†††††††††††††††††RONDE VAN BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 16 JULI 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

 

 

1

Twan Brusselman

Helmond;

Professional-B

2

Tino Haakman

Enkhuizen;

Elite

3

Roy Pieters

Zwanenburg;

Elite

4

Jesper Rasch

Zandvoort;

Belofte

5

Kevin Wilmsen

Haarlem;

Elite

6

Jerry Roling

Heemskerk;

Belofte

7

Arjan Arentsen

Harderwijk;

Belofte

8

Martijn Lust

Tuitjenhorn;

Amateur

9

Jorne Videler

Badhoevedorp;

Amateur

10

Bart Mol

Wognum;

Elite

11

Raymond Splinter

Amsterdam;

Elite

12

Marco Doets

Monnickendam;

Professional-B

13

Gerwin Coljť

Snelrewaard;

Elite

14

Bart Ursem

Andijk;

Amateur

15

Tibor Zwaan

Egmond aan Zee;

Amateur

16

DaniŽl Langereis

Delft;

Elite

17

Daan Switters

Utrecht;

Amateur

18

Melvin Bos

Sint Pancras;

Elite

19

Bob Jonkheer

Noordwijkerhout;

Amateur

20

Maarten Schavemaker

Nieuw-Vennep;

Amateur

21

Teun Groeneveld

Nieuw-Vennep;

Amateur

22

Sven Asjes

Haarlem;

Elite

23

Jelmer Asjes

Assendelft;

Elite

24

Fred Pronk

Egmond-Binnen;

Amateur

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS 40+/SPORTKLASSE 19+

 

 

 

 

1

Dennis van der Zaal

Lisse;

Sportklasse

2

Justin Plijter

Hillegom;

Sportklasse

3

Nick Toonen

Lisse;

Sportklasse

4

Jeroen Lute

Zuid-Scharwoude;

Sportklasse

5

Bas Rijs

Alkmaar;

Sportklasse

6

Kees van Wonderen

Tuitjenhorn;

Sportklasse

7

Edwin Commandeur

Amsterdam;

Sportklasse

8

Ruud Coers

Grootebroek;

Sportklasse

9

Tijs Dekker

Oosthuizen;

Sportklasse

10

Dick Kinket

Hattem;

Sportklasse

11

Arjen Bos

Bolsward;

Amateur

13

Mark Rijntjes

Haarlem;

Sportklasse

14

Edwin Sierkstra

Hoogkarspel;

Sportklasse

15

Leewah Woo

IJmuiden;

Sportklasse

16

Mike Tesselaar

Heerhugowaard;

Sportklasse

17

Rene Melk

Assendelft;

Sportklasse

18

Mitchell van Roijen

Beverwijk;

Sportklasse

19

Richard Koorn

Hoogkarspel;

Sportklasse

20

Patrick Stengs

Beverwijk;

Sportklasse

21

Bert Jan Hamer

Hattem;

Sportklasse

22

 

 

 

23

Ivo Huisman

Hoogkarspel;

Sportklasse

24

Bastian de Jong

Hoorn;

Sportklasse

25

Martijn Veenhoven

Oostzaan;

Amateur

26

Sander Koomen

Hoorn;

Sportklasse

27

Lennard Pasman

Landsmeer;

Sportklasse

28

Yarwin van Straalen

Den Helder;

Sportklasse

29

Patrick van Gortel

Apeldoorn;

Amateur

30

Ruud Kluit

Beets;

Sportklasse

31

Patrick de Smit

Nieuw-Vennep;

Sportklasse

32

Ming-ko Sun

Den Helder;

Sportklasse

33

Fabio Bertolini

Amsterdam;

Sportklasse

34

Wilco van der Made

Medemblik;

Sportklasse

35

Sebastiaan Sebregts

Anna Paulowna;

Sportklasse

36

Martin Hoefakker

Middenmeer;

Sportklasse

37

Bram Vertelman

Midwoud;

Sportklasse

38

Willem van der Vlugt

Medemblik;

Sportklasse

39

Nick Slijkerman

Anna Paulowna;

Sportklasse

40

Marcel Hillaert

Edam;

Sportklasse

41

Egbert Schoemaker

Wapserveen;

Sportklasse

42

Erwin Beckers

Julianadorp;

Sportklasse

43

Volkert Meinsma

Oudkarspel;

Sportklasse

44

Nico Leyen

Enkhuizen;

Sportklasse

45

Robin Schweigl

Andijk;

Sportklasse

46

Kevin Molenaar

Amsterdam;

Amateur

47

Richard Westerhof

Heemskerk;

Sportklasse

48

Marco Andeweg

Hoogvliet;

Sportklasse

49

Renť Pascha

Zuid-Scharwoude;

Sportklasse

50

John Bot

Bovenkarspel;

Sportklasse

51

Jacco Konijn

Hoorn;

Amateur

52

Dennis van Stralen

Alkmaar;

Sportklasse

53

Steven Opstal

Rijnsburg;

Sportklasse

54

Michel Dekker

t Veld;

Sportklasse

55

Daniel Kleijn

Wognum;

Sportklasse

56

Merijn Vermeulen

Zaandam;

Sportklasse

57

Cees-Jan Suiker

t Veld;

Sportklasse

58

Daan Hanraads

De Goorn;

Sportklasse

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-CLUB/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

 

1

Belle de Gast

Utrecht;

Elite Vrouw

2

Tessa Dijksman

Velserbroek;

Belofte Vrouw

3

Priatna Ayustina Delia

 

 

4

Minke Bakker

Monster;

Belofte Vrouw

5

Merel Hofman

Bleiswijk;

Belofte Vrouw

6

Iris van der Stelt

Numansdorp;

Elite Vrouw

7

Marissa Baks

Alphen aan den Rijn;

Belofte Vrouw

8

Fleur Nagengast

Beilen;

Belofte Vrouw

9

Jessica Merkens

Utrecht;

Amateur Vrouw

10

Helen Wyman

 

 

11

Alicja Verhagen

Woerden;

Elite Vrouw

12

Louisa Lobigs

 

 

13

Jet Wildeman

Nijmegen;

Elite Vrouw

14

Delore Stougje

Zuidland;

Belofte Vrouw

15

Michelle Poot

Tzum;

Belofte Vrouw

16

Chantal Hendriks

Heerenveen;

Amateur Vrouw

17

Jolanda van der Ende

Epe;

Elite Vrouw

18

Rigt Kalsbeek

Amsterdam;

Amateur Vrouw

19

Els Jorissen

Dordrecht;

Elite Vrouw

20

Roos Haslinghuijs

Wieringerwerf;

Amateur Vrouw

21

Ellen de Waard

Amsterdam;

Amateur Vrouw

22

Linda Scholten

Zutphen;

Elite Vrouw

23

Judith Jelsma

Amstelveen;

Elite Vrouw

24

Tessa van der Velden

Den Haag;

Elite Vrouw

25

Sabrina Opstal

Rijnsburg;

Amateur Vrouw

26

Leontine Groeneveldt

Amstelveen;

Amateur Vrouw

27

Andrea van Loo