PROFRONDE VAN HET WESTLAND TE WATERINGEN

                                                        27 JULI 2017

 

UITSLAG.BEROEPSRENNERS

 

 

 

 

 

1

Ramon Sinkeldam

Assendelft;

Professional-A Man

2

Dylan van Baarle

Veenendaal;

Professional-A Man

3

Tom Dumoulin

 

Professional-A Man

4

Thomas Leezer

 

Professional-A Man

5

Moreno Hofland

Roosendaal;

Professional-A Man

6

Lennard Hofstede

Poeldijk;

Professional-A Man

7

Maurits Lammertink

Harbrinkhoek;

Professional-A Man

8

Marco Minnaard

Wemeldinge;

Professional-A Man

9

Jesper Asselman

Huissen;

Professional-A Man

10

Niki Terpstra

Assendelft;

Professional-A Man

11

Barry Markus

Hoofddorp;

Professional-B Man

12

Andre Looij

Wilnis;

Professional-A Man

13

Bauke Mollema

 

Professional-A Man

14

Koen de Kort

 

Professional-A Man

15

Piotr Havik

Bergambacht;

Professional-B Man

16

Wim Stroetinga

Nijkerk Gld;

Professional-B Man

17

Jos van Emden

 

Professional-A Man

18

Wesley Kreder

Reusel;

Professional-A Man

19

Raymond Kreder

Oudenbosch;

Professional-A Man

20

Stefan Kreder

Zevenhuizen Zh;

Professional-B Man

21

Bas van der Kooij

Maassluis;

Professional-B Man

22

Bram Tankink

 

Professional-A Man

23

Gerco Pastoor

Eemdijk;

Professional-B Man

24

Johim Ariesen

Rhenen;

Professional-B Man

25

Yoeri Havik

Avenhorn;

Professional-B Man

26

Etienne van Empel

Geldermalsen;

Professional-A Man

27

Koos Jeroen Kers

Amstelveen;

Professional-B Man

28

Laurens ten Dam

Oudorp;

Professional-A Man

29

Tim Ariesen

Rhenen;

Professional-A Man

30

Berden de Vries

Gieterveen;

Professional-A Man

31

Jordi Talen

Spijkenisse;

Professional-B Man

32

Tim Kerkhof

Nistelrode;

Professional-B Man

33

Michael Vingerling

Hellevoetsluis;

Elite Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Ayden Toovey

Australie;

 

2

Nick Zuidewind

Lisse;

Amateur Man

3

Melle Meeuwisse

Boskoop;

Belofte Man

4

Lars van de Vall

Heemstede;

Elite Man

5

Oscar van Wijk

Wormer;

Belofte Man

6

Robert Berk

Pijnacker;

Elite Man

7

Joost van den Blink

s-Gravenzande;

Amateur Man

8

Kelvin van den Dool

Hoogblokland;

Belofte Man

9

Tom de Vreede

Pijnacker;

Amateur Man

10

Jaap van der Meij

Katwijk;

Belofte Man

11

Jos Koop

Delft;

Elite Man

12

Mike Terpstra

Krommenie;

Elite Man

13

Sjors Handgraaf

Leiden;

Elite Man

14

Nick van der Meer

Honselersdijk;

Elite Man

15

Marvin van Spronsen

Monster;

Elite Man

16

Niels Immerzeel

Wilnis;

Elite Man

17

Christiaan Meerbeek

Naaldwijk;

Belofte Man

18

Niels Overvoorde

Delfgauw;

Amateur Man

19

Lieven Anthonise

Dordrecht;

Elite Man

20

Mike van Nunspeet

Den Haag;

Belofte Man

21

Paul Helderman

Naaldwijk;

Elite Man

22

Robbert Schaap

Voorburg;

Elite Man

23

Rik Wielink

Apeldoorn;

Belofte Man

24

Bob Wubben

De Lier;

Elite Man

25

Jaco van Beusichem

Hoek van Holland;

Amateur Man

26

Cor van Leeuwen

Borger;

Elite Man

27

Joost van der Burg

Rotterdam;

Elite Man

28

Daniël Langereis

Delft;

Elite Man

29

Tom Jansen

Steenbergen;

Belofte Man

30

Witten Anthonise

Dordrecht;

Elite Man

31

Bob Jonkheer

Noordwijkerhout;

Amateur Man

32

Mike Appelman

Beverwijk;

Belofte Man

33

Wieger van der Schaaf

Den Haag;

Amateur Man

34

Coen van Kleef

Schipluiden;

Belofte Man

35

Kevin Inkelaar

Abbenbroek;

Belofte Man

36

Bram Mens

Wateringen;

Amateur Man

37

Ruben Hoogland

Rotterdam;

Elite Man

38

Luuk van der Wal

De Lier;

Elite Man

39

Robbert Keus

Naaldwijk;

Elite Man

40

Marco Kuijvenhoven

s-Gravenzande;

Amateur Man

41

Michiel Vos

Den Haag;

Amateur Man

42

Jan-Willem Kamphof

Eindhoven;

Elite Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

 

 

1

Maikel Zijlaard

Rotterdam;

Junior 2e jaars Man

2

Mathijs de Leng

Boskoop;

Junior 2e jaars Man

3

Christoffer Wall

 

 

4

Quinten Veling

Monnickendam;

Junior 2e jaars Man

5

Alex Molenaar

Oud-Beijerland;

Junior 2e jaars Man

6

Frank Stijger

Honselersdijk;

Junior 1e jaars Man

7

Vincent Hoppezak

Nieuwerkerk aan den IJssel;

Junior 2e jaars Man

8

Minne Verboom

Krimpen aan de IJssel;

Junior 2e jaars Man

9

Nathan Rijsdijk

Vlaardingen;

Junior 1e jaars Man

10

Herman Brinkman

Rotterdam;

Junior 2e jaars Man

11

Milan van der Touw

Voorschoten;

Junior 2e jaars Man

12

Carlo van den Berg

De Lier;

Junior 2e jaars Man

13

Robin Blummel

Sint-Michielsgestel;

Junior 2e jaars Man

14

Luuk van Gestel

Moergestel;

Junior 1e jaars Man

15

Andreas Andersson

 

 

16

Muhamad Nurfitri Bin Rosli

Maleisie;

 

17

Freek Middelburg

De Lier;

Junior 2e jaars Man

18

Muhammad Shahmir Aiman Aboul Halim

Maleisie;

 

19

Muhamad Faiz Bin Shaiful Rizal

Maleisie;

 

20

Robin Kuijvenhoven

De Lier;

Junior 2e jaars Man

21

Leon Buijs

Aalsmeer;

Junior 2e jaars Man

22

Dorian Vogels

Valkenburg en Geul;

Junior 1e jaars Man

23

Markus Meerbeek

Naaldwijk;

Junior 1e jaars Man

24

Hugo Hoekjen

Delft;

Junior 1e jaars Man

25

Cornee Jansen

Lelystad;

Junior 1e jaars Man

26

Stijn de Kort

Schipluiden;

Junior 1e jaars Man

27

Jeroen Haest

Rijsbergen;

Junior 1e jaars Man

28

Raoul van Drunen

Dordrecht;

Junior 1e jaars Man

29

Twan Karstel

Rotterdam;

Junior 2e jaars Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

 

1

Casper van Uden

Schiedam;

Nieuweling 2e Man

2

Olav Kooij

Numansdorp;

Nieuweling 2e Man

3

Enzo Leijnse

Amstelveen;

Nieuweling 2e Man

4

Sten Verzijl

Berkel en Rodenrijs;

Nieuweling 2e Man

5

Quinten Buijs

De Lier;

Nieuweling 1e Man

6

Hidde van Veenendaal

Dongen;

Nieuweling 2e Man

7

Roy Duijvesteijn

Honselersdijk;

Nieuweling 2e Man

8

Roel van Sintmaartensdijk

Zuidland;

Nieuweling 2e Man

9

Luc van der Hoeven

Wateringen;

Nieuweling 2e Man

10

James Potter

Soest;

Nieuweling 1e Man

11

Casper Polet

Katwijk;

Nieuweling 2e Man

12

Stef Suijker

Schipluiden;

Nieuweling 2e Man

13

Lance Huenders

Almere;

Nieuweling 1e Man

14

Boris Romers

Rozenburg;

Nieuweling 1e Man

15

Wieger Göbel

Amstelveen;

Nieuweling 2e Man

16

Yoeri Slokkers

Oud-Vossemeer;

Nieuweling 2e Man

17

Jens Pronk

De Rijp;

Nieuweling 2e Man

18

Jim Kes

Volendam;

Nieuweling 2e Man

19

Bjorn Claassen

Den Haag;

Nieuweling 1e Man

20

Twan van der Drift

Wateringen;

Nieuweling 1e Man

21

Muhammad Ridwan Bin Shahrom

Maleisie;

 

22

Muhammad Adam Haiqal Bin Shairul Faizal

Maleisie;

 

23

Mohammad Faisal Izuddin Bin Ahmad Joyo

Maleisie;

 

24

Etienne van Poecke

Nieuw-Vennep;

Nieuweling 1e Man

25

Bastiaan van Dijk

Kwintsheul;

Nieuweling 2e Man

26

Gabriel Melching

Rotterdam;

Nieuweling 1e Man

27

Rick van der Poel

Papendrecht;

Nieuweling 1e Man

28

Largo Vogels

Hoogeveen;

Nieuweling 1e Man

29

Boyd Lampen

Leusden;

Nieuweling 1e Man

30

Tristan van den Berg

Alphen aan den Rijn;

Nieuweling 2e Man

31

Tim van der Voort

De Lier;

Nieuweling 1e Man

32

Timo de Zeeuw

Molenaarsgraaf;

Nieuweling 1e Man

33

Noel Luijten

Meerkerk;

Nieuweling 1e Man

34

Benjamin Wessels