RONDE VAN MONSTER

                                                        16 JULI 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Jos Koop

Delft;

Elite 

2

Jordy Buskermolen

Kudelstaart;

Elite 

3

Paul Helderman

Naaldwijk;

Elite 

4

Nick van der Meer

Honselersdijk;

Elite 

5

Dennis van Leeuwen

Poeldijk;

Belofte 

6

Noah van der Meer

Hoek van Holland;

Belofte 

7

Niels Boele

Leiden;

Belofte 

8

Julius van den Berg

Purmerend;

Professional-B

9

Lars van de Vall

Heemstede;

Elite 

10

Thimo Kroeze

Koog aan de Zaan;

Belofte 

11

Nick Stöpler

Woerden;

Elite 

12

Jaco van Beusichem

Hoek van Holland;

Amateur

13

Lehvi Braam

Dodewaard;

Belofte 

14

Robin Wennekes

Dodewaard;

Elite 

15

Koen van Nieuwpoort

Nieuwerkerk aan den IJssel;

Belofte 

16

Jason van Dalen

s-Gravenzande;

Professional-B

17

Niels Overvoorde

Delfgauw;

Amateur

18

Eddy Gödde

Hendrik-ido-Ambacht;

Elite 

19

Bastijn Boele

Leiden;

Belofte 

20

Luuk van der Wal

De Lier;

Elite 

21

Sjoerd Kouwenhoven

Honselersdijk;

Professional-B

22

Tijmen Snel

Leiden;

Belofte 

23

Mike van Nunspeet

Den Haag;

Belofte 

24

Wilfred Slieker

Monster;

Amateur

25

Joost van den Blink

s-Gravenzande;

Amateur

26

Sjors Handgraaf

Leiden;

Elite 

27

Etienne Lenting

Nieuwveen;

Belofte 

28

Marvin van Spronsen

Monster;

Elite 

29

Fabio Jakobsen

Heukelum;

Professional-B

30

Lars Akkermans

Ossendrecht;

Belofte 

31

Gino Bonemeijer

Nootdorp;

Belofte 

32

Thomas Hartog

Haarlem;

Elite 

33

Jasper Verkuijl

Baarn;

Amateur

34

Rowan Bergmans

Maren-Kessel;

Elite 

35

Max van de Water

Amsterdam;

Belofte 

36

Jorick Heijn

Leiden;

Amateur

37

Patrick van Nunen

Barendrecht;

Elite 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Lorena Wiebes

Mijdrecht;

Junior 2e jaars Vrouw

2

Susanne Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

3

Anne de Ruiter

Polsbroek;

Junior 2e jaars Vrouw

4

Charlotte Kool

Kortenhoef;

Junior 2e jaars Vrouw

5

Gaby Gieskens

s-Gravenhage;

Junior 1e jaars Vrouw

6

Nienke Wasmus

Den Hoorn;

Junior 2e jaars Vrouw

7

Meike Uiterwijk Winkel

Echten;

Junior 2e jaars Vrouw

8

Ingrit Verhoeff

Groot-Ammers;

Junior 1e jaars Vrouw

9

Emma Boogaard

Zwaag;

Junior 1e jaars Vrouw

10

Tamara van der Horst

Hasselt;

Junior 1e jaars Vrouw

11

Liontin Evanglina

 

 

12

Britt Knaven

Strijbeek;

Junior 1e jaars Vrouw

13

Gintare Kiupelyte

 

 

14

Juste Juskeviciute

 

 

15

Yvet Schoonewille

Klazienaveen;

Junior 1e jaars Vrouw

16

Maaike Meistrok

Elshout;

Junior 2e jaars Vrouw

17

Gabriele Jucevicitote

 

 

18

Elne Owen

 

 

19

Sophie Arends

Harderwijk;

Junior 1e jaars Vrouw

20

Nadia van Niekerk

 

 

22

Sanne Roozemond

Bergschenhoek;

Junior 1e jaars Vrouw

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

 

1

Mickey Nijkamp

Zwolle;

Nieuweling 1e Vrouw

2

Nena Vollering

Berkel en Rodenrijs;

Nieuweling 2e Vrouw

3

Maud Rijnbeek

Limmen;

Nieuweling 1e Vrouw

4

Berit Huiting

Rolde;

Nieuweling 2e Vrouw

5

Akvile Gedraityte

 

 

6

Joan de Bruyn

Bergeijk;

Nieuweling 2e Vrouw

7

Eline van Rooijen

Woerden;

Nieuweling 2e Vrouw

8

Dorien Hoog Antink

Ochten;

Nieuweling 2e Vrouw

9

Kelsey Jade van Schoor

 

 

10

Nina Spapen

Rijen;

Nieuweling 1e Vrouw

11

Fleur Nagtegaal

Veenendaal;

Nieuweling 1e Vrouw

12

Lisa van Helvoirt

Erp;

Nieuweling 1e Vrouw

13

Lisa van der Meer

s-Gravenzande;

Nieuweling 1e Vrouw

14

Karolina Motejunaite

 

 

15

Fabiënne Kool

Kortenhoef;

Nieuweling 2e Vrouw

16

Paulina Patinskaite

 

 

17

Rosalie van der Wolf

Oude-Tonge;

Nieuweling 2e Vrouw

18

Lisa Dorussen

Beuningen;

Nieuweling 2e Vrouw

19

Rixt Tol

Hasselt;

Nieuweling 1e Vrouw

20

Sofie Duyn

Hoogwoud;

Nieuweling 1e Vrouw

21

Ilsa Kluit

Beets;

Nieuweling 2e Vrouw

22

Iris Hoog Antink

Ochten;

Nieuweling 2e Vrouw

23

Leonie Bos

s-Gravendeel;

Nieuweling 2e Vrouw

24

Iris Verschuren

Streefkerk;

Nieuweling 1e Vrouw

25

Sasha Hassoldt

Alphen aan den Rijn;

Nieuweling 1e Vrouw

26

Oriana Soerewijn

Velserbroek;

Nieuweling 1e Vrouw

27

Anoek Kuijpers

Gilze;

Nieuweling 1e Vrouw

28

Julia Kramer

Borkel en Schaft;

Nieuweling 1e Vrouw

29

Marit Berkers

s-Hertogenbosch;

Nieuweling 1e Vrouw

30

Lotte Akkermans

Ossendrecht;

Nieuweling 2e Vrouw

31

Malena van Dam

Haastrecht;

Nieuweling 1e Vrouw

32

Misha Struik

Dordrecht;

Nieuweling 1e Vrouw

33

Mischka Strydom

 

 

34

Victoire van Erp

Berghem;

Nieuweling 1e Vrouw

35

Lorraine Röge

Alphen aan den Rijn;

Nieuweling 2e Vrouw

36

Olivia Sens

 

 

37

Tanja van der Drift

Nij Beets;

Nieuweling 1e Vrouw

39

Scavone Dina

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Senna Nijman

Heelsum;

Jongen

2

Michael Boers

Naaldwijk;

Jongen

3

Jonas Roodenburg

Maassluis;

Jongen

4

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen;

Meisjes

5

Daan van den Berg

De Lier;

Jongen

6

Yuli van der Molen

Krommenie;

Meisjes

7

Bodine Vollering

Berkel en Rodenrijs;

Meisjes

8

Justus Willemsen

Apeldoorn;

Jongen

9

Jesse Flikweert

Naaldwijk;

Jongen

10

Gwen Langeveld

Lisse;

Meisjes

11

Kevin Gosniowski

Maassluis;

Jongen

12

Jules Sla

Vlaardingen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Jens Bassa

Noordeloos;

Jongen

2

Yannick van den Berg

Monster;

Jongen

3

Lucas Janssen

Papendrecht;

Jongen

4

Mike Bronswijk

Honselersdijk;

Jongen

5

Mark Groeneveld

Enkhuizen;

Jongen

6

Leonardo van Driel

Monster;

Jongen

7

Eskil Huiting

Rolde;

Jongen

8

Youp de Vos

Hillegom;

Jongen

9

Jeremy Melis

Dongen;

Jongen

10

Kas Visser

Houten;

Jongen

11

Sietse Kool

Zevenhoven;

Jongen

12

Johan Dorussen

Beuningen;

Jongen

13

Leon van der Nat

 

 

14

Brent Broosus

Huijbergen;

Jongen

15

Joeri van Mook

 

 

16

Lucas Averesch

Rijssen;

Jongen

17

Just van Dongen

Dongen;

Jongen