RONDE VAN AMEIDE

                                              16 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Luc van der Hoeven

Wateringen;

Nw.02e jaars

2

Biko van Mil

Voorburg;

Nw.02e jaars

3

Martijn Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

4

Boris Romers

Rozenburg;

Nw.01e jaars

5

Max Jansen

Dordrecht;

Nw.01e jaars

6

Robbert Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

7

Jonas de Poorter

Den Haag;

Nw.02e jaars

8

Philip Engelenberg

Amsterdam;

Nw.02e jaars

9

Jos Blok

Gouda;

Nw.01e jaars

10

Joris Kroon

Schalkwijk;

Nw.02e jaars

11

Lance Huenders

Almere;

Nw.01e jaars

12

Daan Brouwer

Jaarsveld;

Nw.01e jaars

13

Joran Wiskerke

s-Heer-Hendrikskinderen;

Nw.01e jaars

14

Simon den Braber

Woerden;

Nw.02e jaars

15

Joris Buters

Nootdorp;

Nw.01e jaars

16

Niels V.d. Gracht

Annen;

Nw.01e jaars

17

Ruben Blom

Tienhoven;

Nw.02e jaars

18

Lars Seldenthuis

Berkel en Rodenrijs;

Nw.01e jaars

19

Timo de Zeeuw

Molenaarsgraaf;

Nw.01e jaars

20

Vincent Kriek

Zeewolde;

Nw.01e jaars

21

Bart Bronder

Abbenbroek;

Nw.01e jaars

22

Delano Swenne

Heukelum;

Nw.01e jaars

23

Thomas Steegenga

Utrecht;

Nw.02e jaars

24

Niek Voogt

Ouderkerk aan den Amstel;

Nw.02e jaars

25

Noel Luijten

Meerkerk;

Nw.01e jaars

26

Jasper Kraaijenbrink

Abbenbroek;

Nw.02e jaars

27

Sjors van der Glas

Dordrecht;

Nw.01e jaars

28

Jip de Moor

Amsterdam;

Nw.02e jaars

29

Rowan Wijfje

Harmelen;

Nw.01e jaars

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Robert de Poel

Dordrecht;

Amateur Man

2

Martijn de Groot

Gorinchem;

Amateur Man

3

Bram Mens

Wateringen;

Amateur Man

4

Jermo le Fevre

Purmerend;

Amateur Man

5

Stefan Verhoeff

Groot-Ammers;

Junior 2e jaars Man

6

Rick Veenhoven

Oostzaan;

Junior 1e jaars Man

7

Harm van Berkel

Maasland;

Amateur Man

8

Daan Hoeks

Amstelveen;

Junior 1e jaars Man

9

Kees Pameijer

Den Haag;

Amateur Man

10

Ewout van der Kleij

Utrecht;

Amateur Man

11

Joren Bronkhorst

Gorinchem;

Amateur Man

12

Noah de Groot

Ottoland;

Junior 2e jaars Man

13

Niels van Ekeren

Rijswijk;

Junior 1e jaars Man

14

Joost van der Helm

Pijnacker;

Amateur Man

15

Sander Lodder

Ridderkerk;

Sportklasse Man

16

Tim den Braber

Woerden;

Amateur Man

17

Danny Vrolijk

Schipluiden;

Amateur Man

18

Bartjan Maat

Schoonhoven;

Sportklasse Man

19

Rienk Engele

Pijnacker;

Amateur Man

20

Gert van der Grijn

 

 

21

Justin Brusche

Zaandam;

Junior 1e jaars Man

22

Ando Overbeek

Schoonhoven;

Sportklasse Man

23

Peter Jansen

Wageningen;

Amateur Man

24

Sjors van Zandbeek

Heeswijk-Dinther;

Junior 1e jaars Man

25

Hugo Heijer

Houten;

Junior 1e jaars Man

26

Quinten Veling

Monnickendam;

Junior 2e jaars Man

27

Ferry den Elzen

Noordwijkerhout;

Amateur Man

28

Wim de Bruin

Hardinxveld-Giessendam;

Amateur Man

29

Geert Minkema

Schoonhoven;

Sportklasse Man

30

Julian Vlasblom

Schoonhoven;

Sportklasse Man

31

Sjoerd Brouns

Utrecht;

Amateur Man

32

Nils van Kooij

Krimpen aan de Lek;

Amateur Man

33

Thom Stuij

Hei en Boeicop;

Junior 2e jaars Man

34

Ossip van de Vegte

Utrecht;

Sportklasse Man

35

Bart Streefkerk

Ameide;

Sportklasse Man