RONDE VAN EMMEN.GOUDEN PIJL

                                                08 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.BEROEPSRENNERS

 

 

 

 

 

1

Bauke Mollema

 

Professional-A Man

2

Primoz Roglic

 

Professional-A Man

3

Ramon Sinkeldam

Assendelft;

Professional-A Man

4

Fabio Jakobsen

Heukelum;

Professional-B Man

5

Bert-Jan Lindeman

Assen;

Professional-A Man

6

Maurits Lammertink

Harbrinkhoek;

Professional-A Man

7

Berden de Vries

Gieterveen;

Professional-A Man

8

Andre Looij

Wilnis;

Professional-A Man

9

Oscar Riesebeek

Tiel;

Professional-A Man

10

Bas Tietema

Zwolle;

Professional-B Man

11

Albert Timmer

Hardenberg;

Professional-A Man

12

Martijn Keizer

Muntendam;

Professional-A Man

13

Jelle Wolsink

Hengelo ov;

Belofte Man

14

Patrick van der Duin

Nieuw-Roden;

Professional-B Man

15

Steven Lammertink

Enter;

Professional-A Man

16

Marc de Maar

Glimmen;

Elite Man

17

Jeff Vermeulen

Hoogvliet;

Professional-B Man

18

Justin Timmermans

Hardenberg;

Professional-B Man

19

Dennis van der Horst

Hasselt;

Professional-B Man

20

Gert-Jan Bosman

Nijverdal;

Professional-B Man

21

Gosse van der Meer

Surhuizum;

Professional-B Man

22

Chiel Breukelman

Gramsbergen;

Professional-B Man

23

Lars Olde Meierink

Overdinkel;

Professional-B Man

24

Gerben Mos

Havelte;

Elite Man

25

Joey van Rhee

Nijverdal;

Professional-B Man

26

René Hooghiemster

Sneek;

Professional-B Man

27

Etienne van Empel

Geldermalsen;

Professional-A Man

28

Rick Ottema

Muntendam;

Professional-B Man

29

Maarten de Jonge

Oldenzaal;

Professional-B Man

30

Mel van der Veekens

Zaandam;

Professional-B Man

31

Barry Markus

Hoofddorp;

Professional-B Man

32

Jasper Plender

Almelo;

Elite Man

33

Hartthijs de Vries

Kollum;

Professional-B Man

34

Folkert Oostra

Amsterdam;

Professional-B Man

35

Jelle Nieuwpoort

Warmenhuizen;

Professional-B Man

36

Jasper Ockeloen

Dordrecht;

Professional-B Man

37

Joris Blokker

Wieringerwerf;

Professional-B Man

38

Dennis Bakker

De Rijp;

Professional-B Man

39

Robin Lowik

Vriezenveen;

Belofte Man

40

Rens te Stroet

Keijenborg;

Professional-B Man

41

Jasper Bovenhuis

Staphorst;

Elite Man

42

Wim Stroetinga

Nijkerk Gld;

Professional-B Man

43

Sjoerd van Ginneken

Heerle;

Professional-A Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Peter Merx

Warfhuizen;

Elite 

2

Erik Dekker

Hedel;

Amateur

3

Tom Terpstra

Groningen;

Amateur

4

Vladi Riha

 

 

5

Tom Wijkel

Exloo;

Belofte 

6

Arne Peters

Beekbergen;

Belofte 

7

Aden Paterson

 

 

8

Lorenzo Harbers

Nijverdal;

Belofte 

9

Justin Kloese

Emmen;

Belofte 

10

Luuk van der Meer

Texel;

Elite 

11

Tim Weerkamp

Groningen;

Elite 

12

Wim Kleiman

Almelo;

Elite 

13

Bruno Nakken

Assen;

Belofte 

14

Adrie Lindeman

Assen;

Elite 

15

Adrik Elzing

Schoonebeek;

Amateur

16

Maurice Zaal

Groningen;

Elite 

17

Bert Lip

Hardenberg;

Amateur

18

Pim van den Berg

Nieuw-Schoonebeek;

Elite 

19

Sven Tellegen

Hattem;

Belofte 

20

Rochéz Harbers

Nijverdal;

Amateur

21

Roelof de Jong

Borger;

Elite 

22

Henk Bos

Drachten;

Elite 

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Anouska Koster

De Westereen;

Elite Vrouw

2

Julia Soek

Den Ham;

Elite Vrouw

3

Nina Kessler

Velserbroek;

Elite Vrouw

4

Leonie Lubbinge

Drachten;

Elite Vrouw

5

Jeanne Korevaar

Groot-Ammers;

Belofte Vrouw

6

Claudia Koster

Assendelft;

Elite Vrouw

7

Roos Hoogeboom

Utrecht;

Elite Vrouw

8

Melanie Klement

Diphoorn;

Elite Vrouw

9

Nina Buysman

Bovenkarspel;

Belofte Vrouw

10

Irena Ossola

 

 

11

Janneke Ensing

Gieten;

Elite Vrouw

12

Paulien Koster

Delfstrahuizen;

Belofte Vrouw

13

Floor Weerink

Exloo;

Belofte Vrouw

14

Ilona Hoeksma

Luxwoude;

Elite Vrouw

15

Willemiek Meinders

Dronten;

Elite Vrouw

16

Liena de Jong

Ubbena;

Belofte Vrouw

17

Loes Adegeest

Enschede;

Belofte Vrouw

18

Judith Jelsma

Amstelveen;

Elite Vrouw

19

Rozanne Slik

Bergen Nh;

Elite Vrouw

20

Danique Braam

Veenwouden;

Belofte Vrouw

21

Wendy Oosterwoud

Ureterp;

Belofte Vrouw

22

Ingeborg Kreuze

Assen;

Elite Vrouw

23

Aagtje Dijkman

Duivendrecht;

Elite Vrouw

24

Nynke Pellikaan

Den Andel;

Belofte Vrouw

25

Eveline de Groot

Zoetermeer;

Elite Vrouw

26

Janieke Kalsbeek

Leeuwarden;

Elite Vrouw

27

Rosa Törmänen

 

 

28

Jet Wildeman

Nijmegen;

Elite Vrouw

29

Michelle Poot

Tzum;

Belofte Vrouw

30

Pernilla van Rozelaar

Medemblik;

Belofte Vrouw

31

Bettina Zijlstra

Groningen;

Elite Vrouw

32

Anne Marijn van der Graaf

Groningen;

Elite Vrouw

33

Dyann Veenstra

Emmen;

Belofte Vrouw

34

Angelique Wammes-Bouman

Amersfoort;

Elite Vrouw

35

Winanda Spoor

Apeldoorn;

Elite Vrouw