RONDE VAN WELL

                                                03 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Luc van der Hoeven

Wateringen;

Nw.02e jaars

2

Lars Boven

Reutum;

Nw.02e jaars

3

Dennis Willems

Boxmeer;

Nw.02e jaars

4

Dylan Strik

Heerlen;

Nw.02e jaars

5

Jordan Habets

Sint-Geertruid

Nw.02e jaars

6

Stijn Hanegraaf

Heeswijk-Dinther;

Nw.01e jaars

7

Bart Klein Nienhuis

Lichtenvoorde;

Nw.02e jaars

8

Christiaan Lubbers

Winterswijk;

Nw.02e jaars

9

Daan Douven

Herten;

Nw.01e jaars

10

Jody Jochems

Sint Anthonis;

Nw.01e jaars

11

Tom Smeets

Reuver;

Nw.02e jaars

12

Kevin Arrammach

Maastricht;

Nw.02e jaars

13

Melvin Drost

Veenendaal;

Nw.02e jaars

14

Pim Schenk

Aalten;

Nw.01e jaars

15

Niels Luiten

Brunssum;

Nw.01e jaars

16

Nick Thoolen

Weert;

Nw.02e jaars

17

Rick Wouters

Bergeijk;

Nw.02e jaars

18

Levi van Hoften

Tiel;

Nw.01e jaars

19

Jochem Widdershoven

Brunssum;

Nw.01e jaars

20

Bjorn ten Have

Harreveld;

Nw.02e jaars

21

Bowen Adriaans

Stein;

Nw.02e jaars

22

Guus van Schipstal

Wanroy;

Nw.01e jaars

23

Jelle Baks

Haalderen;

Nw.01e jaars

24

Marijn van Vlerken

Aarle-Rixtel;

Nw.01e jaars

25

Tom Henst

Asten;

Nw.01e jaars

26

Tycho Nomden

Hoenderloo;

Nw.02e jaars

27

Maxime Bult

Sittard;

Nw.02e jaars

28

Jari Diepstraten

Tegelen;

Nw.01e jaars

29

Jari Luijten

 

 

30

Ruben van Wijk

Eindhoven;

Nw.01e jaars

31

Vigo Schouten

Venlo;

Nw.01e jaars

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Leon Strötker

Venlo;

Amateur Man

2

Marc van Grinsven

Deurne;

Amateur Man

3

Koen Wulterkens

Boxmeer;

Amateur Man

4

Roy Simons

Velden;

Amateur Man

5

Stan Janssen

 

 

6

Tom Meulendijks

Nijmegen;

Amateur Man

7

Arno te Brake

Nijmegen;

Amateur Man

8

Fedor Hes

Utrecht;

Amateur Man

9

Detlef la Grand

Eindhoven;

Amateur Man

10

Jeroen van de Weijer

Oploo;

Amateur Man

11

Ralf Steegs

Velp;

Sportklasse Man

12

Stef van der Hijden

Nijmegen;

Amateur Man

13

Ron Paffen

Milsbeek;

Sportklasse Man

14

Henry Schut

Zeeland;

Amateur Man

15

Jorg Grunefeld

 

 

16

Martin Luijk

Arnhem;

Amateur Man

17

Dik van de Koolwijk

Elst;

Amateur Man

18

Bruce Rayer

 

 

19

Haiko Peters

Vianen Nb;

Sportklasse Man

20

Hans Vonk

Arnhem;

Sportklasse Man

21

Job Janssen

Amsterdam;

Amateur Man

22

Jeroen Luijks

Nijmegen;

Amateur Man

23

Lex van Enckevort

Grubbenvorst;

Amateur Man

24

Roel van Gameren

Veghel;

Amateur Man

25

Marco Schenk

Aalten;

Amateur Man

26

Marcel van der Veen

 

 

27

René Kuhlmann

Baarlo;

Amateur Man

28

Wim Wittenberg

Herveld;

Junior 2e jaars Man

29

Sjors van Zandbeek

Heeswijk-Dinther;

Junior 1e jaars Man

30

Nils Jansen

Middelaar;

Junior 1e jaars Man

31

Lars de Bot

Losser;

Junior 2e jaars Man

32

Richard van Hardeveld

Ede Gld.;

Amateur Man

33

Thomas Kruk

Nijmegen;

Sportklasse Man

34

Frank Driessen

Bergen Lb;

Amateur Man

35

Patrick Houthooft

Helmond;

Amateur Man

36

Marten Hanegraaf

Heeswijk-Dinther;

Junior 1e jaars Man

37

Marijn Coolen

Well;

Amateur Man

38

Berko Dorussen

Beuningen;

Junior 1e jaars Man

39

Sjoerd Willemsen

Arnhem;

Junior 1e jaars Man

40

Stan Coolen

Well;

Junior 1e jaars Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Andries Knapen

Esch;

Jongen

2

Teun van Beurden

Eindhoven;

Jongen

3

Marissa van Putten

Tiel;

Meisjes

4

Roan Schaefer

St. Joost

Jongen

5

Filijn Demuyt

Boekel;

Jongen

6

Damy van den Bogaard

Helmond;

Meisjes

7

Jesse van Bree

Grashoek;

Jongen

8

Ivo Niesen

Reuver;

Jongen

9

Thijmen von Lumich

Maasbracht;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Victor Kroesbergen

Ede;

Jongen

2

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven;

Jongen

3

Koen Sonnemans

Someren;

Jongen

4

Sjoerd Spanjaard

Geleen;

Jongen

5

Judith Alleleijn

Bocholtz;

Meisjes

6

Sander Tullemans

Stramproy;

Jongen

7

Neel Lepelaars

Bergeijk;

Jongen

8

Ryan van de Westerlo

Helmond;

Jongen

9

Dries Claes

Bergeijk;

Jongen

10

Niek Sonnemans

Meijel;

Jongen

11

Meike Frissen

Meers;

Meisjes

12

Jan van Hees

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Emma van Haaren

Oisterwijk;

Meisjes

2

Maud Adams

Budel;

Meisjes

3

Lucas Demuyt

Boekel;

Jongen

4

Mees Bassa

Noordeloos;

Jongen

5

Jules van Neer

Echt;

Jongen

6

Daan Maessen

Nuth;

Jongen

7

Matthew van Rijt

Limbricht;

Jongen

8

Thomas Assinck

Waalre;

Jongen

9

Sara Sonnemans

Someren;

Meisjes

10

Liz Toonen

Boxmeer;

Meisjes

11

Lars van de Weijer

Aarle-Rixtel;

Jongen

12

Max Janssen

Landgraaf;

Jongen

13

Jasper Gabriels

Budel;

Jongen

14

Jasper Simons

Heerlen;

Jongen

15

Arne Bleyen

Dommelen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Jente Derksen

Haalderen;

Jongen

2

Sven Joosten

Bakel;

Jongen

3

Nikki Souren

Meerssen;

Meisjes

4

Floris Demuyt

Boekel;

Jongen

5

Max Rijvers

Lottum;

Jongen

6

Niels Hanegraaf

Heeswijk-Dinther;

Jongen

7

Sem Horsten

Grashoek;

Jongen

8

Jitse Wildermans

Valkenswaard;

Jongen

9

Roos Huijbers

Tilburg;

Meisjes

10

Raf Sonnemans

Meijel;

Jongen

11

Vic Esselink

Tilburg;

Jongen

12

Teun Honderdors

Horn;

Jongen

13

Joris van Poppel

Tilburg;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Christiaan van Rees

Groot-Ammers;

Jongen

2

Jan Kraus

Oss;

Jongen

3

Colin Strik

Heerlen;

Jongen

4

Dirk Darding

Maastricht;

Jongen

5

Finn Keunen

Baarlo;

Jongen

6

Ramon Setz

Geldrop;

Jongen

7

Chris Kisters

Nuenen;

Jongen

8

Femke Thoolen

Weert;

Meisjes

9

Emma Hoolwerf

Eemdijk;

Meisjes

10

Sem Maessen

Nuth;

Jongen

11

Rivkah Kroesbergen

Ede;

Meisjes

12

Dylan Leyssen

Budel;

Jongen

13

Lotte Sonnemans

Someren;

Meisjes

14

Robin Pricken

Wijchen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Justus Willemsen

Apeldoorn;

Jongen

2

Jelle Sengers

Valkenswaard;

Jongen

3

Scarlett Souren

Meerssen;

Meisjes

4

Rens Teunissen van Manen

Oosterbeek;

Jongen

5

Jesper Schins

Noorbeek;

Jongen

6

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde;

Jongen

7

Laszlo van Melis

Heesch;

Jongen

8

Niels Tenniglo

Utrecht;

Jongen

9

Femke Gort

Echt;

Meisjes

10

Casper Noorloos

Kaatsheuvel;

Jongen

11

Quinn Quadvlieg

Gulpen;

Jongen

12

Rosanne van Rees

Groot-Ammers;

Meisjes

13

Daan van den Eijnde

Gemert;

Jongen

14

Matz Damman

Groenlo;

Jongen

15

Iris Timmermans

Bingelrade;

Meisjes

16

Bram Beenkens

Margraten;

Jongen

17

Stien Josemanders

Loosbroek;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Tom van de Weijdeven

Eindhoven;

Jongen

2

Max Mosmuller

s-Hertogenbosch;

Jongen

3

Tijn Louwerensen

Schijndel;

Jongen

4

Jens Bassa

Noordeloos;

Jongen

5

Radan Adriaans

Stein;

Jongen

6

Lars Rouffaer

Sibbe;

Jongen

7

Noah van Putten

Tiel;

Jongen

8

Tyson Cloudt

Geleen;

Jongen

9

Dann Gobbels

Kerkrade;

Jongen

10

Jeunke Timmermans

Bingelrade;

Jongen

11

Daan Honderdors

Horn;

Jongen

12

Johan Dorussen

Beuningen;

Jongen

13

Finn Roumen

Stein;

Jongen

14

Tijn van Zandbeek

 

 

15

Romano Haan

Landgraaf;

Jongen

16

Tijn Kisters

Nuenen;

Jongen

17

Cis Paridaans

Eersel;

Jongen

18

Twan Ramakers

Wahlwiller;

Jongen

19

Bram Ledoux

Landgraaf;

Jongen

20

Juul Thoolen

Weert;

Jongen

21

Sam Hermans

Tegelen;

Jongen

22

Yannick Rosier

Rothem;

Jongen

23

Denzel Verhulst

Stein;

Jongen