RONDE VAN OOSTVOORNE

                                                03 AUGUSTUS 2017

 

UITSLAG.BEROEPSRENNERS

 

 

 

 

 

1

Bauke Mollema

 

Professional-A Man

2

Dylan van Baarle

 

Professional-A Man

3

Lars Boom

Veenendaal;

Professional-A Man

4

Ramon Sinkeldam

Vlijmen;

Professional-A Man

5

Wesley Kreder

Assendelft;

Professional-A Man

6

Luuc Bugter

Reusel;

Professional-B Man

7

Tom Leezer

Nijmegen;

Professional-A Man

8

Marco Minnaard

 

Professional-A Man

9

Andre Looij

Wemeldinge;

Professional-A Man

10

Michael Vingerling

Wilnis;

Elite Man

11

Roy Curvers

Hellevoetsluis;

Professional-A Man

12

Jesper Asselman

Roggel;

Professional-A Man

13

Jasper Ockeloen

Huissen;

Professional-B Man

14

Berden de Vries

Dordrecht;

Professional-A Man

15

Jason van Dalen

Gieterveen;

Professional-B Man

16

Bas Ottevanger

s-Gravenzande;

Belofte Man

17

Sven van Luijk

Groot-Ammers;

Professional-B Man

18

Kevin Inkelaar

Naaldwijk;

Belofte Man

19

Piotr Havik

Abbenbroek;

Professional-B Man

20

Brian van Goethem

Bergambacht;

Professional-A Man

21

Jelle Nieuwpoort

Philippine;

Professional-B Man

22

Dennis Bakker

Warmenhuizen;

Professional-B Man

23

Ivar Slik

De Rijp;

Professional-B Man

24

Gino Luca Vierhouten

Bergen Nh;

Belofte Man

25

Stefan Kreder

Hulshorst;

Professional-B Man

26

Marco Doets

Zevenhuizen Zh;

Professional-B Man

27

Robin Lowik

Monnickendam;

Belofte Man

28

Jordi Talen

Vriezenveen;

Professional-B Man

29

Koos Jeroen Kers

Spijkenisse;

Professional-B Man

31

Neil van der Ploeg

Amstelveen;

 

32

Arvid de Kleijn

 

Professional-B Man

33

Remco te Brake

Herveld;

Professional-B Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Claudia Koster

Assendelft;

Elite Vrouw

2

Nina Kessler

Velserbroek;

Elite Vrouw

3

Nancy van der Burg

Gouda;

Elite Vrouw

4

Maaike Boogaard

Zwaag;

Belofte Vrouw

5

Belle de Gast

Utrecht;

Elite Vrouw

6

Annemiek van Vleuten

Wageningen;

Elite Vrouw

7

Irena Ossola

 

 

8

Anouska Koster

De Westereen;

Elite Vrouw

9

Marjolein van 't Geloof

Dirksland;

Belofte Vrouw

10

Esther van Veen

Uitgeest;

Elite Vrouw

11

Gina Hofland

Krimpen aan de IJssel;

Elite Vrouw

12

Sophie de Boer

 

 

13

Melissa van der Peet

Den Haag;

Belofte Vrouw

14

Janine van der Meer

Hellevoetsluis;

Elite Vrouw

15

Eveline de Groot

Zoetermeer;

Elite Vrouw

16

Demi Vollering

Berkel en Rodenrijs;

Belofte Vrouw

17

Ayesha McGowan

 

 

18

Rozanne Slik

Bergen Nh;

Elite Vrouw

19

Maddy Ward

 

 

20

Claudia Jongerius

Hoogerheide;

Belofte Vrouw

21

Angelique Wammes-Bouman

Amersfoort;

Elite Vrouw

22

Delore Stougje

Zuidland;

Belofte Vrouw

23

Louisa Lobigs

 

 

24

Verena Eberhardt

 

 

25

Marieke van Witzenburg

Brielle;

Elite Vrouw

26

Mary Maroon

 

 

27

Ingeborg Bremmers

Amstelveen;

Elite Vrouw

28

Esther Meisels

 

 

29

Ione Johnson

 

 

30

Erika Sosa

 

 

31

Daniela Trcková

 

 

32

Emelie Persson

 

 

33

Sharon Dommanschet

Roosendaal;

Belofte Vrouw

34

Esther van der Burg

Nootdorp;

Belofte Vrouw

35

Tessa Dijksman

Velserbroek;

Belofte Vrouw

36

Melanie Woering

Rozenburg;

Elite Vrouw

37

Els Jorissen

Dordrecht;

Elite Vrouw

38

Sabrina Opstal

Rijnsburg;

Amateur Vrouw

39

Claudia van Dijk

Zuidland;

Belofte Vrouw

40

Liesbeth Zeeman

Oudkarspel;

Amateur Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Pim Achterkamp

Rotterdam;

Amateur

2

Bram Mens

Wateringen;

Amateur

3

Jaco van Beusichem

Hoek van Holland;

Amateur

4

Jeroen Bijnagte

Rotterdam;

Amateur

5

Barend Verhagen

Woerden;

Sportklasse

6

Gerhard Joling

Krimpen aan de IJssel;

Amateur

7

Erwin Meijer

Berkel en Rodenrijs;

Amateur

8

Michel Francois

Hekelingen;

Sportklasse

9

Stephan Borsboom

Hellevoetsluis;

Amateur

10

Gerard van Haaften

Dirksland;

Amateur

11

Max Mesman

Den Haag;

Amateur

12

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur

13

Ronald de Waal

Amstelveen;

Amateur

14

Dennis ter Wal

Watergang;

Amateur

15

Jermo Agema

Den Helder;

Amateur

16

Christian Kuikstra

Heenvliet;

Sportklasse

17

Jan Kees den Hartog

 

 

18

Otto Schotte

Hellevoetsluis;

Sportklasse

19

Leon Hofman

Bleiswijk;

Amateur

20

Job Janssen

Amsterdam;

Amateur

21

Wouter Jan Klerk

Delft;

Amateur

22

Rick van Vliet

Rotterdam;

Amateur

23

Jaco Minke

Hellevoetsluis;

Sportklasse

24

Marco van Leeuwen

Hellevoetsluis;

Sportklasse

25

Leon Oosters

Hellevoetsluis;

Sportklasse

26

Erik Stolk

Brielle;

Sportklasse

27

Jan Willem Kreuger

Oldebroek;

Amateur

28

Marco Duson

Brielle;

Sportklasse

29

Marco Andeweg

Hoogvliet;

Sportklasse

30

Bas Rijs

Alkmaar;

Sportklasse

31

Erik Bergwerff

Hellevoetsluis;

Sportklasse

32

Edwin Vrauwdeunt

s-Gravenhage;

Sportklasse

33

Marco van Houten

Brielle;

Sportklasse

34

Emiel van Dijk

Hellevoetsluis;

Sportklasse

35

Douwe van der Hoeven

Hoogvliet;

Sportklasse