JEUGDRONDE VAN OSSENDRECHT

03 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Elena van der Veken

Sint Jansteen;

Meisjes

2

Delano Heeren

Sprundel;

Jongen

3

Amy Grosz

Zevenhuizen;

Meisjes

4

Nicole van Sighem

Den Haag;

Meisjes

5

Anne Freij

Hellevoetsluis;

Meisjes

6

Jenna Nagtzaam

Sint Willebrord;

Meisjes

7

Mats Slabbekoorn

Kapelle;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

Colijnsplaat;

Jongen

2

Megan Arens

Kruiningen;

Meisjes

3

Amy de Bruijn

Bergen op Zoom;

Meisjes

4

Luke Chow

Hendrik-ido-Ambacht;

Jongen

5

Indy van Velzen

Waddinxveen;

Meisjes

6

Zara Ansems

Lage Zwaluwe;

Meisjes

7

Nick Koenis

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

8

Michelle Maas

Sint Willebrord;

Meisjes

9

Mathijs Klippel

Etten-Leur;

Jongen

10

Mart van Cadsand

Wemeldinge;

Jongen

11

Kim Lauwerijssen

Rucphen;

Meisjes

12

Jesse Rozendaal

Dordrecht;

Jongen

13

Isere Koster

Etten-Leur;

Meisjes

14

Bjrn Hoogerheide

Goes;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam;

Jongen

2

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht;

Jongen

3

Maurits Buiter

Leiden;

Jongen

4

Daan Hartog

Giessenburg;

Jongen

5

Michiel Mouris

Baambrugge;

Jongen

6

Lars Langendoen

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

7

Max de Lincel

Voorschoten;

Jongen

8

Luuk Wolthuis

Hank;

Jongen

9

Brent Jongenelen

Steenbergen;

Jongen

10

Fee Knaven

Strijbeek;

Meisjes

11

Dennis Polfliet

Kruiningen;

Jongen

12

Teun Paaimans

Kapelle;

Jongen

13

Jayden Ouwerling

Breda;

Jongen

14

Jens Slabbekoorn

Kapelle;

Jongen

15

Ian Mol

Breda;

Jongen

16

Corina van der Meer

Monster;

Meisjes

17

Tetje Senneker

Breda;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Luca van der Veken

Sint Jansteen;

Jongen

2

Zo van Velzen

Waddinxveen;

Meisjes

3

Senna Remijn

Wolphaartsdijk;

Jongen

4

Mark Mandemaker

Hoogvliet;

Jongen

5

Martijn Braspenning

Etten-Leur;

Jongen

6

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek;

Jongen

7

Phillip van den Kieboom

Hoogerheide;

Jongen

8

Frederique Verschuur

Rotterdam;

Meisjes

9

Renzo Moretti

Kapelle;

Jongen

10

Julia Lindhout

Sint Maartensdijk;

Meisjes

11

Finn Hoefmans

Alphen Nb;

Jongen

12

Victor Hugo Brenders

Dongen;

Jongen

13

Sil Bergsma

Oudenhoorn;

Jongen

14

Rosalie de Haas

Pijnacker;

Meisjes

15

Cas Briggeman

Rockanje;

Jongen

16

Senna Wuisman

Spijkenisse;

Meisjes

17

Jelle de Vlaam

s-Gravendeel;

Jongen

18

Merel Hartog

Giessenburg;

Meisjes

19

Jasper Vos

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Babette van der Wolf

Oude Tonge;

Meisjes

2

Firn Arens

Kruiningen;

Jongen

3

Floris Verschuur

Rotterdam;

Jongen

4

Britt de Grave

Tholen;

Meisjes

5

Mirre Knaven

Strijbeek;

Meisjes

6

Ryan de Bruijn

Bergen op Zoom;

Jongen

7

Duuk van der Haagen

Abbekerk;

Jongen

8

Luuk van Zwienen

Lekkerkerk;

Jongen

9

Jasper Kreeft

Dordrecht;

Jongen

10

Marijn Wiskerke

s-Heer-Hendrikskinderen;

Jongen

11

Mees Vlot

Gouda;

Jongen

12

Bo van Elven

Etten-Leur;

Jongen

13

Pem Hoefmans

Alphen Nb;

Meisjes

14

Sanne Lazeroms

Bosschenhoofd;

Meisjes

15

Lisa van Belle

Zoetermeer;

Meisjes

16

Nienke Dullemond

Ooltgersplaat;

Meisjes

17

Dante Broeren

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

18

Hidde Swart

Oosterhout;

Jongen

19

Nadia Vermeeren

Zwijndrecht;

Meisjes

20

Mees de Vos

Heinkenszand;

Jongen

21

Joey Welling

Dongen;

Jongen

22

Lars Lakeman

Venhuizen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Nol Rokven

Hulst;

Jongen

2

Jonas Roodenburg

Maassluis;

Jongen

3

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek;

Jongen

4

Daan van den Berg

De Lier;

Jongen

5

Nick Brand

Pijnacker;

Jongen

6

Maureen Arens

Kruiningen;

Meisjes

7

Senne Knaven

Strijbeek;

Meisjes

8

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe;

Jongen

9

Jari Prins

Hank;

Jongen

10

Max van der Meulen

Den Haag;

Jongen

11

Rowan van Oord

Hank;

Jongen

12

Merijn de Wit

 

 

13

Carola van de Wetering

Nieuw-Vennep;

Meisjes

14

Ward Senneker

Breda;

Jongen

15

Bjrn Vos

Sint-Michielsgestel;

Jongen

16

Kevin Gosniowski

Maassluis;

Jongen

17

Simone Jol

Delft;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Rindert Buiter

Leiden;

Jongen

2

Joren de Gruijter

Breda;

Jongen

3

Moreno Tak

Fijnaart;

Jongen

4

Mike Bronswijk

Honselersdijk;

Jongen

5

Thomas Lakeman

Venhuizen;

Jongen

6

Sven Mulder

Raamsdonksveer;

Jongen

7

Niels Jongsma

Gouda;

Jongen

8

Leonardo van Driel

Monster;

Jongen

9

Bart Rutten

Den Hout;

Jongen

10

Joeri van Mook

 

 

11

Casper Vos

Heinkenszand;

Jongen

12

Max Bergsma

Oudenhoorn;

Jongen

13

Mellon Hooghwerff

Dordrecht;

Jongen

14

Brent Broosus

Huijbergen;

Jongen

15

Ids Visscher

Pijnacker;

Jongen

16

Jeremy Melis

Dongen;

Jongen

17

Stan Reinders

Dordrecht;

Jongen

18

Sem Kroonen

Oosterhout;

Jongen

19

Jordy van der Ham

Gouda;

Jongen

20

Leon van der Nat

 

 

21

Lucas Kreeft

Dordrecht;

Jongen