RONDE VAN NUENEN

                                                20 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Hans Dilling

Nijmegen;

Elite 

2

Lehvi Braam

Dodewaard;

Belofte 

3

Hans Dekkers

IJzendijke;

Elite 

4

Joey van Rhee

Nijverdal;

Professional-B

5

Wayne Stijns

Bunde;

Elite 

6

Robbie Gevers

Schijndel;

Elite 

7

Koen van de Klundert

Woensdrecht;

Belofte 

8

Ronan van Zandbeek

Schijndel;

Elite 

9

Roland van der Sloot

s-Hertogenbosch;

Elite 

10

Ferdi Frijters

Berkel-Enschot;

Elite 

11

Robert Solberg

Neerbeek;

Elite 

12

Paul Gruithuijzen

Breugel;

Belofte 

13

Sam Muskens

Tilburg;

Belofte 

14

Mart Muskens

Heesbeen;

Belofte 

15

Xavier Poels

Oeffelt;

Belofte 

16

Arjan Kuiten

Geldrop;

Belofte 

17

Willem-Jan Post

Haastrecht;

Elite 

18

Jasper van Mierle

 

 

19

Bas Sitters

Zegge;

Belofte 

20

Paul Dekkers

 

 

21

Peter de Winter

Wolphaartsdijk;

Elite 

22

Frenky van der Vorst

Halsteren;

Belofte 

23

Jordi Steenbakkers

Boxtel;

Belofte 

24

Jan-Willem Kamphof

Eindhoven;

Elite 

25

Stefan Hubers

Vinkel;

Belofte 

26

Timo Verbeek

Zoetermeer;

Belofte 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Teun van Beurden

Eindhoven;

Jongen

2

Andries Knapen

Esch;

Jongen

3

Damy van den Bogaard

Helmond;

Meisjes

4

Cas Metten

Geldrop;

Jongen

5

Filijn Demuyt

Boekel;

Jongen

6

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Victor Kroesbergen

Ede;

Jongen

2

Judith Alleleijn

Bocholtz;

Meisjes

3

Koen Sonnemans

Someren;

Jongen

4

Thomas Panken

Bladel;

Jongen

5

Nick Koenis

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

6

Sander Tullemans

Stramproy;

Jongen

7

Cas Timmermans

Wageningen;

Jongen

8

Neel Lepelaars

Bergeijk;

Jongen

9

Ryan van de Westerlo

Helmond;

Jongen

10

Dries Claes

Bergeijk;

Jongen

11

Rens Dijsselbloem

Handel;

Jongen

12

Job van Iersel

Geldrop;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Daan Hartog

Giessenburg;

Jongen

2

Max van den Meijdenberg

Veldhoven;

Jongen

3

Jules van Neer

Echt;

Jongen

4

Quinty van den Boomen

Bladel;

Meisjes

5

Mees Bassa

Noordeloos;

Jongen

6

Lucas Demuyt

Boekel;

Jongen

7

Liz Toonen

Boxmeer;

Meisjes

8

Chiara Danckaarts

Utrecht;

Meisjes

9

Jorden Azantinlow

Tilburg;

Jongen

10

Sara Sonnemans

Someren;

Meisjes

11

Lars van de Weijer

Aarle-Rixtel;

Jongen

12

Pim van Leenders

Geldrop;

Jongen

13

Arne Bleyen

Dommelen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Martijn Azantinlow

Tilburg;

Jongen

2

Lisa van Heel

Zaltbommel;

Meisjes

3

Antoine Quint

Deil;

Jongen

4

Floris Demuyt

Boekel;

Jongen

5

Niels Hanegraaf

Heeswijk-Dinther;

Jongen

6

Merel Hartog

Giessenburg;

Meisjes

7

Loes Nomden

Hattem;

Meisjes

8

Sven Joosten

Bakel;

Jongen

9

Roos Huijbers

Tilburg;

Meisjes

10

Rosalie de Haas

Pijnacker;

Meisjes

11

Victor Hugo Brenders

Dongen;

Jongen

12

Jitse Wildermans

Valkenswaard;

Jongen

13

Jorn van Beers

Moergestel;

Jongen

14

Tristan van Bakel

Helmond;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Anna van der Meiden

Heukelum;

Meisjes

2

Chris Kisters

Nuenen;

Jongen

3

Jan Kraus

Oss;

Jongen

4

Thom van Herwaarden

Rossum;

Jongen

5

Norah Knoef

Eefde;

Meisjes

6

Mike Derogee

Nieuw-Vennep;

Jongen

7

Rivkah Kroesbergen

Ede;

Meisjes

8

Ramon Setz

Geldrop;

Jongen

9

Thomas Engelhard

Den Haag;

Jongen

10

Bibi Arts

Uden;

Meisjes

11

Bodhi de Baat

Nieuw-Vossemeer;

Jongen

12

Melissa de Haan

Franeker;

Meisjes

13

Siemen Hooiveld

Berghem;

Jongen

14

Dirk de Groof

Heeze;

Jongen

15

Lars Lakeman

Venhuizen;

Jongen

16

Lotte Sonnemans

Someren;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Jelle Sengers

Valkenswaard;

Jongen

2

Elise Uijen

Herpen;

Meisjes

3

Jonas Roodenburg

Maassluis;

Jongen

4

Laszlo van Melis

Heesch;

Jongen

5

Casper Noorloos

Kaatsheuvel;

Jongen

6

Femke Gort

Echt;

Meisjes

7

Daan van den Eijnde

Gemert;

Jongen

8

Sep Roord

Oldenzaal;

Jongen

9

Isa Nomden

Hattem;

Meisjes

10

Iris Timmermans

Bingelrade;

Meisjes

11

Daan van Oirschot

Helvoirt;

Jongen

12

Rowan van Oord

Hank;

Jongen

13

Stien Josemanders

Loosbroek;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Thomas Lakeman

Venhuizen;

Jongen

2

Jens Bassa

Noordeloos;

Jongen

3

Sven Mulder

Raamsdonksveer;

Jongen

4

Arno van Krimpen

Groot-Ammers;

Jongen

5

Radan Adriaans

Stein;

Jongen

6

Tijn Louwerensen

Schijndel;

Jongen

7

Max Mosmuller

s-Hertogenbosch;

Jongen

8

Dann Gobbels

Kerkrade;

Jongen

9

Finn Roumen

Stein;

Jongen

10

Tijn Kisters

Nuenen;

Jongen

11

Axel van Benthem

Renkum;

Jongen

12

Roan Danckaarts

Utrecht;

Jongen

13

Danny van Lierop

Someren;

Jongen

14

Jeunke Timmermans

Bingelrade;

Jongen

15

Tijn van Zandbeek

 

 

16

Cis Paridaans

Eersel;

Jongen

17

Yannick Rosier

Rothem;

Jongen

18

Bas de Groof

Heeze;

Jongen

19

Denzel Verhulst

Stein;

Jongen