RONDE VAN BARENDRECHT

                                                        22 JULI 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Mike Terpstra

Krommenie;

Elite 

2

Lars van de Vall

Heemstede;

Elite 

3

Niels Boele

Leiden;

Belofte 

4

Arno Kleinjan

Gouda;

Elite 

5

Oscar van Wijk

Wormer;

Belofte 

6

Jordy Buskermolen

Kudelstaart;

Elite 

7

Jorn Buning

Alkmaar;

Belofte 

8

Antonie van Noppen

Ridderkerk;

Belofte 

9

Robert Berk

Pijnacker;

Elite 

10

Bart Dielissen

Breda;

Elite 

11

Koen van de Klundert

Woensdrecht;

Belofte 

12

Eddy Gödde

Hendrik-ido-Ambacht;

Elite 

13

Jordi van Loon

Lage Zwaluwe;

Professional-B

14

Thijs de Lange

Utrecht;

Elite 

15

Melle Meeuwisse

Boskoop;

Belofte 

16

Pim van de Klundert

Woensdrecht;

Belofte 

17

Kevin Inkelaar

Abbenbroek;

Belofte 

18

Daan Meijers

Dongen;

Professional-B

19

Ramon Vleugel

Goes;

Elite 

20

Tom Jansen

Steenbergen;

Belofte 

21

Koos Jeroen Kers

Amstelveen;

Professional-B

22

Casper van Wijck

Rotterdam;

Elite 

23

Daniël Langereis

Delft;

Elite 

24

Lieven Anthonise

Dordrecht;

Elite 

25

Luuk van der Wal

De Lier;

Elite 

26

Sjors Handgraaf

Leiden;

Elite  

27

Jan-Willem Groeneveld

Rotterdam;

Elite 

28

Hermen Bode

Giessenburg;

Elite 

29

Fabrizio Korsman

Hoogvliet;

Elite 

30

Jan-Willem Kamphof

Eindhoven;

Elite 

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-CLUB/AMATEUR/JUNIOREN-VROUWEN

 

 

 

 

1

Susanne Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

2

Louisa Lobigs

 

 

3

Gina Hofland

Krimpen aan de IJssel;

Elite Vrouw

4

Iris van der Stelt

Numansdorp;

Elite Vrouw

5

Tessa Dijksman

Velserbroek;

Belofte Vrouw

6

Femke van Kessel

Delft;

Elite Vrouw

7

Maaike Boogaard

Zwaag;

Belofte Vrouw

8

Kimberly Nieuwerth

Bergambacht;

Elite Vrouw

9

Eveline de Groot

Zoetermeer;

Elite Vrouw

10

Melissa van der Peet

Den Haag;

Belofte Vrouw

11

Rosa Tormanen

 

 

12

Minke Bakker

Monster;

Belofte Vrouw

13

Janine van der Meer

Hellevoetsluis;

Elite Vrouw

14

Ayesha McGowan

 

 

15

Gaby Gieskens

s-Gravenhage;

Junior 1e jaars Vrouw

16

Nienke Wasmus

Den Hoorn;

Junior 2e jaars Vrouw

17

Guusje Waalboer

Dordrecht;

Belofte Vrouw

18

Alicja Verhagen

Woerden;

Elite Vrouw

19

Hanneke Mulder

Utrecht;

Elite Vrouw

20

Belle de Gast

Utrecht;

Elite Vrouw

21

Verena Eberhardt

 

 

22

Ingrid Stolwijk

Rotterdam;

Elite Vrouw

23

Ingeborg Bremmers

Amstelveen;

Elite Vrouw

24

Jessica Merkens

Utrecht;

Amateur Vrouw

25

Daniela Trckova

 

 

26

Mary Maroon

 

 

27

Nadia Stappenbelt

Apeldoorn;

Elite Vrouw

28

Juul Hubert

Den Haag;

Belofte Vrouw

29

Suzanne Caron

Made;

Elite Vrouw

30

Roos Anneveldt

Utrecht;

Elite Vrouw

31

Rosan Baas

Den Dungen;

Amateur Vrouw

32

Andrea van Loo

 

 

33

Sanne van Helmond

Prinsenbeek;

Elite Vrouw

34

Sally Visser

Gouda;

Amateur Vrouw

35

Emma Boogaard

Zwaag;

Junior 1e jaars Vrouw

36

Emelie Persson

 

 

37

Dèvon Kuijstermans

Oudenbosch;

Elite Vrouw

38

Maddy Ward

 

 

39

Kate Wightman

 

 

40

Corine Neelen

 

 

41

Anneke Lubeek

Puttershoek;

Amateur Vrouw

42

Karin van Leeuwen

Meerkerk;

Amateur Vrouw

43

Lisanne Roelofs

Enschede;

Elite Vrouw

44

Maaike Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

45

Henriette Woering

Spijkenisse;

Elite Vrouw

46

Sabrina Opstal

Rijnsburg;

Amateur Vrouw

47

Patricia Maasland

Noordeloos;

Amateur Vrouw

48

Geartsje de Vries

Arnhem;

Amateur Vrouw

50

Marenda Maghfirotika

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40+/SPORTKLASSE 19+

 

 

 

 

1

Nick Toonen

Lisse;

Sportklasse

2

Dennis van der Zaal

Lisse;

Sportklasse

3

André van Reek

Lisse;

Amateur

4

John Roos

Middelharnis;

Sportklasse

5

Sander Lodder

Ridderkerk;

Sportklasse

6

Patrick Stengs

Beverwijk;

Sportklasse

7

Christian Kuikstra

Heenvliet;

Sportklasse

8

Bart Streefkerk

Ameide;

Sportklasse

9

Gerben Kroon

Wijk en Aalburg;

Sportklasse

10

Wout Roos

Stad aan het Haringvliet;

Sportklasse

11

Emiel van Dijk

Hellevoetsluis;

Sportklasse

12

Andre Grootveld

Zoetermeer;

Amateur

13

Martijn Harteloh

Dordrecht;

Sportklasse

14

Antoine Moonen

Cuijk;

Sportklasse

15

Peter Fils

Pijnacker;

Amateur

16

Mitchell van Roijen

Beverwijk;

Sportklasse

17

Casper Pruijn

 

 

18

Jeroen Martens

Rotterdam;

Sportklasse

19

Edwin de Graaff

De Kwakel;

Amateur

20

Edwin Vrauwdeunt

s-Gravenhage;

Sportklasse

21

Peter Kooistra

Papendrecht;

Sportklasse

22

Anne-Willem van der Meulen

Den Haag;

Amateur

23

Kees Raats

 

 

24

Martijn Veenhoven

Oostzaan;

Amateur

25

Marius van Breda

Wassenaar;

Amateur

26

Jim Schipper

Obdam;

Sportklasse

27

Jeroen Jansen

Zoetermeer;

Amateur

28

Ton Ippel

Barendrecht;

Sportklasse

29

Kasper Schotte

Hellevoetsluis;

Sportklasse

30

Gerard Kooistra

Hendrik-ido-Ambacht;

Sportklasse

31

Martin Luesing

Hellevoetsluis;

Sportklasse

32

Marco van Leeuwen

Hellevoetsluis;

Sportklasse

33

Marco Duson

Brielle;

Sportklasse

34

Xander Hensing

Delft;

Sportklasse

35

Paul van Ewijk

IJmuiden;

Sportklasse

36

Guido Smit

Voorburg;

Sportklasse

37

Marco Andeweg

Hoogvliet;

Sportklasse

38

Henk Peters

Hillegom;

Sportklasse

39

Erik Bergwerff

Hellevoetsluis;

Sportklasse