RONDE VAN APPELSCHA

                                                06 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Frank Vreugdenhil

Eldersloo;

Elite 

2

Martijn Dijkstra

De Knipe;

Elite 

3

Remco Schouten

Ammerstol;

Belofte 

4

Erik Jan Kooiman

Lekkerkerk;

Elite 

5

Johan Knol

Bakkeveen;

Elite 

6

Peter Merx

Warfhuizen;

Elite 

7

Andries Weening

Kootstertille;

Elite 

8

Gerben Mos

Havelte;

Elite 

9

Sjors Dekker

Andijk;

Elite 

10

Rutger van der Meer

Stiens;

Elite 

11

Tim Weerkamp

Groningen;

Elite 

12

Björn Bakker

Wijnjewoude;

Elite 

13

Ronald Kruijer

Heerenveen;

Elite 

14

Cor Visser

Gytsjerk;

Amateur

15

Sybren Welling

Groningen;

Amateur

16

Jasper Schouten

Dronten;

Elite 

17

Bas Bosma

Meppel;

Amateur

18

Maarten Junte

Elburg;

Belofte 

19

Dennis Steverink

Assen;

Amateur

20

Adrik Elzing

Schoonebeek;

Amateur

21

Maurice Zaal

Groningen;

Elite 

22

Ruben Hoekstra

Heerenveen;

Elite 

23

Dion Koot

Steggerda;

Amateur

24

Jelle Wolsink

Hengelo ov;

Belofte 

25

Tom Wijkel

Exloo;

Belofte 

26

Bruno Nakken

Assen;

Belofte 

27

Niek Geerts

Assen;

Amateur

28

Paul de Haan

Meedhuizen;

Elite 

29

Roeland Mennink

Utrecht;

Amateur

30

Aden Paterson

 

 

31

Kevin Coster

Hasselt;

Belofte 

32

Chiel Breukelman

Gramsbergen;

Professional-B

33

Jorjan Jorritsma

Appelscha;

Elite 

34

Erik Groen

Apeldoorn;

Elite 

35

Gerwin Veltman

Enschede;

Amateur

36

Frans Hoveijn

Houten;

Elite 

37

Rochéz Harbers

Nijverdal;

Amateur

38

Philip Kootstra

Almelo;

Elite 

39

Arjan de Haan

Rouveen;

Elite 

40

Jeen de Jong

Britsum;

Belofte 

41

Adriaan Botma

Driezum;

Amateur

42

Sent Tissingh

Groningen;

Amateur

43

Bart Schipper

Wierden;

Elite 

44

Jeffrey Veltink

Hardenberg;

Amateur

45

Joakim Zuidema

Dokkum;

Elite 

46

Jan Dijkstra

Drachten;

Elite 

47

Rutger Reink

Emmen;

Amateur

48

Mathijs Steenhuis

Sneek;

Belofte 

49

Frank Thomson

Groningen;

Elite 

50

Etienne Lenting

Nieuwveen;

Belofte 

51

Bauke Hylkema

Bakhuizen;

Amateur

52

Rein Schiphof

Sint Annaparochie;

Amateur

53

Justin Kloese

Emmen;

Belofte 

54

Gerwin Smit

Rouveen;

Amateur

55

Tom Terpstra

Groningen;

Amateur

56

René Mink van der Werf

Nieuw Amsterdam;

Amateur

57

Remko IJmker

Hoogeveen;

Amateur

58

Menno Altena

Buitenpost;

Elite 

59

Olaf Potze

Aduard;

Belofte 

60

Gerben Oldenkamp

Zandhuizen;

Amateur

61

Roelof de Jong

Borger;

Elite 

62

Gudo Hartog

Groningen;

Amateur

63

Jan Essers

Wolvega;

Elite 

64

Arjen van Putten

Geesbrug;

Belofte 

65

Stan Wijkel

Holsloot;

Belofte 

66

Jos Bouw

Bovensmilde;

Amateur

67

Kars Jansman

Hellendoorn;

Amateur

68

Jacob Ekema

Veendam;

Elite 

69

Frans Drent

Epe;

Amateur

70

Barry Porsius

Lelystad;

Amateur

71

Adrie Lindeman

Assen;

Elite 

72

Bert van de Tuuk

Assen;

Elite 

73

Pieter Verhoeven

Groningen;

Elite 

74

Jurgen Timmerman

Dronten;

Belofte 

75

Wessel Piersma

Groningen;

Elite 

76

Frank Wierstra

Burgum;

Elite 

77

Henk Bos

Drachten;

Elite 

78

Wilfred Drenthen

Veenoord;

Amateur

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

 

1

Annet Pit

Deventer;

Elite Vrouw

2

Liena de Jong

Ubbena;

Belofte Vrouw

3

Nicole Clerx

Groningen;

Elite Vrouw

4

Anne Marijn van der Graaf

Groningen;

Elite Vrouw

5

Daniëlle Bekkering

Den Ham;

Elite Vrouw

6

Marije Joling

Assen;

Elite Vrouw

7

Melanie Klement

Diphoorn;

Elite Vrouw

8

Ivana Tiessens

Groningen;

Elite Vrouw

9

Paulien Koster

Delfstrahuizen;

Belofte Vrouw

10

Leonie Lubbinge

Drachten;

Elite Vrouw

11

Floor Weerink

Exloo;

Belofte Vrouw

12

Danique Braam

Veenwouden;

Belofte Vrouw

13

Ankie Ytsma

Leeuwarden;

Elite Vrouw

14

Renske Winters

Doesburg;

Elite Vrouw

15

Kylie Waterreus

Ulestraten;

Belofte Vrouw

16

Nynke Pellikaan

Den Andel;

Belofte Vrouw

17

Nadia Stappenbelt

Apeldoorn;

Elite Vrouw

18

Eveline de Groot

Zoetermeer;

Elite Vrouw

19

Janieke Kalsbeek

Leeuwarden;

Elite Vrouw

20

Aagtje Dijkman

Duivendrecht;

Elite Vrouw

21

Anneke Dijkstra

Olterterp;

Belofte Vrouw

22

Simone de Vries

Oldelamer;

Elite Vrouw

23

Marthe Roose

Enumatil;

Amateur Vrouw

24

Bettina Zijlstra

Groningen;

Elite Vrouw

25

Ingeborg Kreuze

Assen;

Elite Vrouw

26

Willemiek Meinders

Dronten;

Elite Vrouw

27

Michelle Poot

Tzum;

Belofte Vrouw

28

Kristine Kofman

Amsterdam;

Elite Vrouw

29

Nienke Smit

Zuidwolde.Dr;

Belofte Vrouw

30

Helma de Jong

Haulerwijk;

Amateur Vrouw

31

Kiki van Asselt

Apeldoorn;

Belofte Vrouw

32

Jolanda van der Ende

Epe;

Elite Vrouw

33

Laura Krans

De Wilp;

Amateur Vrouw

34

Chantal Hendriks

Heerenveen;

Amateur Vrouw

35

Loes Adegeest

Enschede;

Belofte Vrouw

36

Dyann Veenstra

Emmen;

Belofte Vrouw

37

Wendy Oosterwoud

Ureterp;

Belofte Vrouw

38

Melissa Steenhof

Drachten;

Belofte Vrouw

39

Mischa Top

Groningen;

Elite Vrouw

40

Aniek Sikma

Buitenpost;

Amateur Vrouw

41

Maaike de Vries

Enschede;

Amateur Vrouw

42

Marit ten Kampe

Holten;

Amateur Vrouw

43

Linda Scholten

Zutphen;

Elite Vrouw

44

Rienke Boonstra

Nieuwkoop;

Amateur Vrouw

45

Francina Dekker

Amsterdam;

Belofte Vrouw