PROFRONDE VAN TIEL

                                                        30 JULI 2017

 

UITSLAG.BEROEPSRENNERS

 

 

 

 

 

1

Tom Dumoulin

 

 

2

Laurens ten Dam

 

 

3

Dylan Groenewegen

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Chantal Blaak

Berkel en Rodenrijs;

Elite Vrouw

2

Annemiek van Vleuten

Wageningen;

Elite Vrouw

3

Anna van der Breggen

Zwolle;

Elite Vrouw

4

Eva Buurman

Wervershoof;

Elite Vrouw

5

Roos Hoogeboom

Utrecht;

Elite Vrouw

6

Natalie van Gogh

Nieuw-Vennep;

Elite Vrouw

7

Irena Ossola

 

 

8

Valerie Demey

 

 

9

Lucy Garner

 

 

10

Melanie Klement

Diphoorn;

Elite Vrouw

11

Gina Hofland

Krimpen aan de IJssel;

Elite Vrouw

12

Inez Beijer

Driel;

Belofte Vrouw

13

Maaike Boogaard

Zwaag;

Belofte Vrouw

14

Karen Verhestraeten

 

 

15

Ilona Hoeksma

Luxwoude;

Elite Vrouw

16

Céline van Houtum

Den Dungen;

Belofte Vrouw

17

Marleen Stoel

Enschede;

Belofte Vrouw

18

Floor Weerink

Exloo;

Belofte Vrouw

19

Daniela Trckova

 

 

20

Maddy Ward

 

 

21

Ayesha McGowan

 

 

22

Quinty Ton

Geldermalsen;

Belofte Vrouw

23

Verena Eberhardt

 

 

24

Renske Winters

Doesburg;

Elite Vrouw

25

Delore Stougje

Zuidland;

Belofte Vrouw

26

Esther Meisels

 

 

27

Mary Maroon

 

 

28

Vera Dorrestijn

Amersfoort;

Elite Vrouw

29

Kate Wightman

 

 

30

Simone de Vries

Oldelamer;

Elite Vrouw

31

Danique Speklé

Zaltbommel;

Elite Vrouw

32

Andrea Lodder

Zwolle;

Belofte Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMAREURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Frank Visser

Utrecht;

Amateur

2

Bart Lemmen

Utrecht;

Sportklasse

3

Dennis Steverink

Assen;

Amateur

4

Roeland Mennink

Utrecht;

Amateur

5

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur

6

Martin van Plateringen

Almere;

Amateur

7

Jeroen Bijnagte

Rotterdam;

Amateur

8

Remco Bertelink

Ede;

Amateur

9

Jordy Beuker

Huizen;

Amateur

10

Martijn de Groot

Gorinchem;

Amateur

11

Arjan Seunninga

Ede;

Sportklasse

12

Leon Strötker

Venlo;

Amateur

13

Pim Achterkamp

Rotterdam;

Amateur

14

Bas Rijs

Alkmaar;

Sportklasse

15

Mario Willemsen

Huissen;

Amateur

16

Luuk Rutten

Wageningen;

Amateur

17

Remco Schellevis

Stolwijk;

Amateur

18

Kristian Michiels

Vierlingsbeek;

Sportklasse

19

Martijn Lust

Tuitjenhorn;

Amateur

20

Cris Zwanenburg

Alphen aan den Rijn;

Amateur

21

Mike Kruijthof

Dordrecht;

Amateur

22

Siebe Vrieswijk

Deventer;

Amateur

23

Jorick Heijn

Leiden;

Amateur

24

Patrick van Zuilen

Nieuwegein;

Amateur

25

Laurens Gijsbers

Houten;

Amateur

26

Kevin Verdam

Achterveld;

Amateur

27

Jelmer Groen

Dronten;

Amateur

28

Joost van Weerd

 

 

29

Patrick Donker

Ammerzoden;

Amateur

30

Martijn Broekman

Utrecht;

Amateur

31

Julian Vlasblom

Schoonhoven;

Sportklasse

32

Edwin de Graaff

De Kwakel;

Amateur

33

Jelmer Draaisma

Utrecht;

Sportklasse

34

Wouter van Zanten

Apeldoorn;

Amateur

35

Daniël Bijlenga

Arnhem;

Amateur

36

Mike van Korven

Opijnen;

Sportklasse

37

Jim Schipper

Obdam;

Sportklasse

38

Mark Hermsen

Ochten;

Sportklasse