RONDE VAN ETTEN-LEUR

                                                13 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.BEROEPSRENNERS

 

 

 

 

 

1

Warren Barguil

 

Professional-A Man

2

Christopher Froome

 

Professional-A Man

3

Bauke Mollema

 

Professional-A Man

4

Moreno Hofland

Roosendaal;

Professional-A Man

5

Mathieu van der Poel

 

Professional-A Man

6

Primoz Roglic

 

Professional-A Man

7

Ramon Sinkeldam

Assendelft;

Professional-A Man

8

Fabio Jakobsen

Heukelum;

Professional-B Man

9

Mikel lLanda

 

Professional-A Man

10

Koen Bouwman

Ulft;

Professional-A Man

11

Stef Clement

Made;

Professional-A Man

12

Rob van Broekhoven

Roosendaal;

Professional-B Man

13

Stan Godrie

Zundert;

Professional-A Man

14

Wesley Kreder

Reusel;

Professional-A Man

15

David van der Poel

 

Professional-A Man

16

Jordi van Loon

Lage Zwaluwe;

Professional-B Man

17

Albert Timmer

Hardenberg;

Professional-A Man

18

Tim Ariesen

Rhenen;

Professional-A Man

19

Antwan Tolhoek

Yerseke;

Professional-A Man

20

Rob Ruijgh

 

 

21

Maurits Lammertink

Harbrinkhoek;

Professional-A Man

22

Bob Kerkhofs

Wouw;

Belofte Man

23

Sjoerd van Ginneken

Heerle;

Professional-A Man

24

Dylan Bouwmans

Gemert;

Professional-B Man

25

Marc Goos

Bosschenhoofd;

Professional-B Man

26

Twan Brusselman

Helmond;

Professional-B Man

27

Pim van de Klundert

Woensdrecht;

Belofte Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Claudia Koster

Assendelft;

Elite Vrouw

2

Jip van den Bos

Oostknollendam;

Belofte Vrouw

3

Henriëtta Colborne

 

 

4

Chanella Stougje

Zuidland;

Belofte Vrouw

5

Roos Hoogeboom

Utrecht;

Elite Vrouw

6

Paulien Koster

Delfstrahuizen;

Belofte Vrouw

7

Thalita de Jong

Ossendrecht;

Elite Vrouw

8

Marjolein van 't Geloof

Dirksland;

Belofte Vrouw

9

Ilona Hoeksma

Luxwoude;

Elite Vrouw

10

Demi de Jong

Ossendrecht;

Belofte Vrouw

11

Jarmila Machacova

 

 

12

Iris van der Stelt

Numansdorp;

Elite Vrouw

13

Kimberly Nieuwerth

Bergambacht;

Elite Vrouw

14

Puck Moonen

Liempde;

Belofte Vrouw

15

Femke Markus

Zwarte Kat;

Belofte Vrouw

16

Eveline de Groot

Zoetermeer;

Elite Vrouw

17

Hanneke Mulder

Utrecht;

Elite Vrouw

18

Aafke Soet

Heerenveen;

Belofte Vrouw

19

Melissa van der Peet

Den Haag;

Belofte Vrouw

20

Janine van der Meer

Hellevoetsluis;

Elite Vrouw

21

Yara Kastelijn

Neerkant;

Belofte Vrouw

22

Tessa Dijksman

Velserbroek;

Belofte Vrouw

23

Delore Stougje

Zuidland;

Belofte Vrouw

24

Marieke van Witzenburg

Brielle;

Elite Vrouw

25

Roos Markus

Zwarte Kat;

Junior 1e jaars Vrouw

26

Rosa Törmänen

 

 

27

Dèvon Kuijstermans

Oudenbosch;

Elite Vrouw

28

Tessa van der Velden

Den Haag;

Elite Vrouw

29

Kim Banga

Eindhoven;

Elite Vrouw

30

Tereza Karasova

 

 

31

Sharon Dommanschet

Roosendaal;

Belofte Vrouw

32

Nicole Steigenga

Exmorra;

Belofte Vrouw

33

Suzanne Caron

Made;

Elite Vrouw

34

Pernilla van Rozelaar

Medemblik;

Belofte Vrouw

35

Mascha Mulder

Ridderkerk;

Elite Vrouw

36

Sabrina Opstal

Rijnsburg;

Amateur Vrouw

37

Wendy Venge

Dordrecht;

Elite Vrouw

38

Els Jorissen

Dordrecht;

Elite Vrouw

39

Danique Speklé

Zaltbommel;

Elite Vrouw

40

Danielle Eikelboom

Groningen;

Belofte Vrouw

41

Marissa Baks

Alphen aan den Rijn;

Belofte Vrouw

42

Marielle Rockland

Nijmegen;

Elite Vrouw

43

Laura van Regenmortel

Zoetermeer;

Elite Vrouw