JEUGDRONDE VAN BERGEN OP ZOOM

20 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Elena van der Veken

Sint Jansteen;

Meisjes

2

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe;

Jongen

3

Zeb Olsthoorn

Hoek van Holland;

Jongen

4

Delano Heeren

Sprundel;

Jongen

5

Raf Bastiaanssen

Sprundel;

Jongen

6

Florian Doens

Oostburg;

Jongen

7

Anne Freij

Hellevoetsluis;

Meisjes

8

Nicole van Sighem

Den Haag;

Meisjes

9

Mats Slabbekoorn

Kapelle;

Jongen

10

sa de Keijzer

Spijkenisse;

Meisjes

11

Jaylinn Bergwerff

Hellevoetsluis;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

Colijnsplaat;

Jongen

2

Megan Arens

Kruiningen;

Meisjes

3

Finn Bastiaanssen

Sprundel;

Jongen

4

Luke Chow

Hendrik-ido-Ambacht;

Jongen

5

Michelle Maas

Sint Willebrord;

Meisjes

6

No Moes

Goirle;

Meisjes

7

Selena Bas

Nieuw-Lekkerland;

Meisjes

8

Sam Mullaert

Kapelle;

Jongen

9

Kim Lauwerijssen

Rucphen;

Meisjes

10

Mathijs Klippel

Etten-Leur;

Jongen

11

Isere Koster

Etten-Leur;

Meisjes

12

Amy de Bruijn

Bergen op Zoom;

Meisjes

13

Isa de Jonge

s-Gravendeel;

Meisjes

14

Evi de Jonge

s-Gravendeel;

Meisjes

15

Anniek Voermans

Sas van Gent;

Meisjes

16

Bjrn Hoogerheide

Goes;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam;

Jongen

2

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht;

Jongen

3

Lars Langendoen

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

4

Thomas Huitema

Roden;

Jongen

5

Brent Jongenelen

Steenbergen;

Jongen

6

Floris Blok

Rotterdam;

Jongen

7

Teun Paaimans

Kapelle;

Jongen

8

Dennis Polfliet

Kruiningen;

Jongen

9

Nienke de Jong

Schijf;

Meisjes

10

Jens Slabbekoorn

Kapelle;

Jongen

11

Jayden Ouwerling

Breda;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Luca van der Veken

Sint Jansteen;

Jongen

2

Senna Remijn

Wolphaartsdijk;

Jongen

3

Jorn van der Made

Prinsenbeek;

Jongen

4

Renzo Moretti

Kapelle;

Jongen

5

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk;

Jongen

6

Martijn Braspenning

Etten-Leur;

Jongen

7

Mark Mandemaker

Hoogvliet;

Jongen

8

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek;

Jongen

9

Denley van Wijnbergen

Werkendam;

Jongen

10

Phillip van den Kieboom

Hoogerheide;

Jongen

11

Finn Hoefmans

Alphen Nb;

Jongen

12

Frederique Verschuur

Rotterdam;

Meisjes

13

Julia Lindhout

Sint Maartensdijk;

Meisjes

14

Lukas Mouthaan

Dordrecht;

Jongen

15

Sven Schepers

Amersfoort;

Jongen

16

Sil Bergsma

Oudenhoorn;

Jongen

17

Senna Wuisman

Spijkenisse;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord;

Jongen

2

Christiaan van Rees

Groot-Ammers;

Jongen

3

Babette van der Wolf

Oude Tonge;

Meisjes

4

Tim v.d. Poel

Papendrecht;

Jongen

5

Mika Vijfvinkel

De Lier;

Jongen

6

Firn Arens

Kruiningen;

Jongen

7

Mees Vlot

Gouda;

Jongen

8

Britt de Grave

Tholen;

Meisjes

9

Pem Hoefmans

Alphen Nb;

Meisjes

10

Duuk van der Haagen

Abbekerk;

Jongen

11

Bo van Elven

Etten-Leur;

Jongen

12

Nienke Dullemond

Ooltgersplaat;

Meisjes

13

Marijn Wiskerke

s-Heer-Hendrikskinderen;

Jongen

14

Ryan de Bruijn

Bergen op Zoom;

Jongen

15

Floris Verschuur

Rotterdam;

Jongen

16

Jasper Kreeft

Dordrecht;

Jongen

17

Nadia Vermeeren

Zwijndrecht;

Meisjes

18

Joey Welling

Dongen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Nol Rokven

Hulst;

Jongen

2

Maureen Arens

Kruiningen;

Meisjes

3

Nick Brand

Pijnacker;

Jongen

4

Danil Vastenhout

Spijkenisse;

Jongen

5

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek;

Jongen

6

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe;

Jongen

7

Daan van den Berg

De Lier;

Jongen

8

Max van der Meulen

Den Haag;

Jongen

9

Jasper Huitema

Roden;

Jongen

10

Jesse Flikweert

Naaldwijk;

Jongen

11

Rosanne van Rees

Groot-Ammers;

Meisjes

12

Nina Maathuis

Rotterdam;

Meisjes

13

Sophie Engel

Roosendaal;

Meisjes

14

Bas van den Bulk

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

15

Merijn de Wit

 

 

16

Wout Lulofs

Bergen op Zoom;

Jongen

17

Pierre van den Kieboom

Hoogerheide;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Mike Bronswijk

Honselersdijk;

Jongen

2

Moreno Tak

Fijnaart;

Jongen

3

Yannick van den Berg

Monster;

Jongen

4

Joeri van Mook

 

 

5

Brett Chow

Hendrik-ido-Ambacht;

Jongen

6

Jeremy Melis

Dongen;

Jongen

7

Niels Jongsma

Gouda;

Jongen

8

Brent Broosus

Huijbergen;

Jongen

9

Pepijn van Elzakker

Gilze;

Jongen

10

Sem Kroonen

Oosterhout;

Jongen

11

Casper Vos

Heinkenszand;

Jongen

12

Jordy van der Ham

Gouda;

Jongen

13

Thijs Havenaar

Berkel en Rodenrijs;

Jongen

14

Mellon Hooghwerff

Dordrecht;

Jongen

15

Leon van der Nat

 

 

16

Lucas Kreeft

Dordrecht;

Jongen

17

Thomas Verhoeven

Sliedrecht;

Jongen

18

Jarno Voermans

Sas van Gent;

Jongen