RONDE VAN ZEVENBERGEN

                                                06 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.BEROEPSRENNERS

 

 

 

 

 

1

Primoz Roglic

 

Professional-A Man

2

Wilco Kelderman

 

Professional-A Man

3

Mathieu van der Poel

Kapelle.(Bel);

Professional-A Man

4

Ramon Sinkeldam

Assendelft;

Professional-A Man

5

Koen Bouwman

Ulft;

Professional-A Man

6

Sam Oomen

Tilburg;

Professional-A Man

7

Rob Ruijgh

 

 

8

Kris Boeckmans

Belgie;

Professional-A Man

9

Marco Minnaard

Wemeldinge;

Professional-A Man

10

Twan Castelijns

Bladel;

Professional-A Man

11

Martijn Keizer

Muntendam;

Professional-A Man

12

Antwan Tolhoek

Yerseke;

Professional-A Man

13

Piotr Havik

Bergambacht;

Professional-B Man

14

David van der Poel

Kapelle.(Bel);

Professional-A Man

15

Maarten van Trijp

Belgie;

 

16

Twan Brusselman

Helmond;

Professional-B Man

17

Stan Godrie

Zundert;

Professional-A Man

18

Jasper Ockeloen

Dordrecht;

Professional-B Man

19

Robbert de Greef

Geldrop;

Professional-B Man

20

Bart de Clercq

Belgie;

Professional-A Man

21

Daan Meijers

Dongen;

Professional-B Man

22

Barry Markus

Hoofddorp;

Professional-B Man

23

Stef Van Zummeren

 

 

24

Laurens ten Dam

Oudorp;

Professional-A Man

25

Tom Devriendt

 

 

26

Berden de Vries

Gieterveen;

Professional-A Man

27

Marc de Maar

Glimmen;

Elite Man

28

Jordi van Loon

Lage Zwaluwe;

Professional-B Man

29

Stefan Kreder

Zevenhuizen Zh;

Professional-B Man

30

Jordi Talen

Spijkenisse;

Professional-B Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Silvia Persico

 

 

2

Anouska Koster

De Westereen;

Elite Vrouw

3

Nina Kessler

Velserbroek;

Elite Vrouw

4

Eva Buurman

Wervershoof;

Elite Vrouw

5

Roos Hoogeboom

Utrecht;

Elite Vrouw

6

Natalie van Gogh

Nieuw-Vennep;

Elite Vrouw

7

Henrietta Colborne

 

 

8

Floortje Mackaij

Woerden;

Belofte Vrouw

9

Monique van de Ree

Etten-Leur;

Elite Vrouw

10

Nancy van der Burg

Gouda;

Elite Vrouw

11

Janine van der Meer

Hellevoetsluis;

Elite Vrouw

12

Chiara Zanetti

 

 

13

Irena Ossola

 

 

14

Demi de Jong

Ossendrecht;

Belofte Vrouw

15

Riejanne Markus

Zwarte Kat;

Elite Vrouw

16

Demi Vollering

Berkel en Rodenrijs;

Belofte Vrouw

17

Merel Hofman

Bleiswijk;

Belofte Vrouw

18

Alice Maria Arzuffi

 

 

19

Rozanne Slik

Bergen Nh;

Elite Vrouw

20

Ayesha McGowan

 

 

21

Mary Maroon

 

 

22

Marieke van Witzenburg

Brielle;

Elite Vrouw

23

Maddy Ward

 

 

24

Roos Markus

Zwarte Kat;

Junior 1e jaars Vrouw

25

Verena Eberhardt

 

 

26

Sharon Dommanschet

Roosendaal;

Belofte Vrouw

27

Ingrid Stolwijk

Rotterdam;

Elite Vrouw

28

Eve McCrystal

 

 

29

Suzanne Verhoeven

 

 

30

Emelie Persson

 

 

31

Suzanne Caron

Made;

Elite Vrouw

32

Tessa van der Velden

Den Haag;

Elite Vrouw

33

Quinty Ton

Geldermalsen;

Belofte Vrouw

34

Els Jorissen

Dordrecht;

Elite Vrouw

35

Evy Kuijpers

Lierop;

Belofte Vrouw

36

Dalia Muccioli

 

 

37

Kim Banga

Eindhoven;

Elite Vrouw

38

Danielle Eikelboom

Groningen;

Belofte Vrouw

39

Erika Sosa

 

 

40

Daniela Trckova

 

 

41

Kate Wightman

 

 

42

Liesbeth Zeeman

Oudkarspel;

Amateur Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Salvador Alvarado

Rotterdam;

Nw.01e jaars

2

Yoeri Slokkers

Oud-Vossemeer;

Nw.02e jaars

3

Jaap Roelen

Chaam;

Nw.01e jaars

4

Sammy Berkelder

Varsseveld;

Nw.02e jaars

5

Emiel Fontijne

Krimpen aan de IJssel;

Nw.02e jaars

6

Bart Beks

Wouw;

Nw.02e jaars

7

Bart Bronder

Abbenbroek;

Nw.01e jaars

8

Marijn Maas

Huijbergen;

Nw.01e jaars

9

Casper Polet

Katwijk;

Nw.02e jaars

10

Simon den Braber

Woerden;

Nw.02e jaars

11

Lars Seldenthuis

Berkel en Rodenrijs;

Nw.01e jaars

12

James Potter

Soest;

Nw.01e jaars

13

Bram Braat

Zutphen;

Nw.01e jaars

14

Koert van Oosten

Gouda;

Nw.01e jaars

15

Robin van Oorschot

Klein-Zundert;

Nw.01e jaars

16

Martijn Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

17

Jip de Moor

Amsterdam;

Nw.02e jaars

18

Jardi Christiaan van der Lee

Schiedam;

Nw.02e jaars

19

Guus van Schipstal

Wanroy;

Nw.01e jaars

20

Levi van Hoften

Tiel;

Nw.01e jaars

21

Etienne van Poecke

Nieuw-Vennep;

Nw.01e jaars

22

Lucas Goene

Veenendaal;

Nw.02e jaars

23

Yaron Buteijn

Nieuwerbrug;

Nw.02e jaars

24

Tom Hendrickx

Tilburg;

Nw.02e jaars

25

Boyd Lampen

Leusden;

Nw.01e jaars

26

Noel Luijten

Meerkerk;

Nw.01e jaars

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Nick Zuidewind

Lisse;

Amateur Man

2

Stefan Laurijssen

Oud Gastel;

Amateur Man

3

Pim Achterkamp

Rotterdam;

Amateur Man

4

Jaco van Beusichem

Hoek van Holland;

Amateur Man

5

Niels van Ekeren

Rijswijk;

Junior 1e jaars Man

6

Bram Mens

Wateringen;

Amateur Man

7

Arjan Seunninga

Ede;

Sportklasse Man

8

Jermo le Fevre

Purmerend;

Amateur Man

9

Gerard van Haaften

Dirksland;

Amateur Man

10

Marco Kuijvenhoven

s-Gravenzande;

Amateur Man

11

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur Man

12

Eddy Hermsen

Ochten;

Sportklasse Man

13

Freek Middelburg

De Lier;

Junior 2e jaars Man

14

Tijs Dekker

Oosthuizen;

Sportklasse Man

15

Roy Guequierre

Tholen;

Amateur Man

16

Martin van Rij

Zuidland;

Amateur Man

17

Max Mesman

Den Haag;

Amateur Man

18

Remco Schellevis

Stolwijk;

Amateur Man

19

Tim Christen

 

 

20

Stephan Borsboom

Hellevoetsluis;

Amateur Man

21

Tim Marsman

Hattem;

Junior 1e jaars Man

22

Guus de Graauw

Etten-Leur;

Amateur Man

23

Harm van Berkel

Maasland;

Amateur Man

24

Jorick Heijn

Leiden;

Amateur Man

25

Bas van Boven

Utrecht;

Amateur Man

26

Jeroen Luijks

Nijmegen;

Amateur Man

27

Dick Kinket

Hattem;

Sportklasse Man

28

Steven Heshusius

Alkmaar;

Sportklasse Man

29

Martein Akse

Heerde;

Amateur Man

30

Jeroen Haest

Rijsbergen;

Junior 1e jaars Man

31

Joren Bronkhorst

Gorinchem;

Amateur Man

32

Bram Schermer

Purmerend;

Amateur Man

33

Tjalle de Jong

Bergschenhoek;

Amateur Man

34

Mees Willemsen

Elst Ut;

Junior 1e jaars Man

35

Jan Sachtleven

Den Haag;

Amateur Man

36

René Pascha

Zuid-Scharwoude;

Sportklasse Man

37

Mark Tetteroo

Delft;

Amateur Man

38

Patrick van Zuilen

Nieuwegein;

Amateur Man

39

Patrick van Gortel

Apeldoorn;

Amateur Man

40

Mark Hermsen

Ochten;

Sportklasse Man

41

Noa Romeijn

Ottoland;

Amateur Man

42

Levi Kerkhof

Ede;

Sportklasse Man

43

Kay Pronk

 

 

44

Berko Dorussen

Beuningen;

Junior 1e jaars Man

45

Steven Opstal

Rijnsburg;

Sportklasse Man

46

Jasper Fioole

Koudekerk aan den Rijn;

Amateur Man

47

Frank Stijger

Honselersdijk;

Junior 1e jaars Man