††††††††††††† RONDE VAN HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 09 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Mischa Bredewold

Hoogland;

Junior 1e jaars Vrouw

2

Gaby Gieskens

s-Gravenhage;

Junior 1e jaars Vrouw

3

Ingrit Verhoeff

Groot-Ammers;

Junior 1e jaars Vrouw

4

Tamara van der Horst

Hasselt;

Junior 1e jaars Vrouw

5

Thirza Korevaar

Groot-Ammers;

Junior 1e jaars Vrouw

6

Maaike Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

7

Lotte Beukers

Monster;

Junior 2e jaars Vrouw

8

Verena Batenburg

Piershil;

Junior 1e jaars Vrouw

9

Amber Aernouts

Belgie;

 

10

Marieke van Stee

Sliedrecht;

Junior 1e jaars Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

 

1

Daniek Hengeveld

Nootdorp;

Nieuweling 1e Vrouw

2

Marit Wasmus

Den Hoorn;

Nieuweling 1e Vrouw

3

Fleur van der Peet

Den Haag;

Nieuweling 1e Vrouw

4

Ilse Grit

Zwolle;

Nieuweling 2e Vrouw

5

Nena Vollering

Berkel en Rodenrijs;

Nieuweling 2e Vrouw

6

Joan de Bruyn

Bergeijk;

Nieuweling 2e Vrouw

7

Judith Stolze

De Lier;

Nieuweling 2e Vrouw

8

Lisa van der Meer

s-Gravenzande;

Nieuweling 1e Vrouw

9

Anne Tom

Den Haag;

Nieuweling 2e Vrouw

10

Leonie Bos

s-Gravendeel;

Nieuweling 2e Vrouw

11

Petra Welmers

Dronten;

Nieuweling 1e Vrouw

12

Desiree Ketting

Spijkenisse;

Nieuweling 2e Vrouw

13

Rosan Koper

Heemskerk;

Nieuweling 2e Vrouw

14

Ilse Lingen

Ouderkerk aan den IJssel;

Nieuweling 1e Vrouw

15

Maud Rijnbeek

Limmen;

Nieuweling 1e Vrouw

16

Iris Verschuren

Streefkerk;

Nieuweling 1e Vrouw

17

Lorraine RŲge

Alphen aan den Rijn;

Nieuweling 2e Vrouw

18

Sasha Hassoldt

Alphen aan den Rijn;

Nieuweling 1e Vrouw

19

Borg Senneker

Breda;

Nieuweling 1e Vrouw

20

Piene Romers

Rozenburg;

Nieuweling 2e Vrouw

21

Maud Adriaansen

Dordrecht;

Nieuweling 2e Vrouw

22

Lisanne de Munnik

Kapelle;

Nieuweling 1e Vrouw

23

Sacha de Nijs

Huijbergen;

Nieuweling 2e Vrouw

24

Mandy Hesselberth

Kaatsheuvel;

Nieuweling 1e Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Amy Grosz

Zevenhuizen;

Meisjes

2

Zeb Olsthoorn

Hoek van Holland;

Jongen

3

Ayden de Jong

Zoetermeer;

Jongen

4

Nicole van Sighem

Den Haag;

Meisjes

5

Ňsa de Keijzer

Spijkenisse;

Meisjes

6

Anne Freij

Hellevoetsluis;

Meisjes

7

Jaylinn Bergwerff

Hellevoetsluis;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Luke Chow

Hendrik-ido-Ambacht;

Jongen

2

Zara Ansems

Lage Zwaluwe;

Meisjes

3

NoŽl Goijert

s-Gravenzande;

Jongen

4

Nick Koenis

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

5

Indy van Velzen

Waddinxveen;

Meisjes

6

Kim Lauwerijssen

Rucphen;

Meisjes

7

Timo Kalberg

Den Haag;

Jongen

8

Isere Koster

Etten-Leur;

Meisjes

9

Casper Blok

Gouda;

Jongen

10

Selena Bas

Nieuw-Lekkerland;

Meisjes

11

Maud van Izerloo

Dordrecht;

Meisjes

12

Jesse Rozendaal

Dordrecht;

Jongen

13

Ilse Traa

Nieuwegein;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Maurits Buiter

Leiden;

Jongen

2

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht;

Jongen

3

Lars Langendoen

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

4

Iris Arkesteijn

Den Haag;

Meisjes

5

Mees Bassa

Noordeloos;

Jongen

6

Chiara Danckaarts

Utrecht;

Meisjes

7

Julia Klok

Den Haag;

Meisjes

8

Floris Blok

Rotterdam;

Jongen

9

Senna Bakker

Wormer;

Meisjes

10

Jilles Romers

Rozenburg;

Jongen

11

Corina van der Meer

Monster;

Meisjes

12

Femke van Schie

Leiden;

Meisjes

13

Thijs Bijl

Papendrecht;

Jongen

14

DaniŽl Weeder

Leiden;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Niek Suijker

Schipluiden;

Jongen

2

Axel van den Broek

 

 

3

Cedric de Jager

Barendrecht;

Jongen

4

Stan Smit

Wervershoof;

Jongen

5

Tijn van den Berg

De Lier;

Jongen

6

Liam van Os

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

7

Mark Mandemaker

Hoogvliet;

Jongen

8

Marit Koene

Poeldijk;

Meisjes

9

Sil Bergsma

Oudenhoorn;

Jongen

10

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen;

Meisjes

11

Camiel Thunnissen

s-Gravenzande;

Jongen

12

Sven Stapersma

s-Gravenzande;

Jongen

13

Pepijn de Kok

Voorburg;

Jongen

14

Cas Briggeman

Rockanje;

Jongen

15

Anco Ballif

Gouda;

Jongen

16

Luca van Oudheusden

Andel;

Jongen

17

Rosalie de Haas

Pijnacker;

Meisjes

18

Jelle de Vlaam

s-Gravendeel;

Jongen

19

Sem van Wijngaarden

Hardinxveld-Giessendam;

Jongen

20

Anouk Bijl

Papendrecht;

Meisjes

21

Senna Wuisman

Spijkenisse;

Meisjes

22

Emily Goijert

s-Gravenzande;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Nienke Veenhoven

Oostzaan;

Meisjes

2

Mees Vlot

Gouda;

Jongen

3

Roos van den Berg

Alphen aan den Rijn;

Meisjes

4

Mike Derogee

Nieuw-Vennep;

Jongen

5

Lisa van Belle

Zoetermeer;

Meisjes

6

Tijs van der Pols

Abbenbroek;

Jongen

7

Ingmar van den Bosch

Lisse;

Jongen

8

Bodhi de Baat

Nieuw-Vossemeer;

Jongen

9

Thijmen Groen

Den Haag;

Jongen

10

Swen Vonk

Bergschenhoek;

Jongen

11

Dante Broeren

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

12

Thomas Engelhard

Den Haag;

Jongen

13

Jasper Kreeft

Dordrecht;

Jongen

14

Lisa van de Kamp

Den Haag;

Meisjes

15

Declan van der Hoek

Spijkenisse;

Jongen

16

Ryan Homburg

Spijkenisse;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

NoŽl Rokven

Hulst;

Jongen

2

Jonas Roodenburg

Maassluis;

Jongen

3

Nick Brand

Pijnacker;

Jongen

4

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen;

Meisjes

5

Bodine Vollering

Berkel en Rodenrijs;

Meisjes

6

Daan van den Berg

De Lier;

Jongen

7

Bas van den Bulk

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

8

Maxime Duba

Alkmaar;

Jongen

9

Lucas Hoogerwaard

Moordrecht;

Jongen

10

Halvar de Jager

Barendrecht;

Jongen

11

Kevin Gosniowski

Maassluis;

Jongen

12

Naomi Buchener

Purmerend;

Meisjes

13

Luka Fredrikze

Lisse;

Jongen

14

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse;

Jongen

15

Kai Schoolenaar

Zwanenburg;

Jongen

16

Jesse Flikweert

Naaldwijk;

Jongen

17

Daan den Breejen

Papendrecht;

Jongen

18

Britt van der Hulst

Hazerswoude;

Meisjes

19

Max van der Meulen

Den Haag;

Jongen

20

Michiel van Vliet

Sliedrecht;

Jongen

21

Maurits Neele

Oude Tonge;

Jongen

22

Thijs van Schie

Leiden;

Jongen

23

Dani van der Lee

Schiedam;

Jongen

24

Celine de Vreede

 

 

25

Jules Sla

Vlaardingen;

Jongen

26

Simone Jol

Delft;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Thijs van Leeuwen

Alphen aan den Rijn;

Jongen

2

Joren de Gruijter

Breda;

Jongen

3

Rindert Buiter

Leiden;

Jongen

4

Youp de Vos

Hillegom;

Jongen

5

Jens Bassa

Noordeloos;

Jongen

6

Mike Bronswijk

Honselersdijk;

Jongen

7

Marnix van den Oever

Wijk en Aalburg;

Jongen

8

Leonardo van Driel

Monster;

Jongen

9

Biki Goedschalk

Den Haag;

Jongen

10

Yannick van den Berg

Monster;

Jongen

11

Brett Chow

Hendrik-ido-Ambacht;

Jongen

12

Jordy van der Ham

Gouda;

Jongen

13

Ian Vasbinder

Koog aan de Zaan;

Jongen

14

Roan Danckaarts

Utrecht;

Jongen

15

Luuk Groeneveld

Zevenhoven;

Jongen

16

Chris Oosenbrug

Zaandam;

Jongen

17

Max Bergsma

Oudenhoorn;

Jongen

18

Mellon Hooghwerff

Dordrecht;

Jongen

19

Nick Schelvis

Heemskerk;

Jongen

20

Leon van der Nat

 

 

21

Daan Droog

Leiderdorp;

Jongen

22

Niels Jongsma

Gouda;

Jongen

23

Thomas Verhoeven

Sliedrecht;

Jongen

24

Stan Reinders

Dordrecht;

Jongen

25

Ids Visscher

Pijnacker;

Jongen

26

Siep Roes

Den Haag;

Jongen

27

Sietse Kool

Zevenhoven;

Jongen

28

Brent Broosus

Huijbergen;

Jongen

29

Lucas Kreeft

Dordrecht;

Jongen

30

Floris Peereboom

Den Haag;

Jongen

31

Rik Heurter

Lisse;

Jongen

32

Thijs Havenaar

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

33

Ad Oosterman

Maassluis;

Jongen