††††††††††††††††††††††††††††††† †††††JEUGDRONDE VAN ALMELO

††††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††02 SEPTEMBER 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Nick Riemeijer

Nieuwe Pekela;

Jongen

2

Adne Cappon

Raalte;

Jongen

3

Julia Braam

Assen;

Meisjes

4

Sem heering

Rijssen;

Jongen

5

Rianne Nieuwenhuis

Gieten;

Meisjes

6

Jurre Weber

Swifterbant;

Jongen

7

Ralf Averesch

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Lennon Grobbink

Tubbergen;

Jongen

2

Hannah Kiers

Westerhaar-Vriezenveensewijk;

Meisjes

3

Jelle de Vries

Zwolle;

Jongen

4

Esmee Blok

Olst;

Meisjes

5

Tim Reinink

Vriezenveen;

Jongen

6

Valentijn Plettenburg

Almelo;

Jongen

7

Dewi Riemeijer

Nieuwe Pekela;

Meisjes

8

Chris Kiers

Westerhaar-Vriezenveensewijk;

Meisjes

9

Job Wagteveld

Zwolle;

Jongen

10

Sjoerd Dijkstra

Wierden;

Jongen

11

Linn Berentsen

Groenlo;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

 

GEEN UITSLAG BEKEND

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Jelle Weierink

Ootmarsum;

Jongen

2

Hugo Paats

Apeldoorn;

Jongen

3

Bauke ter Weel

Enter;

Jongen

4

Tsjisse Weening

Harkema;

Jongen

5

Loes Nomden

Hattem;

Meisjes

6

Levi Oord

Apeldoorn;

Jongen

7

Stijn Heering

Rijssen;

Jongen

8

Luka Wissink

Diepenheim;

Jongen

9

Wessel van Keulen

Heino;

Jongen

10

Niek Bergboer

Wierden;

Jongen

11

Emilian Snakenborg

Appingedam;

Jongen

12

Tom Nijzink

Rijssen;

Jongen

13

Senna Vis

Nunspeet;

Jongen

14

Mayke Blok

Olst;

Meisjes

15

Jesse Hoogland

Nijverdal;

Jongen

16

Mart Spijker

Wierden;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

Annen;

Jongen

2

Ryan Gal

Neede;

Jongen

3

Stijn Berentsen

Groenlo;

Jongen

4

Imme Arink

Groenlo;

Meisjes

5

Patrick Nieuwenhuis

Gieten;

Jongen

6

Jelle Schieven

Zieuwent;

Jongen

7

Jannet de Vries

Drachten;

Meisjes

8

Sten ten Brinke

Zwolle;

Jongen

9

Carmen van der Veen

Zwolle;

Meisjes

10

Samuel van der Meer

Assen;

Jongen

11

Nauk ten Thije

Eibergen;

Jongen

12

Norah Knoef

Eefde;

Meisjes

13

Lotta Kosters

Almelo;

Meisjes

14

Tieme Stoffers

Gasteren;

Jongen

15

Dean Verwaarst

Haarle;

Jongen

16

Sven Nijzink

Rijssen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Jasper Huitema

Roden;

Jongen

2

Senna Nijman

Heelsum;

Jongen

3

Stijn Hezeman

Apeldoorn;

Jongen

4

Nina Maathuis

Rotterdam;

Meisjes

5

Cecilia van Zuthem

Zwolle;

Meisjes

6

Sep Roord

Oldenzaal;

Jongen

7

ChloŽ Postma

Hulsen;

Meisjes

8

Justus Willemsen

Apeldoorn;

Jongen

9

Karlijn Koops

Elim;

Meisjes

10

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde;

Jongen

11

Anne Kiers

Westerhaar-Vriezenveensewijk;

Jongen

12

Matz Damman

Groenlo;

Jongen

13

Stefan ten Hoeve

Surhuisterveen;

Jongen

14

Tahnee Slinkman

Rijssen;

Meisjes

15

Juul Nagengast

Beilen;

Jongen

16

Mick Nijveld

Nijverdal;

Jongen

17

Daan Loendersloot

Deventer;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Lennard Meinema

Amersfoort;

Jongen

2

Joris Reinderink

Ruurlo;

Jongen

3

Mike Spenkelink

Nijverdal;

Jongen

4

Klaas Quak

Bennekom;

Jongen

5

Jente Klaver

Kollumerzwaag;

Jongen

6

Bjarne Hemme

Erica;

Jongen

7

Kamil Kujawinski

 

 

8

Sven Timmermans

Twello;

Jongen

9

Mark Groeneveld

Enkhuizen;

Jongen

10

Marnix van den Oever

Wijk en Aalburg;

Jongen

11

Roan Danckaarts

Utrecht;

Jongen

12

Tristan Hartmann

Enschede;

Jongen

13

Lucas Averesch

Rijssen;

Jongen

14

Kevin Kuiper

Nieuwolda;

Jongen

15

Dylan Grobbink

Tubbergen;

Jongen

16

Niels Hofhuis