JEUGDRONDE VAN UTRECHT

                                                27 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Delano Heeren

Sprundel;

Jongen

2

Andries Knapen

Esch;

Jongen

3

Nicole van Sighem

Den Haag;

Meisjes

4

Marissa van Putten

Tiel;

Meisjes

5

Adne Cappon

Raalte;

Jongen

6

Sem heering

Rijssen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Maureen Abma

Wolvega;

Meisjes

2

Victor Kroesbergen

Ede;

Jongen

3

Megan Arens

Kruiningen;

Meisjes

4

Lars van den Berg

Vleuten;

Jongen

5

Lars van der Laan

Hilversum;

Jongen

6

Ilse Traa

Nieuwegein;

Meisjes

7

Sander Tullemans

Stramproy;

Jongen

8

Noļ Moes

Goirle;

Meisjes

9

Zara Ansems

Lage Zwaluwe;

Meisjes

10

Sjoerd Spanjaard

Geleen;

Jongen

11

Kim Lauwerijssen

Rucphen;

Meisjes

12

Neel Lepelaars

Bergeijk;

Jongen

13

Nick Koenis

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht;

Jongen

2

Thomas Huitema

Roden;

Jongen

3

Maurits Buiter

Leiden;

Jongen

4

Chiara Danckaarts

Utrecht;

Meisjes

5

Jochem van Appeldoorn

Veenendaal;

Jongen

6

Brent Jongenelen

Steenbergen;

Jongen

7

Mees Bassa

Noordeloos;

Jongen

8

Jules van Neer

Echt;

Jongen

9

myrthe meinema

Amersfoort;

Meisjes

10

Jasmijn van Hellemondt

Apeldoorn;

Meisjes

11

Max van den Meijdenberg

Veldhoven;

Jongen

12

Esmee de Rijk

Nieuwkoop;

Meisjes

13

Floris Blok

Rotterdam;

Jongen

14

Ruben Willemsen

Apeldoorn;

Jongen

15

Senna Bakker

Wormer;

Meisjes

16

Corina van der Meer

Monster;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Jan van Schaik

Amsterdam;

Jongen

2

Antoine Quint

Deil;

Jongen

3

Joeri Schaper

Bergen;

Jongen

4

Danijel Agricola

Terwispel;

Jongen

5

Loes Nomden

Hattem;

Meisjes

6

Niels Hanegraaf

Heeswijk-Dinther;

Jongen

7

Niels van der Laan

Hilversum;

Jongen

8

Victor Hugo Brenders

Dongen;

Jongen

9

Hugo Paats

Apeldoorn;

Jongen

10

Levi Oord

Apeldoorn;

Jongen

11

Roos Huijbers

Tilburg;

Meisjes

12

Stijn Heering

Rijssen;

Jongen

13

Sven Schepers

Amersfoort;

Jongen

14

Joris van Poppel

Tilburg;

Jongen

15

Rixt de Jong

Amersfoort;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Nienke Veenhoven

Oostzaan;

Meisjes

2

Nienke Vinke

Amersfoort;

Meisjes

3

Dirk Darding

Maastricht;

Jongen

4

Viego Tijssen

Amstelveen;

Jongen

5

Ryan Gal

Neede;

Jongen

6

Floris Verschuur

Rotterdam;

Jongen

7

Siemen Hooiveld

Berghem;

Jongen

8

Jelle Schieven

Zieuwent;

Jongen

9

Martijn Mulder

Epe;

Jongen

10

Firn Arens

Kruiningen;

Jongen

11

Norah Knoef

Eefde;

Meisjes

12

Mees Vlot

Gouda;

Jongen

13

Stijn Berentsen

Groenlo;

Jongen

14

Toinne Vriezen

Amersfoort;

Jongen

15

Lucas Vervoort

Nieuwegein;

Jongen

16

Luuk van Zwienen

Lekkerkerk;

Jongen

17

Felix van Hemert

Oostzaan;

Jongen

18

Roos Engberink

Bilthoven;

Meisjes

19

Ysbrand van Zanten

Beesd;

Jongen

20

Yilla Threels

Woerden;

Meisjes

21

Jens Dijk

Vleuten;

Jongen

22

Gijs Broere

Nederhorst den Berg;

Jongen

23

Jan Veenhuis

Westwoud;

Jongen

24

Niek van Montfort

Woerden;

Jongen

25

Lars Lakeman

Venhuizen;

Jongen

26

Rivkah Kroesbergen

Ede;

Meisjes

27

Emma Brouwer

Jaarsveld;

Meisjes

28

Arne Witsenburg

Driebergen;

Jongen

29

Koen Engberink

Bilthoven;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Stijn Hezeman

Apeldoorn;

Jongen

2

Nina Maathuis

Rotterdam;

Meisjes

3

Marvin Peters

Wehl;

Jongen

4

Elmar Abma

Wolvega;

Jongen

5

Kay van den Hogen

Volendam;

Jongen

6

Sep Roord

Oldenzaal;

Jongen

7

Joeri de Coo

Maarssenbroek;

Jongen

8

Maureen Arens

Kruiningen;

Meisjes

9

Spiek Oord

Loenen aan de Vecht;

Jongen

10

Mees van Duren

Nes aan de Amstel;

Jongen

11

Cecilia van Zuthem

Zwolle;

Meisjes

12

Isa Nomden

Hattem;

Meisjes

13

Jonas Roodenburg

Maassluis;

Jongen

14

Justus Willemsen

Apeldoorn;

Jongen

15

Kai Schoolenaar

Zwanenburg;

Jongen

16

Sophie Engel

Roosendaal;

Meisjes

17

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe;

Jongen

18

Daan van den Eijnde

Gemert;

Jongen

19

Marijn Schaper

Bergen Nh;

Jongen

20

Niels Tenniglo

Utrecht;

Jongen

21

Joyce de Rijk

Nieuwkoop;

Meisjes

22

Thijs Brouwer

Jaarsveld;

Jongen

23

Lieke Broere

Nederhorst den Berg;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Rindert Buiter

Leiden;

Jongen

2

Jens Bassa

Noordeloos;

Jongen

3

Lucas Janssen

Papendrecht;

Jongen

4

Joren de Gruijter

Breda;

Jongen

5

Mike Bronswijk

Honselersdijk;

Jongen

6

Jente Klaver

Kollumerzwaag;

Jongen

7

Leonardo van Driel

Monster;

Jongen

8

Joris Reinderink

Ruurlo;

Jongen

9

Yannick van den Berg

Monster;

Jongen

10

Marick Buteijn

Nieuwerbrug;

Jongen

11

Nick Schelvis

Heemskerk;

Jongen

12

Finn Roumen

Stein;

Jongen

13

Thomas Lakeman

Venhuizen;

Jongen

14

Roan Danckaarts

Utrecht;

Jongen

15

Leon van der Nat

 

 

16

Yanick de Vos

Valkenswaard;

Jongen

17

Mellon Hooghwerff

Dordrecht;

Jongen

18

Fabian Tobben

Hooglanderveen;

Jongen

19

Thomas Peek

Vianen;

Jongen

20

Jelle Paalman

Utrecht;

Jongen

21

Joeri van Mook

 

 

22

Axel van Benthem

Renkum;

Jongen

23

Mathijs van Putten

Hagestein;

Jongen

24

Marco Veldkamp

Zwolle;

Jongen

25

Simcha Kruithof

Maarssen;

Jongen

26

Denzel Verhulst

Stein;

Jongen