RONDE VAN KWINTSHEUL

                                                        14 JULI 2017

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

 

1

Fabio Jakobsen

Heukelum;

Professional-B

2

Jason van Dalen

s-Gravenzande;

Professional-B

3

Joey van Rhee

Nijverdal;

Professional-B

4

Lars van de Vall

Heemstede;

Elite 

5

Jos Koop

Delft;

Elite 

6

Lehvi Braam

Dodewaard;

Belofte 

7

Koos Jeroen Kers

Amstelveen;

Professional-B

8

Merijn Korevaar

Groot-Ammers;

Professional-B

9

Nick van der Meer

Honselersdijk;

Elite 

10

David van Eerd

Breda;

Elite 

11

Bob Wubben

De Lier;

Elite 

12

Robbie van Bakel

Deurne;

Professional-B

13

Martin Pluto

Den Haag;

Belofte 

14

Mike Terpstra

Krommenie;

Elite 

15

Paul Helderman

Naaldwijk;

Elite 

16

Dorus de Rijk

De Rijp;

Belofte 

17

Mike van Nunspeet

Den Haag;

Belofte 

18

Jerry Roling

Heemskerk;

Belofte 

19

Jeff Vermeulen

Hoogvliet;

Professional-B

20

Pim de Beer

Bakel;

Elite 

21

Jarri Stravers

Groot-Ammers;

Belofte 

22

Jordy Buskermolen

Kudelstaart;

Elite 

23

Twan Middelburg

De Lier;

Belofte 

24

Yentl Ruijmgaard

Zwanenburg;

Belofte 

25

Peter Schulting

Emmeloord;

Professional-B

26

Dennis Smit

Zwanenburg;

Elite 

27

Noah van der Meer

Hoek van Holland;

Belofte 

28

Lieven Anthonise

Dordrecht;

Elite 

29

Sjoerd Kouwenhoven

Honselersdijk;

Professional-B

30

Sjors Handgraaf

Leiden;

Elite 

31

Ivar Slik

Bergen Nh;

Professional-B

32

Barry Markus

Hoofddorp;

Professional-B

33

Jaap van der Meij

Katwijk;

Belofte 

34

Niels Immerzeel

Wilnis;

Elite 

35

Robbie Gevers

Schijndel;

Elite 

36

Sem v/d Bogaert

Poeldijk;

Belofte 

37

Mitchell Huenders

Maarn;

Elite 

38

Roy Pieters

Zwanenburg;

Elite 

39

Ronan van Zandbeek

Schijndel;

Elite 

40

Tom Jansen

Steenbergen;

Belofte 

42

Marvin van Spronsen

Monster;

Elite 

 

 

 

 

 

UITSLAGEN.JUNIOREN

 

 

 

 

 

1

Nick Brabander

Honselersdijk;

Junior 1e jaars Man

2

Friso van Diemen

Amstelveen;

Junior 2e jaars Man

3

Stefan Verhoeff

Groot-Ammers;

Junior 2e jaars Man

4

Casper Hordijk

Rotterdam;

Junior 2e jaars Man

5

Danny Maas

Oudenbosch;

Junior 2e jaars Man

6

Daan Hoeks

Amstelveen;

Junior 1e jaars Man

7

Milan van der Touw

Voorschoten;

Junior 2e jaars Man

8

Mitchell Vink

Veenendaal;

Junior 1e jaars Man

9

Connor Sens

Sens Connor

Amerika;

10

Muhammadnurfitriammar Rosli

Maleisie:

Junioren:

11

Muhammadshahmiraiman Abdulhalim

Maleisie:

Junioren:

12

Thom Stuij

Hei en Boeicop;

Junior 2e jaars Man

13

Daan Boekestijn

Naaldwijk;

Junior 2e jaars Man

14

Jelle Scherpenzeel

Nieuwpoort;

Junior 2e jaars Man

15

Twan Karstel

Rotterdam;

Junior 2e jaars Man

16

Luuk Vollebregt

De Lier;

Junior 1e jaars Man

17

Frank Stijger

Honselersdijk;

Junior 1e jaars Man

18

Roy Roodenburg

Honselersdijk;

Junior 1e jaars Man

19

Raoul van Drunen

Dordrecht;

Junior 1e jaars Man

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

 

 

1

Bob van den Berg

s-Gravenzande;

Amateur Man

2

Pim Achterkamp

Rotterdam;

Amateur Man

3

Joost van den Blink

s-Gravenzande;

Amateur Man

4

Nick Zuidewind

Lisse;

Amateur Man

5

Teun Groeneveld

Nieuw-Vennep;

Amateur Man

6

Nick Toonen

Lisse;

Sportklasse Man

7

Jaco van Beusichem

Hoek van Holland;

Amateur Man

8

Brian Burggraaf

Velsen-Noord;

Sportklasse Man

9

Niels Overvoorde

Delfgauw;

Amateur Man

10

Luc Ducrot

Amsterdam;

Amateur Man

11

Jorick Heijn

Leiden;

Amateur Man

12

Wieger van der Schaaf

Den Haag;

Amateur Man

13

Marco Kuijvenhoven

s-Gravenzande;

Amateur Man

14

Erik de Niet

Den Haag;

Amateur Man

15

Jorre van der Bij

Utrecht;

Amateur Man

16

Patrick Stengs

Beverwijk;

Sportklasse Man

17

Gerhard Joling

Krimpen aan de IJssel;

Amateur Man

18

Kees Pameijer

Den Haag;

Amateur Man

19

Remco Schellevis

Stolwijk;

Amateur Man

20

Henk de Jong

Nieuwveen;

Amateur Man

21

Martein Akse

Heerde;

Amateur Man

22

Dennis ter Wal

Watergang;

Amateur Man

23

Jules Roskamp

Zoetermeer;

Amateur Man

24

Emiel van Dijk

Hellevoetsluis;

Sportklasse Man

25

Wilfred Harbers

Putten;

Sportklasse Man

26

Edwin Vrauwdeunt

s-Gravenhage;

Sportklasse Man

27

Guido Smit

Voorburg;

Sportklasse Man

28

Dennis van der Zaal

Lisse;

Sportklasse Man

30

Roeland Mennink

Utrecht;

Amateur Man

31

Bob van den Enden

s-Gravenzande;

Amateur Man