ASSEN.JEUGDTOUR

                                31 JULI 2017 T/M 5 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.EINDKLASSEMENT.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

 

1

Enzo Leijnse

 

WTC De Amstel

4:48:22

2

Casper van Uden

 

WV Zeeuws Vlaanderen

4:48:44

3

Bram Leerkes

 

AR&TV De Adelaar

4:48:49

4

Ben Tulett

 

Beeline Bikes

4:48:56

5

Lars Boven

 

AWV De Zwaluwen

4:48:58

6

Hidde van Veenendaal

 

WV De Jonge Renner

4:49:01

7

Olav Kooij

 

NWVG Groningen

4:49:14

8

Axel van der Tuuk

 

NWVG Groningen

4:49:16

9

Sakarias Loeland

 

Fana Sykkel

4:49:18

10

Thomas Mijnsbergen

 

WillebrordWilVooruit

4:49:19

11

Pim Ronhaar

 

Lares Doltcini

4:49:27

12

Oliver Stockwell

 

Welwyn Wheelers

4:49:40

13

Oskar Johansson

 

Grimstad SK

4:49:43

14

Luca Rohde

 

RG Hamburg

4:49:52

15

Wouter van de Weerdhof

 

WiilebrordWilVooruit

4:49:55

16

R oel v Sintmaartensdijk

 

PRC Delta

z.t.

17

Owen Geleijn

 

WTC De Amstel

4:50:15

18

Bodi Del Grosso

 

Meteoor Assen-Roden

4:50:57

19

Rick Metselaar

 

WRV De Peddelaars

4:51:15

20

Frederik Erringsø

 

Roskilde CR

4:51:43

21

Jelte Krijnsen

 

UWTC De Volharding

4:51:46

22

Jamieson Blain

 

Halesowen A&CC

4:52:04

23

Ian Spenkelink

 

AWV De Zwaluwen

4:52:16

24

Leon Ellermann

 

WV De Driehoek

4:52:21

25

Archie Ryan

 

O'Leary StoneKanturk

4:52:25

26

Jasper Pahlke

 

RG Hamburg

4:52:26

27

Niels v.d. Gracht

 

Meteoor Assen-Roden

4:52:27

28

Luis Burghardt

 

RSG FRankfurt

4:52:31

29

Erwin Smit

 

HRTC Hoorn

z.t.

30

Ole Veenhuis

 

HRTC Hoorn

4:52:32

31

Sam Meijdam

 

UWTC De Volharding

4:52:33

32

Jens Pronk

 

Monkey Town CT

4:52:43

33

Wouter Zwaan

 

WV Avanti

4:52:46

34

Jans Tigelaar

 

Meteoor Assen-Roden

4:52:48

35

Luc van der Hoeven

 

Westland Wil Vooruit

4:52:55

36

Rick Hezeman

 

AR&TV De Adelaar

4:53:00

37

Joseph Bennett

 

Welwyn Wheelers

4:53:13

38

Will Ryan

 

O'Leary DtoneKanturk

4:53:42

39

Pieter Prosman

 

WiilebrordWilVooruit

4:53:47

40

Finn Mansfield

 

MI Racing Academy

4:53:51

41

Elliot Cox

 

VC Venta

4:53:54

42

Charlie Walters

 

Velo Club Venta

4:54:47

43

Yoeri Slokkers

 

RSC De Zuidwesthoek

z.t.

44

Bas Scheffer

 

AWV De Zwaluwen

4:54:48

45

George Sloan

 

VC Londres

4:54:51

46

Tjipke Bosma

 

WV Otto Ebbens

4:55:00

47

Roman Duckert

 

Frankfurter RS Cl 90

4:55:01

48

Daan Schaasberg

 

Monkey Town CT

4:55:02

49

Joe Wilson

 

Brother NRG Driverpl

4:55:12

50

Daniel Prien

 

RG Hamburg

4:55:13

51

Erben van Meer

 

RSC Zuidwesthoek

z.t.

52

Samuel Painter

 

Wigmore CC

4:55:14

53

Lance Huenders

 

Monkey Town CT

z.t.

54

Junior Jackson

 

Mossley CRT

4:55:36

55

Lars Mulderij

 

WRV De Peddelaars

4:55:38

56

Boris Romers

 

PRC Delta

4:56:14

57

Euan Macleod

 

Palmer Park Velo

4:56:20

58

Aldert van der Veen

 

WV Woonexpo Kapenga

4:56:22

59

Tim Winter

 

Monkey Town CT

4:56:32

60

Kjell de Jager

 

DRC De Mol

4:56:44

61

Samuel Bardill

 

CC Hackney

4:56:45

62

Rick van der Poel

 

Westland Wil Vooruit

4:56:51

63

Sten Hoek

 

WV De Driehoek

4:56:52

64

Thomas Day

 

Poole Wheelers

4:57:19

65

Sven Raats

 

WTC De Amstel

4:57:41

66

Csongor Fábián

 

Szekszardi SZKE

4:58:10

67

Warner Stoffers

 

Meteoor Assen-Roden

4:58:22

68

Redmar Dijkman

 

WV Otto Ebbens

4:58:34

69

Bas Koops

 

WRV De Peddelaars

4:59:10

70

Ivo Zwaans

 

HRTC Hoorn

4:59:14

71

Mike Schuch

 

NWVG Groningen

5:00:32

72

Elian Lagendijk

 

WV Avanti

5:00:37

73

Tord Gudmestad

 

Stavager SK

5:00:42

74

Angus Hawkins

 

Palmer Park Velo

5:00:46

75

Archie Peet

 

Welwyn Wheelers

5:01:00

76

Freddie Grover

 

Fast Test Race Team

5:01:28

77

Kyle Thomas

 

Edinburgh Road Club

z.t.

78

Daan Kool

 

WV Avanti

5:02:27

79

Jip Kramer

 

Reto

5:02:37

80

Emile Alexander

 

Lichfield CCC

5:02:56

81

Fabian Broggini

 

RSG Frankfurt

5:03:11

82

Sam Naberman

 

WV Noordwesthoek

5:03:24

83

Lukas Vernersson

 

Mölndals CK

5:03:50

84

Lu Morten Eckert

 

Frankfurter RS Cl 90

5:04:04

85

Mark de Groot

 

WV Breda

5:04:07

86

Maiko Timmer

 

WRV De Peddelaars

5:04:10

87

Ritchie Selfe

 

Lee Valley Youth

5:04:27

88

Gianni Pavone

 

WV De Jonge Renner

5:04:37

89

Matthew Fortuin

 

Kinetic CC

5:04:43

90

Samuel Freeman

 

Solent Pirates

5:05:48

91

Liam James-Morris

C

MnD Fusion RT Gear

5:06:11

92

Tristan Geleijn

 

WTC De Amstel

5:06:33

93

Fredrik Waldow Bjordal

 

Stavanger SK

5:06:58

94

Arthur Boulton

 

Palmer Park Velo

5:07:03

95

Christian Bright

 

VC Londres

5:07:10

96

Finn Hahner

 

RSV Froh Fulda

5:07:39

97

Sascha Telschow

 

Marzahner RC Berlin

5:07:51

98

Lars Romijn

 

AR&TV De Adelaar

5:10:13

99

Duncan Pritchard

 

Palmer Park Velo

5:10:39

100

Christian Manzi

 

Finchley RT

5:10:47

101

Aaron Stone

 

CT On Form

5:11:20

102

Matthew Coulson

 

Palmer Park Velo

5:12:46

103

Klaidas Lazickas

 

Barking&Dagenham CC

5:13:15

104

Jesper Schokker

 

Meteoor Assen-Roden

5:13:37

105

David Eppert

 

Frankfurter RS Cl 90

5:14:17

106

Alistair Canning

 

VC Londres

5:14:28

107

Henry Lloydlangston

 

Halesowen A&CC

5:14:49

108

Leon Leidert

 

VC Darmstadt

5:15:20

109

Kishan Bakrania

 

Team Darenth

5:15:34

110

Max Bolton

 

Lee Valley Youth

5:15:43

111

Louis Le Cheminant

 

Guernsey Velo Club

5:15:47

112

Dexter Mansel-Thomas

 

Lee Valley Youth

5:15:55

113

Hauke Schwarm

 

RG Hamburg

5:16:33

114

Hardy Kropf

 

Frankfurter RS Cl 90

5:16:38

115

Largo Vogels

 

WRV De Peddelaars

5:17:16

116

Thomas Clarke

 

Paler Park Velo

5:18:01

117

Hans Pieter Binnema

 

NWVG Groningen

5:18:26

118

Mathijs Mulder

 

WV De Driehoek

5:18:30

119

Vincent Kriek

 

KWC Kampen

5:19:00

120

Wessel Kuiper

 

HRTC Hoorn

5:19:09

121

Dirk Jan Binnema

 

NWVG Groningen

5:19:15

122

Nathan George

 

Hillingdon Slipstr

5:19:27

123

Rizwan Hameed

 

Hillingdon slipstr

5:19:28

124

Marc Lauf

 

RSG Frankfurt

5:19:46

125

Tim Brinkman

 

WRV De Peddelaars

5:20:22

126

Dovydas Luksas

 

Cannibal Team

z.t.

127

Edward Genney

 

Palmer Park Velo

5:21:34

128

Liam Hanks

 

Barking&dagenham CC

5:21:42

129

Sam Coulson

 

Palmer Park Velo

5:21:45

130

Ethan Wilmot

 

Derby Mercury

5:22:34

131

Oliver Davey-Smith

 

Colchester Rovers

5:23:10

132

Dennis Brouwer

 

Meteoor Assen-Roden

5:24:00

133

Charlie Marshall

 

Barking&Dagenham CC

5:24:06

134

Antoine Kroezen

 

WRV De Peddelaars

5:28:17

135

Luke Ashwood

 

Sutton CC

5:29:52

136

Bart Homan

 

Meteoor Assen-Roden

5:30:45

137

Jappie Veenstra

 

WV Otto Ebbens

5:30:56

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.EINDKLASSEMENT.JUNIOREN

 

 

 

 

 

 

1

Liam Davies

 

Catford CC

5:44:59

2

Raphaël Kockelmann

 

CC Differdange

5:45:19

3

Jobbe Krijnsen

 

UWTC De Volharding

5:45:35

4

Chiel Schulten

 

Hanzerenners Zwolle

5:45:39

5

Sven Nijzingh

 

WRV De Peddelaars

5:45:56

6

Aaron Preston

 

Brother NRG Driverpl

5:46:08

7

Rick Pluimers

 

AWV De Zwaluwen

5:46:14

8

Josh Copley

 

Catford CC

5:46:15

9

Lennart Reijtenbagh

 

RWC Ahoy

5:46:16

10

Dougal Toms

 

Pedal Power Cycles

5:46:28

11

Tom Dussek

 

Nottingham Clarion

5:46:31

12

Jord Baak

 

KWC Kampen

5:46:39

13

Beer Kwak

 

CRT Raalte

5:46:40

14

Nathan Rijsdijk

 

Westland Wil Vooruit

5:46:48

15

Callum Macleod

 

Vision Innovative RT

5:46:56

16

Ruben Buitendijk

 

VZW Jong Wielertal

z.t.

17

Jesse Morsink

 

AWV De Zwaluwen

5:47:02

18

Mitchel Steenhof

 

WV Woonexpo Kapenga

5:47:03

19

Frederik Rassmann

 

RG Hamburg

5:47:05

20

Cornee Jansen

 

KWC Kampen

z.t.

21

Mohs Klunder

 

KWC Kampen

5:47:18

22

Sebastian Vester

 

WV Woonexpo Kapenga

5:47:44

23

Jan Schmõller

 

RSC Wiesbaden

5:49:16

24

Gilles Kirsch

 

MVF

5:49:30

25

Sven de Haan

 

NWVG Groningen

5:50:07

26

Wessel Coppelmans

 

TWC Het Snelle Wiel

z.t.

27

Giles Clark

 

Vision Innovative RT

5:50:20

28

Mika Hahner

 

RSV FROH Fulda

5:50:33

29

Matthew Shepherd

 

Lee Valley Youth

5:50:42

30

Jesse Dijkstra

 

WSV Emmen

5:50:55

31

Kees Kunkeler

 

WRV De Peddelaars

z.t.

32

Frank Moore

 

CC Hackney

5:51:44

33

Mark van os

 

WV Eemland

5:51:57

34

Bastiaan de Blom

 

WV Eemland

5:52:32

35

Adam de Boer

 

KWC Kampen

5:54:23

36

Max van der Vegt

 

NWVG Groningen

5:55:19

37

Huub Deelstra

 

WRV De Peddelaars

5:55:25

38

Martijn Bakker

 

Meteoor Assen-Roden

5:55:41

39

Sam Allen

 

Lee Valley Youth

5:55:54

40

Erikas Sidlauskas

 

Cannibal Team

5:56:08

41

Mike Vliek

 

AWV De Zwaluwen

5:56:11

42

Niels Hoogeveen

 

WRV De Peddelaars

5:56:22

43

Bailey Wilmot

 

CT On Form

5:56:30

44

Jayson de Bruin

 

WV Avanti

5:56:31

45

Pepijn Hillemans

 

Rudyco CT

5:56:32

46

Mats Bours

 

WSV Emmen

5:56:47

47

Jair Kelly

 

Al Performance CT

5:57:02

48

Hugo Hoekjen

 

WV De Jonge Renner

5:57:18

49

Arvin Jansen

 

Am Racing

5:57:19

50

Jesper Oost

 

KWC Kampen

5:57:23

51

Leon Buijs

 

UWTC De Volharding

5:57:25

52

Roy Harms

 

Meteoor Assen-Roden

5:57:32

53

Ben Selfe

 

Lee Valley Youth

5:57:35

54

Harvey Weinberger

 

GS Henley

5:57:50

55

Dorian Vogels

 

TWC Maaslandster

5:57:53

56

Arno Tellegen

 

WV De IJsselstreek

5:58:17

57

Nicolas Kimish

 

iTeam CC

5:58:18

58

Max Cheatle

 

VC Londres

5:59:50

59

Kareem Akinnibi

 

VC Londres

6:00:04

60

Cory Andrew Edmonson

 

Altura Nutcracker

6:02:40

61

Thomas Arends

 

WV De IJsselstreek

6:03:00

62

Harm Celi

 

TWC Pijnenburg

6:04:48

63

Alex Cross

 

Vision Innovative RT

6:05:34

64

Luke Hind

 

MI Racing Academy

6:06:44

65

Will Cooper

 

Hargroves Ridley RT

6:07:26

66

Stijn de Kort

 

Westland Wil Vooruiy

6:07:37

67

Cameron Tappin

 

Vision Innovative RT

6:07:52

68

Charlie Cooper

 

Hargroves Ridley RT

6:08:28

69

Patrick Kuiper

 

Stormvogels Veendam

6:08:54

70

Hidde Erben de Lange

 

WV Otto Ebbens

6:11:14

71

Jeroen Oostra

 

NWVG Groningen

6:14:03

72

Jack Bradley

 

RPD Racing

6:14:19

73

Julius Fritz

 

RSG Frankfurt

6:15:46

74

Philipp Grote

 

RG Hamburg

6:16:55

75

Simon Bird

 

Lee Valley Youth

6:17:08

76

Laurens van der Laan

 

KWC Kampen

6:17:16

77

Thomas Durkin

 

Lee Valley Youth

6:18:06

78

Jack Marshall

 

Barking&Dagenham CC

6:18:32

79

Jelmer Koehoorn

 

WV Woonexpo Kapenga

6:18:42

80

Fletcher Adams

 

Hargroves Ridley RT

6:19:45

81

Sjouke Veenstra

 

WV Otto Ebbens

6:25:44