RONDE VAN OUDEWATER

                                                26 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Johan Knol

Bakkeveen;

Elite 

2

Melle Meeuwisse

Boskoop;

Belofte 

3

Antonie van Noppen

Ridderkerk;

Belofte 

4

Nils Wolffenbuttel

Nigtevecht;

Belofte 

5

Bob Wubben

De Lier;

Elite 

6

Olav Wallinga

Zutphen;

Belofte 

7

Abe Celi

Oosterhout;

Professional-B

8

Koen van de Klundert

Woensdrecht;

Belofte 

9

Max van de Water

Amsterdam;

Belofte 

10

Gerwin Coljé

Snelrewaard;

Elite 

11

Max Haaksman

Zeist;

Belofte 

12

Franklin Wessels

Aalsmeer;

Belofte 

13

Marien Bogerd

Kootwijk;

Elite 

14

Steven Stenekes

Bennekom;

Elite 

15

Derek Heek

Montfoort;

Belofte 

16

Mike Appelman

Beverwijk;

Belofte 

17

Harmen Baas

Wageningen;

Elite 

18

Martijn Veling

Utrecht;

Elite 

19

Jarri Stravers

Groot-Ammers;

Belofte 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Roderik Egberink

Bussum;

Amateur Man

2

Pim Achterkamp

Rotterdam;

Amateur Man

3

Nick Toonen

Lisse;

Sportklasse Man

4

Martijn de Groot

Gorinchem;

Amateur Man

5

Dennis Souverein

Haarlem;

Amateur Man

6

Bram Mens

Wateringen;

Amateur Man

7

Barend Verhagen

Woerden;

Sportklasse Man

8

Michiel Vos

Den Haag;

Amateur Man

9

Jermo le Fevre

Purmerend;

Amateur Man

10

Luuk Schuurmans

Utrecht;

Amateur Man

11

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur Man

12

Bart Lemmen

Utrecht;

Sportklasse Man

13

Marvin Steenbergen

Waddinxveen;

Amateur Man

14

Matijn Straatsma

Utrecht;

Amateur Man

15

Bart van Ruiten

Noordwijkerhout;

Sportklasse Man

16

Lars Rietveld

Oudewater;

Amateur Man

17

Ferry den Elzen

Noordwijkerhout;

Amateur Man

18

Mark Rijntjes

Haarlem;

Sportklasse Man

19

Tom Koeleman

Utrecht;

Amateur Man

20

Kees Pameijer

Den Haag;

Amateur Man

21

Mark Wencker-Borck

Amsterdam;

Amateur Man

22

David van den Berg

Leidschendam;

Amateur Man

23

Bas Kaptein

Noordwijkerhout;

Sportklasse Man

24

Cris Zwanenburg

Alphen aan den Rijn;

Amateur Man

25

Bart Nap

Lopik;

Sportklasse Man

26

Gijsbert Nieuwkoop

Veen;

Amateur Man

27

Jacco Konijn

Hoorn;

Amateur Man

28

Patrick van Gortel

Apeldoorn;

Amateur Man

29

Christiaan de Rijk

De Meern;

Amateur Man

30

Ruben Ubels

Nijkerk Gld;

Amateur Man

31

Kyle Agterberg

Maartensdijk;

Junior 2e jaars Man

32

Marc Scholman

Montfoort;

Amateur Man

33

Robin Snoek

Abcoude;

Amateur Man

34

Milan van der Touw

Voorschoten;

Junior 2e jaars Man

35

Bram Schermer

Purmerend;

Amateur Man

36

Remco Straver

Oudewater;

Sportklasse Man

37

Rikkie Dijkhuizen

Scheveningen;

Amateur Man

38

Joren Bronkhorst

Gorinchem;

Amateur Man

39

Laurens Heijn

Leiden;

Amateur Man