VEENENDAAL-VEENENDAAL

                                                18 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.BEROEPSRENNERS

 

 

 

 

 

1

Luka Mezgec

Orica-Scott

4:21:35

2

Wouter Wippert

Cannondale-Drapac Pro CT

z.t.

3

Moreno Hofland

Lotto-Soudal

z.t.

4

Lars Boom

Team Lotto NL-Jumbo

z.t.

5

Kenny Dehaes

Wanty-Groupe Gobert

z.t.

6

Timothy Dupont

Veranda's Willems-Crelan

z.t.

7

Bert Van Lerberghe

Sport Vlaanderen-Baloise

z.t.

8

Arvid de Kleijn

Baby Dump Cyclingteam

z.t.

9

Brian van Goethem

Roompot-Ned Loterij

z.t.

10

Roger Kluge

Orica-Scott

z.t.

11

Nils Eekhoff

Development Team Sunweb

z.t.

12

Michael Carbe Svendgaard

Team VéloCONCEPT

z.t.

13

Lawrence Naesen

Veranclass Aqua Protect

z.t.

14

Twan Castelijns

Team Lotto NL-Jumbo

z.t.

15

Enzo Wouters

Lotto-Soudal

z.t.

16

Daniel Mclay

Fortuneo-Oscaro

z.t.

17

Timo Roosen

Team Lotto NL-Jumbo

z.t.

18

Luuc Bugter

Delta CT Rotterdam

z.t.

19

Jan-Willem van Schip

Delta CT Rotterdam

z.t.

20

Kristjan Koren

Cannondale-Drapac Pro CT

z.t.

21

August Jensen

Team Coop

z.t.

22

Jonas Rickaert

Sport Vlaanderen-Baloise

z.t.

23

Andreas Hyldgaa Jeppesen

Team VéloCONCEPT

z.t.

24

Sebastian Langeveld

Cannondale-Drapac Pro CT

z.t.

25

Taco van der Hoorn

Roompot-Ned Loterij

4:21:41

26

Jesper Asselman

Roompot-Ned Loterij

z.t.

27

Elmar Reinders

Roompot-Ned Loterij

4:21:49

28

Robbie van Bakel

Metec-TKH Cont CT p/b

z.t.

29

Sean De Bie

Lotto-Soudal

4:21:51

30

Jos van Emden

Team Lotto NL-Jumbo

z.t.

31

Dylan van Baarle

Cannondale-Drapac Pro CT

z.t.

32

Mitchell Docker

Orica-Scott

4:21:54

33

Aidis Kruopis

Veranda's Willems-Crelan

4:21:56

34

Ryan Mullen

Cannondale-Drapac Pro CT

4:22:11

35

Jonas Bokeloh

Am Post Chain Reaction

4:22:21

36

Raymond Kreder

Roompot-Ned Loterij

z.t.

37

Lukas Spengler

Veranclass Aqua Protect

4:22:39

38

Marten Kooistra

SEG Racing Academy

4:22:57

39

Gustav Höög

Team Coop

z.t.

40

Justin Timmermans

Baby Dump Cyclingteam

z.t.

41

Marco Doets

Baby Dump Cyclingteam

z.t.

42

Oyvind Lukkedal

Team Coop

z.t.

43

Mitchell Mulhern

Delta CT Rotterdam

z.t.

44

Tim Kerkhof

Destiil-Jo Piels

z.t.

45

Jarl Salomein

Sport Vlaanderen-Baloise

z.t.

46

Stephen Williams

SEG Racing Academy

z.t.

47

Kevin Van Melsen

Wanty-Groupe Gobert

z.t.

48

Sjoerd Bax

Delta CT Rotterdam

z.t.

49

Max Kanter

Development Team Sunweb

z.t.

50

Kevin Deltombe

Sport Vlaanderen-Baloise

z.t.

51

Maxime Farazijn

Sport Vlaanderen-Baloise

z.t.

52

Senne Leysen

Lotto-Soudal

z.t.

53

Sven van Luijk

Monkey Town Cont Team

z.t.

54

Jasper Ockeloen

Monkey Town Cont Team

z.t.

55

Mathias Van Gompel

Lotto-Soudal

z.t.

56

Dries De Bondt

Veranda's Willems-Crelan

z.t.

57

Alexey Vermeulen

Team Lotto NL-Jumbo

z.t.

58

Michael Reihs

Team VéloCONCEPT

z.t.

59

Thomas Gibbons

Wanty-Groupe Gobert

z.t.

60

Philip Lindau

Team Coop

z.t.

61

Tom Dernies

Veranclass Aqua Protect

z.t.

62

Ludwig De Winter

Veranclass Aqua Protect

z.t.

63

Maarten van Trijp

Metec-TKH Cont CT p/b

z.t.

64

James Shaw

Lotto-Soudal

z.t.

65

Jasper Hamelink

Metec-TKH Cont CT p/b

z.t.

66

Robbert de Greef

Baby Dump Cyclingteam

z.t.

67

Amund Grondahl Jansen

Team Lotto NL-Jumbo

z.t.

68

Jacob Scott

Am Post Chain Reaction

z.t.

69

Joey van Rhee

Destiil-Jo Piels

z.t.

70

Pim Ligthart

Roompot-Ned Loterij

z.t.

71

Arnold Jeannesson

Fortuneo-Oscaro

z.t.

72

Kenny Molly

Fortuneo-Oscaro

z.t.

73

Alexander Edmondson

Orica-Scott

z.t.

74

Tim Ariesen

Roompot-Ned Loterij

z.t.

75

Ike Groen

Delta CT Rotterdam

z.t.

76

Dylan Bouwmans

Metec-TKH Cont CT p/b

z.t.

77

Thijs de Lange

Metec-TKH Cont CT p/b

z.t.

78

Steven Lammertink

Team Lotto NL-Jumbo

z.t.

79

Aimü De Gendt

Sport Vlaanderen-Baloise

z.t.

80

Michael Hepburn

Orica-Scott

4:23:31

81

Dennis Bakker

Delta CT Rotterdam

4:24:30

82

Edward Planckaert

Sport Vlaanderen-Baloise

4:24:54

83

Brecht Dhaene

Wanty-Groupe Gobert

4:25:03

84

Christophe Premont

Veranda's Willems-Crelan

z.t.

85

Henrik Evensen

SEG Racing Academy

z.t.

86

Maarten de Jonge

Monkey Town Cont Team

z.t.

87

Jarno Mobach

Development Team Sunweb

z.t.

88

Maxime Gressier

Development Team Sunweb

z.t.

89

Preben Van Hecke

Sport Vlaanderen-Baloise

z.t.

90

Florian Stork

Development Team Sunweb

z.t.

91

Domenic Weinstein

Rad-net Rose Team

z.t.

92

Mads Baadsgaard Rahbek

Team VéloCONCEPT

z.t.

93

Mark Mcnally

Wanty-Groupe Gobert

z.t.

94

Cyrus Monk

Cannondale-Drapac Pro CT

4:25:58

95

Elias Van Breussegem

Veranda's Willems-Crelan

z.t.

96

Ivar Slik

Monkey Town Cont Team

z.t.

97

Thomas Nybo Riis

Team VéloCONCEPT

z.t.

98

Tobias Nolde

Rad-net Rose Team

z.t.

99

Ide Schelling

SEG Racing Academy

z.t.

100

Damien Howson

Orica-Scott

4:26:02

101

Joakim Kjemhus

Team Coop

z.t.

102

Koos Jeroen Kers

Baby Dump Cyclingteam

z.t.

103

Mathew Hayman

Orica-Scott

z.t.

104

Stef Van Zummeren

Veranda's Willems-Crelan

z.t.

105

Tosh Van Der Sande

Lotto-Soudal

z.t.

106

Rens te Stroet

Destiil-Jo Piels

z.t.

107

Kris Boeckmans

Lotto-Soudal

4:26:05