RONDE VAN KLOOSTERBUREN

                                                        15 JULI 2017

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Jack Kuper

Dokkum;

Amateur Man

2

Bert Lip

Hardenberg;

Amateur Man

3

Jasper Nijkamp

Zwolle;

Sportklasse Man

4

Cor Visser

Gytsjerk;

Amateur Man

5

Steven Willemsen

Groningen;

Amateur Man

6

Jeffrey Veltink

Hardenberg;

Amateur Man

7

Sybren Welling

Groningen;

Amateur Man

8

Dennis Steverink

Assen;

Amateur Man

9

Gerwin Veltman

Enschede;

Amateur Man

10

Niek Geerts

Assen;

Amateur Man

11

Sent Tissingh

Groningen;

Amateur Man

12

Arjan Douma

Buitenpost;

Amateur Man

13

Richard Bultema

Winschoten;

Amateur Man

14

Matthijs Dijkstra

Groningen;

Amateur Man

15

Rein Schiphof

Sint Annaparochie;

Amateur Man

16

Berend Slagter

Peize;

Amateur Man

17

Hans Groenhoff

Groningen;

Amateur Man

18

Arthur Helder

Ommen;

Amateur Man

19

Marco van Dijken

Appingedam;

Amateur Man

20

Stef Jonker

Roden;

Amateur Man

21

Hemmo Boven

Schildwolde;

Amateur Man

22

Gert de Veen

Zuidbroek;

Amateur Man

23

Johan Betten

Groningen;

Amateur Man

24

Mats Mellema

Groningen;

Amateur Man

25

Adriaan Botma

Driezum;

Amateur Man

26

Mark Boelens

Groningen;

Amateur Man

27

Jermo Agema

Den Helder;

Amateur Man

28

Tsjerk Rozema

Groningen;

Amateur Man

29

Hero Goldhoorn

 

 

30

Martin Swart

Franeker;

Sportklasse Man

31

Wilfred Drenthen

Veenoord;

Amateur Man

32

Arjen Reinsma

Roden;

Amateur Man

33

Bauke Hylkema

Bakhuizen;

Amateur Man

34

Matthias Dijkstra

Groningen;

Sportklasse Man

35

Marian Oancea

Hoogezand;

Amateur Man

36

Johan Overweg

Ommen;

Amateur Man

37

Jos Meinds

Stadskanaal;

Amateur Man

38

Robert Haaijema

Groningen;

Amateur Man

39

Gudo Hartog

Groningen;

Amateur Man

40

Han Peeneman

Hoogeveen;

Amateur Man

41

Mischa Groen

Assen;

Amateur Man

42

Bauke Bouwstra

Workum;

Amateur Man

43

Allard Klijnstra

Oldeholtpade;

Amateur Man

44

Jorrit Douwes

Leeuwarden;

Amateur Man

45

Wout Marinus

Surhuisterveen;

Sportklasse Man

46

Gerard Wijma

Surhuisterveen;

Amateur Man

47

Richard Hiemstra

Schildwolde;

Sportklasse Man

48

Niels Griemink

Klazienaveen;

Amateur Man

49

Edward Berends

Kolham

Amateur Man

50

Seine Zandbergen

Sleen;

Sportklasse Man

51

Sjaak Eijgenhuijsen

Leeuwarden;

Sportklasse Man

52

Timon van der Wal

Groningen;

Amateur Man

53

Rene Boerhof

Stadskanaal;

Amateur Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-CLUB/AMATEUR/JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

1

Leonie Lubbinge

Drachten;

Elite Vrouw

2

Marleen Stoel

Enschede;

Belofte Vrouw

3

Nynke Pellikaan

Den Andel;

Belofte Vrouw

4

Nicole Clerx

Groningen;

Elite Vrouw

5

Mareille Meijering

Stadskanaal;

Belofte Vrouw

6

Sanne Bouwmeester

Westerbork;

Belofte Vrouw

7

Eva Bijwaard

Hillegom;

Junior 1e jaars Vrouw

8

Fleur Nagengast

Beilen;

Belofte Vrouw

9

Liena de Jong

Ubbena;

Belofte Vrouw

10

Marthe Roose

Enumatil;

Amateur Vrouw

11

Lonneke Uneken

Veendam;

Junior 1e jaars Vrouw

12

Janieke Kalsbeek

Leeuwarden;

Elite Vrouw

13

Nienke Smit

Zuidwolde.Dr;

Belofte Vrouw

14

Hilde Oudman

Onnen;

Elite Vrouw

15

Ingrid Huizing

Haren Gn;

Junior 2e jaars Vrouw

16

Liqianne van Warmerdam

Abbekerk;

Junior 2e jaars Vrouw

17

Helma de Jong

Haulerwijk;

Amateur Vrouw

18

Michelle Poot

Tzum;

Belofte Vrouw

19

Anne Marijn van der Graaf

Groningen;

Elite Vrouw

20

Mischa Top

Groningen;

Elite Vrouw

21

Yvet Schoonewille

Klazienaveen;

Junior 1e jaars Vrouw

22

Ingrid Tempert

Lemele;

Elite Vrouw

23

Laura Krans

De Wilp;

Amateur Vrouw

24

Josine Woudsma

Hengelo;

Elite Vrouw

25

Elne Owen

 

 

26

Nadia van Niekerk

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte;

Jongen

2

Nick Riemeijer

Nieuwe Pekela;

Jongen

3

Siger van der Wal

Burum;

Jongen

4

Julia Braam

Assen;

Meisjes

5

Sigrid van der Wal

Burum;

Meisjes

6

Rianne Nieuwenhuis

Gieten;

Meisjes

7

Tim Bijvank

Roden;

Jongen

8

Marinda de Vries

Wagenborgen;

Meisjes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Jean Paul IJsselmuiden

Sint Annaparochie;

Jongen

2

Lars van den Berg

Vleuten;

Jongen

3

Maureen Abma

Wolvega;

Meisjes

4

Max Minck

Harkstede;

Jongen

5

Dewi Riemeijer

Nieuwe Pekela;

Meisjes

6

Kai Minck

Harkstede;

Jongen

7

Floris van Santen

Assen;

Jongen

8

Naomy Mulder

Meppel;

Meisjes

9

Gijs van Asselt

Groningen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

Burgum;

Jongen

2

Thomas Huitema

Roden;

Jongen

3

Joëlle Eenkhoorn

Genemuiden;

Meisjes

4

Geert Jan Hofstee

Dwingeloo;

Jongen

5

Karsten Kamp

Gasselternijveen;

Jongen

6

Liz Toonen

Boxmeer;

Meisjes

7

Jelte van Zanten

Drachten;

Jongen

8

Luco Bos

Emmen;

Jongen

9

Liam Haan

Emmen;

Jongen

10

Maud Bouwers

Assen;

Meisjes

11

Mees Bassa

Noordeloos;

Jongen

12

Florian Drent

Haren;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Nina Oolders

Scheemda;

Meisjes

2

Erwin Leijenaar

Beetsterzwaag;

Jongen

3

Danijel Agricola

Terwispel;

Jongen

4

Jette de Groot

Zwolle;

Meisjes

5

Tsjisse Weening

Harkema;

Jongen

6

Ruud Junior Nagengast

Beilen;

Jongen

7

Danny Turkstra

Beilen;

Jongen

8

Elise Timmerman

Staphorst;

Meisjes

9

Job Weijdema

Tuk;

Jongen

10

Fien Winters

Hasselt;

Meisjes

11

Marthijn Berends

Westerbork;

Jongen

12

Gijs Dinkelman

Assen;

Jongen

13

Ruben Medendorp

Eelde;

Jongen

14

Bastian Meindert Rozema

Jistrum;

Jongen

15

Sven van der Wal

Burum;

Jongen

16

Thomas Nijenhuis

Groningen;

Jongen

17

Sven Schepers

Amersfoort;

Jongen

18

Sil Jakobs

Emmen;

Jongen

19

Noah Mijnheer

Assen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Joris Funken

Assen;

Jongen

2

Carmen van der Veen

Zwolle;

Meisjes

3

Paulien Vrancke

Rolde;

Meisjes

4

Isa Naberman

Genemuiden;

Meisjes

5

Jannet de Vries

Drachten;

Meisjes

6

Lasse Oosterhoff

Thesinge;

Jongen

7

Jan Veenhuis

Westwoud;

Jongen

8

Duuk van der Haagen

Abbekerk;

Jongen

9

Thom van der Werff

Annen;

Jongen

10

Leonie Bentveld

Burgum;

Meisjes

11

Melissa de Haan

Franeker;

Meisjes

12

Samuel van der Meer

Assen;

Jongen

13

Dirk Tigelaar

Smilde;

Jongen

14

Patrick Nieuwenhuis

Gieten;

Jongen

15

Bo Jansen

Rolde;

Meisjes

16

Lisa Metselaar

Hoogeveen;

Meisjes

17

Lars Bosma

Giethoorn;

Jongen

18

Ivar Hoekstra

Assen;

Jongen

19

Joyce Mulder

Meppel;

Meisjes

20

Ciara Nijland

Lelystad;

Meisjes

21

Manon Turkstra

Beilen;

Meisjes

22

Yorick Kamphuis

Wildervank;

Jongen

23

Stijn Geersing

Groningen;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Juul Nagengast

Beilen;

Jongen

2

Jasper Huitema

Roden;

Jongen

3

Elmar Abma

Wolvega;

Jongen

4

Jesper Melle Rozema

Jistrum;

Jongen

5

Björn Hommes

Appelscha;

Jongen

6

Thijmen Paardekooper

Valthermond;

Jongen

7

Karlijn Koops

Elim;

Meisjes

8

Chris Offerein

Meppen;

Jongen

9

Rosan Dekker

Echten;

Meisjes

10

Rick Doornbos

Hijken;

Jongen

11

Maarten Hamminga

Annen;

Jongen

12

Xin van Warmerdam

Abbekerk;

Meisjes

13

Timo Julian Spijkstra

Leeuwarden;

Jongen

14

Iris Offerein

Meppen;

Meisjes

15

Joris van Asselt

Groningen;

Jongen

16

Tom Nijdam

Haren;

Jongen

17

Pieter van der Veen

Jistrum;

Jongen

18

Tom Buls

Veendam;

Jongen

19

Kirsten Hooge

Hoogeveen;

Meisjes

20

Thijmen de Jonge

Nieuw-Amsterdam;

Jongen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Joost Brinkman

Noordlaren;

Jongen

2

Mark Groeneveld

Enkhuizen;

Jongen

3

Sven Timmermans

Twello;

Jongen

4

Jens Bassa

Noordeloos;

Jongen

5

Jelle Bouwe Hofstee

Dwingeloo;

Jongen

6

Pim Funken

Assen;

Jongen

7

Bjarne Hemme

Erica;

Jongen

8

Olivier de Weerd

Kampen;

Jongen

9

Arjen Dillema

Doezum;

Jongen

10

Kees Sanders

Groningen;

Jongen

11

Yarno Hoekstra

Assen;

Jongen

12

Kevin Kuiper

Nieuwolda;

Jongen

13

Pieter van der Ploeg

Middelstum;

Jongen