JEUGDRONDE VAN TILBURG.KORVEL

                                                  10 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe;

Jongen

2

Raf Bastiaanssen

Sprundel;

Jongen

3

Jenna Nagtzaam

Sint Willebrord;

Meisjes

4

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer;

Jongen

5

Mats Slabbekoorn

Kapelle;

Jongen

6

Fanka Kapteijn

Hoofddorp;

Meisjes

7

Tygo van Riel

Rijen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Megan Arens

Kruiningen;

Meisjes

2

Maike Tazelaar

Colijnsplaat;

Jongen

3

Sam Mullaert

Kapelle;

Jongen

4

Zara Ansems

Lage Zwaluwe;

Meisjes

5

Thomas Panken

Bladel;

Jongen

6

Evi de Jonge

s-Gravendeel;

Meisjes

7

Brent van den Nouweland

Rijen;

Jongen

8

Finn Bastiaanssen

Sprundel;

Jongen

9

Mathijs Klippel

Etten-Leur;

Jongen

10

Noļ Moes

Goirle;

Meisjes

11

Akira Koolbergen

Krommenie;

Meisjes

12

Anne van Oirschot

Helvoirt;

Meisjes

13

Isa de Jonge

s-Gravendeel;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam;

Jongen

2

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht;

Jongen

3

Lars Langendoen

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

4

Emma van Haaren

Oisterwijk;

Meisjes

5

Brent Jongenelen

Steenbergen;

Jongen

6

Fee Knaven

Strijbeek;

Meisjes

7

Jitse Gabriels

Budel;

Jongen

8

Max van den Meijdenberg

Veldhoven;

Jongen

9

Teun Paaimans

Kapelle;

Jongen

10

Jayden Ouwerling

Breda;

Jongen

11

Michiel Fuite

 

 

12

Jens Slabbekoorn

Kapelle;

Jongen

13

Robin Bressers

Tilburg;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Martijn Braspenning

Etten-Leur;

Jongen

2

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek;

Jongen

3

Julia Lindhout

Sint Maartensdijk;

Meisjes

4

Jitse Wildermans

Valkenswaard;

Jongen

5

Finn Hoefmans

Alphen Nb;

Jongen

6

Bibi van den Bogaard

Goirle;

Meisjes

7

Luca Dingemans

Tilburg;

Jongen

8

Nanna van den Bogaard

Goirle;

Meisjes

9

Vic Esselink

Tilburg;

Jongen

10

Roos Huijbers

Tilburg;

Meisjes

11

Joris van Poppel

Tilburg;

Jongen

12

Jorn van Beers

Moergestel;

Jongen

13

Martijn Azantinlow

Tilburg;

Jongen

14

Luuk Klijs

Tilburg;

Jongen

15

Tyler Geerlings

Tilburg;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Tobias Kool

Purmerend;

Jongen

2

Thom van Herwaarden

Rossum;

Jongen

3

Firn Arens

Kruiningen;

Jongen

4

Mirre Knaven

Strijbeek;

Meisjes

5

Dante Broeren

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

6

Sanne Lazeroms

Bosschenhoofd;

Meisjes

7

Pem Hoefmans

Alphen Nb;

Meisjes

8

Bodhi de Baat

Nieuw-Vossemeer;

Jongen

9

Bram van den Braak

Gilze;

Jongen

10

Thijs van Doormaal

Berkel-Enschot;

Jongen

11

Wouter Kortman

Tilburg;

Jongen

12

Lars Lakeman

Venhuizen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Maureen Arens

Kruiningen;

Meisjes

2

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen;

Meisjes

3

Bente van den Nouweland

Rijen;

Meisjes

4

Senne Knaven

Strijbeek;

Meisjes

5

Daan van Oirschot

Helvoirt;

Jongen

6

Silke Blei

Hurwenen;

Meisjes

7

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek;

Jongen

8

Milly Davis

Oostknollendam;

Meisjes

9

Stef Klijs

Tilburg;

Jongen

10

Jasper Gabriels

Budel;

Jongen

11

Coenraad Koster

Nuenen;

Jongen

12

Stien Josemanders

Loosbroek;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Tom van de Weijdeven

Eindhoven;

Jongen

2

Tijn Louwerensen

Schijndel;

Jongen

3

Mike Bronswijk

Honselersdijk;

Jongen

4

Thomas Lakeman

Venhuizen;

Jongen

5

Jesse Kramer

Borkel en Schaft;

Jongen

6

Mat van Gorp

Bergeijk;

Jongen

7

Vik Smulders

Loon op Zand;

Jongen

8

Joeri van Mook

 

 

9

Mellon Hooghwerff

Dordrecht;

Jongen

10

Johan Dorussen

Beuningen;

Jongen

11

Cis Paridaans

Eersel;

Jongen

12

Brent Broosus

Huijbergen;

Jongen

13

Dario Prijs

Haarsteeg;

Jongen

14

Leon van der Nat

 

 

15

Jules van Os

Tilburg;

Jongen