RONDE VAN OOSTZAAN

                                                06 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Oscar van Wijk

Wormer;

Belofte 

2

Folkert Oostra

Amsterdam;

Professional-B

3

Roy Pieters

Zwanenburg;

Elite 

4

Mike Terpstra

Krommenie;

Elite 

5

Robin Wennekes

Dodewaard;

Elite 

6

Rick Smit

t Harde;

Elite 

7

Wouter de Groot

Delft;

Elite 

8

Kevin Wilmsen

Haarlem;

Elite 

9

Robbert-Jan Mol

Nibbixwoud;

Elite 

10

Jelle Nieuwpoort

Warmenhuizen;

Professional-B

11

André van Reek

Lisse;

Amateur

12

Tom Wijfje

Ter Aar;

Belofte 

13

Nils Wolffenbuttel

Nigtevecht;

Belofte 

14

Jerry Roling

Heemskerk;

Belofte 

15

Fred Pronk

Egmond-Binnen;

Amateur

16

Cris Zwanenburg

Alphen aan den Rijn;

Amateur

17

Martijn Veenhoven

Oostzaan;

Amateur

18

Dorus de Rijk

De Rijp;

Belofte 

19

Raymond Splinter

Amsterdam;

Elite 

20

Ronald de Waal

Amstelveen;

Amateur

21

Mike Appelman

Beverwijk;

Belofte 

22

Coen van Kleef

Schipluiden;

Belofte 

23

Bart Vreugdenhil

Haarlem;

Amateur

24

Frank Visser

Utrecht;

Amateur

25

Mitchell Huenders

Maarn;

Elite 

26

Teun Groeneveld

Nieuw-Vennep;

Amateur

27

Martijn Veling

Utrecht;

Elite 

28

Edwin de Graaff

De Kwakel;

Amateur

29

Patrick Stam

Uitgeest;

Elite 

30

Dennis Souverein

Haarlem;

Amateur

 

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Dennis van der Zaal

Lisse;

Sportklasse

2

Arthur Rutte

Haarlem;

Sportklasse

3

Nick Toonen

Lisse;

Sportklasse

4

Barend Verhagen

Woerden;

Sportklasse

5

Brian Burggraaf

Velsen-Noord;

Sportklasse

6

Laurens Koster

Oegstgeest;

Sportklasse

7

Pim Hackmann

 

 

8

Onno Timmermans

Beverwijk;

Sportklasse

9

Bas Rijs

Alkmaar;

Sportklasse

10

Jeroen Lute

Zuid-Scharwoude;

Sportklasse

11

Simon van Burgel

 

 

12

Bart van Ruiten

Noordwijkerhout;

Sportklasse

13

Ivo Huisman

Hoogkarspel;

Sportklasse

14

Bastian de Jong

Hoorn;

Sportklasse

15

Mark Rijntjes

Haarlem;

Sportklasse

16

Ruud Coers

Grootebroek;

Sportklasse

17

Dingeman Vink

Haarlem;

Sportklasse

18

Casper Pruijn

 

 

19

Patrick Stengs

Beverwijk;

Sportklasse

20

Bas Kaptein

Noordwijkerhout;

Sportklasse

21

Pierre Deen

Amsterdam;

Sportklasse

22

Mitchell van Roijen

Beverwijk;

Sportklasse

23

Hans Schelvis

Heemskerk;

Sportklasse

24

Jeroen Martens

Rotterdam;

Sportklasse

25

René Rotscheid

Apeldoorn;

Sportklasse

26

Marcel Hillaert

Edam;

Sportklasse

27

Folkert Zwiers

Wormer;

Sportklasse

28

Jelmer Draaisma

Utrecht;

Sportklasse

29

Volkert Meinsma

Oudkarspel;

Sportklasse

30

Johannes Lachi

Rijnsburg;

Sportklasse

31

Merijn Vermeulen

Zaandam;

Sportklasse

32

Arnout Rijpkema

Nieuwegein;

Sportklasse

33

Richard Westerhof

Heemskerk;

Sportklasse

34

Jelmer Looijesteijn

Amsterdam;

Sportklasse

35

Pim Molenaar

Heiloo;

Amateur

36

Henk Peters

Hillegom;

Sportklasse

37

Ruud Schrauwen

Utrecht;

Sportklasse

38

Sebastiaan De Klerk

Hoofddorp;

Sportklasse

39

Harmen Brandwijk

Bleskensgraaf;

Sportklasse

40

Patrick de Smit

Nieuw-Vennep;

Sportklasse

41

Ard Veneman

Utrecht;

Sportklasse