†††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††RONDE VAN ROOSENDAAL

††††††††††††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††31 JULI 2017

 

UITSLAG.BEROEPSRENNERS

 

 

 

 

 

1

Tim Merlier

 

 

2

Mike Teunissen

Ysselsteyn LB;

Professional-A Man

3

Jesper Asselman

Huissen;

Professional-A Man

4

Harry Tanfield

 

 

5

Maarten van Trijp

 

 

6

Mark Mcnally

 

 

7

Kobe Goossens

 

 

8

Wim Stroetinga

Nijkerk Gld;

Professional-B Man

9

Stan Godrie

Zundert;

Professional-A Man

10

Johim Ariesen

Rhenen;

Professional-B Man

11

Taco van der Hoorn

De Zilk;

Professional-A Man

12

Tim Kerkhof

Nistelrode;

Professional-B Man

13

Marco Minnaard

Wemeldinge;

Professional-A Man

14

Angelo de Clercq

 

 

15

Rick Ottema

Muntendam;

Professional-B Man

16

Melvin van Zijl

Harderwijk;

Elite Man

17

Rory Townsend

 

 

18

Wim Reynaerts

 

 

19

Justin Timmermans

Hardenberg;

Professional-B Man

20

Robert Bovenhuis

Zwolle;

Elite Man

21

Robin Lowik

Vriezenveen;

Belofte Man

22

Robbie van Bakel

Deurne;

Professional-B Man

23

Twan Castelijns

Bladel;

Professional-A Man

24

Max Worner

 

 

25

Brian van Goethem

Philippine;

Professional-A Man

26

Gijs van Hoecke

 

 

27

Aidis Kruopis

 

 

28

Tom Devriendt

 

 

29

Coen Vermeltfoort

Vlijmen;

Professional-A Man

30

Roy Curvers

Roggel;

Professional-A Man

31

Lars Boom

Vlijmen;

Professional-A Man

32

Dylan Bouwmans

Gemert;

Professional-B Man

33

Thijs de Lange

Utrecht;

Elite Man

34

Bram Tankink

 

 

35

Tijmen Eising

Emmen;

Professional-B Man

36

James Lowsley-Williams

 

 

37

Zico Waytens

 

 

38

Berden de Vries

Gieterveen;

Professional-A Man

39

Jan Reynaerts

 

 

40

Michael Goolaerts

 

 

41

Rob van Broekhoven

Roosendaal;

Professional-B Man

42

Alexander Maes

 

 

43

Elias van Breussegem

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Roan Konings

Oudenbosch;

Jeugd.Cat.7

2

Salvador Alvarado

Rotterdam;

Nw.01e jaars

3

Sten Verzijl

Berkel en Rodenrijs;

Nw.02e jaars

4

Martijn Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

5

Max Mosmuller

s-Hertogenbosch;

Jeugd.Cat.7

6

Muhammad Ridwan Bin Shahrom

Maleisie;

 

7

Ward de Schepper

Wagenberg;

Nw.02e jaars

8

Tijn Louwerensen

Schijndel;

Jeugd.Cat.7

9

Bart Beks

Wouw;

Nw.02e jaars

10

Tristan Timmermans

Yerseke;

Nw.02e jaars

11

Tim Hennekam

Zundert;

Nw.01e jaars

12

Muhammad Ibni Hissham Bin Abd Rauf

Maleisie;

 

13

Robin van Oorschot

Klein-Zundert;

Nw.01e jaars

14

Syazwan Amanie Bin Asrul Afpendi

Maleisie;

 

15

Bart Bronder

Abbenbroek;

Nw.01e jaars

16

Jardi Christiaan van der Lee

Schiedam;

Nw.02e jaars

17

Thijs Brugging

Bleiswijk;

Nw.01e jaars

18

Youp de Vos

Hillegom;

Jeugd.Cat.7

19

Muhammad Adam Haiqal Bin Shairul Faizal

Maleisie;

 

20

Moreno Tak

Fijnaart;

Jeugd.Cat.7

21

Jamie Prince

Oud-Vossemeer;

Nw.02e jaars

22

Niels Huijbregts

Wernhout;

Nw.01e jaars

23

Niels Reemeijer

Spaarndam;

Nw.01e jaars

24

Robbert Rasenberg

Terheyden;

Nw.02e jaars

25

Jarno Vorstenbosch

Schijndel;

Nw.02e jaars

26

Etienne van Poecke

Nieuw-Vennep;

Nw.01e jaars

27

Tom van de Weijdeven

Eindhoven;

Jeugd.Cat.7

28

Jaap Roelen

Chaam;

Nw.01e jaars

29

Jeremy Melis

Dongen;

Jeugd.Cat.7

30

Joren de Gruijter

Breda;

Jeugd.Cat.7

31

Delano Swenne

Heukelum;

Nw.01e jaars

32

Thomas Steegenga

Utrecht;

Nw.02e jaars

33

Noah van Putten

Tiel;

Jeugd.Cat.7

34

Luca Wilhelm

s-Hertogenbosch;

Nw.02e jaars

35

Mohammad Faisal Izuddin Bin Ahmad Joyo

Maleisie;

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Stefan Laurijssen

Oud Gastel;

Amateur Man

2

Nick Zuidewind

Lisse;

Amateur Man

3

Andreas Andersson

 

 

4

Dennis van der Zaal

Lisse;

Sportklasse Man

5

Frank Visser

Utrecht;

Amateur Man

6

Muhamad Nurfitri Ammar Bin Rosli

 

7

Jaco van Beusichem

Hoek van Holland;

Amateur Man

8

Jeroen Bijnagte

Rotterdam;

Amateur Man

9

Timo de Jong

Goes;

Junior 2e jaars Man

10

Johan Peemen

 

 

11

Jeroen Luijks

Nijmegen;

Amateur Man

12

Christoffel Wall

 

 

13

Luuk van Wingerden

Puttershoek;

Amateur Man

14

Jelle Veraart

 

 

15

Guus de Graauw

Etten-Leur;

Amateur Man

16

Ruud Grandia

Doetinchem;

Amateur Man

17

Rinie van Zundert

 

 

18

Rein Falke

Amsterdam;

Amateur Man

19

Gerard van Haaften

Dirksland;

Amateur Man

20

Lars Adriaansen

Steenbergen;

Amateur Man

21

Patrick van Zuilen

Nieuwegein;

Amateur Man

22

Matthias van de Velde

 

 

23

Casper Hordijk

Rotterdam;

Junior 2e jaars Man

24

Jurgen Verbocht

Roosendaal;

Amateur Man

25

Johan Brouwers

 

 

26

Muhammad Shahmir Aiman Aboul Halim

 

27

Eddy Hermsen

Ochten;

Sportklasse Man

28

Muhamad Faiz Bin Shaiful Rizal

 

29

Arie van't Geloof

Dirksland;

Amateur Man

30

Sil van de Ven

Tilburg;

Amateur Man

31

Allard Klijnstra

Oldeholtpade;

Amateur Man

32

Erik de Niet

Den Haag;

Amateur Man

33

Jorrit Jongbloed

Vlijmen;

Amateur Man

34

Martijn Colsen

Prinsenbeek;

Sportklasse Man

35

Gerben Verstraten

Roosendaal;

Amateur Man

36

Germon Peeters

Tilburg;

Amateur Man

37

Tomasz Zarebski

Rotterdam;

Sportklasse Man

38

Mark Hermsen

Ochten;

Sportklasse Man

39

Roger van de Waarden

 

 

40

Kees Raats

 

 

41

Jay Rens

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Sophie de Boer

 

 

2

Annemiek van Vleuten

Wageningen;

Elite Vrouw

3

Nina Kessler

Velserbroek;

Elite Vrouw

4

Marianne Vos

BabyloniŽnbroek;

Elite Vrouw

5

Chantal Blaak

Berkel en Rodenrijs;

Elite Vrouw

6

Belle de Gast

Utrecht;

Elite Vrouw

7

Claudia Koster

Assendelft;

Elite Vrouw

8

Jeanne Korevaar

Groot-Ammers;

Belofte Vrouw

9

Jip van den Bos

Oostknollendam;

Belofte Vrouw

10

Maaike Boogaard

Zwaag;

Belofte Vrouw

11

Henrietta Colborne

 

 

12

Ilona Hoeksma

Luxwoude;

Elite Vrouw

13

Kirsten Peetoom

Bunde;

Elite Vrouw

14

Demi de Jong

Ossendrecht;

Belofte Vrouw

15

Roos Hoogeboom

Utrecht;

Elite Vrouw

16

Irena Ossola

 

 

17

Jessica Pratt

 

 

18

Gina Hofland

Krimpen aan de IJssel;

Elite Vrouw

19

Merel Hofman

Bleiswijk;

Belofte Vrouw

20

Lucy Kennedy

 

 

21

Monique van de Ree

Etten-Leur;

Elite Vrouw

22

Tessa Dijksman

Velserbroek;

Belofte Vrouw

23

Shannon Malseed

 

 

24

Angelique Wammes-Bouman

Amersfoort;

Elite Vrouw

25

Louisa Lobigs

 

 

26

Claudia Jongerius

Hoogerheide;

Belofte Vrouw

27

Puck Moonen

Liempde;

Belofte Vrouw

28

Demi Vollering

Berkel en Rodenrijs;

Belofte Vrouw

29

Els Jorissen

Dordrecht;

Elite Vrouw

30

Ingrid Stolwijk

Rotterdam;

Elite Vrouw

31

Tone Hatteland LIMA

 

 

32

Sophie Pulford

 

 

33

Sharon Dommanschet

Roosendaal;

Belofte Vrouw

34

Kim Banga

Eindhoven;

Elite Vrouw

35

Ayla Rudgley

 

 

36

Nancy van der Burg

Gouda;

Elite Vrouw

37

Jessica Lane

 

 

38

Celesta op den Brouw

Sint Maartensdijk;

Belofte Vrouw

39

Pernilla van Rozelaar

Medemblik;

Belofte Vrouw

40

Inge van Ginneken

Heerle;

Belofte Vrouw