RONDE VAN NEEDE

                                                18 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

 

 

1

Kars Jansman

Hellendoorn;

Amateur

2

Bobby Mellendijk

Groenlo;

Amateur

3

Niels van Otterloo

Nijbroek;

Amateur

4

Robert de Jong

Zeewolde;

Amateur

5

Guido Benthem

Velp;

Amateur

6

Rob van den Berghe

Enschede;

Amateur

7

Arthur Helder

Ommen;

Amateur

8

Marco Schenk

Aalten;

Amateur

9

Gijs Vierling

Doorwerth;

Amateur

10

Mathieu Krabbenborg

Groenlo;

Amateur

11

Luuk Rutten

Wageningen;

Amateur

12

Peter Jansen

Wageningen;

Amateur

13

Jan Weevers

Vorden;

Amateur

14

Martein Akse

Heerde;

Amateur

15

Wouter van Zanten

Apeldoorn;

Amateur

16

Robert Warmer

Utrecht;

Amateur

17

Siebe Vrieswijk

Deventer;

Amateur

18

Jop Wensink

Bredevoort;

Amateur

19

Lars Bekhuis

Borne;

Amateur

20

Jeroen Wessel

Lemelerveld;

Amateur

21

Arno de Koning

Deventer;

Amateur

22

Gerjo Berentschot

Zelhem;

Amateur

23

Raymond Kienhuis

Rijssen;

Amateur

24

Robert Kruijf

Leeuwarden;

Amateur

25

Benjamin van Elburg

Dedemsvaart;

Amateur

26

Remco Nijkamp

Neede;

Amateur

27

Willard Paalman

Vriezenveen;

Amateur

28

Martijn Koert

Duiven;

Amateur

29

Maurice Santman

Almelo;

Amateur

30

Koen Wulterkens

Boxmeer;

Amateur

31

Jorrick Boshove

Groesbeek;

Amateur

32

Mario Willemsen

Huissen;

Amateur

33

Jos Kaal

Didam;

Amateur

34

Maarten Janssen

Hengelo;

Amateur

35

Gijs Nederlof

Kamerik;

Amateur

36

Pim Poortinga

Kampen;

Amateur

37

Bert Lip

Hardenberg;

Amateur

38

Martin Luijk

Arnhem;

Amateur

39

Han van de Werfhorst

Ommen;

Amateur

40

Martijn Venterink

Losser;

Amateur

 

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Patrick Somsen

Aalten;

Sportklasse

2

Dick Kinket

Hattem;

Sportklasse

3

Arjan Seunninga

Ede;

Sportklasse

4

Adrie Frijters

Wageningen;

Sportklasse

5

Marcel Kranenburg

Apeldoorn;

Sportklasse

6

Eddy Hermsen

Ochten;

Sportklasse

7

Kristian Michiels

Vierlingsbeek;

Sportklasse

8

John Zennipman

Zutphen;

Sportklasse

9

Marcel van den Bosch

Wezep;

Sportklasse

10

Dick Post

Wezep;

Sportklasse

11

Roel Siebelink

Zutphen;

Sportklasse

12

Coen Beckers

Woudenberg;

Sportklasse

13

Michel Warlich

Heerde;

Sportklasse

14

Bert Jan Hamer

Hattem;

Sportklasse

15

Gert-Jan Veltkamp

Deventer;

Sportklasse

16

Bart Huiskes

Zuilichem;

Sportklasse

17

Edwin Driessen

Utrecht;

Sportklasse

18

Bart Dijk

Arnhem;

Sportklasse

19

Peter Kraaijvanger

Zevenaar;

Sportklasse

20

Hans Vonk

Arnhem;

Sportklasse

21

Barry Koks

Apeldoorn;

Sportklasse

22

Jan Vos

Sleen;

Sportklasse

23

Marco Wassink

Ruurlo;

Sportklasse

24

Tom van Braak

Velp;

Sportklasse

25

Roy Andes

Heteren;

Sportklasse

26

Maarten Bremer

Bemmel;

Sportklasse

27

Goos Beukema

Sleen;

Sportklasse

28

Herman Luimes

Erica;

Sportklasse

29

Fred de Kinkelder

Groenlo;

Sportklasse

30

Cor van der Ploeg

Bemmel;

Sportklasse

31

Gerben Lammersen

Neede;

Sportklasse

32

Harry Ruiterkamp

Slijk-Ewijk;

Sportklasse

33

Eric Bouwmeister

Nijmegen;

Sportklasse

34

Rudi Nijkamp

Vriezenveen;

Sportklasse