†††††††††††††††††††††††††††† †††††††††††††††††RONDE VAN OCHTEN

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 22 JULI 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Maarten van Trijp

 

 

2

Niels Immerzeel

Wilnis;

Elite

3

Gert-Jan Bosman

Nijverdal;

Professional-B

4

Joey van Rhee

Nijverdal;

Professional-B

5

Tim Kerkhof

Nistelrode;

Professional-B

6

Kelvin van den Dool

Hoogblokland;

Belofte

7

Yannick Vrielink

Zutphen;

Belofte

8

Ronan van Zandbeek

Schijndel;

Elite

9

Lorenzo Harbers

Nijverdal;

Belofte

10

Hans Dilling

Nijmegen;

Elite

11

Beau Duvigneau

Zutphen;

Belofte

12

Dylan Newbery

Renkum;

Elite

13

Tom Wijfje

Ter Aar;

Belofte

14

Martijn Veling

Utrecht;

Elite

15

Robin Wennekes

Dodewaard;

Elite

16

Patrick Bos

Deventer;

Elite

17

Twan Brusselman

Helmond;

Professional-B

18

Jasper Schouten

Dronten;

Elite

19

Robbie van Bakel

Deurne;

Professional-B

20

Arjan Hofman

Nunspeet;

Elite

21

Alex Mengoulas

Almere;

Belofte

22

Eddy van IJzendoorn

Tiel;

Elite

23

Edwin Wielink

Twello;

Elite

24

Rochťz Harbers

Nijverdal;

Amateur

25

Robbie Gevers

Schijndel;

Elite

26

Jasper Bugter

Elden;

Belofte

27

Jens van den Dool

Hoogblokland;

Professional-B

28

Jurriaan Vos

Oud-Zevenaar;

Belofte

29

Dylan van Zijl

Harderwijk;

Elite

30

Ferdi Frijters

Berkel-Enschot;

Elite

31

Matthew Overste

Amsterdam;

Belofte

32

Jaap van der Meij

Katwijk;

Belofte

33

Jeroen Janssen

Nijmegen;

Elite

34

Wim de Bruin

Hardinxveld-Giessendam;

Amateur

35

Martin van de Pol

Amerongen;

Elite

36

Wouter Hendriksen

Varsseveld;

Elite

37

Jorrit Walgien

Amersfoort;

Elite

38

Koen de Best

Mijdrecht;

Amateur

39

Max van de Water

Amsterdam;

Belofte

40

Robert van Dalen

Giessen;

Amateur

41

Wim Stroetinga

Nijkerk Gld;

Professional-B

42

Marien Bogerd

Kootwijk;

Elite

43

Johim Ariesen

Rhenen;

Professional-B

44

Max Haaksman

Zeist;

Belofte

45

Cris Zwanenburg

Alphen aan den Rijn;

Amateur

46

Juul van Loon

Cuijk;

Elite

47

Kevin Minten

Mill;

Belofte

48

Zeger van Pelt

Putten;

Elite

49

Jelmer Arendshorst

Nieuwleusen;

Belofte

50

Arjan Arentsen

Harderwijk;

Belofte

51

Franklin Wessels

Aalsmeer;

Belofte

52

Marc Janssen

Ede;

Elite

53

Rowan Bergmans

Maren-Kessel;

Elite

54

Robert Bovenhuis

Zwolle;

Elite

55

Luuk Lubberding

Harderwijk;

Amateur

56

Patrick van Zuilen

Nieuwegein;

Amateur

57

Lars Olde Meierink

Overdinkel;

Professional-B

58

Arno te Brake

Nijmegen;

Amateur

59

Tim Lansink

Enschede;

Amateur

60

Roy Eefting

Apeldoorn;

Elite

61

Rik Wielink

Apeldoorn;

Belofte

63

Jos de Vos

Heerenveen;

Elite

 

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40+/SPORTKLASSE 19+

 

 

 

 

1

Lars Rietveld

Oudewater;

Amateur Man

2

Brian Burggraaf

Velsen-Noord;

Sportklasse Man

3

Barend Verhagen

Woerden;

Sportklasse Man

4

Arnoud Witsenburg

Driebergen;

Amateur Man

5

Edwin Krijgh

Dieren;

Sportklasse Man

6

Michel Reuser

Dieren;

Amateur Man

7

Eddy Hermsen

Ochten;

Sportklasse Man

8

Stan Janssen

 

 

9

Mathieu Krabbenborg

Groenlo;

Amateur Man

10

Patrick de Smit

Nieuw-Vennep;

Sportklasse Man

11

DaniŽl Bijlenga

Arnhem;

Amateur Man

12

Erik Nekkers

Vught;

Sportklasse Man

13

Gert-Jan Veltkamp

Deventer;

Sportklasse Man

14

Mark Rijntjes

Haarlem;

Sportklasse Man

15

Ronny Bossers

Waalwijk;

Amateur Man

16

Mirgo Koehorst

Ootmarsum;

Amateur Man

17

Nils ten Brinke

Apeldoorn;

Amateur Man

18

Robert van den Brink

Biddinghuizen;

Sportklasse Man

19

Maarten Bremer

Bemmel;

Sportklasse Man

20

Ron Paffen

Milsbeek;

Sportklasse Man

21

Martijn Koert

Duiven;

Amateur Man

22

Jan Sanders

Beuningen;

Sportklasse Man

23

Ard Veneman

Utrecht;

Sportklasse Man

24

Hans Vonk

Arnhem;

Sportklasse Man

25

Arnout Rijpkema

Nieuwegein;

Sportklasse Man

26

Matthijs Spies

Wageningen;

Sportklasse Man

27

Daniel Kleijn

Wognum;

Sportklasse Man

28

Andries van Driel

 

 

29

Mark Hermsen

Ochten;

Sportklasse Man

30

Peter Makkink

Hengelo Gld;

Sportklasse Man

31

Maarten van Sprakelaar

Wijk bij Duurstede;

Sportklasse Man

32

Jelmer Draaisma

Utrecht;

Sportklasse Man

33

Johnny van den Berg

Beuningen;

Sportklasse Man

34

Corne Castein

Renkum;

Sportklasse Man

35

Mario Willemsen

Huissen;

Amateur Man

36

Freek de Jong

Vught;

Sportklasse Man

37

Erwin Hoftijser

Arnhem;

Sportklasse Man

38

Joost Lammers

Utrecht;

Sportklasse Man

39

Mike van Korven

Opijnen;

Sportklasse Man

40

Noud Roelen

Arnhem;

Amateur Man

41

Martijn de Putter

Nederhemert;

Sportklasse Man

42

Sander van Lopik

Leidschendam;

Sportklasse Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEUR/JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

1

Charlotte Kool

Kortenhoef;

Junior 2e jaars Vrouw

2

Anouk Spies

Wageningen;

Junior 2e jaars Vrouw

3

Tessa Paardekooper

Groenlo;

Junior 2e jaars Vrouw

4

Fleur Nagtegaal

Veenendaal;

Nieuweling 1e Vrouw

5

Maike van der Duin

Assen;

Nieuweling 2e Vrouw

6

Dorien Hoog Antink

Ochten;

Nieuweling 2e Vrouw

7

Ilse Pluimers

Enter;

Nieuweling 1e Vrouw

8

Lieke Nooijen

Coevorden;

Nieuweling 2e Vrouw

9

Marit Cent

Goor;

Junior 2e jaars Vrouw

10

Lisa van Helvoirt

Erp;

Nieuweling 1e Vrouw

11

Iris Ton

Waskemeer;

Junior 2e jaars Vrouw

12

Babette Buitenhuis

Deventer;

Junior 2e jaars Vrouw

13

Denice Keesman

Velserbroek;

Nieuweling 1e Vrouw

14

Sanne Vermeer

Dodewaard;

Junior 2e jaars Vrouw

15

Melanie van Putten

Hagestein;

Junior 2e jaars Vrouw

16

Malena van Dam

Haastrecht;

Nieuweling 1e Vrouw

17

Evelien Ruijters

Maastricht;

Amateur Vrouw

18

Lisa Dorussen

Beuningen;

Nieuweling 2e Vrouw

19

Iris Verschuren

Streefkerk;

Nieuweling 1e Vrouw

20

Marion Gerssen

Beuningen;

Amateur Vrouw

21

Pam Schutten

Nijverdal;

Nieuweling 2e Vrouw

22

Lisette Schoon

Best;

Junior 1e jaars Vrouw

23

Mirjam Braam

Assen;

Nieuweling 2e Vrouw

24

Yvet Schoonewille

Klazienaveen;

Junior 1e jaars Vrouw

25

Iris Hoog Antink

Ochten;

Nieuweling 2e Vrouw

26

Kyra Velner

Rossum;

Nieuweling 2e Vrouw

27

Sanne de Jonge

Tweede ExloŽrmond;

Nieuweling 2e Vrouw

28

Oriana Soerewijn

Velserbroek;

Nieuweling 1e Vrouw

29

Borg Senneker

Breda;

Nieuweling 1e Vrouw

30

Danielle Quint

Deil;

Nieuweling 1e Vrouw

31

Hanne van Klinken

Geldrop;

Junior 2e jaars Vrouw

32

Victoire van Erp

Berghem;

Nieuweling 1e Vrouw

33

Lisanne de Munnik

Kapelle;

Nieuweling 1e Vrouw