RONDE VAN ZUIDLAND

                                                26 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Cees Bol

Zaandam;

Professional-B

2

Marvin van Spronsen

Monster;

Elite 

3

Koos Jeroen Kers

Amstelveen;

Professional-B

4

Sjors Handgraaf

Leiden;

Elite 

5

Sven van Luijk

Naaldwijk;

Professional-B

6

Casper van Wijck

Rotterdam;

Elite 

7

Michael Vingerling

Hellevoetsluis;

Elite 

8

Robert Berk

Pijnacker;

Elite 

9

Bas van der Kooij

Maassluis;

Professional-B

10

Niels Boele

Leiden;

Belofte 

11

Lehvi Braam

Dodewaard;

Belofte 

12

Joep Steinbusch

Haarlem;

Belofte 

13

Jorrit Walgien

Amersfoort;

Elite 

14

Mikkel Skjellerup

 

 

15

Lex Nederlof

 

 

16

Erik Kramer

Breda;

Elite 

17

Jaap van der Meij

Katwijk;

Belofte 

18

Mario Poldervaart

Zuidland;

Belofte 

19

Marc de Bruin

Groningen;

Elite 

20

Marco Geleijnse

Hellevoetsluis;

Belofte 

21

jorn oerlemanns

 

 

22

Nikolaj Henning

 

 

23

Julien van Winden

Breda;

Belofte 

24

Thomas van Bommel

Rotterdam;

Belofte 

25

Arco Fritzsch

Oud-Beijerland;

Elite 

26

Jan-Willem Kamphof

Eindhoven;

Elite 

27

Ruben Hoogland

Rotterdam;

Elite 

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Bart Bronder

Abbenbroek;

Nw.01e jaars

2

Thomas Mijnsbergen

Rotterdam;

Nw.01e jaars

3

Jesse Sytema

Leusden;

Nw.02e jaars

4

Roel van Sintmaartensdijk

Zuidland;

Nw.02e jaars

5

Jasper Kraaijenbrink

Abbenbroek;

Nw.02e jaars

6

Emiel Fontijne

Krimpen aan de IJssel;

Nw.02e jaars

7

Louk van den Bos

Vlijmen;

Nw.01e jaars

8

Boris Romers

Rozenburg;

Nw.01e jaars

9

Lars Seldenthuis

Berkel en Rodenrijs;

Nw.01e jaars

10

Lars Klugt

Volendam;

Nw.02e jaars

11

Bjorn Claassen

Den Haag;

Nw.01e jaars

12

Pieter Prosman

Zaltbommel;

Nw.01e jaars

13

Luc van der Hoeven

Wateringen;

Nw.02e jaars

14

Tim van der Stam

Bergschenhoek;

Nw.02e jaars

15

Jim Kes

Volendam;

Nw.02e jaars

16

Beau van Izerloo

Dordrecht;

Nw.01e jaars

17

Bart van Duren

Amstelveen;

Nw.02e jaars

18

Gé Luiten

Naarden;

Nw.02e jaars

19

Biko van Mil

Voorburg;

Nw.02e jaars

20

Ruben Blom

Tienhoven;

Nw.02e jaars

21

Luuk Spijker

Sleeuwijk;

Nw.01e jaars

22

Xander van Dijk

Roosendaal;

Nw.02e jaars

23

Casper Polet

Katwijk;

Nw.02e jaars

24

Luc Besseling

Amersfoort;

Nw.02e jaars

25

Daan Brouwer

Jaarsveld;

Nw.01e jaars

26

Yaron Buteijn

Nieuwerbrug;

Nw.02e jaars

27

Tom Waldram

Nieuwerkerk aan den IJssel;

Nw.01e jaars

28

Jarid van Horik

Dordrecht;

Nw.01e jaars

29

Rowan Wijfje

Harmelen;

Nw.01e jaars

30

Joep van Engelen

Tilburg;

Nw.01e jaars

31

Tim van der Voort

De Lier;

Nw.01e jaars

32

Niek Voogt

Ouderkerk aan den Amstel;

Nw.02e jaars

33

Arjan Boshoven

Spijkenisse;

Nw.02e jaars

34

Jasper van Poecke

Hoofddorp;

Nw.01e jaars

35

Yoeri Slokkers

Oud-Vossemeer;

Nw.02e jaars

36

Igor Baars

Nieuw-Vennep;

Nw.01e jaars

37

Jonas de Poorter

Den Haag;

Nw.02e jaars

38

Timo de Zeeuw

Molenaarsgraaf;

Nw.01e jaars

39

Thomas Steegenga

Utrecht;

Nw.02e jaars

40

Sjors van der Glas

Dordrecht;

Nw.01e jaars

41

Joey Sluijter

Rozenburg;

Nw.02e jaars

 

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40+/SPORTKLASSE 19+

 

 

 

 

 

1

Kasper Schotte

Hellevoetsluis;

Sportklasse Man

2

Frans van Winden

Bergschenhoek;

Sportklasse Man

3

Martin van Rij

Zuidland;

Amateur Man

4

Erwin Meijer

Berkel en Rodenrijs;

Amateur Man

5

Carlo van Trigt

 

 

6

Jan Kees den Hartog

 

 

7

Laurens Koster

Oegstgeest;

Sportklasse Man

8

Tijs Dekker

Oosthuizen;

Sportklasse Man

9

Michel Francois

Hekelingen;

Sportklasse Man

10

Jeroen Martens

Rotterdam;

Sportklasse Man

11

John Eggers

Ridderkerk;

Sportklasse Man

12

Wout Roos

Stad aan het Haringvliet;

Sportklasse Man

13

Jorrit Noppen

Dordrecht;

Sportklasse Man

14

Maxim Harteloh

De Lier;

Amateur Man

15

Emiel van Dijk

Hellevoetsluis;

Sportklasse Man

16

Ferry de Vendt

Rhoon;

Sportklasse Man

17

Ard Veneman

Utrecht;

Sportklasse Man

18

Alexander Masseurs

 

 

19

Casper Pruijn

 

 

20

Jeroen Wesselius

Zoetermeer;

Amateur Man

21

Michele Somers

Spijkenisse;

Sportklasse Man

22

Peter Kooistra

Papendrecht;

Sportklasse Man

23

Rick de Kruijff

Barendrecht;

Sportklasse Man

24

Erik stolk

Brielle;

Sportklasse Man

25

Tony Reijtenbagh

Zuidland;

Sportklasse Man

26

Ton Ippel

Barendrecht;

Sportklasse Man

27

Jaco Minke

Hellevoetsluis;

Sportklasse Man

28

Patrick Stengs

Beverwijk;

Sportklasse Man

29

Leon Oosters

Hellevoetsluis;

Sportklasse Man

30

Arnout Rijpkema

Nieuwegein;

Sportklasse Man

31

Erik Meerkerk

Zuidland;

Sportklasse Man

32

Maurice de Keijzer

Spijkenisse;

Sportklasse Man

33

Marcel Klapwijk

Ter Aar;

Sportklasse Man

34

Marco Andeweg

Hoogvliet;

Sportklasse Man

35

Martijn de Putter

Nederhemert;

Sportklasse Man

36

Kevin van der Velde

Spijkenisse;

Sportklasse Man

37

Erwin Danckaarts

Utrecht;

Sportklasse Man

38

Henk Peters

Hillegom;

Sportklasse Man

39

Martijn Harteloh

Dordrecht;

Sportklasse Man

40

Marius van Breda

Wassenaar;

Amateur Man

41

Casper van der Marel

Maasland;

Sportklasse Man

42

Christian Kuikstra

Heenvliet;

Sportklasse Man

43

Arjan Kooij

Numansdorp;

Sportklasse Man

44

Martin de Peuter

Oud-Beijerland;

Sportklasse Man

45

Matthieu Hendriks

Lekkerkerk;

Sportklasse Man

46

Arie van't Geloof

Dirksland;

Amateur Man

47

John Roos

Middelharnis;

Sportklasse Man

48

Ad Oorbeek

Nieuw-Beijerland;

Sportklasse Man

49

Brian Burggraaf

Velsen-Noord;

Sportklasse Man

50

Haiko Peters

Vianen Nb;

Sportklasse Man

51

Edward Sol

Spijkenisse;

Sportklasse Man

52

Erwin Tuithof

Woerden;

Sportklasse Man

53

Robert de Poel

Dordrecht;

Amateur Man

54

Theo Honkoop

Sliedrecht;

Sportklasse Man

55

Krijn Huijzer

Krimpen aan de IJssel;

Sportklasse Man

56

Harry Ruiterkamp

Slijk-Ewijk;

Sportklasse Man

57

Marco Duson

Brielle;

Sportklasse Man

58

Ronald van Herp

Den Haag;

Sportklasse Man

59

Robert Reincke

Hellevoetsluis;

Sportklasse Man

60

Raymond Greep

Maasland;

Sportklasse Man

61

Toon Houtekamer

Noordwijk;

Sportklasse Man

62

Jeroen Buis

 

 

63

Erik Bergwerff

Hellevoetsluis;

Sportklasse Man

64

Douwe van der Hoeven

Hoogvliet;

Sportklasse Man