RONDE VAN PIJNACKER

                                                19 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Arno Kleinjan

Gouda;

Elite 

2

Remco Schouten

Ammerstol;

Belofte 

3

Jos Koop

Delft;

Elite 

4

Jordy Buskermolen

Kudelstaart;

Elite 

5

Jordi Talen

Spijkenisse;

Professional-B

6

Lars van de Vall

Heemstede;

Elite 

7

Antonie van Noppen

Ridderkerk;

Belofte 

8

Melle Meeuwisse

Boskoop;

Belofte 

9

Joost van der Burg

Rotterdam;

Elite 

10

Pascal Aandewiel

Amsterdam;

Elite 

11

Diederik Deelen

Berkenwoude;

Elite 

12

Johan van der Eijk

Strijen;

Elite 

13

Robert Berk

Pijnacker;

Elite 

14

Sjors Handgraaf

Leiden;

Elite 

15

Dennis Buijs

Benthuizen;

Belofte 

16

Bob Goedbloed

Leiden;

Belofte 

17

Julian Stolk

Pijnacker;

Belofte 

18

Martijn Veling

Utrecht;

Elite 

19

Michael Kootstra

Krimpen aan de Lek;

Belofte 

20

Aron Kremer

Pernis;

Elite 

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

 

 

1

Niels Overvoorde

Delfgauw;

Amateur

2

Tom Koeleman

Utrecht;

Amateur

3

Martijn de Groot

Gorinchem;

Amateur

4

Bram Mens

Wateringen;

Amateur

5

Danny Vrolijk

Schipluiden;

Amateur

6

Tom de Vreede

Pijnacker;

Amateur

7

Joost van der Helm

Pijnacker;

Amateur

8

Jeroen Bijnagte

Rotterdam;

Amateur

9

Marvin Steenbergen

Waddinxveen;

Amateur

10

Gerhard Joling

Krimpen aan de IJssel;

Amateur

11

Marco Kuijvenhoven

s-Gravenzande;

Amateur

12

Stephan Borsboom

Hellevoetsluis;

Amateur

13

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur

14

Rienk Engele

Pijnacker;

Amateur

15

Mark Wencker-Borck

Amsterdam;

Amateur

16

Max Mesman

Den Haag;

Amateur

17

Frank Lanting

Den Haag;

Amateur

18

Robin Snoek

Abcoude;

Amateur

19

Cris Zwanenburg

Alphen aan den Rijn;

Amateur

20

Peter Fils

Pijnacker;

Amateur

21

Jerrie Suyker

Pijnacker;

Amateur

22

Jan Metselaar

Bergschenhoek;

Amateur

23

Jan Sachtleven

Den Haag;

Amateur

 

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40+

 

 

 

 

 

1

André van Reek

Lisse;

Amateur

2

Frans van Winden

Bergschenhoek;

Sportklasse

3

Laurens Koster

Oegstgeest;

Sportklasse

4

Martin van Rij

Zuidland;

Amateur

5

Brian Burggraaf

Velsen-Noord;

Sportklasse

6

Andre Grootveld

Zoetermeer;

Amateur

7

Lars Rietveld

Oudewater;

Amateur

8

Jan Gudde

Nootdorp;

Amateur

9

Mitja van Toorenburg

Berkel en Rodenrijs;

Sportklasse

10

Jeroen Jansen

Zoetermeer;

Amateur

11

René Rotscheid

Apeldoorn;

Sportklasse

12

Alex Duijnisveld

Zoetermeer;

Sportklasse

13

Erwin Danckaarts

Utrecht;

Sportklasse

14

Edward Sol

Spijkenisse;

Sportklasse

15

Marius van Breda

Wassenaar;

Amateur

16

Dennis van den Ouden

Oude Tonge;

Sportklasse

17

Jeroen Martens

Rotterdam;

Sportklasse

18

Franco Albanese

Den Haag;

Sportklasse

19

Jeroen Wesselius

Zoetermeer;

Amateur

20

Martijn Harteloh

Dordrecht;

Sportklasse

21

Jaco van der Eijk

Zevenhuizen Zh;

Sportklasse