RONDE VAN NOOTDORP

                                                10 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-CLUB/AMATEUR/JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

1

Lorena Wiebes

Mijdrecht;

Junior 2e jaars Vrouw

2

Tessa Dijksman

Velserbroek;

Belofte Vrouw

3

Iris van der Stelt

Numansdorp;

Elite Vrouw

4

Merel Hofman

Bleiswijk;

Belofte Vrouw

5

Alicja Verhagen

Woerden;

Elite Vrouw

6

Phaedra Krol

Heerde;

Junior 2e jaars Vrouw

7

Eveline de Groot

Zoetermeer;

Elite Vrouw

8

Melissa van der Peet

Den Haag;

Belofte Vrouw

9

Henrietta Colborne

 

 

10

Ingrit Verhoeff

Groot-Ammers;

Junior 1e jaars Vrouw

11

Berdine Bakker

Rotterdam;

Amateur Vrouw

12

Marit Cent

Goor;

Junior 2e jaars Vrouw

13

Hanneke Mulder

Utrecht;

Elite Vrouw

14

Iris Ton

Waskemeer;

Junior 2e jaars Vrouw

15

Bianca Lust

Oostzaan;

Belofte Vrouw

16

Tessa van der Velden

Den Haag;

Elite Vrouw

17

Senna Feron

Schimmert;

Belofte Vrouw

18

Thirza Korevaar

Groot-Ammers;

Junior 1e jaars Vrouw

19

Delore Stougje

Zuidland;

Belofte Vrouw

20

Esther van der Burg

Nootdorp;

Belofte Vrouw

21

Andrea van Loo

 

 

22

Suze van der Zwet

Roelofarendsveen;

Junior 2e jaars Vrouw

23

Rosa Tormanen

 

 

24

Sofie van Horik

Oosterwijk;

Elite Vrouw

25

Danielle de Hoog

Pijnacker;

Amateur Vrouw

26

Tessa Neefjes

Wervershoof;

Belofte Vrouw

27

Mariska Kruidenier

Abbenbroek;

Junior 2e jaars Vrouw

28

Dèvon Kuijstermans

Oudenbosch;

Elite Vrouw

29

Liesbeth Zeeman

Oudkarspel;

Elite Vrouw

30

Verena Batenburg

Piershil;

Junior 1e jaars Vrouw

31

Laura Bal

Rockanje;

Amateur Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

 

 

1

Erwin Meijer

Berkel en Rodenrijs;

Amateur

2

Gerhard Joling

Krimpen aan de IJssel;

Amateur

3

Jorre van der Bij

Utrecht;

Amateur

4

Bram Mens

Wateringen;

Amateur

5

Tom de Vreede

Pijnacker;

Amateur

6

Martijn de Groot

Gorinchem;

Amateur

7

Pim Achterkamp

Rotterdam;

Amateur

8

Danny Vrolijk

Schipluiden;

Amateur

9

Jorick Heijn

Leiden;

Amateur

10

Andre Grootveld

Zoetermeer;

Amateur

11

André van Reek

Lisse;

Amateur

12

Marco Kuijvenhoven

s-Gravenzande;

Amateur

13

Albert van Riessen

Rotterdam;

Amateur

14

Rienk Engele

Pijnacker;

Amateur

15

Michiel Vos

Den Haag;

Amateur

16

Marvin Steenbergen

Waddinxveen;

Amateur

17

Joost van der Helm

Pijnacker;

Amateur

18

Remco Schellevis

Stolwijk;

Amateur

19

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur

20

Ferry den Elzen

Noordwijkerhout;

Amateur

21

Koen de Best

Mijdrecht;

Amateur

22

Tim Christen

 

 

23

Dennis ter Wal

Watergang;

Amateur

24

Harm van Berkel

Maasland;

Amateur

25

Frank Lanting

Den Haag;

Amateur

26

Kevin Hulsker

Nootdorp;

Amateur

27

Cris Zwanenburg

Alphen aan den Rijn;

Amateur

28

Max Mesman

Den Haag;

Amateur

29

Pim Poortinga

Kampen;

Amateur

30

Tim de Koning

Berkel en Rodenrijs;

Amateur

31

Cees Snoek

Volendam;

Amateur

32

Jeroen Devilee

Leiden;

Amateur

33

Joren Bronkhorst

Gorinchem;

Amateur

34

Mark Tetteroo

Delft;

Amateur