RONDE VAN DE WESTEREEN

                                                19 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Johan Knol

Bakkeveen;

Elite 

2

Arjan Stroetinga

Wijnjewoude;

Elite 

3

Bram Verweij

Haren Gn;

Elite 

4

Ruben Hoekstra

Heerenveen;

Elite 

5

Gerben Oldenkamp

Zandhuizen;

Amateur

6

Cor van Leeuwen

Borger;

Elite 

7

Robin Lowik

Vriezenveen;

Belofte 

8

Joakim Zuidema

Dokkum;

Elite 

9

Tom Wijkel

Exloo;

Belofte 

10

Marc de Bruin

Groningen;

Elite 

11

Cor Visser

Gytsjerk;

Amateur

12

Mathijs Steenhuis

Sneek;

Belofte 

13

Andries Weening

Kootstertille;

Elite 

14

Arjen van der Veen

 

 

15

Arjen Bos

Bolsward;

Amateur

16

Matthijs Dijkstra

Groningen;

Amateur

17

Frank Wierstra

Burgum;

Elite 

18

Tom Terpstra

Groningen;

Amateur

19

Marco Hoekstra

Haren Gn;

Elite 

20

Rutger van der Meer

Stiens;

Elite 

21

Jan Terpstra

Drachten;

Amateur

22

Arjan Douma

Buitenpost;

Amateur

23

Hylke Wijnsma

Leeuwarden;

Amateur

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Rick Pluimers

Enter;

Jun.01e jaars

2

Pepijn Reinderink

Ruurlo;

Nw.01e jaars

3

Mike Hooiveld

Andijk;

Jun.02e jaars

4

Mitchel Steenhof

Ureterp;

Jun.02e jaars

5

Ben Bartels

Dalfsen;

Jun.01e jaars

6

Rick Hezeman

Apeldoorn;

Nw.02e jaars

7

Siebe Nicolai

Ermelo;

Jun.01e jaars

8

Erwin Smit

Wervershoof;

Nw.01e jaars

9

Martijn Klop

Leeuwarden;

Jun.02e jaars

10

Tjipke Bosma

Kollumerzwaag;

Nw.01e jaars

11

Aldert van der Veen

Wijnjewoude;

Nw.02e jaars

12

Niels V.d. Gracht

Annen;

Nw.01e jaars

13

Ole Veenhuis

Westwoud;

Nw.01e jaars

14

Redmar Dijkman

Lutjegast;

Nw.01e jaars

15

Mike Vliek

Vriezenveen;

Jun.01e jaars

16

Sten Harmeling

Nijverdal;

Jun.02e jaars

17

Jesper Oost

Hoogeveen;

Jun.01e jaars

18

Guillaume Visser

Heerenveen;

Jun.01e jaars

19

Tjalle de Bruin

Deventer;

Nw.01e jaars

20

Stijn van Lohuizen

Heerde;

Nw.01e jaars

21

Jasper van Ekeris

Bussum;

Jun.02e jaars

22

Max Postma

Leeuwarden;

Jun.01e jaars

23

Jaap Voogel

Kloosterburen;

Nw.01e jaars

24

Ulco Faber

Gerkesklooster;

Jun.02e jaars

25

Mike Siderius

IJsselstein;

Jun.01e jaars

26

Jarno Engels

Veendam;

Nw.01e jaars

27

Ivar Immerzeel

Wilnis;

Jun.01e jaars

28

Fokke Veenstra

Augustinusga;

Jun.01e jaars

 

 

 

 

 

ÚITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Nick Riemeijer

Nieuwe Pekela;

Jeugd Man.Cat.1

2

Siger van der Wal

Burum;

Jeugd Man.Cat.1

3

Sigrid van der Wal

Burum;

Jeugd Vrouw.08 jaar

4

Luna Melissa Posthumus

Leeuwarden;

Jeugd Vrouw.09 jaar

 

 

 

 

 

ÚITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Maureen Abma

Wolvega;

Jeugd Vrouw.10 jaar

2

Jean Paul IJsselmuiden

Sint Annaparochie;

Jeugd Man.Cat.2

3

Dewi Riemeijer

Nieuwe Pekela;

Jeugd Vrouw.10 jaar

4

Niels Wiersma

Burgum;

Jeugd Man.Cat.2

 

 

 

 

 

ÚITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Mikai Leistra

Eibergen;

Jeugd Man.Cat.3

2

Cassandra Snakenborg

Appingedam;

Jeugd Vrouw.11 jaar

3

Lisa van der Veen

Zwolle;

Jeugd Vrouw.11 jaar

4

Dylan Stienstra

Burgum;

Jeugd Man.Cat.3

 

 

 

 

 

ÚITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Nina Oolders

Scheemda;

Jeugd Vrouw.12 jaar

2

Danny Turkstra

Beilen;

Jeugd Man.Cat.4

3

Job Weijdema

Tuk;

Jeugd Man.Cat.4

4

Stan Smit

Wervershoof;

Jeugd Man.Cat.4

5

Ruud Junior Nagengast

Beilen;

Jeugd Man.Cat.4

6

Danijel Agricola

Terwispel;

Jeugd Man.Cat.4

7

Erwin Leijenaar

Beetsterzwaag;

Jeugd Man.Cat.4

8

Esmée Ellermann

Emmen;

Jeugd Vrouw.12 jaar

9

Hedzer Poortman

Donkerbroek;

Jeugd Man.Cat.4

10

Sven van der Wal

Burum;

Jeugd Man.Cat.4

11

Emilian Snakenborg

Appingedam;

Jeugd Man.Cat.4

12

Girard Poortman

Donkerbroek;

Jeugd Man.Cat.4

13

Jasper Wiersma

Burgum;

Jeugd Man.Cat.4

 

 

 

 

 

ÚITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Leonie Bentveld

Burgum;

Jeugd Vrouw.13 jaar

2

Jannet de Vries

Drachten;

Jeugd Vrouw.13 jaar

3

Carmen van der Veen

Zwolle;

Jeugd Vrouw.13 jaar

4

Samuel van der Meer

Assen;

Jeugd Man.Cat.5

5

Sem Visser

Twijzelerheide;

Jeugd Man.Cat.5

6

Duuk van der Haagen

Abbekerk;

Jeugd Man.Cat.5

7

Melissa de Haan

Franeker;

Jeugd Vrouw.13 jaar

8

Bo Jansen

Rolde;

Jeugd Vrouw.13 jaar

9

Jan Veenhuis

Westwoud;

Jeugd Man.Cat.5

10

Manon Turkstra

Beilen;

Jeugd Vrouw.13 jaar

11

Dirk Tigelaar

Smilde;

Jeugd Man.Cat.5

 

 

 

 

 

ÚITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Elmar Abma

Wolvega;

Jeugd Man.Cat.6

2

Bjorn Koster

Roden;

Jeugd Man.Cat.6

3

Juul Nagengast

Beilen;

Jeugd Man.Cat.6

4

Justus Willemsen

Apeldoorn;

Jeugd Man.Cat.6

5

Stijn Hezeman

Apeldoorn;

Jeugd Man.Cat.6

6

Timo Julian Spijkstra

Leeuwarden;

Jeugd Man.Cat.6

7

Stefan ten Hoeve

Surhuisterveen;

Jeugd Man.Cat.6

8

Mart Vos

Aalden;

Jeugd Man.Cat.6

9

Pieter van der Veen

Jistrum;

Jeugd Man.Cat.6

 

 

 

 

 

ÚITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Joris Reinderink

Ruurlo;

Jeugd Man.Cat.7

2

Remco Land

Drachten;

Jeugd Man.Cat.7

3

Sven Edam

Velserbroek;

Jeugd Man.Cat.7

4

Marco Veldkamp

Zwolle;

Jeugd Man.Cat.7

5

Liam Postma

Leeuwarden;

Jeugd Man.Cat.7