RONDE VAN s-GRAVENDEEL

                                                18 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Roy Pieters

Zwanenburg;

Elite 

2

Antonie van Noppen

Ridderkerk;

Belofte 

3

Lars van de Vall

Heemstede;

Elite 

4

Jordy Buskermolen

Kudelstaart;

Elite 

5

Kelvin van den Dool

Hoogblokland;

Belofte 

6

Mitchell Huenders

Maarn;

Elite 

7

Nick Stöpler

Woerden;

Elite 

8

Jarri Stravers

Groot-Ammers;

Belofte 

9

Michael Vingerling

Hellevoetsluis;

Elite 

10

Jordi Talen

Spijkenisse;

Professional-B

11

Eddy Gödde

Hendrik-ido-Ambacht;

Elite 

12

Wouter de Groot

Delft;

Elite 

13

Luuk van der Wal

De Lier;

Elite 

14

Etienne Lenting

Nieuwveen;

Belofte 

15

Niels Immerzeel

Wilnis;

Elite 

16

Jaap van der Meij

Katwijk;

Belofte 

17

Lieven Anthonise

Dordrecht;

Elite 

18

Sjors Handgraaf

Leiden;

Elite 

19

Daniël Langereis

Delft;

Elite 

20

Jak Sitler

 

 

21

Hermen Bode

Giessenburg;

Elite 

22

Patrick van Nunen

Barendrecht;

Elite 

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Esther van Veen

Uitgeest;

Elite Vrouw

2

Tessa Dijksman

Velserbroek;

Belofte Vrouw

3

Maaike Boogaard

Zwaag;

Belofte Vrouw

4

Henriëtta Colborne

 

 

5

Marjolein van 't Geloof

Dirksland;

Belofte Vrouw

6

Iris van der Stelt

Numansdorp;

Elite Vrouw

7

Natalie van Gogh

Nieuw-Vennep;

Elite Vrouw

8

Sofie van Horik

Oosterwijk;

Elite Vrouw

9

Kimberly Nieuwerth

Bergambacht;

Elite Vrouw

10

Britt Teunissen

Ysselsteyn LB;

Elite Vrouw

11

Céline van Houtum

Den Dungen;

Belofte Vrouw

12

Melissa van der Peet

Den Haag;

Belofte Vrouw

13

Delore Stougje

Zuidland;

Belofte Vrouw

14

Winanda Spoor

Apeldoorn;

Elite Vrouw

15

Sandra Weiss

 

 

16

Quinty Ton

Geldermalsen;

Belofte Vrouw

17

Jarmila Machacova

 

 

18

Eveline de Groot

Zoetermeer;

Elite Vrouw

19

Guusje Waalboer

Dordrecht;

Belofte Vrouw

20

Tessa van der Velden

Den Haag;

Elite Vrouw

21

Rosa Törmänen

 

 

22

Martina Weiss

 

 

23

Vera Adrian

 

 

24

Sharon Dommanschet

Roosendaal;

Belofte Vrouw

25

Sabrina Opstal

Rijnsburg;

Amateur Vrouw

26

Wendy Venge

Dordrecht;

Elite Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS 40+/SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Nick Toonen

Lisse;

Sportklasse

2

Kasper Schotte

Hellevoetsluis;

Sportklasse

3

Otto Schotte

Hellevoetsluis;

Sportklasse

4

Christian Kuikstra

Heenvliet;

Sportklasse

5

Martin van Rij

Zuidland;

Amateur

6

Gerard Kooistra

Hendrik-ido-Ambacht;

Sportklasse

7

Jeroen Martens

Rotterdam;

Sportklasse

8

Freek de Jong

Vught;

Sportklasse

9

Michele Somers

Spijkenisse;

Sportklasse

10

Martijn van Gemerden

Vlaardingen;

Amateur

11

Edward Sol

Spijkenisse;

Sportklasse

12

Martijn Harteloh

Dordrecht;

Sportklasse

13

Peter Kooistra

Papendrecht;

Sportklasse

14

Jorrit Noppen

Dordrecht;

Sportklasse

15

Harmen Brandwijk

Bleskensgraaf;

Sportklasse

16

Arje de Waard

Dordrecht;

Sportklasse

17

Sjoerd Bult

Rhoon;

Sportklasse

18

Ferry de Vendt

Rhoon;

Sportklasse

19

Henk Peters

Hillegom;

Sportklasse

20

Sander Lodder

Ridderkerk;

Sportklasse

21

Dennis van der Zaal

Lisse;

Sportklasse

22

Brian Burggraaf

Velsen-Noord;

Sportklasse

23

Wilfred Harbers

Putten;

Sportklasse

24

Tony Reijtenbagh

Zuidland;

Sportklasse

25

Casper van der Marel

Maasland;

Sportklasse

26

Jelmer Draaisma

Utrecht;

Sportklasse

27

Ruud Schrauwen

Utrecht;

Sportklasse

28

Kevin van der Velde

Spijkenisse;

Sportklasse

29

Theo Honkoop

Sliedrecht;

Sportklasse

30

Jochem Uithoven

Andel;

Sportklasse

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

 

 

1

Pim Achterkamp

Rotterdam;

Amateur

2

Frank Visser

Utrecht;

Amateur

3

Koen de Best

Mijdrecht;

Amateur

4

Jeroen Bijnagte

Rotterdam;

Amateur

5

Bart Vreugdenhil

Haarlem;

Amateur

6

Roeland Mennink

Utrecht;

Amateur

7

Wim de Bruin

Hardinxveld-Giessendam;

Amateur

8

Danny Vrolijk

Schipluiden;

Amateur

9

Ronald Ligtenberg

Haarlem;

Amateur

10

Wilfred Slieker

Monster;

Amateur

11

Frank Lanting

Den Haag;

Amateur

12

Bram Mens

Wateringen;

Amateur

13

Marco Kuijvenhoven

s-Gravenzande;

Amateur

14

Stephan Borsboom

Hellevoetsluis;

Amateur

15

Lars Rietveld

Oudewater;

Amateur

16

Dirk Loekemeijer

Dordrecht;

Amateur

17

Marc Scholman

Montfoort;

Amateur

18

Martijn de Groot

Gorinchem;

Amateur

19

Erik Groeneveld

Heinenoord;

Amateur

20

Harm van Berkel

Maasland;

Amateur

21

Edwin de Graaff

De Kwakel;

Amateur