuweling 1e Vrouw

19

Marlies Vos

Aalden;

Nieuweling 2e Vrouw

20

Marit Berkers

s-Hertogenbosch;

Nieuweling 1e Vrouw

21

Lieke Van Weereld

Papendrecht;

Nieuweling 2e Vrouw

22

Rosalie van der Wolf

Oude-Tonge;

Nieuweling 2e Vrouw

23

Oriana Soerewijn

Velserbroek;

Nieuweling 1e Vrouw

24

Lisa Dorussen

Beuningen;

Nieuweling 2e Vrouw

25

Piene Romers

Rozenburg;

Nieuweling 2e Vrouw

26

Desiree Ketting

Spijkenisse;

Nieuweling 2e Vrouw

27

Mirjam Braam

Assen;

Nieuweling 2e Vrouw

28

Borg Senneker

Breda;

Nieuweling 1e Vrouw

29

Lotte Akkermans

Ossendrecht;

Nieuweling 2e Vrouw

30

Nathalie Elzinga

De Westereen;

Nieuweling 2e Vrouw

31

Julia Kramer

Borkel en Schaft;

Nieuweling 1e Vrouw

32

Lorraine RŲge

Alphen aan den Rijn;

Nieuweling 2e Vrouw

33

Eva Brennan

 

 

34

Demi van Dijke

Borssele;

Nieuweling 2e Vrouw

35

Danielle Quint

Deil;

Nieuweling 1e Vrouw

36

Maud Adriaansen

Dordrecht;

Nieuweling 2e Vrouw

37

Misha Struik

Dordrecht;

Nieuweling 1e Vrouw

38

Ilse Lingen

Ouderkerk aan den IJssel;

Nieuweling 1e Vrouw

39

Daphne Kreulen

Hooghalen;

Nieuweling 1e Vrouw

40

Lisanne de Munnik

Kapelle;

Nieuweling 1e Vrouw

41

Elisa Sernť

Breda;

Nieuweling 2e Vrouw

42

Mandy Hesselberth

Kaatsheuvel;

Nieuweling 1e Vrouw

43

Sanne Jongenelen

Steenbergen;

Nieuweling 2e Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Amy Grosz

Zevenhuizen;

Meisjes

2

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe;

Jongen

3

Zeb Olsthoorn

Hoek van Holland;

Jongen

4

Delano Heeren

Sprundel;

Jongen

5

Elena van der Veken

Sint Jansteen;

Meisjes

6

Bart Huijbregts

Wernhout;

Jongen

7

Andries Knapen

Esch;

Jongen

8

Filijn Demuyt

Boekel;

Jongen

9

Nicole van Sighem

Den Haag;

Meisjes

10

Ayden de Jong

Zoetermeer;

Jongen

11

Mara Vergeer

Warmond;

Meisjes

12

Zino van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

13

Imke Menting

Apeldoorn;

Meisjes

14

Ňsa de Keijzer

Spijkenisse;

Meisjes

15

Anne Freij

Hellevoetsluis;

Meisjes

16

Florian Doens

Oostburg;

Jongen

17

Jenna Nagtzaam

Sint Willebrord;

Meisjes

18

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer;

Jongen

19

Finn Tanghe

 

 

20

Mats Slabbekoorn

Kapelle;

Jongen

21

Finn de Poortere

Breda;

Jongen

22

Jaylinn Bergwerff

Hellevoetsluis;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

Colijnsplaat;

Jongen

2

Megan Arens

Kruiningen;

Meisjes

3

Indy van Velzen

Waddinxveen;

Meisjes

4

Sam Mullaert

Kapelle;

Jongen

5

NoŽl Goijert

s-Gravenzande;

Jongen

6

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven;

Jongen

7

Luke Chow

Hendrik-ido-Ambacht;

Jongen

8

Nick Koenis

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

9

Amy de Bruijn

Bergen op Zoom;

Meisjes

10

Evi de Jonge

s-Gravendeel;

Meisjes

11

Sander Tullemans

Stramproy;

Jongen

12

Kim Lauwerijssen

Rucphen;

Meisjes

13

Selena Bas

Nieuw-Lekkerland;

Meisjes

14

Suzanne Mulder

Epe;

Meisjes

15

Mart van Cadsand

Wemeldinge;

Jongen

16

Judith Alleleijn

Bocholtz;

Meisjes

17

Isere Koster

Etten-Leur;

Meisjes

18

Ian Kimpe

 

 

19

Neel Lepelaars

Bergeijk;

Jongen

20

Niek Sonnemans

Meijel;

Jongen

21

Zara Ansems

Lage Zwaluwe;

Meisjes

22

Isa de Jonge

s-Gravendeel;

Meisjes

23

Maud van Izerloo

Dordrecht;

Meisjes

24

Silvan Adriaenssens

Lewedorp;

Jongen

25

BjÝrn Hoogerheide

Goes;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam;

Jongen

2

Michiel Mouris

Baambrugge;

Jongen

3

Finn Hiemstra

Burgum;

Jongen

4

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht;

Jongen

5

Lars Langendoen

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

6

Thomas Huitema

Roden;

Jongen

7

Max de Lincel

Voorschoten;

Jongen

8

Jules van Neer

Echt;

Jongen

9

Daan Hartog

Giessenburg;

Jongen

10

Maurits Buiter

Leiden;

Jongen

11

Gunne Van Sinaey

 

 

12

Cas Krebbers

Deest;

Jongen

13

Daan van Rooij

Berghem;

Jongen

14

Brent Jongenelen

Steenbergen;

Jongen

15

Ruben Willemsen

Apeldoorn;

Jongen

16

Luuk Wolthuis

Hank;

Jongen

17

Lucas Demuyt

Boekel;

Jongen

18

Fee Knaven

Strijbeek;

Meisjes

19

Dico van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

20

Teun Paaimans

Kapelle;

Jongen

21

Michiel Fuite

 

 

22

Jasmijn van Hellemondt

Apeldoorn;

Meisjes

23

Jens Slabbekoorn

Kapelle;

Jongen

24

Dennis Polfliet

Kruiningen;

Jongen

25

Jayden Ouwerling

Breda;

Jongen

26

Thijs Bijl

Papendrecht;

Jongen

27

Lore Van Goethem

 

 

28

Max Janssen

Landgraaf;

Jongen

29

Maud Adams

Budel;

Meisjes

30

DaniŽl Weeder

Leiden;

Jongen

31

Ian Mol

Breda;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Xaydee van Sinaey

 

 

2

Niek Suijker

Schipluiden;

Jongen

3

Senna Remijn

Wolphaartsdijk;

Jongen

4

Martijn Azantinlow

Tilburg;

Jongen

5

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen;

Meisjes

6

Luca van der Veken

Sint Jansteen;

Jongen

7

Antoine Quint

Deil;

Jongen

8

Nicolas Aernouts

 

 

9

Mark Mandemaker

Hoogvliet;

Jongen

10

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek;

Jongen

11

Jette de Groot

Zwolle;

Meisjes

12

Lisa van Heel

Zaltbommel;

Meisjes

13

Stan Smit

Wervershoof;

Jongen

14

Jorn van der Made

Prinsenbeek;

Jongen

15

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk;

Jongen

16

Marit Koene

Poeldijk;

Meisjes

17

Finn Hoefmans

Alphen Nb;

Jongen

18

Sven Stapersma

s-Gravenzande;

Jongen

19

Renzo Moretti

Kapelle;

Jongen

20

Tijn van den Berg

De Lier;

Jongen

21

Phillip van den Kieboom

Hoogerheide;

Jongen

22

Martijn Braspenning

Etten-Leur;

Jongen

23

Liam van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

24

Camiel Thunnissen

s-Gravenzande;

Jongen

25

Victor Hugo Brenders

Dongen;

Jongen

26

Senna Wuisman

Spijkenisse;

Meisjes

27

Bastiaan de Groot

Oldebroek;

Jongen

28

Cas Briggeman

Rockanje;

Jongen

29

Julia Lindhout

Sint Maartensdijk;

Meisjes

30

Raf Sonnemans

Meijel;

Jongen

31

Sil Bergsma

Oudenhoorn;

Jongen

32

Rosalie de Haas

Pijnacker;

Meisjes

33

Teun Honderdors

Horn;

Jongen

34

Sven Joosten

Bakel;

Jongen

35

Mika van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

36

Thomas Jonker

Heemskerk;

Jongen

37

Kick Maas

Dongen;

Jongen

38

Bibi van den Bogaard

Goirle;

Meisjes

39

Vic Esselink

Tilburg;

Jongen

40

Luca Dingemans

Tilburg;

Jongen

41

Nanna van den Bogaard

Goirle;

Meisjes

42

Jelle Groen

Den Haag;

Jongen

43

Anouk Bijl

Papendrecht;

Meisjes

44

Joris van Poppel

Tilburg;

Jongen

45

Tyler Geerlings

Tilburg;

Jongen

46

Jorn van Beers

Moergestel;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord;

Jongen

2

Thom van der Werff

Annen;

Jongen

3

Nienke Veenhoven

Oostzaan;

Meisjes

4

Babette van der Wolf

Oude Tonge;

Meisjes

5

Floris Verschuur

Rotterdam;

Jongen

6

Viego Tijssen

Amstelveen;

Jongen

7

Colin Strik

Heerlen;

Jongen

8

Britt de Grave

Tholen;

Meisjes

9

Julian Vergouw

Amsterdam;

Jongen

10

Thom van Herwaarden

Rossum;

Jongen

11

Tim v.d. Poel

Papendrecht;

Jongen

12

Hidde Swart

Oosterhout;

Jongen

13

Pelle van der Putte

Haarlem;

Jongen

14

Firn Arens

Kruiningen;

Jongen

15

Mirre Knaven

Strijbeek;

Meisjes

16

Mees Vlot

Gouda;

Jongen

17

Rens Vergeer

Warmond;

Jongen

18

Jesse de Vries

Hoofddorp;

Jongen

19

Marijn Wiskerke

s-Heer-Hendrikskinderen;

Jongen

20

Mika Vijfvinkel

De Lier;

Jongen

21

Lisa van Belle

Zoetermeer;

Meisjes

22

Ramon Setz

Geldrop;

Jongen

23

Bo van Elven

Etten-Leur;

Jongen

24

Stein Bocxe

Ter Aar;

Jongen

25

Chris Kisters

Nuenen;

Jongen

26

Ingmar van den Bosch

Lisse;

Jongen

27

Nadia Vermeeren

Zwijndrecht;

Meisjes

28

Pem Hoefmans

Alphen Nb;

Meisjes

29

Thijs van Doormaal

Berkel-Enschot;

Jongen

30

Rachel White

 

 

31

Dante Broeren

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

32

Freek Leijtens

Waalwijk;

Jongen

33

Daan Jurriaans

Andijk;

Jongen

34

Bodhi de Baat

Nieuw-Vossemeer;

Jongen

35

Tijs van der Pols

Abbenbroek;

Jongen

36

Mike Derogee

Nieuw-Vennep;

Jongen

37

Ryan de Bruijn

Bergen op Zoom;

Jongen

38

Thijmen Groen

Den Haag;

Jongen

39

Lars Lakeman

Venhuizen;

Jongen

40

Nienke Dullemond

Ooltgersplaat;

Meisjes

41

Sven van der Klaauw

Leiden;

Jongen

42

Siemen Hooiveld

Berghem;

Jongen

43

Robin Pricken

Wijchen;

Jongen

44

Joey Welling

Dongen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Oliver Fallahpour Soholm

 

 

2

Jasper Huitema

Roden;

Jongen

3

Vlad van Mechelen

 

 

4

Quinn Quadvlieg

Gulpen;

Jongen

5

Yorick Slaets

 

 

6

Jari Prins

Hank;

Jongen

7

Nick Brand

Pijnacker;

Jongen

8

Jonas Roodenburg

Maassluis;

Jongen

9

Mauro Van de Mergel

 

 

10

Marvin Peters

Wehl;

Jongen

11

Stijn Hezeman

Apeldoorn;

Jongen

12

Maureen Arens

Kruiningen;

Meisjes

13

Mathieu Kokelmann

 

 

14

Laszlo van Melis

Heesch;

Jongen

15

Bram Vermeer

Berkel-Enschot;

Jongen

16

Dennis de Haan

Veenendaal;

Jongen

17

Bryant Boogert

Hoogblokland;

Jongen

18

Stef Koning

Hensbroek;

Jongen

19

Milly Davis

Oostknollendam;

Meisjes

20

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse;

Jongen

21

Senne Knaven

Strijbeek;

Meisjes

22

Justus Willemsen

Apeldoorn;

Jongen

23

Tim van Leijsen

 

 

24

Bas van den Bulk

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

25

Carola van de Wetering

Nieuw-Vennep;

Meisjes

26

Sep Roord

Oldenzaal;

Jongen

27

Yuli van der Molen

Krommenie;

Meisjes

28

Daan van den Eijnde

Gemert;

Jongen

29

Niels Nooijen

Coevorden;

Jongen

30

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen;

Meisjes

31

Bo Planken

Haarlem;

Jongen

32

Ward Senneker

Breda;

Jongen

33

Yorick Brethouwer

Oosterhout;

Jongen

34

Femke Gort

Echt;

Meisjes

35

Nick Klijn

Leersum;

Jongen

36

Mart Vos

Aalden;

Jongen

37

Maxime Duba

Alkmaar;

Jongen

38

Fleur De Veirman

 

 

39

BjŲrn Vos

Sint-Michielsgestel;

Jongen

40

Daan van Oirschot

Helvoirt;

Jongen

41

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek;

Jongen

42

Senna Nijman

Heelsum;

Jongen

43

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe;

Jongen

44

Stef Klijs

Tilburg;

Jongen

45

Sophie Engel

Roosendaal;

Meisjes

46

Iris Timmermans

Bingelrade;

Meisjes

47

Maurits Neele

Oude Tonge;

Jongen

48

Pierre van den Kieboom

Hoogerheide;

Jongen

49

Daan van den Berg

De Lier;

Jongen

50

Fien Masure

 

 

51

Naomi Buchener

Purmerend;

Meisjes

52

Sophia Zwaan

Bodegraven;

Meisjes

53

Rowan van Oord

Hank;

Jongen

54

Stien Josemanders

Loosbroek;

Meisjes

55

Willemijn Leijten

Alblasserdam;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Joren de Gruijter

Breda;

Jongen

2

Rindert Buiter

Leiden;

Jongen

3

Quinten Dalving

 

 

4

Sven Mulder

Raamsdonksveer;

Jongen

5

Youp de Vos

Hillegom;

Jongen

6

Tijn Louwerensen

Schijndel;

Jongen

7

Jente Klaver

Kollumerzwaag;

Jongen

8

Jesse Kramer

Borkel en Schaft;

Jongen

9

Sven Timmermans

Twello;

Jongen

10

Arno van Krimpen

Groot-Ammers;

Jongen

11

Brett Chow

Hendrik-ido-Ambacht;

Jongen

12

Joop van den Heuvel

Drunen;

Jongen

13

Klaas Quak

Bennekom;

Jongen

14

Finn Roumen

Stein;

Jongen

15

Dann Gobbels

Kerkrade;

Jongen

16

Mellon Hooghwerff

Dordrecht;

Jongen

17

Pepijn van Elzakker

Gilze;

Jongen

18

Thomas Lakeman

Venhuizen;

Jongen

19

Jeremy Melis

Dongen;

Jongen

20

Jeunke Timmermans

Bingelrade;

Jongen

21

Jeff Van Pelt

 

 

22

Renzo Raes

 

 

23

Tijn van Zandbeek

 

 

24

Vik Smulders

Loon op Zand;

Jongen

25

Fabrice De Veirman

 

 

26

Casper Vos

Heinkenszand;

Jongen

27

Ids Visscher

Pijnacker;

Jongen

28

Leon van der Nat

 

 

29

Jordy van der Ham

Gouda;

Jongen

30

Nick Schelvis

Heemskerk;

Jongen

31

Sam Oosterholt

Made;

Jongen

32

Daan Honderdors

Horn;

Jongen

33

Bram Ledoux

Landgraaf;

Jongen

34

Niels Jongsma

Gouda;

Jongen

35

Bas van Leijsen

 

 

36

Cis Paridaans

Eersel;

Jongen

37

Bart Rutten

Den Hout;

Jongen

38

Joeri van Mook

 

 

39

Moreno Tak

Fijnaart;

Jongen

40

Sem Kroonen

Oosterhout;

Jongen

41

Dario Prijs

Haarsteeg;

Jongen

42

Johan Dorussen

Beuningen;

Jongen

43

Joseph Owens

 

 

44

Jelle Verhagen

Zoeterwoude;

Jongen

45

Daan Droog

Leiderdorp;

Jongen

46

Tijn Leus

Sint-Michielsgestel;

Jongen

47

Sam Kerkvliet

Nieuwe-Wetering;

Jongen

48

Yannick Rosier

Rothem;

Jongen

49

Bram Dahler

Schijndel;

Jongen

50

Max Bergsma

Oudenhoorn;

Jongen

51

Joris van der Niet

Ulestraten;

Jongen

52

Ruben Fierens

 

 

53

Luke Leus

Sint-Michielsgestel;

Jongen