RONDE VAN GOUDA

                                                27 AUGUSTUS 2017

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

 

 

1

Nick Brabander

Honselersdijk;

Junior 1e jaars Man

2

Lennart Reijtenbagh

Zuidland;

Junior 1e jaars Man

3

Ruben Buitendijk

Lekkerkerk;

Junior 1e jaars Man

4

Freek Middelburg

De Lier;

Junior 2e jaars Man

5

Aron Bosman

Hazerswoude-Dorp;

Junior 2e jaars Man

6

Edo Maas

Rotterdam;

Junior 1e jaars Man

7

Ben Bartels

Dalfsen;

Junior 1e jaars Man

8

Tommie-Jens Meeter

Tiel;

Junior 1e jaars Man

9

Menno van Capel

Noorden;

Junior 2e jaars Man

10

Manuel Michielsen

Eck en Wiel;

Junior 1e jaars Man

11

Twan Karstel

Rotterdam;

Junior 2e jaars Man

12

Robin Kuijvenhoven

De Lier;

Junior 2e jaars Man

13

Jonathan Wolters

Waddinxveen;

Junior 1e jaars Man

14

Rick de Vries

Nijeholtpade;

Junior 1e jaars Man

15

Matthew van der Linden

Barendrecht;

Junior 1e jaars Man

16

Sven Vijverberg

Naaldwijk;

Junior 1e jaars Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

 

 

1

Thijmen Polman

Zoetermeer;

Amateur Man

2

Tjalle de Jong

Bergschenhoek;

Amateur Man

3

Ferry den Elzen

Noordwijkerhout;

Amateur Man

4

Jan Metselaar

Bergschenhoek;

Amateur Man

5

Laurens Heijn

Leiden;

Amateur Man

6

Mike Kruijthof

Dordrecht;

Amateur Man

7

Kelvin Dekker

Maastricht;

Amateur Man

8

Pim Achterkamp

Rotterdam;

Amateur Man

9

Jesse Lagendijk

Alphen aan den Rijn;

Amateur Man

10

Joeri van Delft

Voorburg;

Amateur Man

11

Maarten van Zanten

Apeldoorn;

Amateur Man

12

Gerard van Haaften

Dirksland;

Amateur Man

13

Maurus Bakker

Bergschenhoek;

Amateur Man

14

Jeroen Wesselius

Zoetermeer;

Amateur Man

15

Danny Lugt

Gouda;

Amateur Man

16

Michiel Groeneveld

Heinenoord;

Amateur Man

17

Rick van der Voort

Nieuw-Vennep;

Amateur Man

18

Ronny Bossers

Waalwijk;

Amateur Man

19

Cris Zwanenburg

Alphen aan den Rijn;

Amateur Man

20

Dirk Loekemeijer

Dordrecht;

Amateur Man

21

Wouter van Zanten

Apeldoorn;

Amateur Man

22

Jules Roskamp

Zoetermeer;

Amateur Man

23

Joost Pels

Gouda;

Amateur Man

24

Sebastiaan Egbers

Alblasserdam;

Amateur Man

25

Jaap den Ouden

Bergambacht;

Amateur Man

26

Adne van Diest

Oude Wetering;

Amateur Man

27

Bram Mens

Wateringen;

Amateur Man

28

Erwin Coumou

Gouda;

Amateur Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 50+

 

 

 

 

 

1

John Eggers

Ridderkerk;

Sportklasse Man

2

Henk Ceelen

Ouderkerk;

Sportklasse Man

3

Barend Verhagen

Woerden;

Sportklasse Man

4

Lars Rietveld

Oudewater;

Amateur Man

5

Marius van Breda

Wassenaar;

Amateur Man

6

John Oudshoorn

Uithoorn;

Sportklasse Man

7

Marcel Lambregts

Meteren;

Sportklasse Man

8

Jaap van der Breggen

Nijkerk Gld;

Sportklasse Man

9

Erwin Kistemaker

Diemen;

Sportklasse Man

10

Ad Slingerland

Haastrecht;

Sportklasse Man

11

Hans Bal

s-Gravenhage;

Sportklasse Man

12

Piet Kralt

Rijnsburg;

Sportklasse Man

13

Marco Middelburg

De Lier;

Sportklasse Man

14

Matthieu Hendriks

Lekkerkerk;

Sportklasse Man

15

Jeroen Bosman

Amsterdam;

Amateur Man

16

Willem Buitendijk

Lekkerkerk;

Sportklasse Man

17

Peter Haas

Ouderkerk aan den IJssel;

Sportklasse Man

18

Henk Peters

Hillegom;

Sportklasse Man

19

Sjaak Veth

Bleiswijk;

Sportklasse Man

20

Erik Siegers

Gouda;

Sportklasse Man

21

Henri Spijkers

Den Haag;

Sportklasse Man

22

Anton Mink

Linschoten;

Sportklasse Man

23

Robert van Rhijn

Rotterdam;

Sportklasse Man

24

Gert Mulder

Dodewaard;

Sportklasse Man

25

Theo Leenderts

Rotterdam;

Sportklasse Man

26

Steen Sorensen

Amsterdam;

Amateur Man

27

Erik Bos

Rotterdam;

Amateur Man

28

Bert Havenaar

Berkel en Rodenrijs;

Sportklasse Man

29

Barend Motshagen

Nijkerk Gld;

Sportklasse Man

30

Johan Hendriks

Hilversum;

Sportklasse Man

31

Maas van Beek

Barneveld;

Amateur Man

32

Jan de Vries

 

 

33

Kees Barendregt

Rhoon;

Sportklasse Man

34

Elliot de Vette

Alphen aan den Rijn;

Sportklasse Man

35

Albert van Beuningen

Geertruidenberg;

Sportklasse Man

36

Rene Oudshoorn

Mijdrecht;

Sportklasse Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Brian Burggraaf

Velsen-Noord;

Sportklasse Man

2

Justin Plijter

Hillegom;

Sportklasse Man

3

Patrick Stengs

Beverwijk;

Sportklasse Man

4

Jeroen Martens

Rotterdam;

Sportklasse Man

5

André Kraan

Gouda;

Sportklasse Man

6

Mitchell van Roijen

Beverwijk;

Sportklasse Man

7

Ronald Hofman

 

 

8

Jeroen Hendriks

Boxmeer;

Sportklasse Man

9

Stefan Kramer

Sliedrecht;

Sportklasse Man

10

Erwin Tuithof

Woerden;

Sportklasse Man

11

Marcel Klapwijk

Ter Aar;

Sportklasse Man

12

Marco Halma

Nieuwkoop;

Sportklasse Man

13

Bastian de Jong

Hoorn;

Sportklasse Man

14

Freek de Jong

Vught;

Sportklasse Man

15

Johnny van den Berg

Beuningen;

Sportklasse Man

16

Rene Alblas

Vleuten;

Sportklasse Man

17

Bart Nap

Lopik;

Sportklasse Man

18

Patrick de Smit

Nieuw-Vennep;

Sportklasse Man

19

Hans Schelvis

Heemskerk;

Sportklasse Man

20

Jorrit Noppen

Dordrecht;

Sportklasse Man

21

Edwin Driessen

Utrecht;

Sportklasse Man

22

Arje de Waard

Dordrecht;

Sportklasse Man

23

Tony Reijtenbagh

Zuidland;

Sportklasse Man

24

Guido Smit

Voorburg;

Sportklasse Man

25

Tomasz Zarebski

Rotterdam;

Sportklasse Man

26

André Mook

Den Haag;

Sportklasse Man

27

Kees van Prooijen

s-Gravenhage;

Sportklasse Man

28

Alfred de Jong

Hoorn;

Sportklasse Man

29

Menno Loenen

Houten;

Sportklasse Man

30

Cristian Neven

Schoonhoven;

Sportklasse Man

31

Joost Lammers

Utrecht;

Sportklasse Man